Affiliates Manager - en to lt_LT translation catalogue (807 entries)

en: WordPress Affiliate Manager requires PHP 5.1 or higher.
lt_LT: WordPress Affiliate Manager reikalauja PHP 5.1 arba naujesnės.

en: WordPress Affiliate Manager requires WordPress 3.5 or higher.
lt_LT: WordPress Affiliate Manager reikalauja WordPress 3.5 arba naujesnės.

en: Credit for sale of %s %s (PURCHASE LOG ID = %s)
lt_LT: Kreditai pardavimui %s %s (PIRKIMO ŽURNALO ID = %s)

en: You just earned a commission!
lt_LT: Jūs ką tik uždirbote komisinių!

en: Refund of %s %s (PURCHASE LOG ID = %s)
lt_LT: Grąžinta % s% s (PIRKIMO ŽURNALO ID =% s)

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: Affiliate ID
lt_LT: Partnerio ID

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Balance
lt_LT: Balansas

en: Earnings
lt_LT: Uždarbiai

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Company
lt_LT: Įmonė

en: Date Joined
lt_LT: Prisijungė

en: Website
lt_LT: Svetainė

en: Delete
lt_LT: Pašalinti

en: Error! You need to select multiple records to perform a bulk action!
lt_LT: Klaida! Jums reikia pasirinkti kelis įrašus atlikti urminiam veiksmui!

en: Selected records deleted successfully!
lt_LT: Pasirinkti įrašai ištrinti sėkmingai!

en: Selected record deleted successfully!
lt_LT: Pasirinkti įrašas ištrintas sėkmingai!

en: No Clicks Found!
lt_LT: Jokių paspaudimų nerasta!

en: Row ID
lt_LT: Eilutės ID

en: Date
lt_LT: Data

en: Tracking Key
lt_LT: Sekimo kodas

en: Referring URL
lt_LT: Šaltinio URL

en: IP Address
lt_LT: IP adresas

en: No Commission Data Found!
lt_LT: Nerasta jokių komisinių duomenų!

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Transaction ID
lt_LT: Operacijos ID

en: Buyer Email
lt_LT: Pirkėjo el. paštas

en: No items found.
lt_LT: Nieko nerasta.

en: Bulk Actions
lt_LT: Masiniai Veiksmai

en: Apply
lt_LT: Pateikti

en: Show all dates
lt_LT: Rodyti visas datas

en: List View
lt_LT: Sąrašo rodinys

en: Excerpt View
lt_LT: Ištraukos peržiūra

en: %s pending
lt_LT: %s laukiama

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: YES, Block all applications from %s
lt_LT: Taip, blokuoti visas programas nuo %s

en: NO, They may re-apply
lt_LT: NE, jie gali vėl prašytis

en: Do you want to block all future applications from this email address, or allow them to sign up at a later date?
lt_LT: Ar norite blokuoti visus būsimus prašymus iš šio el. pašto adreso ar leisti jiems prisijungti vėliau?

en: Payout
lt_LT: Išmokėjimas

en: OK
lt_LT: Gerai

en: Are you sure you wish to approve this affiliate?
lt_LT: Ar tikrai norite patvirtinti šį partnerį?

en: Yes, approve.
lt_LT: Taip, patvirtinti.

en: Are you sure you wish to apply an adjustment of
lt_LT: Ar tikrai norite atlikti koregavimą

en:  to this account? The new balance will be
lt_LT:  į šią sąskaitą? Naujas likutis bus

en: Yes, apply it.
lt_LT: Taip, jį pritaikyti.

en: Are you sure you wish to apply a payout of
lt_LT: Ar tikrai norite atlikti išmokėjimą

en: Are you sure you wish to decline this affiliate?
lt_LT: Ar tikrai norite atšaukti šį partnerį?

en: Yes, DECLINE.
lt_LT: Taip, ATMESTI.

en: Are you sure you wish to block this affiliate?
lt_LT: Ar tikrai norite blokuoti šį partnerį?

en: Yes, BLOCK.
lt_LT: Taip, BLOKUOTI.

en: Are you sure you wish to unblock this affiliate?<br>User will become DECLINED.
lt_LT: Ar tikrai norite atblokuoti šį partnerį?<br>Vartotojas taps ATMESTAS.

en: Yes, UNBLOCK.
lt_LT: Taip, ATBLOKUOTI.

en: Are you sure you wish to activate this affiliate?
lt_LT: Ar tikrai norite aktyvuoti šį partnerį?

en: Yes, ACTIVATE.
lt_LT: Taip, AKTYVUOTI.

en: Are you sure you wish to deactivate this affiliate?
lt_LT: Ar tikrai norite deaktyvuoti šį partnerį?

en: Yes, DEACTIVATE.
lt_LT: Taip, DEAKTYVUOTI.

en: Approve Application
lt_LT: Patvirtinti Paraišką

en: Bounty Type
lt_LT: Prizo Tipas

en: Percentage of Sales
lt_LT: Procentais nuo Pardavimo

en: Fixed Amount per Sale
lt_LT: Fiksuota Suma už Pardavimą

en: Bounty Rate (% of Sale)
lt_LT: Prizo procentas (% nuo pardavimų)

en: Updating, please wait ...
lt_LT: Atnaujinama, prašome palaukti...

en: Are you sure?
lt_LT: Ar tikrai?

en: approve
lt_LT: patvirtinti

en: Error
lt_LT: Klaida

en: ERROR:
lt_LT: KLAIDA:

en: Apply Adjustment
lt_LT: Atlikti koregavimą

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Apply Payout
lt_LT: Atlikti išmokėjimą

en: Payout Amount
lt_LT: Išmokos suma

en: Current balance
lt_LT: Dabartinis balansas

en: Other amount
lt_LT: Kita suma

en: Affiliate:
lt_LT: Partneris:

en: Overview
lt_LT: Apžvalga

en: Account Finances
lt_LT: Paskyros finansai

en: Information
lt_LT: Informacija

en: Affiliate Links
lt_LT: Partnerių nuorodos

en: Impressions
lt_LT: Parodymai

en: Approve
lt_LT: Patvirtinti

en: Decline
lt_LT: Atmesti

en: Activate
lt_LT: Aktyvuoti

en: Dectivate
lt_LT: Deaktyvuoti

en: Unblock
lt_LT: Atblokuoti

en: Block
lt_LT: Blokas

en: General
lt_LT: Bendras

en: Date Applied
lt_LT: Pritaikymo data

en: Affiliate Status
lt_LT: Partnerio būsena

en: Account Standing
lt_LT: Sąskaitos būsena

en: Payment Details
lt_LT: Mokėjimo informacija

en: Bounty Amount
lt_LT: Prizo suma

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Paypal E-Mail
lt_LT: „Paypal“ el. paštas

en: Make Check Out To
lt_LT: Atsiskaityti

en: Statistics
lt_LT: Statistika

en: Visits
lt_LT: Apsilankymai

en: Purchases
lt_LT: Pirkimai

en: Balance:
lt_LT: Balansas:

en: Earnings:
lt_LT: Uždarbis:

en: Payments:
lt_LT: Mokėjimai:

en: Adjustments:
lt_LT: Patikslinimai:

en: Apply Payout
lt_LT: Atlikti išmokėjimą

en: Apply Manual Adjustment
lt_LT: Atlikti Rankinį Patikslinimą

en: Creative
lt_LT: Skelbimai

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Link
lt_LT: Nuoroda

en: Affiliate Management Control Panel
lt_LT: Partnerių Valdymo Skydelis

en: New Affiliate
lt_LT: Naujas Partneris

en: As an Affiliate Manager, if you want to create an affiliate account rather than directing someone to the normal registration form, you can do that here. Once you fill out the required contact information, your new affiliate will receive an email with their username and password.  They will automatically be approved, but will still have to log in to agree to the terms &amp; conditions and set their preferred payment method.
lt_LT: Kaip partnerių vadybininkas, jei norite sukurti partnerio paskyrą, o ne nukreipti žmogų į normalią registracijos formą, jūs galite tai padaryti čia. Kai jūs užpildysite reikalingą kontaktinę informaciją, jūsų naujas partneris gaus el. laišką su savo slapyvardžiu ir slaptažodžiu.  Jie bus automatiškai patvirtinti, bet vis dar turės prisijungti ir patvirtinti, kad sutinka su sąlygomis ir nustatyti jų pasirinktą mokėjimo būdą.

en: New Affiliate has been created
lt_LT: Naujas Partneris buvo sukurtas

en: Affiliate Details
lt_LT: Partnerio Duomenys

en: Export Data
lt_LT: Eksportuoti Duomenis

en: My Affiliates
lt_LT: Mano Partneriai

en: All Active
lt_LT: Visi Aktyvūs

en: All (Including Closed)
lt_LT: Visi (ir uždaryti)

en: Active
lt_LT: Aktyvūs

en: Applied
lt_LT: Pritaikyti

en: Approved
lt_LT: Sankcionuoti

en: Confirmed
lt_LT: Patvirtinti

en: Declined
lt_LT: Atmesti

en: Blocked
lt_LT: Užblokuoti

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvūs

en: Export Affiliates Record
lt_LT: Eksportuoti Partnerių Įrašus

en: Export to CSV
lt_LT: Eksportuoti į CSV

en: Upload a File or Select from Media Library
lt_LT: Įkelti Failą arba Pasirinkti iš Laikmenų Bibliotekos

en: Insert
lt_LT: Įterpti

en: This list contains images from the media library. If you upload a new image it is added to the media library and you can reuse images on multiple creatives by selecting it from this list. If a new image file is added, it will be uploaded and will override the currently selected media library image for this creative link. However, the old image will still remain in the media library for future use.
lt_LT: Šiame sąraše pateikiami vaizdai iš laikmenų bibliotekos. Jei įkelsite naują paveikslėlį, jis bus pridėtas prie laikmenų bibliotekos ir galėsite pakartotinai naudoti paveikslėlius keliuose skelbimuose pasirinkdami juos iš šio sąrašo. Jei įkeliamas naujas paveikslėlis, ji bus įkeltas ir pakeis šiuo metu pasirinktą laikmenų bibliotekos paveikslėlį šio skelbimo nuorodoje. Tačiau senas paveikslėlis išliks laikmenų bibliotekoje panaudojimui ateityje.

