postgresql - en to uk_UA translation catalogue (133 entries)

en: 
    
    Values to be changed:
uk_UA: 
    
    Значення, що потребують зміни:

en: 
    Options to override control file values:
uk_UA: 
    Опції для перевизначення значень контрольного файлу:

en: 
    Options:
uk_UA: 
    Параметри:

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk_UA: 
    Повідомляти про помилки на <%s>.

en:       --char-signedness=OPTION     set char signedness to "signed" or "unsigned"
uk_UA:       --char-signedness=OPTION     встановити знаковість char в "signed" або "unsigned"

en:       --wal-segsize=SIZE           size of WAL segments, in megabytes
uk_UA:       --wal-segsize=SIZE           розмір сегментів WAL, у мегабайтах

en:   -?, --help             show this help, then exit
uk_UA:   -?, --help              показати цю довідку потім вийти

en:   -O, --multixact-offset=OFFSET    set next multitransaction offset
uk_UA:   -O, --multixact-offset=OFFSET    задати зсув наступної мультитранзакції

en:   -V, --version          output version information, then exit
uk_UA:   -V, --version            вивести інформацію про версію і вийти

en:   -c, --commit-timestamp-ids=XID,XID
                                       set oldest and newest transactions bearing
                                       commit timestamp (zero means no change)
uk_UA:   -c, --commit-timestamp-ids=XID,XID
                                       встановити найстарішу та найновішу транзакції
                                       затвердити позначку часу (нуль означає залишити без змін)

en:   -e, --epoch=XIDEPOCH             set next transaction ID epoch
uk_UA:   -e, --epoch=XIDEPOCH             встановити наступну епоху ID транзакцій

en:   -f, --force            force update to be done even after unclean shutdown or
                             if pg_control values had to be guessed
uk_UA:   -f, --force            змусити оновлення виконуватися навіть після нечистого вимкнення або
                             якщо значення pg_control потрібно було вгадувати

en:   -l, --next-wal-file=WALFILE      set minimum starting location for new WAL
uk_UA:   -l, --next-wal-file=WALFILE      задати мінімальне початкове розташування для нового WAL

en:   -m, --multixact-ids=MXID,MXID    set next and oldest multitransaction ID
uk_UA:   -m, --multixact-ids=MXID,MXID    задати ID наступної і найстарішої мультитранзакції

en:   -n, --dry-run          no update, just show what would be done
uk_UA:   -n, --dry-run          не оновлювати, просто показати, що було б зроблено

en:   -o, --next-oid=OID               set next OID
uk_UA:   -o, --next-oid=OID               задати наступний OID

en:   -u, --oldest-transaction-id=XID  set oldest transaction ID
uk_UA:   -u, --oldest-transaction-id=XID  задати ID найстарішої транзакції

en:   -x, --next-transaction-id=XID    set next transaction ID
uk_UA:   -x, --next-transaction-id=XID    задати ID наступної транзакції

en:  [-D, --pgdata=]DATADIR  data directory
uk_UA:  [-D, --pgdata=]DATADIR  каталог з даними

en: %s home page: <%s>
uk_UA: Домашня сторінка %s: <%s>

en: %s must be in range %d..%d
uk_UA: %s має бути в діапазоні %d..%d

en: %s resets the PostgreSQL write-ahead log.
uk_UA: %s скидає журнал передзапису PostgreSQL.

en: 64-bit integers
uk_UA: 64-бітні цілі

en: Blocks per segment of large relation: %u
uk_UA: Блоків на сегмент великого відношення: %u

en: Bytes per WAL segment:                %u
uk_UA: Байтів на сегмент WAL: %u

en: Catalog version number:               %u
uk_UA: Номер версії каталогу:               %u

en: Current pg_control values:
uk_UA: Поточні значення pg_control:

en: Data page checksum version:           %u
uk_UA: Версія контрольних сум сторінок даних:      %u

en: Database block size:                  %u
uk_UA: Розмір блоку бази даних: %u

en: Database system identifier:           %llu
uk_UA: Ідентифікатор системи бази даних:           %llu

en: Database system identifier:           %lu
uk_UA: Ідентифікатор системи бази даних:           %lu

en: Date/time type storage:               %s
uk_UA: Дата/час типу сховища: %s

en: Default char data signedness:         %s
uk_UA: Знаковість символьних даних за замовчуванням: %s

en: File "%s" contains "%s", which is not compatible with this program's version "%s".
uk_UA: Файл "%s" містить "%s", який не сумісний з версією цієї програми "%s".

en: First log segment after reset:        %s
uk_UA: Перший сегмент журналу після скидання:        %s

en: Float8 argument passing:              %s
uk_UA: Передача аргументу Float8:      %s

en: Guessed pg_control values:
uk_UA: Припустимі значення pg_control:

en: If these values seem acceptable, use -f to force reset.
uk_UA: Якщо ці значення здаються прийнятними, використовуйте -f для примусового скидання.

