gnulib-20241209 - en to uk translation catalogue (339 entries)

en:        invalid day/month combination;
uk:        некоректна комбінація день-місяць;

en:        nonexistent due to daylight-saving time;
uk:        не існує через використання літнього часу;

en:        normalized time: '%s'
uk:        нормалізований час: «%s»

en:        numeric values overflow;
uk:        переповнення числових значень;

en:      adjusted Y M D: %s %02d %02d
uk:      кориговані значення року, місяця і дня: %s %02d %02d

en:      possible reasons:
uk:      можливі причини:

en:     new date/time = '%s'
uk:     нова дата і час = «%s»

en:     new time = %ld epoch-seconds
uk:     новий час = %ld секунд епохи

en:     new time = %lld epoch-seconds
uk:     новий час = %lld секунд епохи

en:     user provided time: '%s'
uk:     час, наданий користувачем: «%s»

en:    normalized Y M D: %s %02d %02d
uk:    нормалізоване значення року, місяця і дня: %s %02d %02d

en:   or:
uk:  чи:

en:  [OPTION...]
uk:  [ПАРАМЕТР...]

en: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameter requires a value
uk: %.*s: параметр ARGP_HELP_FMT вимагає значення

en: %.*s: Unknown ARGP_HELP_FMT parameter
uk: %.*s: Невідомий параметр ARGP_HELP_FMT

en: %s (day ordinal=%ld number=%d)
uk: %s (порядковий день=%ld номер=%d)

en: %s (day ordinal=%lld number=%d)
uk: %s (порядковий день=%lld номер=%d)

en: %s home page: <%s>
uk: домашня сторінка %s: <%s>

en: %s invocation failed
uk: спроба викликати %s зазнала невдачі

en: %s subprocess
uk: нащадок процесу %s

en: %s subprocess I/O error
uk: помилка вводу-виводу нащадка %s

en: %s subprocess failed
uk: нащадок %s зазнав невдачі

en: %s subprocess got fatal signal %d
uk: підпроцес %s отримав фатальний сигнал %d

en: %s subprocess terminated with exit code %d
uk: підпроцес %s закінчився кодом %d

en: %s%s argument '%s' too large
uk: %s%s, аргумент «%s» є занадто об’ємним

en: %s: Too many arguments
uk: %s: забагато аргументів

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: Некоректний параметр -- '%c'

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» не є однозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр «%s%s»; можливі варіанти:

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s%s» слід додати аргумент

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: параметр вимагає аргументу -- '%c'

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %u bitset_allocs, %u freed (%.2f%%).
uk: %u bitset_allocs, %u звільнено (%.2f%%).

en: %u bitset_resets, %u cached (%.2f%%)
uk: %u bitset_resets, %u кешовано (%.2f%%)

en: %u bitset_sets, %u cached (%.2f%%)
uk: %u bitset_sets, %u кешовано (%.2f%%)

en: %u bitset_tests, %u cached (%.2f%%)
uk: %u bitset_tests, %u кешовано (%.2f%%)

en: '%s' = %ld epoch-seconds
uk: '%s' = %ld секунд епохи

en: '%s' = %lld epoch-seconds
uk: '%s' = %lld секунд епохи

en: '@timespec' - always UTC
uk: «@timespec» — завжди всесвітній час (UTC)

en: (C)
uk: ©

en: (PROGRAM ERROR) No version known!?
uk: (ПОМИЛКА ПРОГРАМУВАННЯ) Невідома версія!?

en: (PROGRAM ERROR) Option should have been recognized!?
uk: (ПОМИЛКА ПРОГРАМУВАННЯ) Параметр мала бути розпізнана!?

en: * at start of expression
uk: * на початку виразу

en: + at start of expression
uk: + на початку виразу

en: ? at start of expression
uk: ? на початку виразу

en: ARGP_HELP_FMT: %s value is less than or equal to %s
uk: ARGP_HELP_FMT: значення %s є менше ніж або дорівнює %s

en: Aborted
uk: Аварійне завершення

en: Accumulated runs = %u
uk: Акумульовані запуски = %u

en: Address family for hostname not supported
uk: Родина адрес для назви вузла не підтримується

en: Alarm clock
uk: Таймер

en: All requests done
uk: Всі запити оброблено

en: Argument buffer too small
uk: Замалий буфер для аргументів

en: Bad system call
uk: Некоректний системний виклик

en: Bad value for ai_flags
uk: Недійсне значення ai_flags

en: Bitset statistics:
uk: Статистика наборів бітів:

en: Broken pipe
uk: Розімкнений конвеєр

en: Bus error
uk: Помилка шини

en: C# compiler not found, try installing mono or dotnet
uk: Компілятор C# не знайдено, спробуйте встановити mono або dotnet

en: C# virtual machine not found, try installing mono or dotnet
uk: Не знайдено віртуальну машину pnet, спробуйте встановити mono або dotnet

en: CPU system
uk: Система процесора

en: CPU time limit exceeded
uk: Перевищення ліміту часу ЦП

en: CPU user
uk: Користувач процесора

en: Child exited
uk: Нащадок завершився

en: Continued
uk: Продовження

en: EMT trap
uk: Пастка EMT

en: Execution times (seconds)
uk: Час виконання (у секундах)

en: Failed to open /dev/zero for read
uk: Не вдалося відкрити /dev/zero для читання

en: File size limit exceeded
uk: Перевищення ліміту розміру файлів

en: Floating point exception
uk: Виняток операції з рухомою крапкою

en: Garbage in ARGP_HELP_FMT: %s
uk: Хибні дані в ARGP_HELP_FMT: %s

en: General help using GNU software: <%s>
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <%s>

en: Hangup
uk: Відбій

en: I/O possible
uk: Можливий ввід-вивід

en: Illegal instruction
uk: Недійсна інструкція

en: Information request
uk: Запит інформації

en: Interrupt
uk: Переривання

en: Interrupted by a signal
uk: Переривання сигналом

en: Invalid back reference
uk: Недійсне зворотнє посилання

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Invalid collation character
uk: Некоректний об'єднувальний символ

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid preceding regular expression
uk: Некоректний попередній формальний вираз

en: Invalid range end
uk: Некоректний кінець діапазону

en: Invalid regular expression
uk: Некоректний формальний вираз

en: Java compiler not found, try setting $JAVAC
uk: Компілятор Java не знайдено, встановіть змінну $JAVAC

en: Java virtual machine not found, try setting $JAVA
uk: Не знайдено віртуальну машину Java, встановіть змінну $JAVA

en: Killed
uk: Знищено

en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Умови ліцензування викладено у GPLv3+: GNU GPL версії 3 або новішій, <%s>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
uk: Аргументи, обов'язкові для довгих ключів, є обов'язковими й для коротких.

en: Memory allocation failure
uk: Помилка розподілу пам'яті

en: Memory exhausted
uk: Пам'ять вичерпана

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Name or service not known
uk: Невідоме ім'я або служба

en: No address associated with hostname
uk: З цією назвою вузла не пов’язано жодної адреси

en: No match
uk: Брак збігів

en: No previous regular expression
uk: Не вказано попереднього формального виразу

en: Non-recoverable failure in name resolution
uk: Невиправна помилка розв'язування назви вузла

en: Packaged by %s
uk: Пакет створив %s

en: Packaged by %s (%s)
uk: Пакет створив %s (%s)

en: Parameter string not correctly encoded
uk: Неправильно закодований рядок параметра

en: Power failure
uk: Аварія живлення

en: Premature end of regular expression
uk: Передчасне закінчення формального виразу

en: Processing request in progress
uk: Виконується обробка запиту

en: Profiling timer expired
uk: Відлік таймера профілювання завершено

en: Quit
uk: Закінчення

en: Real-time signal %d
uk: Сигнал реального часу %d

en: Regular expression too big
uk: Завеликий формальний вираз

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про помилки у програмі %s звітуйте на %s

en: Report bugs to %s.
uk: Про помилки звітуйте на <%s>.

en: Report bugs to: %s
uk: Про помилки звітуйте на %s

en: Request canceled
uk: Запит скасовано

en: Request not canceled
uk: Запит не скасовано

en: Resource lost
uk: Втрата засобу

en: SECS
uk: СЕКУНДИ

en: Segmentation fault
uk: Помилка сегментації

en: Servname not supported for ai_socktype
uk: Підтримки назв служб у ai_socktype не передбачено

en: Set LC_ALL='C' to work around the problem.
uk: Встановити LC_ALL='C', щоб уникнути цієї помилки.

en: Stack fault
uk: Збій стосу

en: Stopped
uk: Припинення

en: Stopped (signal)
uk: Припинення (сигнал)

en: Stopped (tty input)
uk: Припинення (ввід з консолі)

en: Stopped (tty output)
uk: Припинення (вивід на консоль)

en: Success
uk: Успіх

en: System error
uk: Системна помилка

en: TZ="%s" environment value
uk: значення середовища TZ="%s"

en: TZ="%s" in date string
uk: TZ="%s" у рядку дати

en: TZ="UTC0" environment value or -u
uk: значення середовища TZ="UTC0" або -u

en: Temporary failure in name resolution
uk: Тимчасова помилка розв'язування назви вузла

en: Terminated
uk: Закінчено

en: The java program is too old. Cannot compile Java code for this old version any more.
uk: Програма мовою java є надто старою. Компіляція коду Java для цієї старої версії більше не є можливою.

en: The strings compared were %s and %s.
uk: Порівнювалися рядки: "%s" та "%s".

en: Trace/breakpoint trap
uk: Перехоплення трасування/контрольної точки

en: Trailing backslash
uk: Зворотна похила риска наприкінці виразу

en: Try '%s --help' or '%s --usage' for more information.
uk: Віддайте команду «%s --help» або «%s --usage», щоб дізнатися більше.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown signal %d
uk: Невідомий сигнал %d

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: Unmatched ( or \(
uk: Незакрита ( або \(

en: Unmatched ) or \)
uk: Неузгоджена ) або \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched \{
uk: Незакрита \{

en: Urgent I/O condition
uk: Екстрена ситуація вводу-виводу

en: Usage:
uk: Використання:

en: User defined signal 1
uk: Визначений користувачем сигнал 1

en: User defined signal 2
uk: Визначений користувачем сигнал 2

en: Valid arguments are:
uk: Дозволені аргументи такі:

en: Virtual timer expired
uk: Відлік віртуального таймера завершено

en: Window changed
uk: Вікно змінилося

en: Written by %s and %s.
uk: Автори: %s та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s та інші.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s,
    %s та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    та %s.

en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s та %s.

en: Written by %s.
uk: Автор: %s.

en: ^[nN]
uk: ^[nNнН]

en: ^[yY]
uk: ^[yYтТ]

en: _open_osfhandle failed
uk: помилка _open_osfhandle

en: after date adjustment (%+ld years, %+ld months, %+ld days),
uk: після коригування дати (%+ld років, %+ld місяців, %+ld днів),

en: after date adjustment (%+lld years, %+lld months, %+lld days),
uk: після коригування дати (%+lld років, %+lld місяців, %+lld днів),

en: after time adjustment (%+ld hours, %+ld minutes, %+ld seconds, %+d ns),
uk: після коригування часу (%+ld годин, %+ld хвилин, %+ld секунд, %+d мкс),

en: after time adjustment (%+lld hours, %+lld minutes, %+lld seconds, %+d ns),
uk: після коригування часу (%+lld годин, %+lld хвилин, %+lld секунд, %+d мкс),

en: ai_family not supported
uk: ai_family не підтримується

en: ai_socktype not supported
uk: ai_socktype не підтримується

en: ambiguous argument %s for %s
uk: неоднозначний аргумент %s для %s

en: bad stats file size
uk: помилковий розмір файла статистичних даних

en: block special file
uk: спеціальний блоковий файл

en: cannot change permissions of %s
uk: не вдається змінити права доступу до %s

en: cannot convert U+%04X to local character set
uk: не вдається передати U+%04X у локальному зборі знаків

en: cannot convert U+%04X to local character set: %s
uk: не вдається передати U+%04X у локальному зборі знаків: %s

en: cannot convert file name '%s' to Windows syntax
uk: не вдалося перетворити назву файла «%s» до синтаксису Windows

en: cannot create a temporary directory using template "%s"
uk: не вдається створити тимчасовий каталог використовуючи шаблон "%s"

en: cannot create directory %s
uk: не вдається створити каталог %s

en: cannot create pipe
uk: не вдається створити конвеєр

en: cannot find a temporary directory, try setting $TMPDIR
uk: не вдається знайти тимчасовий каталог, спробуйте встановити $TMPDIR

en: cannot open backup file %s for writing
uk: не вдається відкрити резервний файл «%s» для запису

en: cannot open stats file for writing
uk: не вдалося відкрити файл статистичних даних для запису

en: cannot perform formatted output
uk: неможливо здійснити форматований вивід

en: cannot read stats file
uk: не вдалося прочитати файл статистичних даних

en: cannot remove temporary directory %s
uk: не вдається усунути тимчасовий каталог %s

en: cannot remove temporary file %s
uk: не вдається усунути тимчасовий файл %s

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
uk: не вдається відновити дескриптор %d: помилка dup2

en: cannot set up nonblocking I/O to %s subprocess
uk: не вдається встановити неблокуючий ввід-вивід з підпроцесом %s

en: cannot stat %s
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо %s

en: cannot write stats file
uk: не вдалося записати файл статистичних даних.

en: character class syntax is [[:space:]], not [:space:]
uk: синтаксис класу символів є таким: [[:space:]], — а не таким: [:space:]

en: character out of range
uk: символ поза діапазоном

en: character special file
uk: спеціальний символьний файл

en: communication with %s subprocess failed
uk: помилка зв'язку з підпроцесом %s

en: contiguous data
uk: неперервні дані

en: could not determine %s version
uk: не вдалося визначити версію %s

en: count log histogram
uk: гістограма журналу лічильників

en: creation of reading thread failed
uk: не вдалося створити потік читання

en: creation of threads failed
uk: помилка створення потоків

en: cygwin_conv_path failed
uk: помилка cygwin_conv_path

en: date
uk: дата

en: datetime
uk: дата-час

en: day
uk: день

en: density histogram
uk: гістограма щільності

en: directory
uk: каталог

en: door
uk: двері

en: error after reading %s
uk: помилка після читання «%s»

en: error closing file
uk: помилка закриття файлу

en: error reading %s
uk: помилка читання %s

en: error while opening %s for reading
uk: помилка при відкриванні «%s» для читання

en: error while writing "%s" file
uk: помилка запису у файл "%s"

en: error writing %s
uk: помилка запису %s

en: error writing to a closed pipe or socket
uk: помилка запису у закритий конвеєр або гніздо

en: error: %s:%d
uk: помилка: %s:%d

en: error: adding relative date resulted in an invalid date: '%s'
uk: помилка: додавання відносної дати призвело до некоректної дати: «%s»

en: error: adding relative time caused an overflow
uk: помилка: додавання відносного часу призвело до переповнення

en: error: day '%s' (day ordinal=%ld number=%d) resulted in an invalid date: '%s'
uk: помилка: використання дня «%s» (порядковий день=%ld номер=%d) дало некоректну дату: «%s»

en: error: day '%s' (day ordinal=%lld number=%d) resulted in an invalid date: '%s'
uk: помилка: використання дня «%s» (порядковий день=%lld номер=%d) дало некоректну дату: «%s»

en: error: initial year out of range
uk: помилка: початковий рік поза межами припустимого діапазону

en: error: invalid date/time value:
uk: помилка: некоректне значення дати або часу:

en: error: invalid hour %ld%s
uk: помилка: некоректне значення годин — %ld%s

en: error: invalid hour %lld%s
uk: помилка: некоректне значення годин — %lld%s

en: error: out-of-range year %ld
uk: помилка: рік поза межами припустимого діапазону — %ld

en: error: out-of-range year %lld
uk: помилка: рік поза межами припустимого діапазону — %lld

en: error: parsing failed
uk: помилка: не вдалося обробити

en: error: parsing failed, stopped at '%s'
uk: помилка: не вдалося обробити, зупинилися на «%s»