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: New
lt_LT: Naujas

en: Name
lt_LT: Vardas

en: Landing Page
lt_LT: Nukreipimo Puslapis

en: Image Parameters
lt_LT: Vaizdo Parametrai

en: Image URL
lt_LT: Vaizdo URL

en: Upload File
lt_LT: Įkelti Failą

en: The URL of the image to be used for the creative.
lt_LT: URL paveikslėlio, kuris bus naudojamas skelbime.

en: Alt Text
lt_LT: Alt Tekstas

en: Text Link Parameters
lt_LT: Tekstinės Nuorodos Parametrai

en: Link Text
lt_LT: Nuorodos Tekstas

en: Save Creative
lt_LT: Išsaugoti Skelbimą

en: Creative updated.
lt_LT: Skelbimas atnaujintas.

en: New creative created.  This creative is not yet active.
lt_LT: Naujas skelbimas sukurtas.  Šis skelbimas dar neaktyvus.

en: Return to Creatives
lt_LT: Grįžti į Skelbimus

en: Image
lt_LT: Paveikslėlis

en: Text Link
lt_LT: Tekstinė Nuoroda

en: Unknown creative type.
lt_LT: Nežinomas skelbimo tipas.

en: ACTIVATE
lt_LT: Aktyvuoti

en: DEACTIVATE
lt_LT: DEAKTYVUOTI

en: Are you sure you wish to
lt_LT: Ar tikrai norite

en: this creative?
lt_LT: šį skelbimą?

en: Preview
lt_LT: Peržiūrėti

en: Creative:
lt_LT: Skelbimas:

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Deactivate
lt_LT: Deaktyvuoti

en: Text Link Properties
lt_LT: Tekstinės Nuorodos Savybės

en: Image Properties
lt_LT: Paveikslėlio Savybės

en: Yes, delete this creative
lt_LT: Taip, ištrinti šį skelbimą

en: Updating, please wait ...
lt_LT: Atnaujinama, prašome palaukti...

en: Delete Creative?
lt_LT: Ištrinti skelbimą?

en: This creative will be deleted. Are you sure?
lt_LT: Šis skelbimas bus ištrintas. Ar esate tikras?

en: My Creatives
lt_LT: Mano Skelbimai

en: Filter
lt_LT: Filtras

en: Status:
lt_LT: Būsena:

en: Create New
lt_LT: Kurti Naują

en: Created
lt_LT: Sukurta

en: New Mass Payment
lt_LT: Naujas Urminis Mokėjimas

en: View Previous Mass Payments
lt_LT: Peržiūrėti Ankstesnius Urminius Mokėjimus

en: PayPal Mass Pay
lt_LT: PayPal Urminis Mokėjimas

en: Not configured
lt_LT: Nesukonfigūruota

en: You have not configured the Affiliate Manager with your PayPal account information. You can do so in the <a href="%s">Payment Settings page</a>.
lt_LT: Jūs nesukonfigūravote Partnerių Vadybininko su savo PayPal paskyros informacija. Tai galite padaryti <a href="%s">mokėjimų nustatymų puslapyje</a> .

en: View Existing Payments
lt_LT: Peržiūrėkite esamus mokėjimus

en: Date Posted
lt_LT: Paskelbimo data

en: PayPal ID
lt_LT: „PayPal“ ID

en: Fee
lt_LT: Mokestis

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: (No Mass Payments on Record)
lt_LT: (Nėra įrašų apie urminius mokėjimus)

en: Reconcile Mass Payment
lt_LT: Suderinkite urminius mokėjimus

en: Reconcile with this file
lt_LT: Suderinkite su šiuo failu

en: Yes, Submit to PayPal
lt_LT: Taip, pateikite į „PayPal“

en: No, Cancel
lt_LT: Ne, atšaukti

en: Submit to PayPal?
lt_LT: Pateikti į „PayPal“?

en: Are you sure you wish to submit a mass payment to PayPal?
lt_LT: Ar tikrai norite pateikti urminį mokėjimą per „PayPal“?

en: Your PayPal account will be charged %s!
lt_LT: Iš jūsų „PayPal“ sąskaitos bus išskaičiuota %!

en: Review Your Mass Payment
lt_LT: Peržiūrėkite savo urminį mokėjimą

en: AID
lt_LT: PAGALBA

en: PayPal E-Mail
lt_LT: „Paypal“ el. paštas

en: Payment
lt_LT: Mokėjimai

en: New Balance
lt_LT: Naujas Likutis

en: Sub-Total
lt_LT: Tarpinė suma

en: PayPal Fee<br /><small>2%% per payment, max %s1 per payment</small>
lt_LT: „PayPal“ mokestis <br /> <small>2 %% už mokėjimą, maks.%s1 už mokėjimą</small>

en: Estimated Total
lt_LT: Bendra apskaičiuota suma

en: Submit Mass Payment to PayPal
lt_LT: Pateikti Urminį Mokėjimą per PayPal

en: Select Affiliates to Pay
lt_LT: Pasirinkite, kuriems Partneriams Mokėti

en: Not showing %s affiliates that do not have a PayPal account on file.
lt_LT: Nerodomi %s partneriai, kurie neturi „PayPal“ paskyrų.

en: Date Range:
lt_LT: Datų intervalas:

en: From Date
lt_LT: Nuo datos

en: To Date
lt_LT: Iki datos

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Payment Amount
lt_LT: Mokėjimo suma

en: Continue with these payments
lt_LT: Tęskite šiuos mokėjimus

en: Payment Detail
lt_LT: Mokėjimo informacija

en: Database ID
lt_LT: Duomenų Bazės ID

en: Date Occurred
lt_LT: Įvykio data

en: PayPal Timestamp
lt_LT: „PayPal“ laiko žyma

en: PayPal Correlation ID
lt_LT: „PayPal“ koreliacijos ID

en: Total Amount
lt_LT: Bendra Suma

en: Reconciliation
lt_LT: Derinimas

en: Manually reconcile payments ...
lt_LT: Neautomatiškai suderinkite mokėjimus ...

en: Reconcile using PayPal Mass Payment results file ...
lt_LT: Suderinkite naudodami „PayPal“ bendrojo mokėjimo rezultatų failą ...

en: Errors
lt_LT: Klaidos

en: Code:
lt_LT: Kodas:

en: Message:
lt_LT: Žinutė:

en: Severity:
lt_LT: Sunkumas:

en: Associated Transactions
lt_LT: Susijusios transakcijos

en: Affiliate
lt_LT: Partneris

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Affiliate Registration
lt_LT: Partnerių registracija

en: Messaging
lt_LT: Žinučių siuntimas

en: Pages/Forms
lt_LT: Puslapiai/Formos

en: Advanced Settings
lt_LT: Išplėstiniai nustatymai

en: Save Settings
lt_LT: Išsaugoti Nustatymus

en: Default Landing Page
lt_LT: Numatytasis nukreipimo puslapis

en: Your default landing page URL is <code>%s</code>. If you want to change to a different URL you can specify it here.
lt_LT: Numatytojo nukreipimo puslapio URL yra <code>%s</code> . Jei norite pakeisti į kitą URL, galite jį nurodyti čia.

en: Disable Own Referrals
lt_LT: Deaktyvuoti Partneriams savo pirkinius

en: If checked, your affiliates will not be able to earn a commission on their own purchases.
lt_LT: Jei pažymėsite, jūsų partneriai negalės uždirbti komisinių už savo pačių pirkinius.

en: Home Page
lt_LT: Pagrindinis Puslapis

en: This is the URL of your Affiliate Home page
lt_LT: Tai jūsų Partnerių Pagrindinio puslapio URL

en: Registration Page
lt_LT: Registracijos Puslapis

en: This is the URL of your Affiliate Registration page
lt_LT: Tai jūsų Partnerių Registracijos puslapio URL

en: Login Page
lt_LT: Prisijungimo Puslapis

en: This is the URL of your Affiliate Login page
lt_LT: Tai jūsų Partnerių Prisijungimo puslapio URL

en: Terms and Conditions Page
lt_LT: Taisyklių ir sąlygų puslapis

en: This is the URL of your Terms and Conditions page
lt_LT: Tai Taisyklių ir Sąlygų puslapio URL

en: Minimum Payout Amount
lt_LT: Minimali Išmokėjimo Suma

en: Cookie Duration (days)
lt_LT: Slapukų Trukmė (dienomis)

en: <a target="_blank" href="%s">Read more on cookie duration here</a>
lt_LT: <a target="_blank" href="%s">Daugiau apie slapukų trukmę skaitykite čia</a>

en: Email name
lt_LT: El. pašto pavadinimas

en: (Leave blank to use WordPress default)
lt_LT: (Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją „WordPress“)

en: Email address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Automatically approve a new affiliate
lt_LT: Automatiškai patvirtinti naują partnerį

en: Bounty Rate (% of Sale) / Amount
lt_LT: Prizų dydis (% nuo pardavimų) / suma

en: Currency Symbol
lt_LT: Valiutos Simbolis

en: Currency Code
lt_LT: Valiutos kodas

en: Do Not Record Zero Amount Commission
lt_LT: Neįrašykite komisinio mokesčio jei jis lygus nuliui

en: Enable Impressions
lt_LT: Įgalinti parodymus

en: Enable Debug
lt_LT: Įjungti klaidų derinimą

en: If checked, debug output will be written to log files. This is useful for troubleshooting post payment failures.
lt_LT: Jei pažymėta, derinimo išvestis bus įrašyta į žurnalų failus. Tai naudinga norint išspręsti nesklandumus po mokėjimų.

en: You can check the debug log file by clicking on the link below (The log file can be viewed using any text editor):
lt_LT: Galite patikrinti derinimo žurnalo failą spustelėdami žemiau esančią nuorodą (žurnalo failą galima peržiūrėti naudojant bet kurį teksto redaktorių):

en: Reset Debug Log file
lt_LT: Iš naujo nustatyti derinimo žurnalo failą

en: Use it to reset the affiliate manager plugin's log file.
lt_LT: Naudokite jį norėdami iš naujo nustatyti partnerių valdytojo įskiepio žurnalo failą.

en: These settings allow you to control text that is displayed to affiliates at various points in the affiliate plug-in, as well as e-mails that are sent.
lt_LT: Šie nustatymai leidžia valdyti tekstą, rodomą partneriams įvairiuose partnerių plugino taškuose, taip pat siunčiamus el. laiškus.

en: Use:
lt_LT: Naudojimas:

en: Content:
lt_LT: Turinys:

en: Use
lt_LT: Naudoti

en: Content
lt_LT: Turinys

en: %s(More)
lt_LT: %s(daugiau)

en: * Some messages have been modified. These will <strong>NOT</strong> be saved to the database until you click 'Save Settings' button below.
lt_LT: * Kai kurie pranešimai buvo modifikuoti. Tai <strong>nebus</strong> išsaugota į duomenų bazę, kol paspausite "Išsaugoti nustatymus" mygtuką apačioje.

en: Messaging Related Options
lt_LT: Su pranešimais susijusios parinktys

en: Send Registration Notification:
lt_LT: Siųsti registracijos pranešimą:

en: Send Notification to Admin
lt_LT: Siųsti pranešimą administratoriui

en: Check this box if you want the admin of this site to get notified via email after a new affiliate signup.
lt_LT: Pažymėkite šį langelį, jei norite, kad šios svetainės administratorius gautų pranešimą el. paštu po naujo partnerio registracijos.

en: Admin Email Address
lt_LT: Administratoriaus el. pašto adresas

en: The email address to which the admin will get notified after a new affiliate signup.
lt_LT: El. Pašto adresas, į kurį administratorius gaus pranešimą po naujo partnerio registracijos.

en: Looking for help? Check out the bundled step-by-step guide for setting up PayPal Mass Pay:
lt_LT: Ieškote pagalbos? Peržiūrėkite komplektuotą nuoseklų vadovą, kaip nustatyti „PayPal“ urminį mokėjimą:

en: <a href="%s" target="_blank">How to Setup PayPal Mass Pay</a>
lt_LT: <a href="%s" target="_blank">Kaip nustatyti „PayPal“ urminį mokėjimą</a>

en: Enable PayPal Mass Pay &#0153;<br /><small>NOTE: Requires a PayPal Premier or PayPal Business account</small>
lt_LT: Įgalinti „PayPal urminį mokėjimą ™ <br /> <small>PASTABA: Būtina „PayPal Premier“ arba „PayPal Business“ paskyra</small>

en: PayPal API Configuration
lt_LT: PayPal API Konfigūracija

en: API Username
lt_LT: API vartotojo Vardas

en: API Password
lt_LT: API Slaptažodis

en: Signature
lt_LT: Parašas

en: API End Point
lt_LT: API Pabaigos Taškas

en: WARNING: Set to LIVE if you don't know what this is for!
lt_LT: ĮSPĖJIMAS: Nustatyti TIESIOGIAI, jei jūs nežinote, kas tai yra!

en: Live (%s)
lt_LT: Tiesiogiai (%s)

en: Sandbox - TESTING (%s)
lt_LT: Smėlio dėžė - TESTAVIMAS (%s)

en: Display name is required.
lt_LT: Rodomas pavadinimas būtinas.

en: Field name is required.
lt_LT: Lauko pavadinimas būtinas.

en: Field name may only contains letters, numbers, underscores and hyphens, and must begin with a letter.
lt_LT: Lauko pavadinime gali būti tik raidės, skaičiai, apatinis brūkšnys ir brūkšneliai; jis turi prasidėti raide.

en: This field name is already in use.
lt_LT: Šis pavadinimas jau naudojamas.

en: Field length must be an non-0 positive number.
lt_LT: Lauko ilgis turi būti ne 0 teigiamas skaičius.

en: Custom Field
lt_LT: Tinkintas laukas

en: Display Name
lt_LT: Rodomas vardas

en: Field Name
lt_LT: Lauko pavadinimas

en: Field Type
lt_LT: Lauko Tipas

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Number
lt_LT: Skaičius

en: E-Mail Address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Phone Number
lt_LT: Telefono numeris

en: State Code (US)
lt_LT: Valstijos kodas (JAV)

en: Zip Code (US)
lt_LT: Pašto kodas (JAV)

en: Country Code
lt_LT: Šalies kodas

en: Social Security Number (US)
lt_LT: Socialinio draudimo numeris (JAV)

en: Max Length
lt_LT: Didžiausias ilgis

en: Available Payout Methods
lt_LT: Galimi išmokėjimo būdai

en: Check
lt_LT: Čekis

en: PayPal
lt_LT: „PayPal“

en: Manual
lt_LT: Rankinis

en: Affiliate Register Fields
lt_LT: Partnerių registro laukai

en: Add Custom Field
lt_LT: Pridėti Tinkintą Laukelį

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Field Format
lt_LT: Lauko Formatas

en: Required
lt_LT: Būtinas

en: Affiliates Homepage Message
lt_LT: Partnerių Pradinio puslapio Pranešimas

en: This message is shown to a normal visitor who is not logged into WordPress
lt_LT: Šis pranešimas rodomas normaliems lankytojams, kurie nėra prisijungę prie WordPress

en: Affiliates Homepage Message (Logged in but not an affiliate)
lt_LT: Partnerių Pradinio Puslapio Pranešimas (Prisijungęs, bet ne partneris)

en: This message is shown to a user who is logged into WordPress but not an affiliate
lt_LT: Šis pranešimas yra rodomas vartotojui, kuris yra prisijungęs prie WordPress, bet nėra partneris

en: Your application was approved.  Please go to the <a href="%s">affiliate control panel</a> to get started.
lt_LT: Jūsų prašymas buvo patvirtintas.  Norėdami pradėti, eikite į <a href="%s">partnerio valdymo skydelį</a> .

en: Affiliate Confirmation
lt_LT: Partnerių patvirtinimas

en: Contract Terms
lt_LT: Sutarties sąlygos

en: Commission Rate
lt_LT: Komisinių tarifas

en: Terms & Conditions
lt_LT: Taisyklės ir sąlygos

en: Agree to Terms
lt_LT: Sutinku su sąlygomis

en: Affiliate Control Panel
lt_LT: Partnerio valdymo pultas

en: Welcome!
lt_LT: Sveiki atvykę!

en: Review Terms and Get Started!
lt_LT: Peržiūrėkite sąlygas ir pradėkite!

en: Account Summary
lt_LT: Sąskaitos santrauka

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Visitors
lt_LT: Lankytojai

en: Closed Transactions
lt_LT: Uždaryti sandoriai

en: Revenue
lt_LT: Pajamos

en: This Month
lt_LT: Šį mėnesį

en: Your payment details have been submitted.
lt_LT: Jūsų mokėjimo informacija buvo pateikta.

en: Now would be a great time to go pick <a href="%s">some creatives</a> and get started.
lt_LT: Dabar būtų puikus laikas pasirinkti <a href="%s">keletą skelbimų</a> ir pradėti.

en: Please provide your payment details.
lt_LT: Pateikite savo mokėjimo informaciją.

en: The following information will be used to disburse payments when your account reaches the minimum payout amount.
lt_LT: Ši informacija bus naudojama mokėjimams atlikti, kai jūsų sąskaita pasieks minimalią išmokos sumą.

en: Method
lt_LT: Metodas

en: PayPal E-Mail Address
lt_LT: „PayPal“ el. Pašto adresas

en: Paper Check
lt_LT: Popierinis čekis

en: Check Recipient
lt_LT: Čekio gavėjas

en: Mail to Address On Record
lt_LT: Siųsti nurodytu adresu

en: Recipient
lt_LT: Gavėjas

en: Address 1
lt_LT: 1 adresas

en: Address 2
lt_LT: 2 adresas

en: City
lt_LT: Miestas

en: Country
lt_LT: Šalis

en: State
lt_LT: Valstija

en: Postal Code
lt_LT: Pašto Kodas

en: Submit Payment Details
lt_LT: Pateikite išsamią mokėjimo informaciją

en: Check will be mailed to the following address:
lt_LT: Čekis bus išsiųstas šiuo adresu:

en: Your Affiliate-Specific HTML snippet
lt_LT: Jūsų partneriui-skirtas HTML fragmentas

en: Your Affiliate Link Using Affiliate ID
lt_LT: Jūsų partnerių nuoroda naudojant partnerio ID

en: Referral URL Generator
lt_LT: Partnerio adreso (URL) Generatorius

en: Enter any URL from this site in the form below to generate a referral link
lt_LT: Įveskite bet kokį šios svetainės URL į žemiau pateiktą formą, kad sukurtumėte partnerio nuorodą

en: Below is your referral URL (You can copy it and share anywhere)
lt_LT: Žemiau yra jūsų partnerio adresas (URL) (galite jį nukopijuoti ir visur dalytis)

en: Generate Referral URL
lt_LT: Generuoti Partnerio URL

en: The following creatives are available for publication.
lt_LT: Šie skelbimai yra prieinami publikavimui.

en: Welcome to the affiliate control panel.
lt_LT: Sveiki atvykę į partnerio valdymo skydą.

en: This is the affiliates section of this store.  If you are an existing affiliate, please <a href="%s">log in</a> to access your control panel.
lt_LT: Tai partnerių skyrius šioje parduotuvėje.  Jei esate partneris, <a href="%s">prisijunkite,</a> kad pasiektumėte savo valdymo pultą.

en: If you are not an affiliate, but wish to become one, you will need to apply. To apply, you must be a registered user on this blog. If you have an existing account on this blog, please <a href="%s">log in</a>. If not, please <a href="%s">register</a>.
lt_LT: Jei nesate partneris, bet norite juo tapti, turite pateikti prašymą. Norėdami pateikti prašymą, turite būti registruotas vartotojas šioje svetainėje. Jei šioje svetainėje turite paskyrą, <a href="%s">prisijunkite</a> . Jei ne, prašome <a href="%s">registruotis</a> .

en: This is the affiliates section of this store. You are not currently an affiliate of this store. If you wish to become one, please <a href="%s"/>apply</a>.
lt_LT: Tai partnerių skyrius šioje parduotuvėje. Šiuo metu nesate šios parduotuvės partneris. Jei norite tapti tokiu, prašome <a href="%s"/>kreiptis</a> .

en: Looks like you already have an affiliate account. So you don't need to register again. Simply go to the affiliate portal and start referring users.
lt_LT: Panašu, kad jūs jau turite partnerio paskyrą. Taigi jums nereikia iš naujo registruotis. Tiesiog eikite į partnerių portalą ir pradėkite skelbti nuorodas.

en: * Required fields
lt_LT: * Privalomi laukai

en: This is the email address associated with your currently logged in WordPress user account.
lt_LT: Tai yra el. pašto adresas, susietas su jūsų šiuo metu prisijungusio „WordPress“ vartotojo paskyra.

en: If you want to use a different email address, log out of your WordPress account then try a new registration.
lt_LT: Jei norite naudoti kitą el. pašto adresą, atsijunkite nuo savo „WordPress“ paskyros ir bandykite registruotis iš naujo.

en: I have read and agree to the
lt_LT: Aš perskaičiau ir sutinku

en: Terms and Conditions
lt_LT: Taisyklės ir sąlygos

en: You must agree to the terms.
lt_LT: Jūs turite sutikti su sąlygomis.

en: Submit Application
lt_LT: Pateikti Paraišką

en: Contact Information
lt_LT: Kontaktinė Informacija

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
lt_LT: Laukiama jūsų el. pašto pakeitimo į „ <code>%1$s</code> . <a href="%2$s">Atšaukti</a>

en: New Password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: Repeat New Password
lt_LT: Pakartokite naują slaptažodį

en: Bounty Type *
lt_LT: Prizo Tipas *

en: Bounty Rate (%s per Sale) *
lt_LT: Prizo procentas (%s už pardavimą) *

en: Bounty Rate (% of Sale) *
lt_LT: Prizo dydis (% nuo pardavimų) *

en: + Custom fields
lt_LT: + Tinkinti Laukai

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Displaying %1$d of %2$d impressions
lt_LT: Parodomi %1$d iš %2$d parodymai

en: Referrer
lt_LT: Nukreipėjas

en: No records found for the date range selected.
lt_LT: Nerasta įrašų pasirinktame datų intervale.

en: Reference ID
lt_LT: Nuorodos ID

en: Affiliates Manager Add-ons
lt_LT: Partnerių Vadovo Add-onai

en: Admin Functions
lt_LT: Administratoriaus Funkcijos

en: The Admin Functions page lets you do various admin stuff from time to time.
lt_LT: Administratoriaus Funkcijų puslapis leidžia jums laikas nuo laiko atlikti įvairius administracinius veiksmus.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the Admin Functions menu to delete clicks data.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į Admin Funkcijų meniu jei norite ištrinti paspaudimų duomenis.

en: Start Date is not valid
lt_LT: Pradžios data neleistina

en: End Date is not valid
lt_LT: Pabaigos data neleistina

en: Clicks data has been deleted!
lt_LT: Paspaudimų duomenys buvo ištrinti!

en: Reset Buttons
lt_LT: Nustatymo iš naujo Mygtukai

en: Do you really want to delete the clicks data? This action cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti paspaudimų duomenis? Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Start Date:
lt_LT: Pradžios data:

en: End Date:
lt_LT: Pabaigos data:

en: Select a Start Date and an End Date to delete all clicks data within this period. If you only select a Start Date all clicks data recorded on or after this date will be deleted. If you only select an End Date all clicks data recorded up to this date will be deleted. If no date is selected all clicks data will be deleted.
lt_LT: Pasirinkite Pradžios Datą ir Pabaigos Datą, jei norite ištrinti visus paspaudimų duomenis šiame laikotarpyje. Jei pasirinkote tik Pradžios Datą, visi paspaudimų duomenys šią ir po šios datos bus ištrinti. Jei pažymėsite tik Pabaigos Datą, visus paspaudimus įrašyti duomenys iki šios datos, bus ištrinti. Jei data nepasirinkta - visi paspaudimų duomenys bus ištrinti.

en: Delete Clicks Data
lt_LT: Ištrinti paspaudimų duomenis

en: Click Tracking
lt_LT: Paspaudimų stebėjimo funkcija

en: Unique Click Tracking
lt_LT: Unikalių Paspaudimų stebėjimas

en: This tab shows unique referrals to your website from your affiliates
lt_LT: Ši lentelė rodo unikalias nuorodas į jūsų svetainę iš jūsų partnerių

en: Affiliate Commissions
lt_LT: Komisiniai

en: Overall Commissions
lt_LT: Bendri Komisiniai

en: Manual Commission
lt_LT: Rankiniai komisiniai

en: This tab shows all affiliate commission data
lt_LT: Ši lentelė rodo visų partnerių komisinių duomenis

en: You need to enter an affiliate ID
lt_LT: Jums reikia įvesti partnerio ID

en: You need to enter a numeric commission amount
lt_LT: Jums reikia įvesti komisinių sumos skaičių

en: You need to enter a numeric purchase amount
lt_LT: Jums reikia įvesti pirkimo sumos skaičių

en: A commission with this transaction ID already exists
lt_LT: Komisiniai su šiuo sandorio ID jau yra

en: Commission added!
lt_LT: Komisiniai pridėti!

en: This tab allows you to manually award commission to an affiliate.
lt_LT: Ši lentelė leidžia jums rankiniu būdu paskirti komisinius partneriui.

en: Enter the affiliate ID. Example:
lt_LT: Įveskite partnerio ID. Pvz.:

en: Commission Amount
lt_LT: Komisinių suma

en: Enter the commission amount. Example:
lt_LT: Įveskite komisinių sumą. Pvz.:

en: Purchase Amount
lt_LT: Pirkimo suma

en: Enter the purchase amount. Example:
lt_LT: Įveskite pirkinio sumą. Pvz.:

en: Enter the unique transaction ID (leave empty to generate a unique ID). Example:
lt_LT: Įveskite unikalų operacijos ID (palikite tuščią, jei norite sukurti unikalų ID). Pvz.:

en: Enter the email address of the buyer (optional).
lt_LT: Įveskite pirkėjo el. paštą (neprivaloma).

en: Enter the date in yyyy-mm-dd format. Example:
lt_LT: Įveskite data yyyy-mm-dd formatu. Pvz.:

en: Manage Payouts
lt_LT: Tvarkyti Išmokas

en: Payout Report Generated
lt_LT: Išmokėjimo Ataskaitos Sugeneruotos

en: Affiliate Mass Payout by Outstanding Amount
lt_LT: Partnerių Urminis Išmokėjimas pagal Nesumokėtas Sumas

en: Step 1:
lt_LT: Žingsnis 1:

en: Generate Report
lt_LT: Sukurti Ataskaitą

en: Hit "Generate Report" to get a list of all the affiliate earnings that need to be paid.
lt_LT: Paspauskite "Sukurti Ataskaitą" kad gautumėte sąrašą visų partnerių pajamų, kurias reikia išmokėti.

en: Step 2:
lt_LT: Žingsnis 2:

en: Create Payment Report File
lt_LT: Sukurti Mokėjimo Ataskaitos Failą

en: Use this to generate a PayPal payout file and a payment report CSV file. The PayPal payout file can be used in paypal to pay all your affiliates in one click. If you have never used PayPal Payouts check <a href="%s" target="_blank">this documentation</a>.
lt_LT: Naudokite, norėdami sukurti PayPal išmokėjimo failą ir mokėjimo ataskaitos CSV failą. PayPal išmokėjimo byla gali būti naudojama išmokėjimui visiems jūsų partneriams vienu paspaudimu. Jei niekada nenaudojote „PayPal“ išmokų, atverkite <a href="%s" target="_blank">šią dokumentaciją</a> .

en: Do you really want to mark all the outstanding payments as paid? This action cannot be undone.
lt_LT: Ar tikrai norite pažymėti visus neapmokėtus mokėjimus kaip sumokėtus? Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Step 3:
lt_LT: Žingsnis 3:

en: Mark as Paid
lt_LT: Pažymėti kaip Apmokėtą

en: After you have generated the payout report and paid all the affiliates their outstanding balance, use this button to mark all the payments as paid.
lt_LT: Sukūrę išmokėjimo ataskaitą ir sumokėję visiems partneriams neapmokėtą likutį, naudokite šį mygtuką norėdami pažymėti visus mokėjimus kaip sumokėtus.

en: PayPal Email
lt_LT: PayPal el. paštas

en: Pending Amount
lt_LT: Laukiama Suma

en: No Affiliates Found in the Database.
lt_LT: Duomenų bazėje nerasta partnerių.

en: No Pending Payment Found.
lt_LT: Nerastas laukiantis mokėjimas.

en: There is no pending payment.
lt_LT: Nėra laukiančio mokėjimo.

en: can't open file named 'paypal_payout.csv'
lt_LT: negaliu atidaryti failo pavadinimu 'paypal_payout.csv'

en: can't open file named 'affiliate_payout_report.csv'
lt_LT: negaliu atidaryti failo pavadinimu 'affiliate_payout_report.csv'

en: Note: Please make sure that the PayPal email address field of the affiliates that are about to get paid via PayPal are not empty. PayPal payouts do not work without PayPal email address. You can ignore this warning if you are going to pay your affiliates via other means.
lt_LT: Pastaba: Įsitikinkite, kad partnerių, kuriems ketinate daryti mokėjimus per „PayPal“, „PayPal“ el. pašto laukas nėra tuščias. „PayPal“ išmokos neveikia be „PayPal“ el. pašto adreso. Galite nekreipti dėmesio į šį įspėjimą, jei ketinate mokėti savo partneriams kitomis priemonėmis.

en: PayPal payout file created. Download the <a href="%s">PayPal Payout File</a> (Right click and choose "Save Link As"). You can use this file to make a PayPal mass payment and pay the commissions in one go.
lt_LT: Sukurtas „PayPal“ išmokėjimo failas. Atsisiųskite <a href="%s">„PayPal“ išmokėjimo failą</a> (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Išsaugoti nuorodą kaip“). Galite naudoti šį failą norėdami atlikti „PayPal“ urminį mokėjimą ir sumokėti komisinius vienu kartu.

en: CSV file with outstanding affiliate commission details created. Download the <a href="%s">Affiliate Payout Report File</a> (Right click and choose "Save Link As"). You can use this file to manually send money to your affiliates.
lt_LT: Sukurtas CSV failas su išsamiomis partnerių komisinių detalėmis. Atsisiųskite <a href="%s">Partnerio išmokėjimų ataskaitos failą</a> (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Išsaugoti nuorodą kaip“). Šį failą galite naudoti siuntimui pinigų savo partneriams rankiniu būdu.

en: There is no pending payment to mark
lt_LT: Nėra laukiančio mokėjimo, kurį galėtume pažymėti

en: Marked payments as paid
lt_LT: Mokėjimai pažymėti kaip sumokėti

en: Displayed to user at logon if affiliate STATUS = APPROVED
lt_LT: Rodomas vartotojui prisijungiant, jei partnerio STATUSAS = PATVIRTINTAS

en: Congratulations, the administrator has <strong>approved</strong> your application. You have one more step to complete before you can begin publishing for this store and generating revenue! The store owner has specified the terms of your agreement, which you will need to review and agree to.<br /><br />
lt_LT: Sveikiname, administratorius <strong>patvirtino</strong> jūsų paraišką. Turite atlikti dar vieną veiksmą, prieš paleisdami šią parduotuvę ir gaudami pajamų! Parduotuvės savininkas nustatė jūsų sutarties sąlygas, kurias turėsite peržiūrėti ir sutikti. <br /><br />

en: Displayed to user at logon if affiliate STATUS = DECLINED
lt_LT: Rodomas vartotojui prisijungiant, jei partnerio STATUSAS = ATMESTAS

en: I'm sorry, your application was declined.
lt_LT: Apgailestaujame, jūsų prašymas buvo atmestas.

en: Displayed to user at logon if affiliate STATUS = PENDING
lt_LT: Rodomas vartotojui prisijungiant, jei partnerio STATUSAS = LAUKIAMA

en: Your application is still being reviewed. Please check back later!
lt_LT: Jūsų paraiška yra vis dar peržiūrima. Apsilankykite vėliau!

en: Displayed to user after successfully submitting the affiliate registration form
lt_LT: Naudotojui rodomas po partnerio registracijos formos sėkmingo pateikimo

en: Your application has been submitted. The store owner will be contacting you soon.<br /><br />Thank you!<br />
lt_LT: Jūsų prašymas buvo pateiktas. Parduotuvės savininkas susisieks su jumis.<br /><br />Dėkojame!<br />

en: Body of e-mail sent to the affiliate immediately after submitting their application.
lt_LT: El.laiško tekstas, kuris bus išsiųstas partneriui iš karto po paraiškos pateikimo.

en: Your application will be reviewed and you will be hearing from us soon!
lt_LT: Jūsų paraiška bus peržiūrėta ir jums parašysime!

en: Body of e-mail sent to the affiliate immediately following their application being declined.
lt_LT: El.laiško tekstas, kuris bus išsiųstas partneriui iš karto po jų paraiškos atmetimo.

en: Thank you. Your registration is now complete. You can log into the affiliate area and begin promoting.
lt_LT: Ačiū. Jūsų registracija dabar baigta. Galite prisijungti prie partnerio srities ir pradėti reklamuoti.

en: Displayed to a newly registered affiliate if automatic affiliate approval option is enabled.
lt_LT: Rodoma naujai užregistruotam partneriui, jei automatinio partnerio patvirtinimo parinktis yra įjungta.

en: Your affiliate account for {blogname} has been approved!. 
    
    Username: {affusername} 
    Password: {affpassword} 
    Login URL: {affloginurl} 
    
    Please log into your account to get referral code.
lt_LT: Jūsų {blogname} partnerio paskyra buvo patvirtinta!. Vartotojo vardas: {affusername} Slaptažodis: {affpassword} Prisijungimo URL: {affloginurl}, Prašome prisijungti prie savo paskyros ir gaukite nuorodos kodą.

en: Body of e-mail sent to a newly registered affiliate immediately following their application being approved.
lt_LT: El.laiško tekstas, kuris bus išsiųstas naujai registruotam partneriui iš karto po jų paraiškos patvirtinimo.

en: Great news, you have just earned a commission by sending a referral to our site! 
    
    Please log into your affiliate account to view the details. 
    
    Thank You
lt_LT: Puiki naujiena, jūs ką tik pelnėte komisinius, nes atsiuntėte žmogų į mūsų svetainę! Prašome įeiti į savo partnerio paskyrą ir peržiūrėti duomenis. Ačiū Jums

en: Body of e-mail sent to the affiliate immediately after earning a commission.
lt_LT: El.laiško tekstas, kuris bus išsiųstas partneriui iš karto po uždirbtų komisinių.

en: This is the affiliates section of this store. If you are an existing affiliate, please <a href="%s">log in</a> to access your control panel.
lt_LT: Tai partnerių skyrius šioje parduotuvėje. Jei esate partneris, <a href="%s">prisijunkite,</a> kad pasiektumėte savo valdymo pultą.

en: 'model' must be of type '%s'
lt_LT: „modelis“ turi būti „%s“ tipo

en: Percent
lt_LT: Procentas

en: Fixed
lt_LT: Fiksuota

en: Model mapping error.  Could not map key %s.
lt_LT: Modelio žemėlapio klaida.  Nepavyko susieti rakto %s.

en: Attempt to load invalid message of name '%s'
lt_LT: Bandymas įkelti netinkamą vardo „%s“ pranešimą

en: Invalid PayPal API value
lt_LT: Neteisinga „PayPal“ API vertė

en: Bounty Rate (%s per Sale)
lt_LT: Prizo procentas (%s už pardavimą)

en: All
lt_LT: Visi

en: Invalid creative.
lt_LT: Netinkamas skelbimas.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the My Creatives menu and add a creative again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į meniu „Mano skelbimai“ ir vėl pridėkite skelbimą.

en: Insert failed: Bad creative type.
lt_LT: Įterpti nepavyko: Netinkamas skelbimo tipas.

en: Creative Updated.
lt_LT: Skelbimas atnaujintas.

en: Creative ... created.
lt_LT: Naujas skelbimas sukurtas.

en: Insert failed: invalid creative update mechanism.
lt_LT: Įterpti nepavyko: netinkamas skelbimo atnaujinimo mechanizmas.

en: Add Affiliate
lt_LT: Pridėti Partnerį

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the PayPal Mass Pay menu to reconcile using a result file.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į „PayPal“ urminio mokėjimo meniu, kad suderintumėte naudodami rezultatų failą.

en: This results file does not appear to match this payment.
lt_LT: Šis rezultatų failas neatitinka šio mokėjimo.

en: Matched a transaction in your results file, but the value was incorrect. Expected %s but found '%s'
lt_LT: Rezultatų faile atitiko operaciją, bet vertė buvo neteisinga. Laukiama %s, bet rasta „%s“

en: Could not correlate a transaction from your results file with the transactions on record.
lt_LT: Nepavyko koreguoti operacijos iš jūsų rezultatų failo su įrašytomis operacijomis.

en: Could not correlate all transactions
lt_LT: Nepavyko susieti visų operacijų

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the PayPal Mass Pay menu and confirm to reconcile using a result file.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į „PayPal“ urminio mokėjimo meniu ir suderinkite naudodami rezultatų failą.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the PayPal Mass Pay menu to manually reconcile payments.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į „PayPal“ masinio mokėjimo meniu, kad rankiniu būdu suderintumėte mokėjimus.

en: Invalid PayPal LogID
lt_LT: Neteisingas „PayPal“ prisijungimo vardas LogID

en: Transaction not found
lt_LT: Operacija nerasta

en: Invalid transaction status
lt_LT: Netinkama operacijos būsena

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the PayPal Mass Pay menu to continue with these affiliate payments.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į „PayPal“ urminio mokėjimo meniu, kad galėtumėte tęsti šiuos mokėjimus partneriams.

en: Affiliate Payment
lt_LT: Partnerių mokėjimas

en: Affiliate not found
lt_LT: Partneris nerastas

en: Payment method for affiliate is not PayPal
lt_LT: Mokėjimo būdas partneriui yra ne PayPal

en: Payout via PayPal Mass Pay
lt_LT: Išmokėjimo per PayPal Urminis Mokėjimas

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the PayPal Mass Pay menu and selects affiliates to pay.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į „PayPal“ urminio mokėjimo meniu ir pasirinkite partnerius mokėjimui.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the PayPal Mass Pay menu and select affiliates again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į „PayPal“ urminio mokėjimo meniu ir vėl pasirinkite partnerius.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the General tab and Save Settings again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžti į Bendrą lentelę ir Išsaugoti Parametrus dar kartą.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the Payment tab and Save Settings again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į Mokėjimų lentelę ir Išsaugoti Parametrus dar kartą.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the Messaging tab and Save Settings again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į Pranešimų lentelę ir Išsaugokite Parametrus dar kartą.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the Affiliate Registration tab and Save Settings again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžti į Partnerio Registracijos lentelę ir Įrašykite Parametrus dar kartą.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the Pages/Forms tab and Save Settings again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į Puslapių/Formų lentelę ir Išsaugokite Parametrus dar kartą.

en: Error! Nonce Security Check Failed! Go back to the Advanced Settings tab and Save Settings again.
lt_LT: Klaida! Nonce Saugumo Patikrinimas Nepavyko! Grįžkite į Išplėstinių nustatymų lentelę ir Išsaugokite Parametrus dar kartą.

en: Sales
lt_LT: Registracijos

en: Payment History
lt_LT: Mokėjimo Istorija

en: Creatives
lt_LT: Skelbimai

en: Edit Profile
lt_LT: Redaguoti paskyrą

en: Log out
lt_LT: Atsijungti

en: Invalid affiliate
lt_LT: Neteisingas partneris

en: Inactive creative.
lt_LT: Neaktyvus skelbimas.

en: : Password may not contain slashes.
lt_LT: : Slaptažodyje negali būti brūkšniai.

en: : Please enter the same password in both password fields.
lt_LT: : Prašome įveskite tą patį slaptažodį abiejuose slaptažodžio laukuose.

en: %s per sale.
lt_LT: %s už pardavimą.

en: %s%% of each completed sale, pre-tax
lt_LT: %s%% nuo kiekvieno įvykdyto pardavimo, neatskaičius mokesčių

en: Error submitting your details to the database. This is a bug, and your application was not submitted.
lt_LT: Pateikiant informaciją į duomenų bazę įvyko klaida. Tai yra klaida, todėl jūsų paraiška nebuvo pateikta.

en: New affiliate registration on your site %s:
lt_LT: Nauja partnerių registracija jūsų svetainėje %s:

en: Name: %s %s
lt_LT: Vardas: %s %s

en: Email: %s
lt_LT: El. paštas: %s

en: Company: %s
lt_LT: Įmonė: %s

en: Website: %s
lt_LT: Tinklapis: %s

en: View Application: %s
lt_LT: Peržiūrėti paraišką: %s

en: New Affiliate Registration
lt_LT: Naujų partnerių registracija

en: Affiliate application for %s
lt_LT: Partnerių paraiška į %s

en: Access denied.
lt_LT: Prieiga uždrausta.

en: receiverType must be one of the RECEIVERTYPE_* constants
lt_LT: gavėjo tipas turi būti viena iš RECEIVERTYPE_ * konstantų

en: 'amount' must be a valid monetary value
lt_LT: „suma“ turi būti galiojanti piniginė vertė

en: Failed to parse amounts from field: %s
lt_LT: Nepavyko išanalizuoti sumų iš lauko: %s

en: POST failed
    errors:
    %serrordata:
    %s
lt_LT: POST klaidos: %serrordata: %s

en: Unknown response: %s
lt_LT: Nežinomas atsakymas: %s

en: Affiliate Management
lt_LT: Partnerių valdymas

en: Affiliates
lt_LT: Partneriai

en: Store Affiliates
lt_LT: Parduotuvės partneriai

en: Register
lt_LT: Registruotis

en: Affiliate Login
lt_LT: Partnerių Prisijungimas

en: You are currently logged in
lt_LT: Šiuo metu jūs prisijungęs

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Email Address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Password Lost and Found
lt_LT: Slaptažodis Pamestas ir Surastas

en: Lost your password?
lt_LT: Pamiršote slaptažodį?

en: Become an affiliate
lt_LT: Tapkite partneriu

en: Are you interested in earning money by directing visitors to our site?
lt_LT: Ar jus domina uždirbti pinigus nukreipiant lankytojus į mūsų svetainę?

en: Sign up
lt_LT: Užsiregistruoti

en:  to become an affiliate today!
lt_LT:  tapti partneriu šiandien!

en: Be An Affiliate
lt_LT: Tapkite partneriu

en: Affiliates Manager Admin Functions
lt_LT: Partnerių Valdytojo Admin Funkcijos

en: Affiliates Manager Manage Payouts
lt_LT: Partnerių Valdytojui Tvarkyti Išmokas

en: Affiliates Manager Click Tracking
lt_LT: Partnerių Valdytojui Paspaudimų sekimas

en: Affiliates Manager Commission Data
lt_LT: Partnerių Valdytojui Komisinių Duomenys

en: Commissions
lt_LT: Komisiniai

en: Add-ons
lt_LT: Priedai

en: Invalid JSON handler.
lt_LT: Neteisingas JSON tvarkytojas.

en: Nonce check failed for export My Affiliates to CSV!
lt_LT: Nonce patikrinti nepavyko eksportuojant Mano Partnerius į CSV!

en: no refkey in request.
lt_LT: užklausoje nėra refkey.

en: invalid refkey data.
lt_LT: neteisingi refkey duomenys.

en: invalid refkey data:
lt_LT: neteisingas refkey duomenys:

en: invalid refkey format. (length=%s)
lt_LT: netinkamas refkey formatas. (ilgis =%s)

en: is a blocked e-mail
lt_LT: yra užblokuotas el. paštas

en: is in use
lt_LT: yra naudojamas

en: PayPal Transfer
lt_LT: „PayPal“ pervedimas

en: Manual Transfer
lt_LT: Rankinis pervedimas

en: Affiliate Application for %s
lt_LT: Partnerių paraiška į %s

en: Your username and password
lt_LT: Jūsų naudotojo vardas ir slaptažodis

en: [%s] Your username and password for Affiliate Manager
lt_LT: [%s] Jūsų naudotojo vardas ir slaptažodis, skirtas Partnerių Valdymui

en: New affiliate registration for %s: has been approved!
lt_LT: Naujo partnerio registracija, skirta %s: patvirtinta!

en: Invalid bounty amount.
lt_LT: Neteisinga prizo suma.

en: Invalid bounty type.
lt_LT: Neteisingas prizo tipas.

en: Invalid state transition.
lt_LT: Netinkamas būsenos perėjimas.

en: Invalid status.
lt_LT: Netinkama būsena.

en: Invalid creative
lt_LT: Netinkamas skelbimas

en: Invalid transaction type.
lt_LT: Neteisingas operacijos tipas.

en: Invalid value for amount.
lt_LT: Neteisinga sumos vertė.

en: User already has an account and is already an affiliate
lt_LT: Vartotojas jau turi paskyrą ir jau yra partneris

en: Argument 'callback' must be callable
lt_LT: Argumento „callback“ turi būti kviečiamas

en: is required
lt_LT: yra būtinas

en: AFGHANISTAN
lt_LT: AFGANISTANAS

en: ALAND ISLANDS
lt_LT: ALANDŲ SALOS

en: ALBANIA
lt_LT: ALBANIJA

en: ALGERIA
lt_LT: ALŽYRAS

en: AMERICAN SAMOA
lt_LT: AMERIKOS SAMOA

en: ANDORRA
lt_LT: ANDORA

en: ANGUILLA
lt_LT: ANGILIJA

en: ANTARCTICA
lt_LT: ANTARKTIKA

en: ANTIGUA AND BARBUDA
lt_LT: ANTIGVA IR BARBUDA

en: ARMENIA
lt_LT: ARMĖNIJA

en: AUSTRALIA
lt_LT: AUSTRALIJA

en: AUSTRIA
lt_LT: AUSTRIJA

en: AZERBAIJAN
lt_LT: AZERBAIDŽANAS

en: BAHAMAS
lt_LT: BAHAMŲ SALOS

en: BAHRAIN
lt_LT: BAHREINAS

en: BANGLADESH
lt_LT: BANGLADEŠAS

en: BARBADOS
lt_LT: BARBADOSAS

en: BELARUS
lt_LT: BALTARUSIJA

en: BELGIUM
lt_LT: BELGIJA

en: BELIZE
lt_LT: BELIZAS

en: BENIN
lt_LT: BENINAS

en: BERMUDA
lt_LT: BERMUDŲ SALOS

en: BHUTAN
lt_LT: BUTANAS

en: BOLIVIA
lt_LT: BOLIVIJA

en: BOSNIA AND HERZEGOVINA
lt_LT: BOSNIJA IR HERCEGOVINA

en: BOTSWANA
lt_LT: BOTSVANA

en: BOUVET ISLAND
lt_LT: BUVĖ SALA

en: BRAZIL
lt_LT: BRAZILIJA

en: BRUNEI DARUSSALAM
lt_LT: BRUNĖJAUS DARUSALAMAS

en: BULGARIA
lt_LT: BULGARIJA

en: BURKINA FASO
lt_LT: BURKINA FASAS

en: BURUNDI
lt_LT: BURUNDIS

en: CAMBODIA
lt_LT: KAMBODŽA

en: CAMEROON
lt_LT: KAMERŪNAS

en: CANADA
lt_LT: KANADA

en: CAPE VERDE
lt_LT: ŽALIOJO KYŠULIO SALOS

en: CAYMAN ISLANDS
lt_LT: KAIMANŲ SALOS

en: CENTRAL AFRICAN REPUBLIC
lt_LT: CENTRINĖS AFRIKOS RESPUBLIKA

en: CHAD
lt_LT: ČADAS

en: CHILE
lt_LT: ČILĖ

en: CHINA
lt_LT: KINIJA

en: CHRISTMAS ISLAND
lt_LT: KALĖDŲ SALA

en: COCOS (KEELING) ISLANDS
lt_LT: KOKOSŲ (KILINGO) SALOS

en: COLOMBIA
lt_LT: KOLUMBIJA

en: COMOROS
lt_LT: KOMORAI

en: CONGO (BRAZZAVILLE)
lt_LT: KONGAS (BRAZAVILIS)

en: CONGO (KINSHASA)
lt_LT: KONGAS (KINŠASA)

en: COOK ISLANDS
lt_LT: KUKO SALOS

en: COSTA RICA
lt_LT: KOSTA RIKA

en: CROATIA
lt_LT: KROATIJA

en: CUBA
lt_LT: KUBA

en: CYPRUS
lt_LT: KIPRAS

en: CZECH REPUBLIC
lt_LT: ČEKIJOS RESPUBLIKA

en: DENMARK
lt_LT: DANIJA

en: DJIBOUTI
lt_LT: DŽIBUTIS

en: DOMINICA
lt_LT: DOMINIKA

en: DOMINICAN REPUBLIC
lt_LT: DOMINIKOS RESPUBLIKA

en: ECUADOR
lt_LT: EKVADORAS

en: EGYPT
lt_LT: EGIPTAS

en: EL SALVADOR
lt_LT: EL SALVADORAS

en: EQUATORIAL GUINEA
lt_LT: PUSIAUJO GVINĖJA

en: ERITREA
lt_LT: ERITRĖJA

en: ESTONIA
lt_LT: ESTIJA

en: ETHIOPIA
lt_LT: ETIOPIJA

en: FALKLAND ISLANDS (MALVINAS)
lt_LT: FALKLANDO SALOS (MALVINŲ)

en: FAROE ISLANDS
lt_LT: FARERŲ SALOS

en: FIJI
lt_LT: FIDŽI

en: FINLAND
lt_LT: SUOMIJA

en: FRANCE
lt_LT: PRANCŪZIJA

en: FRENCH GUIANA
lt_LT: PRANCŪZIJOS GVIANA

en: FRENCH POLYNESIA
lt_LT: PRANCŪZIJOS POLINEZIJA

en: FRENCH SOUTHERN TERRITORIES
lt_LT: PRANCŪZIJOS PIETŲ SRITYS

en: GABON
lt_LT: GABONAS

en: GAMBIA
lt_LT: GAMBIJA

en: GEORGIA
lt_LT: GRUZIJA

en: GERMANY
lt_LT: VOKIETIJA

en: GHANA
lt_LT: GANA

en: GIBRALTAR
lt_LT: GIBRALTARAS

en: GREECE
lt_LT: GRAIKIJA

en: GREENLAND
lt_LT: GRENLANDIJA

en: GUADELOUPE
lt_LT: GVADELUPA

en: GUAM
lt_LT: GUAMAS

en: GUATEMALA
lt_LT: GVATEMALA

en: GUINEA
lt_LT: GVINĖJA

en: GUINEA-BISSAU
lt_LT: BISAU GVINĖJA

en: GUYANA
lt_LT: GAJANA

en: HAITI
lt_LT: HAITIS

en: HOLY SEE (VATICAN CITY STATE)
lt_LT: ŠVENTASIS SOSTAS (VATIKANO MIESTO VALSTYBĖ)