en: If you are sure the data directory path is correct, execute
      touch %s
    and try again.
uk_UA: Якщо Ви впевнені, що шлях каталогу даних є правильним, виконайте 
     touch %s
    і спробуйте знову.

en: If you want to proceed anyway, use -f to force reset.
uk_UA: Якщо ви все одно хочете продовжити, використовуйте -f для примусового скидання.

en: Is a server running?  If not, delete the lock file and try again.
uk_UA: Чи запущений сервер? Якщо ні, видаліть файл блокування і спробуйте знову.

en: Latest checkpoint's NextMultiOffset:  %u
uk_UA: Останній NextMultiOffset контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's NextMultiXactId:  %u
uk_UA: Останній NextMultiXactId контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's NextOID:          %u
uk_UA: Останній NextOID контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's NextXID:          %u:%u
uk_UA: Останній NextXID контрольної точки: %u%u

en: Latest checkpoint's TimeLineID:       %u
uk_UA: Останній TimeLineID контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's full_page_writes: %s
uk_UA: Останній full_page_writes контрольної точки: %s

en: Latest checkpoint's newestCommitTsXid:%u
uk_UA: Останній newestCommitTsXid контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's oldestActiveXID:  %u
uk_UA: Останній oldestActiveXID контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's oldestCommitTsXid:%u
uk_UA: Останній oldestCommitTsXid контрольної точки:%u

en: Latest checkpoint's oldestMulti's DB: %u
uk_UA: Остання DB останньої oldestMulti контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's oldestMultiXid:   %u
uk_UA: Останній oldestMultiXid контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's oldestXID's DB:   %u
uk_UA: Остання DB останнього oldestXID контрольної точки: %u

en: Latest checkpoint's oldestXID:        %u
uk_UA: Останній oldestXID контрольної точки: %u

en: Maximum columns in an index:          %u
uk_UA: Максимальна кількість стовпців в індексі: %u

en: Maximum data alignment:               %u
uk_UA: Максимальне вирівнювання даних: %u

en: Maximum length of identifiers:        %u
uk_UA: Максимальна довжина ідентифікаторів:  %u

en: Maximum size of a TOAST chunk:        %u
uk_UA: Максимальний розмір сегменту TOAST: %u

en: NextMultiXactId:                      %u
uk_UA: NextMultiXactId:                       %u

en: NextOID:                              %u
uk_UA: NextOID:                                %u

en: NextXID epoch:                        %u
uk_UA: Епоха NextXID:                        %u

en: NextXID:                              %u
uk_UA: NextXID:                               %u

en: OID (-o) must not be 0
uk_UA: OID (-o) не може бути 0

en: OldestXID's DB:                       %u
uk_UA: OldestXID's DB:                        %u

en: Resetting the write-ahead log might cause data to be lost.
uk_UA: Скидання журналу попереднього запису може призвести до втрати даних.

en: Size of a large-object chunk:         %u
uk_UA: Розмір сегменту великих обїєктів: %u

en: Try "%s --help" for more information.
uk_UA: Спробуйте "%s --help" для додаткової інформації.

en: Usage:
uk_UA: Використання:

en: WAL block size:                       %u
uk_UA: Pозмір блоку WAL: %u

en: Write-ahead log reset
uk_UA: Журнал передзапису скинуто

en: You must run %s as the PostgreSQL superuser.
uk_UA: Запускати %s треба від суперкористувача PostgreSQL.

en: argument of %s must be a power of two between 1 and 1024
uk_UA: аргумент %s має бути ступенем двійки в діапазоні від 1 до 1024

en: by reference
uk_UA: за посиланням

en: by value
uk_UA: за значенням

en: byte ordering mismatch
uk_UA: неправильний порядок байтів

en: cannot be executed by "root"
uk_UA: "root" не може це виконувати

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
uk_UA: неможливо дублювати нульовий покажчик (внутрішня помилка)

en: could not allocate SIDs: error code %lu
uk_UA: не вдалося виділити SID: код помилки %lu

en: could not change directory to "%s": %m
uk_UA: не вдалося змінити каталог на "%s": %m

en: could not close directory "%s": %m
uk_UA: не вдалося закрити каталог "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
uk_UA: неможливо закрити файл "%s": %m

en: could not create restricted token: error code %lu
uk_UA: не вдалося створити обмежений токен: код помилки %lu

en: could not delete file "%s": %m
uk_UA: не вдалося видалити файл "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
uk_UA: не вдалося fsync файл "%s": %m

en: could not get exit code from subprocess: error code %lu
uk_UA: не вдалося отримати код завершення підпроцесу: код помилки %lu

en: could not open directory "%s": %m
uk_UA: не вдалося відкрити каталог "%s": %m

en: could not open file "%s" for reading: %m
uk_UA: не вдалося відкрити файл "%s" для читання: %m

en: could not open file "%s": %m
uk_UA: не можливо відкрити файл "%s": %m

en: could not open process token: error code %lu
uk_UA: не вдалося відкрити токен процесу: код помилки %lu