en: error: timezone %d caused time_t overflow
uk: помилка: використання часового поясу %d призвело до переповнення time_t

en: error: tzalloc ("%s") failed
uk: помилка: не вдалося виконати tzalloc ("%s")

en: error: unknown word '%s'
uk: помилка: невідоме слово «%s»

en: error: year, month, or day overflow
uk: помилка: переповнення значення року, місяця або дня

en: failed to copy '%s' to '%s'
uk: не вдалося скопіювати «%s» до «%s»

en: failed to create "%s"
uk: не вдалося створити "%s"

en: failed to reopen %s with mode %s
uk: не вдалося відкрити %s у режимі %s

en: failed to return to initial working directory
uk: не вдається зберегти поточний каталог

en: failed to set file descriptor text/binary mode
uk: не вдалося встановити текстовий або двійковий режим для дескриптора файла

en: fdopen() failed
uk: помилка fdopen()

en: final: %ld.%09d (epoch-seconds)
uk: остаточно: %ld.%09d (секунд епохи)

en: final: %lld.%09d (epoch-seconds)
uk: остаточно: %lld.%09d (секунд епохи)

en: final: %s (UTC%s)
uk: остаточно: %s (UTC%s)

en: final: %s (UTC)
uk: остаточно: %s (UTC)

en: final: %s (unknown time zone offset)
uk: остаточно: %s (невідомий зсув часового поясу)

en: give a short usage message
uk: вивести коротке повідомлення про використання

en: give this help list
uk: вивести цю довідку

en: hang for SECS seconds (default 3600)
uk: зачекати вказану кількість секунд (типово 3600)

en: hybrid
uk: гібридна

en: iconv function not available
uk: функція iconv недоступна

en: iconv function not usable
uk: функція iconv непридатна до вжитку

en: incorrect timezone
uk: помилковий часовий пояс

en: input timezone:
uk: вхідний часовий пояс:

en: invalid %s%s argument '%s'
uk: некоректний аргумент %s%s — «%s»

en: invalid argument %s for %s
uk: некоректний аргумент %s для %s

en: invalid character class
uk: некоректний клас символів

en: invalid content of \{\}
uk: некоректний вміст \{\}

en: invalid group
uk: недійсна група

en: invalid source_version argument to compile_java_class
uk: недійсне значення аргументу source_version для compile_java_class

en: invalid spec
uk: недійсна специфікація

en: invalid suffix in %s%s argument '%s'
uk: некоректний суфікс в аргументі %s%s: «%s»

en: invalid target_version argument to compile_java_class
uk: недійсне значення аргументу target_version для compile_java_class

en: invalid user
uk: Некоректний користувач

en: local_zone
uk: місцевий_пояс

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпано

en: message queue
uk: черга повідомлень

en: migrated file with data
uk: перенесений файл з даними

en: migrated file without data
uk: перенесений файл без даних

en: missing timezone
uk: не вказано часового поясу

en: multiplexed block special file
uk: спеціальний файл ущільненого блокового пристрою

en: multiplexed character special file
uk: спеціальний файл ущільненого символьного пристрою

en: multiplexed file
uk: ущільнений файл

en: named file
uk: іменований файл

en: network special file
uk: спеціальний файл мережі

en: new start date: '%s' is '%s'
uk: нова початкова дата: «%s» є «%s»

en: no syntax specified
uk: не вказано синтаксису

en: number
uk: число

en: number of seconds
uk: кількість секунд

en: number of seconds: %ld
uk: кількість секунд: %ld

en: number of seconds: %lld
uk: кількість секунд: %lld

en: parsed %s part:
uk: оброблена частина %s:

en: parsed date/time string
uk: оброблено рядок дати і часу

en: port
uk: порт

en: preserving permissions for %s
uk: збереження прав доступу до %s

en: print program version
uk: вивести версію програми

en: program error
uk: помилка програми

en: read from %s subprocess failed
uk: помилка читання з підпроцесу %s

en: regular empty file
uk: звичайний порожній файл

en: regular expression too big
uk: занадто об'ємний формальний вираз

en: regular file
uk: звичайний файл

en: relative
uk: відносне

en: semaphore
uk: семафор

en: set the program name
uk: встановити назву програми

en: setting permissions for %s
uk: встановлення прав доступу до %s

en: shared memory object
uk: спільний об'єкт пам'яті

en: size log histogram
uk: гістограма журналу розміру

en: socket
uk: гніздо

en: stack overflow
uk: переповнення стосу

en: starting date/time: '%s'
uk: початкова дата і час: «%s»

en: stray \
uk: зайвий символ \

en: stray \ before %s
uk: зайва \ перед %s

en: stray \ before unprintable character
uk: зайва \ перед непридатним до друку символом

en: stray \ before white space
uk: зайва \ перед пробілом

en: string comparison failed
uk: невдале порівняння рядків

en: subprocess %s terminated with exit code %d
uk: підпроцес %s закінчився кодом %d

en: symbolic link
uk: символьне посилання

en: system default
uk: типове для системи

en: time
uk: час

en: timezone: TZ="%s" environment value
uk: часовий пояс: значення середовища TZ="%s"

en: timezone: Universal Time
uk: часовий пояс: всесвітній час

en: timezone: system default
uk: часовий пояс: типовий для системи

en: today/this/now
uk: сьогодні/ця/зараз

en: typed memory object
uk: типізований об'єкт пам'яті

en: unable to record current working directory
uk: не вдається змінити поточний каталог

en: unbalanced (
uk: неврівноважена дужка (

en: unbalanced )
uk: неврівноважена дужка )

en: unbalanced [
uk: неврівноважена дужка [

en: unfinished \ escape
uk: незавершене екранування \

en: unknown stream
uk: невідомий потік

en: using current date as starting value: '%s'
uk: використовуємо поточну дату як початкове значення: «%s»

en: using current time as starting value: '%s'
uk: використовуємо поточний час як початкове значення: «%s»

en: using specified time as starting value: '%s'
uk: використовуємо вказаний час як початкове значення: «%s»

en: wall clock
uk: настінний годинник

en: warning: '.' should be ':'
uk: попередження: замість «.» має бути «:»

en: warning: adjusting year value %ld to %ld
uk: попередження: коригуємо значення року %ld до %ld

en: warning: adjusting year value %lld to %lld
uk: попередження: коригуємо значення року %lld до %lld

en: warning: day (%s) ignored when explicit dates are given
uk: попередження: день (%s) ігнорується, якщо вказано явні дати

en: warning: daylight saving time changed after date adjustment
uk: попередження: змінено літній час після коригування дати

en: warning: daylight saving time changed after time adjustment
uk: попередження: змінено літній час після коригування часу

en: warning: month/year adjustment resulted in shifted dates:
uk: попередження: коригування місяця і року призвело до зсуву дат:

en: warning: value %ld has %ld digits. Assuming YYYY/MM/DD
uk: попередження: значення %ld складається з %ld цифр. Припускаємо формат РРРР/ММ/ДД

en: warning: value %ld has less than 4 digits. Assuming MM/DD/YY[YY]
uk: попередження: значення %ld містить менше за 4 цифри. Припускаємо формат ММ/ДД/РР[РР]

en: warning: value %lld has %lld digits. Assuming YYYY/MM/DD
uk: попередження: значення %lld складається з %lld цифр. Припускаємо формат РРРР/ММ/ДД

en: warning: value %lld has less than 4 digits. Assuming MM/DD/YY[YY]
uk: попередження: значення %lld містить менше за 4 цифри. Припускаємо формат ММ/ДД/РР[РР]

en: warning: when adding relative days, it is recommended to specify noon
uk: попередження: при додаванні відносних днів рекомендовано вказувати південь

en: warning: when adding relative months/years, it is recommended to specify the 15th of the months
uk: попередження: при додаванні відносних місяців і років рекомендовано вказувати 15-е число місяців

en: weird file
uk: дивний файл

en: whiteout
uk: забілювання

en: write error
uk: помилка запису

en: write to %s subprocess failed
uk: помилка запису у підпроцес %s

en: year: %04ld
uk: рік: %04ld

en: year: %04lld
uk: рік: %04lld

en: zone
uk: пояс

en: {...} at start of expression
uk: {...} на початку виразу