en: HONDURAS
lt_LT: HONDŪRAS

en: HONG KONG
lt_LT: HONG KONGAS

en: HUNGARY
lt_LT: VENGRIJA

en: ICELAND
lt_LT: ISLANDIJA

en: INDIA
lt_LT: INDIJA

en: INDONESIA
lt_LT: INDONEZIJA

en: IRAN ISLAMIC REPUBLIC OF
lt_LT: IRANO ISLAMO RESPUBLIKA

en: IRAQ
lt_LT: IRAKAS

en: IRELAND
lt_LT: AIRIJA

en: ISRAEL
lt_LT: IZRAELIS

en: ITALY
lt_LT: ITALIJA

en: IVORY COAST
lt_LT: DRAMBLIO KAULO KRANTAS

en: JAMAICA
lt_LT: JAMAIKA

en: JAPAN
lt_LT: JAPONIJA

en: JORDAN
lt_LT: JORDANIJA

en: KAZAKHSTAN
lt_LT: KAZACHSTANAS

en: KENYA
lt_LT: KENIJA

en: KIRIBATI
lt_LT: KIRIBATIS

en: KOREA
lt_LT: KORĖJA

en: KOREA REPUBLIC OF
lt_LT: KORĖJOS RESPUBLIKA

en: KUWAIT
lt_LT: KUVEITAS

en: KYRGYZSTAN
lt_LT: KIRGIZIJA

en: LAO
lt_LT: LAOSAS

en: LATVIA
lt_LT: LATVIJA

en: LEBANON
lt_LT: LIBANAS

en: LESOTHO
lt_LT: LESOTAS

en: LIBERIA
lt_LT: LIBERIJA

en: LIBYAN ARAB JAMAHIRIYA
lt_LT: LIBIJOS ARABŲ DŽAMAHIRIJA

en: LIECHTENSTEIN
lt_LT: LICHTENŠTEINAS

en: LITHUANIA
lt_LT: LIETUVA

en: LUXEMBOURG
lt_LT: LIUKSEMBURGAS

en: MACAO
lt_LT: MAKAO

en: MACEDONIA
lt_LT: MAKEDONIJA

en: MADAGASCAR
lt_LT: MADAGASKARAS

en: MALAWI
lt_LT: MALAVIS

en: MALAYSIA
lt_LT: MALAIZIJA

en: MALDIVES
lt_LT: MALDYVAI

en: MALI
lt_LT: MALIS

en: MARSHALL ISLANDS
lt_LT: MARŠALO SALOS

en: MARTINIQUE
lt_LT: MARTINIKA

en: MAURITANIA
lt_LT: MAURITANIJA

en: MAURITIUS
lt_LT: MAURICIJUS

en: MAYOTTE
lt_LT: MAJOTAS

en: MEXICO
lt_LT: MEKSIKA

en: MICRONESIA
lt_LT: MIKRONEZIJA

en: MOLDOVA, REPUBLIC OF
lt_LT: MOLDOVOS RESPUBLIKA

en: MONACO
lt_LT: MONAKAS

en: MONGOLIA
lt_LT: MONGOLIJA

en: MONTENEGRO
lt_LT: JUODKALNIJA

en: MONTSERRAT
lt_LT: MONTSERATAS

en: MOROCCO
lt_LT: MAROKAS

en: MOZAMBIQUE
lt_LT: MOZAMBIKAS

en: MYANMAR
lt_LT: MIANMARAS

en: NAMIBIA
lt_LT: NAMIBIJA

en: NEPAL
lt_LT: NEPALAS

en: NETHERLANDS
lt_LT: NYDERLANDAI

en: NETHERLANDS ANTILLES
lt_LT: NYDERLANDŲ ANTILAI

en: NEW CALEDONIA
lt_LT: NAUJOJI KALEDONIJA

en: NEW ZEALAND
lt_LT: NAUJOJI ZELANDIJA

en: NICARAGUA
lt_LT: NIKARAGVA

en: NIGER
lt_LT: NIGERIS

en: NIGERIA
lt_LT: NIGERIJA

en: NIUE
lt_LT: NIUJĖ

en: NORFOLK ISLAND
lt_LT: NORFOLKO SALA

en: NORTHERN MARIANA ISLANDS
lt_LT: MARIANOS ŠIAURINĖS SALOS

en: NORWAY
lt_LT: NORVEGIJA

en: OMAN
lt_LT: OMANAS

en: PAKISTAN
lt_LT: PAKISTANAS

en: PALESTINIAN TERRITORY
lt_LT: PALESTINOS TERITORIJA

en: PAPUA NEW GUINEA
lt_LT: PAPUA NAUJOJI GVINĖJA

en: PARAGUAY
lt_LT: PARAGVAJUS

en: PHILIPPINES
lt_LT: FILIPINAI

en: PITCAIRN
lt_LT: PITKERNAS

en: POLAND
lt_LT: LENKIJA

en: PORTUGAL
lt_LT: PORTUGALIJA

en: PUERTO RICO
lt_LT: PUERTO RIKAS

en: QATAR
lt_LT: KATARAS

en: REUNION
lt_LT: REUNIONAS

en: ROMANIA
lt_LT: RUMUNIJA

en: RUSSIAN FEDERATION
lt_LT: RUSIJOS FEDERACIJA

en: RWANDA
lt_LT: RUANDA

en: SAINT HELENA
lt_LT: ŠV. ELENOS SALA

en: SAINT KITTS AND NEVIS
lt_LT: SENT KITSAS IR NEVIS

en: SAINT LUCIA
lt_LT: SENT LUSIJA

en: SAINT PIERRE AND MIQUELON
lt_LT: SEN PJERAS IR MIKELONAS

en: SAN MARINO
lt_LT: SAN MARINAS

en: SAO TOME AND PRINCIPE
lt_LT: SAN TOMĖ IR PRINSIPĖ

en: SAUDI ARABIA
lt_LT: SAUDO ARABIJA

en: SENEGAL
lt_LT: SENEGALAS

en: SERBIA
lt_LT: SERBIJA

en: SEYCHELLES
lt_LT: SEIŠELIAI

en: SIERRA LEONE
lt_LT: SIERA LEONĖ

en: SINGAPORE
lt_LT: SINGAPŪRAS

en: SLOVAKIA
lt_LT: SLOVAKIJA

en: SLOVENIA
lt_LT: SLOVĖNIJA

en: SOLOMON ISLANDS
lt_LT: SALIAMONO SALOS

en: SOMALIA
lt_LT: SOMALIS

en: SOUTH AFRICA
lt_LT: PIETŲ AFRIKA

en: SPAIN
lt_LT: ISPANIJA

en: SRI LANKA
lt_LT: ŠRI LANKA

en: SUDAN
lt_LT: SUDANAS

en: SURINAME
lt_LT: SURINAMAS

en: SVALBARD AND JAN MAYEN
lt_LT: SVALBARDO IR JAN MAJENO SALA

en: SWAZILAND
lt_LT: SVAZILANDAS

en: SWEDEN
lt_LT: ŠVEDIJA

en: SWITZERLAND
lt_LT: ŠVEICARIJA

en: SYRIAN ARAB REPUBLIC
lt_LT: SIRIJOS ARABŲ RESPUBLIKA

en: TAIWAN
lt_LT: TAIVANIS

en: TAJIKISTAN
lt_LT: TADŽIKISTANAS

en: TANZANIA UNITED REPUBLIC OF
lt_LT: TANZANIJOS JUNGTINĖ RESPUBLIKA

en: THAILAND
lt_LT: TAILANDAS

en: TIMOR-LESTE
lt_LT: RYTŲ TIMORAS

en: TOGO
lt_LT: TOGAS

en: TONGA
lt_LT: TONGAS

en: TRINIDAD AND TOBAGO
lt_LT: TRINIDADAS IR TOBAGAS

en: TUNISIA
lt_LT: TUNISAS

en: TURKEY
lt_LT: TURKIJA

en: TURKMENISTAN
lt_LT: TURKMĖNISTANAS

en: TURKS AND CAICOS ISLANDS
lt_LT: TERKSO IR KAIKOSO SALOS

en: UKRAINE
lt_LT: UKRAINA

en: UNITED ARAB EMIRATES
lt_LT: JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI

en: UNITED KINGDOM
lt_LT: JUNGTINĖ KARALYSTĖ

en: UNITED STATES
lt_LT: JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS

en: URUGUAY
lt_LT: URUGVAJUS

en: UZBEKISTAN
lt_LT: UZBEKISTANAS

en: VENEZUELA
lt_LT: VENESUELA

en: VIETNAM
lt_LT: VIETNAMAS

en: VIRGIN ISLANDS BRITISH
lt_LT: DIDŽIOSIOS BRITANIJOS MERGELIŲ SALOS

en: VIRGIN ISLANDS U.S.
lt_LT: MERGELIŲ SALOS, JAV

en: WALLIS AND FUTUNA
lt_LT: VOLISAS IR FUTŪNA

en: WESTERN SAHARA
lt_LT: VAKARŲ SACHARA

en: YEMEN
lt_LT: JEMENAS

en: ZAMBIA
lt_LT: ZAMBIJA

en: ZIMBABWE
lt_LT: ZIMBABVĖ

en: must be a valid e-mail address
lt_LT: turi būti galiojantis el. pašto adresas

en: must be a valid monetary value
lt_LT: turi būti galiojanti piniginė vertė

en: must be a valid phone number
lt_LT: turi būti galiojantis telefono numeris

en: must be a valid social security number
lt_LT: turi būti galiojantis socialinio draudimo numeris

en: must be a number
lt_LT: turi būti skaičius

en: must be a phone number
lt_LT: turi būti telefono numeris

en: must be selected
lt_LT: turi būti pasirinktas

en: must be between % and %s characters
lt_LT: turi būti nuo % iki %s simbolių

en: must be at least %s characters
lt_LT: turi sudaryti ne mažiau kaip %s simboliai

en: must be no more than %s characters
lt_LT: turi būti ne daugiau kaip %s simbolių

en: must be a valid zip code
lt_LT: turi būti galiojantis pašto kodas

en: Affiliate has applied, but is waiting on your decision.
lt_LT: Partneris pateikė prašymą, tačiau laukia jūsų sprendimo.

en: Affiliate has been approved, but has not accepted terms.
lt_LT: Partneris buvo patvirtintas, tačiau nepriėmė sąlygų.

en: Affiliate is active, and will receive credit for leads.
lt_LT: Partneris yra aktyvus ir gaus kreditą už potencialius klientus.

en: Affiliate has accepted terms and provided payment details.<br /> If the details look good, you should activate this affiliate so they can begin sending traffic.
lt_LT: Partneris sutiko su sąlygomis ir pateikė išsamią mokėjimo informaciją. <br /> Jei išsami informacija atrodo gera, turėtumėte suaktyvinti šį partnerį, kad jie galėtų pradėti siųsti lankytojus.

en: Affiliate has been disabled.
lt_LT: Partneris buvo išjungtas.

en: Affiliate was declined.
lt_LT: Partneris buvo atmestas.

en: Affiliate was blocked and cannot re-apply.
lt_LT: Partneris buvo užblokuotas ir negali vėl kreiptis.

en: %s per sale
lt_LT: %s už pardavimą

en: %s%% of pre-tax sales
lt_LT: %s%% pardavimų prieš apmokestinimą

en: Select an option
lt_LT: Pasirinkite variantą

en: Address Line 1
lt_LT: Adreso 1 eilutė

en: Address Line 2
lt_LT: Adreso 2 eilutė

en: Zip Code
lt_LT: Pašto Kodas

en: Company Name
lt_LT: Įmonės pavadinimas

en: Website URL
lt_LT: Svetainės adresas / URL