en: could not re-execute with restricted token: error code %lu
uk_UA: не вдалося перезапустити з обмеженим токеном: код помилки %lu

en: could not read directory "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати каталог "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати файл "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
uk_UA: не вдалося прочитати файл "%s": прочитано %d з %zu

en: could not read permissions of directory "%s": %m
uk_UA: не вдалося прочитати дозволи на каталог "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
uk_UA: не вдалося перейменувати файл "%s" на "%s": %m

en: could not start process for command "%s": error code %lu
uk_UA: не вдалося запустити процес для команди "%s": код помилки %lu

en: could not stat file "%s": %m
uk_UA: не вдалося отримати інформацію від файлу "%s": %m

en: could not synchronize file system for file "%s": %m
uk_UA: не вдалося синхронізувати файлову систему для файлу "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
uk_UA: не вдалося записати файл "%s": %m

en: data directory is of wrong version
uk_UA: каталог даних неправильної версії

en: database server was not shut down cleanly
uk_UA: сервер бази даних завершив роботу некоректно

en: detail:
uk_UA: деталі:

en: error:
uk_UA: помилка:

en: fsync error: %m
uk_UA: помилка fsync: %m

en: hint:
uk_UA: підказка:

en: invalid argument for option %s
uk_UA: неприпустимий аргумент для параметру %s

en: invalid value "%s" for option %s
uk_UA: неприпустиме значення "%s" для параметра %s

en: lock file "%s" exists
uk_UA: файл блокування "%s" вже існує

en: multitransaction offset (-O) must be between 0 and %u
uk_UA: зсув мультитранзакції (O) повинен бути між 0 і %u

en: newestCommitTsXid:                    %u
uk_UA: newestCommitTsXid:                     %u

en: no data directory specified
uk_UA: каталог даних не вказано

en: not proceeding because control file values were guessed
uk_UA: не виконується, оскільки значення контрольного файлу були вгадані

en: off
uk_UA: вимк

en: oldest multitransaction ID (-m) must not be 0
uk_UA: найстарший ID мультитранзакції (-m) не повинен бути 0

en: oldest transaction ID (-u) must be greater than or equal to %u
uk_UA: найстаріший ID транзакції (-u) має бути більший або рівним %u

en: oldestCommitTsXid:                    %u
uk_UA: oldestCommitTsXid:                   %u

en: on
uk_UA: увімк

en: out of memory
uk_UA: недостатньо пам'яті

en: pg_control exists but has invalid CRC; proceed with caution
uk_UA: pg_control існує, але має недопустимий CRC; продовжуйте з обережністю

en: pg_control exists but is broken or wrong version; ignoring it
uk_UA: pg_control існує, але зламаний або неправильної версії; ігнорується

en: pg_control specifies invalid WAL segment size (%d byte); proceed with caution | pg_control specifies invalid WAL segment size (%d bytes); proceed with caution
uk_UA[0]: pg_control вказує неприпустимий розмір сегмента WAL (%d байт); продовжуйте з обережністю
uk_UA[1]: pg_control вказує неприпустимий розмір сегмента WAL (%d байти); продовжуйте з обережністю
uk_UA[2]: pg_control вказує неприпустимий розмір сегмента WAL (%d байтів); продовжуйте з обережністю
uk_UA[3]: pg_control вказує неприпустимий розмір сегмента WAL (%d байтів); продовжуйте з обережністю

en: pg_control version number:            %u
uk_UA: pg_control номер версії:            %u

en: possible byte ordering mismatch
    The byte ordering used to store the pg_control file might not match the one
    used by this program.  In that case the results below would be incorrect, and
    the PostgreSQL installation would be incompatible with this data directory.
uk_UA: можлива помилка у послідовності байтів.
    Порядок байтів, що використовують для зберігання файлу pg_control, може не відповідати тому, який використовується цією програмою. У такому випадку результати нижче будуть неправильним, і інсталяція PostgreSQL буде несумісною з цим каталогом даних.

en: signed
uk_UA: знаковий

en: this build does not support sync method "%s"
uk_UA: ця збірка не підтримує метод синхронізації "%s"

en: too many command-line arguments (first is "%s")
uk_UA: забагато аргументів у командному рядку (перший "%s")

en: transaction ID (-c) must be either %u or greater than or equal to %u
uk_UA: ідентифікатор транзакції (-c) має бути або %u, або більше чи дорівнювати %u

en: transaction ID (-x) must be greater than or equal to %u
uk_UA: ID транзакції (-x) має бути більшим чи рівним %u

en: transaction ID epoch (-e) must not be -1
uk_UA: епоха ID транзакції (-e) не повинна бути -1

en: unexpected empty file "%s"
uk_UA: неочікуваний порожній файл "%s"

en: unrecognized sync method: %s
uk_UA: нерозпізнаний метод синхронізації: %s

en: unsigned
uk_UA: беззнаковий

en: warning:
uk_UA: попередження:
