booking - en to cz translation catalogue (1314 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
cz: Zaškrtněte pro zobrazení %s denní náklady na datu buněk %s v kalendáři.

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
cz: Zaškrtněte, pokud chcete zobrazit denní náklady s bublině, kdy myši nad každý den v kalendáři.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
cz: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete zobrazit podrobnosti %s souhrnné rezervace %s nad platební požadavek

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
cz: Postupujte podle pokynů pro nastavení vašeho listeneru na váš PayPal účtu:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
cz: Jestli Vaše téma nebo některé jiné pluginy načítají BootStrap JavaScripts, můžete zakázat čtení tohoto skriptu na tomto pluginu.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
cz: Označuje, zda je transakce platba na konečném prodeji nebo povolení pro konečný prodej, může být zachyceno později.

en:  Parameters are incorrect,
cz: Parametry nejsou správně,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
cz: Vyberte pomocí testu (Sandbox Test Environment), nebo reálnou platbu PayPal.

en:  Select your cost configuration.
cz: Vyberte Vaší konfiguraci nákladů

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
cz: Zapnutí / vypnutí  oznámení nad kalendářem  "Rezervační kalendář ".

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
cz: Zapnutí / vypnutí upozornění poznámek a nápovědy - odkazy na rezervačním admin panelu.

en:  for all days!
cz:  pro všechny dny"

en: !Paid OK
cz: !Platba OK

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
cz: %s - zadejte důvod zrušené rezervace, můžete vložit před posláním mailu,

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
cz: %s - přidej důvod pro platbu rezervaci, můžete vložit před posláním mailu,

en: %s - availability of booking resource,
cz: %s - dostupnost rezervačních zdrojů,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
cz: %s - informace o rezervaci převzaté z výpisu spojené s poštou

en: %s - check-in date,
cz: %s - Přihlášení

en: %s - check-out date,
cz: %s - Odhlášení

en: %s - cost of booking the resource,
cz: %s - cena rezervace zdrojů

en: %s - default selection number of visitors,
cz: %s - výchozí výběr počet návštěvníků,

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
cz: % s - uváděný snímek pořízený z představoval obrazu souvisejícího s poštou,

en: %s - inserting BIC
cz: %s - vloží BIC

en: %s - inserting IBAN
cz: %s - vloží IBAN

en: %s - inserting ID of booking
cz: %s - zadejte ID rezervace

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
cz: %s - zadejte IP adresu uživatele, který může udělat tuto akci

en: %s - inserting account name
cz: %s - vloží název účtu

en: %s - inserting account number
cz: %s - vloží číslo účtu

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
cz: %s - zadejte adresu webové stránky (pokud je), kde mohou návštěvníci mohou udělat rezervaci

en: %s - inserting all bank accounts details
cz: %s - vloží všechny detaily bankovního účtu

en: %s - inserting bank name
cz: %s - vloží název banky

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
cz: %s - zadejte datum příjezdu (první den rezervace),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
cz: %s - zadejte datum odjezdu (poslední den rezervace),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
cz: %s - zadejte obsah uživatelského-agenta, záhlaví aktuálního požadavku, když je

en: %s - inserting data from fields of booking form
cz: %s - vložení dat z polí rezervačního formuláře

en: %s - inserting data info about the booking
cz: %s - zadejte informace o rezervaci

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
cz: %s - zadejte podrobnosti rezervace, kterou upravujete obsah formuláře v nastavení pole stránky

en: %s - inserting date of this action
cz: %s - zadejte datum této akce

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
cz: %s - zadejte odkaz na platební stránku, kde může návštěvník zaplatit rezervaci (možnost použití %s parametrů pro různá nastavení %s této stránky. Příklad: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
cz: %s - zadejte odkaz na stránku, kde může návštěvník zrušit rezervaci, (možnost použití %s parametry pro nastavení rozdílů %s z této stránky. Příklad: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
cz: %s - zadejte odkaz na stránku kde může návštěvník upravit rezervaci, (možnost používat %s parametry pro různá nastavení %s z této stránky. Příklad: %s )

en: %s - inserting moderate link of new booking
cz: %s - zadejte upravený odkaz z nové rezervace

en: %s - inserting new line
cz: %s - vložení nového řádku

en: %s - inserting sort code
cz: %s - vloží krátký kód (sort code)

en: %s - inserting the cost of  booking
cz: %s - zadejte cenu rezervace

en: %s - inserting the dates of booking
cz: %s - zadejte data rezervace

en: %s - inserting the number of booking dates
cz: %s - zadej počet rezervačních datumů

en: %s - inserting time of this action
cz: %s - zadejte čas této akce

en: %s - inserting your site URL
cz: %s - zadej URL Tvých webových stránek

en: %s - link to the page with booking form,
cz: %s - odkaz na stránku s rezervačním formulářem

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
cz: %s - maximální počet návštěvníků pro rezervaci zdrojů,

en: %s - resource title,
cz: %s - zdrojový název

en: %s - search button,
cz: %s - vyhledávací tlačítko,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
cz: %s - hledej uvnitř komentářů/stránek, které jsou částí této kategorie,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
cz: %s - vyhledávání uvnitř komentářů/stránek, které mají tento tag,

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
cz: %s začátek nové překladatelské sekce, kde %s - je místní překlad

en: %s Finish getting sort dates. %s
cz: %s Dokončeno třídění datumů %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
cz: %s Nález %s nejsou indexovány rezervace %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
cz: %s Důležité! %s Toto přepíše všechny časové výběry na rezervačním formuláři.

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
cz: %s a %s podmínky mají vyšší prioritu než rozsah %s dní.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
cz: %s nebo %s - zadejte název rezervačního zdroje

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
cz: %s nebo minimum a pevné číslo výběru dne pro specifické dny týdnu nebo sezony. %s

en: %s – calendar of booking resource with %s
cz: %s - kalendář rezervačních zdrojů s %s

en: %s, then total cost will be %s
cz: %s , když celkové náklady budou %s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
cz: %s, pak celkové náklady budou (pokud je vybrán 3 dnů) %s

en: %sDescription of usage%s.
cz: %s Popis užití %s.

en: %sEmail verification field%s.
cz: %s ověřovací pole emailu %s .

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
cz: %s Chyba! %s Požadavek neprošel bezpečnostním ověřením! Prosím znovunačtěte stránku a zkuste to znovu

en: %sExample%s.
cz: %s Příklad %s .

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
cz: %s Důležité !!! %s Prosím berte na vědomí - pokud ukazujete kalendář (vložený jako post nebo na stránce) s widgetem na té samé straně, ten poslední nebude viditelný.

en: %sNo this booking resources.%s
cz: %s Toto nejsou rezervační zdroje. %s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
cz: %s Několik widgetů je podporováno v %s placených verzích %s .

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
cz: %s Pozor! Rezervační kalendář pro rezervační zdroje je již na této straně, prosím zjistěte více o této události na %s této straně %s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
cz: %s Nemáte oprávnění na rezervační zdroje. %s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
cz: %s Nemáte oprávnění na tuto stránku. %s  Váš účet není aktivní, prosím kontaktujte administrátora. %s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
cz: %s jméno %s - jedinečný název stavu skupiny, která obsahuje několik podmínek s různými hodnotami. Například, pokud chcete mít konkrétní obsah HTML pro jednotlivé dny v týdnu, můžete mít několik podmínek, se stejným názvem, ale s různými parametry hodnoty v podmínkách. Zkontrolujte si více, v příkladech.

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
cz: %s vložte %s - typ podmínky. K dispozici jsou 2 typy podmínek: "všední den " a "období ".  "všední den" je pravidlo v závislosti na zvoleném dni v týdnu - hodnoty jako je Pondělí, Úterý, atd ....  "období " - je pravidlo založené na "období filtr " jméno vybraného termínu. Jinými slovy, podmínka je splněna, pokud vybraný den patří do sezóny filtr ve stránce sezóny filtrů.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
cz: %s hodnota %s - hodnota specifických podmínek. Pokud je hodnota pravdivá, tak pak obsah podmínek se bude zobrazovat v rezervačním formuláři. Můžete mít výchozí hodnotu (prázdný - "", nebo takhle - "* ") pro zobrazení obsahu této podmínky, jsou-li všechny podmínky FALSE nebo v počáteční fázi, všechny ostatní podmínky, kdy je datum v kalendáři, je dosud vybrána.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
cz: %s hodnota %s - hodnota specifických podmínek. Pokud je hodnota pravdivá, bude obsah podmínek v rezervačním formuláři. Můžete mít výchozí hodnotu (prázdný - "", nebo takhle -  "* ") pro zobrazení obsahu této podmínky, jsou-li FALSE, nebo v počáteční fázi, všechny ostatní podmínky, kdy je datum v kalendáři, je dosud vybrána.

en: + Add Account
cz: + Přidat účet

en: 00:00 today
cz: 00:00 dnes

en: 2 Months
cz: 2 měsíce

en: 3 Months
cz: 3 měsíce

en: ASC
cz: vzestupně

en: AUTHENTICATE
cz: Ověřeno

en: Abort
cz: Zrušeno

en: About Booking Calendar
cz: O rezervačním kalendáři

en: Accepted Currency
cz: Přijímaná měna

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
cz: Přístup k tomuto zdroji byl odepřen (403). Ujistěte se prosím, máte veřejné sdílení povoleno pro kalendář.

en: Account Name
cz: Název účtu

en: Account Number
cz: Číslo účtu

en: Account details
cz: Detaily účtu

en: Action after booking is done
cz: Akce po zarezervování

en: Actions
cz: Akce

en: Actions tab
cz: akce

en: Activate
cz: Aktivovat

en: Activate Relay Response
cz: Aktivovat odpověď přenosu

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
cz: Aktivujte a pojmenujte %snázev schválených%s dnů

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
cz: Aktivujte a pojmenujte %snázev dostupných%s dnů

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
cz: Aktivace a zadejte %s název částečně rezervované %s položky v legendě

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
cz: Aktivujte a pojmenujte %snázev nepotvrzených%s dnů

en: Activate auto import
cz: Aktivovat autoimport

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
cz: Aktivovat nahrávání CSS a JavaScript souborů rozšíření pouze na konkrétních stránkách.

en: Active
cz: Aktivovat

en: Add New Booking Resource(s)
cz: Přidejte nové rezervační zdroje

en: Add New Custom Form
cz: Vytvořit Nový Formulář

en: Add New Discount Coupon
cz: Vložit Nový slevový poukaz

en: Add booking
cz: Přidat rezervaci

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
cz: Přidat novou rezervaci z Vaší Post/page nebo z %s Admin panelu %s .

en: Add new cost
cz: Přidat nové náklady

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
cz: Přidat popisek na kalendáři (-ích) pro zobrazení dostupnosti na základě počtu dostupných počtů rezervace zdrojů zbývajících pro každý den.

en: Additional cost in %s per 1 day
cz: Další náklady v %s za 1 den

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
cz: Přídavné náklady, které jsou závislé na výběru polí ve formuláři.

en: Additional info
cz: Další informace

en: Address
cz: Adresa

en: Address (required)
cz: Adresa *

en: Adults
cz: Dospělí

en: Advanced
cz: Pokročilé

en: Advanced Cost
cz: Pokročilé náklady

en: Advanced Cost Settings
cz: Nastavení pokročilých nákladů

en: Advanced Fields
cz: Rozšířené pole

en: Agenda
cz: K vyřízení

en: All
cz: Vše

en: All bookings
cz: Všechny rezervace

en: All dates
cz: Všechny termíny

en: All resources
cz: Všechny zdroje

en: All selected dates in "short" format.
cz: Všechny vybrané data v "krátkém" formátu.

en: All selected dates with times in "short" format..
cz: Všechny vybraná data s časem v "krátkém" formátu...

en: All selected dates with times.
cz: Všechny vybrané data s časy.

en: All selected dates.
cz: Všechny vybrané termíny.

en: Allow %smultiple%s selections
cz: Povolit %s vícenásobné %s výběry

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
cz: Povolit platby %s převodem na účet%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
cz: Povolit nekonečno rezervací v jeden den

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
cz: Také některé předchozí verze IE nepodporují zablokování možnosti v výběrových polí.

en: Amount different
cz: Rozdílná částka

en: Any
cz: Vše

en: Any Status
cz: Všechny statuty

en: Any day of week
cz: Jakýkoli den v týdnu

en: Any days
cz: Jakékoliv dny

en: Apartment#1
cz: Apartmá #1

en: Apartment#2
cz: Apartmá #2

en: Apartment#3
cz: Apartmá #3

en: Apply
cz: Použít

en: Apply booking resources selection
cz: Požádat výběr zdroje rezervací

en: Approve
cz: Schválit

en: Approve selected bookings
cz: Schválit vybranou rezervaci

en: Approved
cz: Schválený

en: Approved item
cz: Schválené dny

en: Apr
cz: Dub

en: April
cz: Duben

en: Assign events fields to specific booking form field
cz: Přiřazení akce pole na konkrétní rezervace pole formuláře

en: At least one option must be selected
cz: Alespoň jedna možnost musí být vybrána

en: Aug
cz: Srp

en: August
cz: Srpen

en: Australian Dollars
cz: Australský dolar

en: Authorization
cz: Autorizace

en: Authorization Only
cz: Jen autorizace

en: Authorization and Capture
cz: Autorizace a zachycení

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
cz: Auto Zrušení všech čekajících rezervací za určitý den (-y), pokud některé rezervace jsou schválena pro tyto dny

en: Auto approve all new bookings
cz: Auto-schválení všech nových rezervací

en: Auto cancellation / approval
cz: Automatické zrušení / schválení

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
cz: Auto zrušení / auto schválení rezervací

en: Auto import events
cz: Automatický import událostí

en: Auto-cancel bookings
cz: Auto-zrušení rezervací

en: Auto-fill fields
cz: Automatické vyplňování

en: Auto-fill form
cz: Auto-vyplňující formulář

en: Automatically approve booking
cz: Automaticky schválit rezervaci

en: Automatically approve/cancel booking
cz: Automaticky povolit/zrušit rezervaci

en: Availability
cz: Dostupnost

en: Availability Settings
cz: Dostupné nastavení

en: Availability Title
cz: Název dostupnosti

en: Available
cz: Dostupné

en: Available item
cz: Volné dny

en: Available:
cz: Dostupné:

en: BSB
cz: Pobočka

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
cz: Rozdíl nákladů za rezervaci - rozdíl mezi zálohou a plnými náklady.

en: Bank Code
cz: Kód banky

en: Bank Name
cz: Název banky

en: Bank Transfer
cz: Převod na účet

en: Bank Transit Number
cz: Bankovní číslo převodu

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
cz: Ujistěte sem že server obchodníka má správně nastavený čas a časové pásmo.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
cz: Ujistěte se, aby odpovídal maximální počet návštěvníků pro %s všechny rezervační zdroje %s s počtem návštěvníků uvedenými na rezervačním formuláři.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
cz: Ujistěte se, aby odpovídal maximální počet návštěvníků pro %s jeden rezervační zdroj %s s počtem návštěvníků uvedenými na rezervačním formuláři.

en: Billing Address
cz: Adresa *

en: Billing City
cz: Město *

en: Billing form fields
cz: Pole platebního formuláře

en: Book now
cz: Rezervuj teď

en: Booked
cz: Rezervováno

en: Booked Times:
cz: Rezervovaný čas:

en: Booking
cz: Rezervace

en: Booking Calendar
cz: Rezervační kalendář

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
cz: Rezervační kalendář podporuje WPML a qTranslate pluginy pro dynamické střídání webových stránek.

en: Booking Data
cz: Detaily o rezervaci

en: Booking Dates
cz: Rezervace od-do

en: Booking Form
cz: Rezervační formulář

en: Booking ID
cz: Rezervační ID

en: Booking Listing
cz: Rezervační seznam

en: Booking calendar
cz: Rezervační kalendář

en: Booking form
cz: Rezervační formulář

en: Booking form with calendar
cz: Rezervační formulář s kalendářem

en: Booking resource
cz: Rezervační zdroj

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
cz: Rezervační zdroje nejsou definovány. To může být tím, že URL má špatný rezervační hash.

en: Booking resources
cz: Rezervační zdroje

en: Booking system
cz: Rezervační systém

en: Bookings
cz: Rezervace

en: Bookings Listing
cz: Seznam rezervací

en: Bookings default order
cz: Výchozí řazení rezervací

en: Bookings for today
cz: Rezervace za dnešek

en: Bookings number per page
cz: Počet rezervací na stránce

en: Both
cz: Oba

en: Branch Code
cz: Kód pobočky

en: Branch Sort
cz: Typ pobočky

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
cz: Brazilský Real (jen pro Brazilské uživatele)

en: British Pound
cz: Britská libra

en: Bulk Actions
cz: Hromadná akce

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
cz: přizpůsobení vyhledávacího formuláře a výsledky hledání můžete provést v tomto souboru CSS

en: CSV data separator
cz: CSV data oddělovač

en: Cache expiration
cz: Expirace cache

en: Cache will expire:
cz: Cache expiruje:

en: Calendar
cz: Kalendář

en: Calendar Overview
cz: Kalendář rezervací

en: Calendar Skin
cz: Vzhled kalendáře

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
cz: Kalendář má 2 měsíce v řadě, výška buňky je 30PX a kalendář plné šířky 568px (lze použít procenta na šířku: 100%)

en: Calendar is loading...
cz: Nahrává se kalendář...

en: Canadian Dollars
cz: Kanadský dolar

en: Cancel
cz: Zrušit

en: Cancel Booking
cz: Zrušení rezervace

en: Cancel Return URL from PayPal
cz: Zpětná adresa URL z Paypal

en: Cancel bookings older
cz: Zrušit starší rezervace

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
cz: Zrušit jen čekající, nezaplacených rezervací, které jsou starší než tento výběr.

en: Canceled_Reversal
cz: Zrušeno_změna

en: Cancellation email sent
cz: Zamítací e-mail

en: Cancelled
cz: Zrušeno

en: Cannot find the record
cz: Nemohu najít záznam

en: Capacity
cz: Kapacita

en: Change
cz: Změna

en: Change Resource
cz: Změna zdrojů

en: Change hash after the booking is approved
cz: Změnit hash poté co je rezervace schválena

en: Change status
cz: Změna statutu

en: Change your Booking
cz: Změna Vaší rezervace

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
cz: Prověřte %s Seznam  rezervací %s na stránce pro nové rezervace.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
cz: Prověřte %sjak na to%s a jak jsou %sshortcodes%s dostupné.

en: Check In - Tomorrow
cz: Přihlášení - zítra

en: Check Out - Tomorrow
cz: Odhlášení - zítra

en: Check Premium Features
cz: Prozkoumat Prémiovou verzi

en: Check in
cz: Přihlášení

en: Check out
cz: Odhlášení

en: Check out our %sHelp%s
cz: Navštivte naši %s nápovědu %s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
cz: Aktivuje CAPTCHU (kontrolní pole) u rezervačního formuláře.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
cz: Zaškrtněte políčko pro aktivaci automatického vyplňování formulářů pro přihlášené uživatele.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
cz: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby konkrétní dodatečné náklady, které jsou nakonfigurované jako procentní podíl na nějaké možnost, použít i pro jiné dodatečné fixní náklady, a to nejen na původní rezervace cenu.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
cz: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby %s čas výběru %s na rezervačním formuláři %s požadováno k výpočtu nákladů %s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
cz: Zaškrtněte toto pole, jestli chcete aby se po schválení změnit hash rezervace. Když to bude zaškrtnuto, návštěvník nebo schopný upravovat nebo zrušit rezervaci.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
cz: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete zobrazovat nápovědy v tomto panelu.

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
cz: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete ukázat čekající dnů, jak je k dispozici v kalendářích

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
cz: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete použít opakující se čas pro rezervaci několika dní. To znamená, že střední dny bude částečně rezervovat prostřednictvím skutečných časů, jinak čas v rezervačním formuláři, budou použity jako check-in / check-out čas pro první a poslední den rezervace.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
cz: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete, celkovou dostupnost (denní kapacitu), závislou na počtu vybraných návštěvníků.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
cz: Zaškrněte toto pole %s aktivovat %s autoimport událostí a vytváření rezervací z nich

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
cz: Zaškrtněte toto pole %s k aktivaci %s automatickému zrušení pro čekající, nezaplacené rezervace.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
cz: Zaškrtněte toto pole pro zaslání %s konec %s zamítacího email pro tento zdroj

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
cz: Zaškrtněte toto pro automatické schválení rezervace, když návštěvník úspěšně provede platbu.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
cz: Zaškrtněte toto políčko pro automatické schválení rezervace, když návštěvník provede úspěšnou platbu, nebo automaticky zruší rezervaci, kdy návštěvník provede zrušení platby.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
cz: Zaškrtněte toto políčko a  všechny rezervace budou při odinstalaci tohoto pluginu odstraněny.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
cz: Zaškrtnutím tohoto políčka zobrazíte legendu rezervací pod kalendáře.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
cz: Zaškrtněte tuto položku, pokud chcete zobrazit počet dostupných rezervací všech zdrojů s popiskem, když je myš nad dnem v kalendáři.

en: Check this box to display today date number in legend cells.
cz: Zaškrtnutím tohoto pole zobrazíte dnešní datum v legendě

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
cz: Zaškrtněte, pokud chcete vypnout rezervace, které mohou být uloženy v různých rezervačních zdrojích.

en: Check this box to show Reference Text Box
cz: Zaškrtněte toto pole pro zobrazení textového pole

en: Check this box to show search results on other page
cz: Zaškrtněte toto pole pro zobrazení výsledků na další stránce

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
cz: Zaškrtněte toto pole, pokud chcete %s znovu ověřit vybrané datum během zápisu rezervace %s .

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
cz: Zaškrtněte toto pole, jestli chcete %s nastavit jakýkoliv den jako dostupný %s v kalendáři. Vaši návštěvnici to budou moci udělat %s nelimitovaný počet rezervací na stejný den (dny) v kalendáři a nemusí vidět jiné zarezervované termíny %s jinými návštěvníky.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
cz: Zaškrtněte toto pole pro %s aktivaci %s automatické povolení všech nových rezervací.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
cz: Vyber tuto volbu k užití času příjezdu / odjezdu během rezervačního procesu.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
cz: Zaškrtněte nedostupné dny v kalendáři. Tato volba přepíše všechna ostatní nastavení.

en: Check-Out time
cz: Čas odjezdu

en: Check-in
cz: Přihlášení

en: Check-in time
cz: Čas příjezdu

en: Check-out
cz: Odhlášení

en: Checkbox(es)
cz: Zaškrtávací pole

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
cz: Při ukládání rezervace preventivně ověřovat dvojí rezervaci

en: Children
cz: Děti

en: Chose payment mode
cz: Zvolte platební metodu

en: City
cz: Město

en: City (required)
cz: Město *

en: Class
cz: Třída

en: Clear booking resources selection
cz: Vyčistit výběr zdroje rezervací

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
cz: Klikněte na API a ujistěte se, že "API kalendáře (Calendar API)" je povoleno.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
cz: Klepnutím na tlačítko Zpět se vrátíte na profil Souhrn k návratu po aktivaci vašeho listeneru.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
cz: Klepněte na tlačítko Vybrat IPN nastavení zadat vaši listeneru URL a aktivujte listetener.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
cz: Klikněte na Instant Payment Notification předvolby oznámení ve sloupci Prodejní Předvolby.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
cz: Klikněte na MD5 v nastavení sekci bezpečnosti

en: Click Profile on the My Account tab.
cz: Klikněte na profil účtu mé tabulky.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
cz: Klepněte na tlačítko Přijmout IPN zprávy (povoleno) k povolení vašeho listeneru.

en: Click Save.
cz: Klikněte Uložit.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
cz: Klikněte na nastavení pod účtem v hlavním menu vlevo

en: Click Submit
cz: Klikněte zadat

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
cz: Klikněte na stránku Platební Předvolby ve sloupci Prodejce Předvolby.

en: Click the "Share this Calendar" link.
cz: Klikněte na odkaz "sdílet tento kalendář".

en: Click the Profile subtab.
cz: Klikněte na profilovou tabulku.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
cz: Zaškrtněte políčko, pomocí kterého označíte kalendář jako veřejný. Ostatní políčka nezaškrtávejte.

en: Click to toggle
cz: Klikněte pro přepnutí

en: Close
cz: Zavřít

en: Code Example
cz: Příklad kódu

en: Columns
cz: Sloupky

en: Comma
cz: Čárka

en: Completed
cz: Dokončeno

en: Conditional Dates Filter
cz: Podmíněný Datový Filtr

en: Conditions
cz: Podmínky

en: Configuration
cz: Konfigurace

en: Configuration in several languages
cz: Nastavení v několika jazycích

en: Configure
cz: Nastavit

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
cz: Nastavte další náklady, které závisí na výběru polí (selectbox a checkbox).

en: Configure booking %sSettings%s.
cz: Konfigurovat rezervace %s Nastavení %s .

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
cz: Konfigurovat předdefinované nastavení z Vašich %s Pole formuláře %s .

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
cz: Konfigurovat Vaše předdefinované %s Šablonu emailu %s.

en: Connection Error
cz: Chyba spojení

en: Contact email
cz: Kontaktní e-mail

en: Content
cz: Obsah

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
cz: Obsah z rezervačních formulářových polí pro šablonu emailu (%s - shortcode) a stránka výpisu rezervací

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
cz: Kopírovat a vložit tento shortcode do formuláře na levé straně

en: Cost
cz: Náklady

en: Cost Correction Field
cz: Pole pro opravu nákladů

en: Cost Fields
cz: Formulářové pole

en: Cost Hints
cz: Nápověda k nákladům

en: Cost Title
cz: Název nákladů

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
cz: Náklady nejsou správně. Musí být větší než 0

en: Cost of the booking for the selected dates only.
cz: Náklady za rezervaci pro vybrané datumy.

en: Cost saved successfully
cz: Náklady úspěšně uloženy

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
cz: Nastavení náklady v %s zastavit mají vyšší prioritu %s než s dalšími náklady stejného typu %s dolním%s seznamu.

en: Cost:
cz: Náklady

en: Costs
cz: Náklady

en: Costs and Rates
cz: Náklady a sazby

en: Costs and Rates Settings
cz: Nastavení zdrojů a nákladů

en: Country
cz: Země *

en: Country (required)
cz: Země *

en: Country List
cz: Země

en: Coupon
cz: Poukaz

en: Coupon Code
cz: Kód kupónu

en: Coupons
cz: Kupony

en: Create
cz: Vytvořit

en: Create conditional days filter
cz: Vytvořit filtr - podmíněné dny

en: Create dates filter
cz: Vytvoř datový filtr

en: Create new form
cz: Vytvořit nový formulář

en: Created
cz: Vytvořeno

en: Creation
cz: Vytvořeno

en: Currency format
cz: Formát měny

en: Currency symbol
cz: Formát měny

en: Current dates
cz: Aktuální termín

en: Current day
cz: Aktuální den

en: Current month
cz: Aktuální měsíc

en: Current version
cz: Aktuální verze pluginu

en: Current week
cz: Aktuální týden

en: Custom
cz: Vlastní

en: Custom button title
cz: Nadpis zákaznického tlačítka

en: Customer Email
cz: Email zákazníka

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
cz: Nastavení dalších nákladů, které jsou závislé na formulářových polích

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
cz: Úprava šablony emailu, která je zaslána po úpravě rezervace

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
cz: Úprava šablony emailu, která bude zaslána Administrátorovi po nové rezervaci

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
cz: Úprava šablony emailu, která je zaslána návštěvníkovi po zrušení rezervace

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
cz: Úprava šablony emailu, která je zaslána návštěvníkovi po schválení rezervace

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
cz: Úprava šablony emailu, která je zaslána návštěvníkovi po nové rezervaci

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
cz: Úprava šablony emailu, která je zaslána návštěvníkovi po platební požadavku

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
cz: Přizpůsobení sazeb, oceňování dní nákladů a výše vkladu

en: Customization of synchronization with Google Calendar
cz: Úprava a synchronizace s Google kalendářem

en: Czech Koruna
cz: Česká koruna

en: DEFERRED
cz: Odloženo

en: DESC
cz: sestupně

en: Danish Krone
cz: Dánská koruna

en: Data Parsing
cz: Dělení dat

en: Date Format
cz: Formát data

en: Dates
cz: Termín

en: Dates and Times Hints
cz: Nápovědy datumu a času

en: Dates view
cz: Zobrazení dní

en: Day
cz: Den

en: Days selection number
cz: Počet vybraných dnů

en: Deactivate
cz: Deaktivovat

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
cz: Vážený/á %sProsím proveďte platbu %s přímo na náš bankovní účet. %sProsím použijte Váš bankovní identifikátor %s jako variabilní symbol, případně referenci nebo poznámku! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
cz: Vážený/á %sZaplaťte prosím v hotovosti %s za vaši objednávku %s při příchodu %sVáš identifikátor objednávky je: %s

en: Dec
cz: Pro

en: December
cz: Prosinec

en: Default
cz: Výchozí

en: Default Form
cz: Výchozí formulář

en: Default Form Templates
cz: Výchozí formulář šablon

en: Default Locale
cz: Výchozí nastavení

en: Default booking admin page
cz: Výchozí režim zobrazení

en: Default booking resource
cz: Výchozí zdroj rezervace

en: Default calendar view mode
cz: Výchozí režim zobrazení kalendáře

en: Default form
cz: Výchozí formulář

en: Default settings for retrieving events
cz: Výchozí nastavení pro získávání událostí

en: Default toolbar tab
cz: Výchozí režim zobrazení karty

en: Default value
cz: Výchozí hodnota

en: Define preselected resource.
cz: Zvolte výchozí zdroj

en: Delete
cz: Smazat

en: Delete booking data, when plugin deactivated
cz: Smazat rezervační údaje, pokud je plugin deaktivován

en: Delete data
cz: Vymazat data

en: Delete selected booking form
cz: Smazat vybraný rezervační formulář

en: Delete selected booking(s)
cz: Vymazat vybrané rezervace

en: Delete selected bookings
cz: Smazat vybranou rezervaci

en: Delete settings
cz: Vymazat nastavení

en: Delete template
cz: Vymazat šablonu

en: Delete your previously saved default filer template!
cz: Vymazat Vaši předchozí uloženou výchozí verzi vyhledávací šablony!

en: Deleted
cz: Smazáno

en: Denied
cz: Zakázáno

en: Deposit
cz: Depozit

en: Deposit amount
cz: Částka v depozitu

en: Deposit payment total
cz: Celková platba

en: Description
cz: Popis

en: Details
cz: Detaily

en: Different form fields, for the different week days
cz: Rozdílná formulářová pole pro rozdílné dny v týdnu

en: Different time slots, for the different week days
cz: Rozdílný časový výběr pro rozdílné týdny

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
cz: Zakázat Bootstrap čtení na pozadí

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
cz: Zakázat čtení Bootstrapu na pozadí

en: Disable bookings in different booking resources
cz: Zakázat rezervace v různých rezervacích zdrojů

en: Discount Coupon field
cz: Pole pro slevový kupón

en: Dismiss
cz: Zavrhnuto

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
cz: Zobraz popisek na kalendáři (-ích) pro zobrazení dostupnosti založené na celkovém (pevném) počtu návštěvníků na zdroje, které mohou být na volné při rezervaci zdrojů.

en: Do you really want
cz: Opravdu chcete

en: Do you really want to delete selected booking form ?
cz: Opravdu chcete vymazat vybranou rezervaci?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
cz: Opravdu chcete vybranou rezervaci smazat?

en: Do you really want to delete this booking ?
cz: Opravdu chcete vybranou rezervaci smazat?

en: Do you really want to set booking as pending ?
cz: Opravdu chcete rezervaci nastavit jako ČEKAJÍCÍ?

en: Done
cz: Provedeno

en: Dot
cz: Tečka

en: Download
cz: Stáhnout

en: Download the CSV file of exported booking data
cz: Stáhnout CSV soubor z exportovaných rezervačních dat

en: Drop Down
cz: Posuň dolů

en: Duplicate Booking
cz: Duplicitní rezervace

en: Duration Time
cz: Doba trvání

en: Duration Time - Drop Down list
cz: Doba trvání - výběrový seznam

en: Each day
cz: Každý den

en: Edit
cz: Upravit

en: Edit Booking
cz: Upravit rezervaci

en: Edit Note
cz: Upravit poznámku

en: Email
cz: E-mail

en: Email (required)
cz: Email *

en: Email Field
cz: Pole pro email

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
cz: Email pro zaslání %s chybných  %s transakcí.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
cz: Email pro zaslání reportu chyb %s nějaké chyby v ověřovacím procesu %s .

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
cz: Email pro zaslání %s ověřené %s transakce.

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
cz: Šablony emailů, které používají shortcodes: %s budou zobrazeny na této stránce

en: Emails
cz: Emaily

en: Emails Settings
cz: Nastavení emailů

en: Emails sending
cz: Poslat e-mail

en: End Time
cz: Koncový čas

en: End Time - Drop Down list
cz: Konečný čas - výběrový seznam

en: End Time - Text field
cz: Koncový čas - textové pole

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
cz: Koncový čas je neplatný. Datum a čas byl už možná objednán nebo je již v minulosti. Koncový datum nemůže být dříve, než počáteční , pokud byl vybrán jen 1 den! Prosím, vyberte jiné datum nebo čas.

en: End of current month
cz: Konec aktuálního měíce

en: English and French translation
cz: Anglický a francouzský překlad

en: Enter %s in text field.
cz: Vložte %s v textovém poli.

en: Enter Keyword here
cz: Vložte klíčové slovo zde

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
cz: Vložit název pro textové pole (např. Vaše emailová adresa). Návštěvník uvidí tento text.

en: Enter additional cost in formats:
cz: Vložte další náklady ve formátech:

en: Enter coupon code.
cz: Vlož kód kupónu

en: Enter date / time
cz: Vlož datum / čas

en: Enter dropdown options. One option per line.
cz: Zadejte rozbalovací možnosti. Jedna možnost na řádek.

en: Enter fixed amount for each selected day
cz: Zadejte fixní částku za každý vybraný den

en: Enter fixed cost
cz: Vložte pevné náklady

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
cz: Zadejte maximální počet opakování, kdy kupon je použitelná.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
cz: Vlož minimální rezervační náklady pro použití kupónu.

en: Enter name of booking resource
cz: Vložte jméno rezervačního zdroje

en: Enter number of fixed or percentage savings.
cz: Vložte pevnou částku nebo procentuální slevu.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
cz: Zadejte procento jako dodatečnou částku, která je založena pouze na původních nákladech a ne celou částku

en: Enter percentage of the entire booking
cz: Zadejte procento z celé rezervace

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
cz: Zadejte relativní URL adresy stránek, kde se nacházejí elementy Kalendáře rezervací (rezervační formuláře nebo kalendáře dostupnosti). Zadávejte prosím jednu URL adresu na řádek. Příklad: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
cz: Zadejte sezónní kurz(y) (rozdíl v nákladech v %s od standardních nákladů %s nebo fixní náklady) rezervačního zdroje (%s), nebo %s Přidat nový sezónní filtr %s

en: Enter the %sTime%s using the text field.
cz: Vložte %s čas %s užitím textového pole.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
cz: Vložte jméno služby jako důvod platby zde.

en: Enter the title of the payment button
cz: Vložte název platebního tlačítka

en: Enter this value
cz: Vložte tuto hodnotu

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
cz: Vložte Váš Obchodní kód iPay88

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
cz: Vložte Váš obchodní klíč iPay88

en: Enter your phone number
cz: Vložte Vaše telefonní číslo

en: Error
cz: Chyba

en: Error IPN
cz: Chybné IPN

en: Error!
cz: Chyba!

en: Euros
cz: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
cz: I když návštěvník vybere rezervovaný časový interval, systém jim nedovolí, aby vytvořili rezervaci.

en: Event Description (optional field)
cz: Popis události (volitelné pole)

en: Event Title
cz: Jméno události

en: Events Import
cz: Import (nahrání) událostí

en: Every
cz: Každý

en: Example
cz: Příklad

en: Example #1: %s - start French translation section
cz: Příklad #1: %s - začátek Francouzské překladové sekce

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
cz: Příklad #2: "%s" - Anglický a Francouzský překlad pro nějaké zprávy

en: Example:
cz: Příklad:

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
cz: Příklad: %s -%s  "Spojené státy " %s je ve výchozím nastavení.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
cz: Příklad: %s - počet návštěvníků ve výběru"

en: Example: %s.
cz: Příklad: %s

en: Example: %sMake booking here%s
cz: Příklad: %s Zde vytvoř rezervaci %s

en: Examples
cz: Příklady

en: Expiration Date
cz: Datum vypršení

en: Expired
cz: Vypršelo

en: Explore Premium Features
cz: Prozkoumat Prémiovou verzi

en: Export All
cz: Exportovat vše

en: Export All bookings to CSV format
cz: Exportovat všechny rezervace do CSV formátu

en: Export bookings
cz: Exportovat rezervace

en: Export only current page of bookings to CSV format
cz: Exportuj tuto stránku rezervací do CSV formátu

en: Exporting booking data
cz: Export data rezervací

en: F j, Y
cz: F j. Y

en: Failed
cz: Chyba

en: Feb
cz: Úno

en: February
cz: Únor

en: Field Label
cz: Formulářové pole

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
cz: Pole %s (selectbox a checkbox) %s jsou automaticky zobrazovány, pokud existují v %s rezervačním formuláři %s.

en: Fields Settings
cz: Nastavení polí

en: Filter Name
cz: Název filtru

en: Filter tab
cz: filtry

en: Filters
cz: Filtry

en: Find Your Calendar ID
cz: Najděte ID Vašeho kalendáře

en: First Name
cz: Jméno

en: First Name (required)
cz: Jméno *

en: First Name(s)
cz: Jméno *

en: First option in dropdown list.
cz: První možnost ve vyskakovacím seznamu.

en: First option title
cz: Titulek první možnosti

en: Follow these steps to configure it:
cz: Tyto následující kroky upravte:

en: Footer
cz: Krokovač

en: For
cz: Pro

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
cz: Na příklad - adresa Vaší stránky, kde se zobrazí: %s " Děkujeme za Vaší platbu " %s .

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
cz: Například, pokud se původní náklady na rezervace jsou %s, pak po použití dodatečných nákladů celkové náklady budou následující

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
cz: Na příklad - URL Vaší stránky, kde bude zobrazeno něco jako: %s " Platba zrušena" %s .

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
cz: Pro příklad:"Máte novou rezervaci %s na následující termín: %s Kontaktní informace: %s Můžete potvrdit nebo zrušit tuto rezervaci na: %s Děkujeme, Zákaznický servis."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
cz: Pro více informací o nastavení odezvy spojení v obchodním rozhraní, se prosím podívejte do %s Průvodce Obchodního rozhraní %s

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
cz: Zadejte URL, pro návrat z PayPal na své stránky po provedené úspěšné platbě.

en: Form
cz: Formulář

en: Form fields
cz: Formulářové pole

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
cz: Nalezeno:% s rezervační formuláře uvnitř příspěvků nebo stránek

en: Fr
cz: Pát

en: Fraud
cz: Podvod

en: Fri
cz: Pát

en: Friday
cz: Pátek

en: From
cz: Z

en: Full cost of the booking
cz: Plné náklady na rezervaci

en: Full cost of the booking.
cz: Plné náklady za rezervaci.

en: General
cz: Základní

en: General Information
cz: Základní informace

en: General Settings
cz: Obecná nastavení

en: Generate Tag
cz: Obecný tag

en: Generating columns
cz: Generuji sloupce

en: Generating content of file
cz: Generuji obsah do souboru

en: Get Started
cz: Pojďme začít

en: Getting Started
cz: Začněme

en: Give your project a name and click "Create".
cz: Zadejte název projektu a klikněte na "Vytvořit (Create)".

en: Go
cz: Jdi

en: Go to Google Developer Console: %s.
cz: Otevřete konzolu vývojáře Google: %s.

en: Google API Key
cz: klíč Google API

en: Google Calendar
cz: Google kalendář

en: Google Calendar - General Settings
cz: Google kalendář - hlavní nastavení

en: Google Calendar ID
cz: ID Google kalendáře

en: Guests
cz: Návštěvníci

en: HTML tags is accepted.
cz: HTML tagy jsou schváleny

en: Have a questions?
cz: Máte dotazy?

en: Help
cz: Nápověda

en: Help Info
cz: Nápověda informace

en: Help and info notices
cz: Nápověda a informativní poznámky

en: Hide
cz: Ukázat/skrýt

en: Hide advanced settings
cz: Skrýt pokročilá nastavení

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
cz: Skrýt pokročilá nastavení načítání JavaScriptu

en: Hide settings of powered by notice
cz: Skrýt pokročilá nastavení oznámení

en: High season
cz: Plná sezóna

en: Hints for your form
cz: Tipy pro Váš formulář

en: Hong Kong Dollar
cz: Hongkongský dolar

en: Horizontal Search Form Template
cz: Horizontální vyhledávání formulář šablony

en: Hungarian Forint
cz: Maďarský Forint

en: I Accept term and conditions
cz: Souhlasím s podmínkami

en: IFSC
cz: IFSC (identifikátor pobočky)

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
cz: Pokud přijímáte %splatbu v hotovosti%s, tady můžete upravit detaily

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
cz: Pokud zaškrtnete tuto volbu, budou při odinstalaci pluginu všechny rezervační údaje smazány. Opravdu to chcete udělat?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
cz: Pokud nevidíte výsledky vyhledávání na této části webových stránek, prosím zkontrolujte návod řešení problémů %s zde%s

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
cz: Pokud nemáte účet k  tomuto systému, přihlaste se k %s developer testovací účet %s pro získání API přihlašovací ID a klíč transakce. Tyto klíče budou ověřovat požadavky na platební bránu.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
cz: Pokud nemáte účet, na tomto systému, navštivte %s vytvořte jej.

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
cz: Pokud používáte tento shortcode, %s nemůžete použít jiný shortcode  %s ve formuláři.

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
cz: Pokud máte jakékoliv otázky, prosím kontaktujte nás na email %s

en: Import Google Calendar Events
cz: Import událostí Google kalendáře

en: Import events every
cz: Importovat každou událost

en: Important!
cz: Důležité!

en: Importing Feed
cz: Importuji feedy

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
cz: V postranním panelu klikněte na "API a autorizace (APIs & auth)".

en: In-Progress
cz: V procesu

en: Inactive User
cz: Neaktivní uživatel

en: Incorrect date format
cz: Nesprávný formát data

en: Incorrect email field
cz: Špatný formát e-mailu

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
cz: Uveďte do platební brány, které byste chtěli dostat odpovědi transakce na vašem webu.

en: Info
cz: Informace

en: Information
cz: Informace

en: Inlinee Search Form Template
cz: V řádku vyhledávací formulář

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
cz: Vložte %s shortcode jako ochranu proti SPAMu

en: Insert booking calendar
cz: Vložit rezervační kalendář

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
cz: Vložit rezervaci z %sshortcode%s do Vaší %sPost%s nebo %sStránka%s

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
cz: Vložte tyto shortcodes do formuláře %s ukaž informace v reálném čase %s (po výběru data v kalendáři nebo Možnosti zaškrtávací políčko nebo zaškrtávací pole)%s.

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
cz: Instant Payment Notification (IPN) je služba, zpráva, která vás upozorní na události související s PayPal

en: Integration of Bank Transfer payment system
cz: Integrace systému platby převodem na účet

en: Integration of Pay in Cash payment system
cz: Integrace platby v hotovosti

en: Integration of Paypal payment system
cz: Integrace na platební systém Paypal

en: Integration of Sage payment system
cz: Integrace Sage payment system

en: Integration of authorizenet payment system
cz: Integrace autorizovaného platebního systému

en: Integration of iPay88 payment system
cz: Integrace z platebního systému iPay88

en: Invalid
cz: Chybné

en: Invalid IPN
cz: Neplatné IPN

en: Israeli New Shekel
cz: Izraelský New Shekel

en: Israeli Shekel
cz: Izraelský Shekel

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
cz: Pracuje to jen v módu %s jednodenní výběr %s .

en: Jan
cz: Led

en: January
cz: Leden

en: Japanese Yen
cz: Japonský Jen

en: Jul
cz: Čvc

en: July
cz: Červenec

en: Jun
cz: Črn

en: June
cz: Červen

en: Keyword
cz: Klíčové slovo

en: LIVE
cz: Ostrý

en: Label
cz: popisek

en: Labels
cz: Popisy

en: Language Sections
cz: Výběr jazyka

en: Last Name
cz: Příjmení

en: Last Name (required)
cz: Příjmení *

en: Last name
cz: Příjmení

en: Limit available days from today
cz: Limit dostupné dny ode dneška

en: Load JS and CSS files only on specific pages
cz: Nahrát JS a CSS soubory jen na specifických stránkách.

en: Location
cz: Umístění

en: Location:
cz: Oblast:

en: Log in to your PayPal account.
cz: Zalogujte se do Vašeho Paypal účtu.

en: Log on to the Merchant Interface
cz: Připojit se k Obchodnímu rozhraní

en: MD5 Hash value
cz: Hodnota MD5 Hash

en: Make it %sexclusive%s
cz: Vytvořit %s exkluzivně %s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
cz: Použijte PayPal - je to rychlé, zdarma a bezpečné!

en: Malaysian Ringgit
cz: Malajsijský ringgit

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
cz: Malajský Ringgit (jen pro Malajské uživatele)

en: Malformed
cz: Zdeformované

en: Mar
cz: Bře

en: March
cz: Březen

en: Mark as Unread selected bookings
cz: Označit vybrané rezervace jako nepřečtené

en: Mark as read all bookings
cz: Označit jako přečtené všechny rezervace

en: Mark as read selected bookings
cz: Označit vybrané rezervace jako přečtené

en: Max
cz: Maximum

en: Max visitors
cz: Max návštěvníků

en: Max. persons
cz: Maximální počet osob

en: Maximum number
cz: Maximální počet čísel

en: Maximum number of usage
cz: Maximální počet použití

en: Maxlength
cz: Maximální délka

en: May
cz: Kvě

en: Merchant Code
cz: Kód obchodníka

en: Merchant Key
cz: Obchodní klíč

en: Message title
cz: Zobrazit zprávu

en: Mexican Peso
cz: Mexické Peso

en: Min
cz: Minimálně

en: Minimum Booking Cost
cz: Minimální rezervační náklady

en: Mo
cz: Pon

en: Modified
cz: Upraveno

en: Mon
cz: Pon

en: Monday
cz: Pondělí

en: Month
cz: měsíc

en: Months
cz: Měsíce

en: Multiple days
cz: Možnost vybírat více dnů

en: Name
cz: Jméno

en: Navigate to your Google calendars.
cz: Přejděte do Google kalendářů.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
cz: Potřebujete více funkcionalit? Zkuste %s vyšší verze %s

en: New (unverified) booking(s)
cz: Nové (neověřené) rezervace

en: New Zealand Dollar
cz: Novozélandský dolar

en: New booking
cz: Nová rezervace

en: New booking(s) made today
cz: Nová rezervace (dnes)

en: New bookings
cz: Nové rezervace

en: Next
cz: Příští

en: Next 3 months
cz: Příští 3 měsíce

en: Next 4 weeks
cz: Příští 4 týdny

en: Next 7 days
cz: Příštích 7 dní

en: Next Steps
cz: Další kroky

en: Next day
cz: Příští den

en: Next month
cz: Příští měsíc

en: Next week
cz: Příští týden

en: No days
cz: Žádné dny

en: No separator
cz: Žádný oddělovač

en: None
cz: Není

en: Norwegian Krone
cz: Norská koruna

en: Not Completed
cz: Nekompletní

en: Not authed
cz: Není authed

en: Note
cz: Poznámka

en: Note!
cz: Poznámka!

en: Note:
cz: Poznámka

en: Nothing Found Message:
cz: Nic nenalezeno!

en: Nothing found message
cz: Zpráva - nic nenalezeno

en: Nothing found.
cz: Nic nenalezeno.

en: Nov
cz: Lis

en: November
cz: Listopad

en: Now
cz: Nyní

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
cz: Dále klikněte na "přístup (Credentials)" v postranním panelu.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
cz: Zkopírujte ID kalendáře, které použijete v nastaveních rozšíření v administraci WordPressu. Ujistěte se, že jste %spoužili jen ID kalendáře, ne celou adresu XML zdroje%s.

en: Number of decimal points
cz: Počet desetinných míst

en: Number of months
cz: Počet měsíců

en: Number of selected days.
cz: Počet vybraných dnů.

en: Number of selected nights.
cz: Počet vybraných nocí

en: Number of usage
cz: Počet použití

en: Oct
cz: Říj

en: October
cz: Říjen

en: On each
cz: Na každý

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
cz: V okně, které se zobrazí klikněte na tlačítko "klíč serveru (Server Key)" a klepněte na "vytvořit (Create)".

en: One Value from %sOptions%s list
cz: Jedna hodnota z %s možností %s seznamu

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
cz: Jedna hodnota z %s Možností %s seznamu nebo termínu %s pro výběr všech zaškrtávacích políček

en: One option per line
cz: Jedna možnost na řádek

en: One title per line
cz: Jeden název na řádek

en: Only availability calendar
cz: Jen dostupný kalendář

en: Open the settings for the calendar.
cz: Otevřete nastavení pro kalendář.

en: Options
cz: Možnosti

en: Order by
cz: Řadit podle

en: Order number
cz: Číslo objednávky

en: Other
cz: Jiné

en: PAYMENT
cz: Platba

en: Paid OK
cz: Platba OK

en: Parameters
cz: Parametry

en: Parent
cz: Nadřízený

en: Partially booked
cz: Částečně rezerováno

en: Partially booked item
cz: Částečně rezervována položka

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
cz: Částečně rezervovat položku - den, který je zapsán na určitém časovém úseku.

en: Partially paid
cz: Částečně placeno

en: Partially_Refunded
cz: Částečně_vráceno

en: Pay in Cash
cz: Platba v hotovosti

en: Pay using %s payment service
cz: Plaťte použitím %s platební služby

en: Pay via
cz: Zaplatit za použití

en: Payment
cz: Platba

en: Payment Button type
cz: Tlačítko typu platby

en: Payment button title
cz: Název platební tlačítka

en: Payment failed
cz: Platba selhala

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
cz: Platba za rezervace %s na tento den/ tyto dny: %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
cz: Metoda platby, kterou bude zákazník vidět na platební stránce.

en: Payment rejected
cz: Platba odvolána

en: Payment request
cz: Platební požadavek

en: Payment status
cz: Statut plateb

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
cz: Status Platba aktualizována Mobile88 správce (Chyba)

en: Payments
cz: Platby

en: Paypal Email address to receive payments
cz: Paypal E-mailová adresa pro příjem plateb

en: Paypal Pro Hosted Solution
cz: Hostované řešení PayPal Pro

en: Paypal Standard
cz: PayPal Standard

en: Pending
cz: Čekající

en: Pending booking(s)
cz: Čeká na rezervaci

en: Pending item
cz: Čekající na potvrzení

en: Philippine Pesos
cz: Filipínské Peso

en: Phone
cz: Telefon

en: Placeholder
cz: Držitel

en: Please Select
cz: Prosím vyber

en: Please check more about this feature %shere%s.
cz: Zkontrolujte prosím více informací o této funkci %s zde %s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
cz: Prosím zjistěte více o této funkci na %s této straně %s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
cz: Zkontrolujte prosím více informací o konfiguraci tohoto nastavení nákladů na této %s stránce %s.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
cz: Při použití evropský platební procesoru prosím nastavte všechna pole uvnitř karty Fakturace formuláře na této stránce

en: Please configure settings for import Google Calendar events
cz: Nastavte prosím  konfiguraci pro import událostí z Google kalendáře

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
cz: Prosím vytvořte nejdříve všechny %s podmínky %s (od nejvyšší priority k nejnižší) %s, poté podmínky %s a poté podmínky %s

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
cz: Vložte hodnotu MD5 Hash, která je nastavena na straně obchodního rozhraní.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
cz: Prosím zadejte klíč Google API. Tohle pole je povinné pro import událostí.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
cz: Ponechte prosím prázdné pokud toto chcete přeskočit.

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
cz: Vezměte prosím na vědomí,%s  využití časového shortcode %s. Pokud zvolíte datum s některým z rezervovaných časových úseků, toto časové pole bude %s zakázat rezervování časového úseku %s (nastaveno jako šedé).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
cz: Vezměte prosím na vědomí, že v tomto %s seznamu voleb %s můžete použít jen vojenský formát času %s (24 hodinový formát) %s.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
cz: Vezměte prosím na vědomí, že v seznamu %s seznam voleb %s, můžete použít časy s vojenským formátem času %s (24 hodin) %s .

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
cz: Vezměte prosím na vědomí, že není možné přidávat nové zdroje, pokud je vybrána možnost "Všechny prostředky ". Prosím, zrušte výběr, přidat nové zdroje.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
cz: Vezměte prosím na vědomí: toto pole podporuje pouze vojenský formát času %s (24 hodinový formát) %s.

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
cz: Prosím, přečtěte si %s zde %s více o konfiguraci polí na rezervačním formuláři.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
cz: Prosím čtěte více o možnosti úpravy těchto %s voleb %s %s zde %s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
cz: Prosím, přečtěte si více informací o konfiguraci tohoto parametru %s zde %s

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
cz: Prosím, obnovte tuto stránku, pokud se bude opakovat stejná chyba kontaktujte podporu na emailu (s číslem objednávky a stránky) pro dokončení registrací

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
cz: Prosím vyberte pole z rezervačního formuláře. Toto pole bude automaticky přiřazeno tomuto poli na platebním formulář.

en: Please select check-in and check-out days!
cz: Vyber prosím datum příjezdu a  odjezdu!

en: Please select the resource:
cz: Prosím vyberte zdroje:

en: Please type the %sTitle of search results%s.
cz: Prosím vložte %s Název výsledku vyhledávání %s .

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
cz: Prosím napište %s zprávu, co se zobrazí, když nebude nic nalezeno %s .

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
cz: Prosím vložte URL stránky %s (s %s shortcode v obsahu) %s, kde se zobrazí výsledky hledání.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
cz: Využijte výběru %s jeden den%s generálním nastavení Rezervační stránky v sekci kalendář.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
cz: Prosím použij toto pole pro možnost použít slevový kupón pro Vaše návštěvníky.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
cz: Prosím, vložte číslo objednávky z nabídky, kterou jste obdrželi v emailu s platebními instrukcemi.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
cz: Prosím, přečtěte si více o shortcodes %s zde %s nebo JavaScript úpravy ze specifických shortcodes %s zde %s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
cz: Prosím, rezervovat apatmá s čerstvými květinami.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
cz: Zadejte prosím v kalendáři svou rezervaci.

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
cz: Konfigurace Pluginu  podporuje rezervační formuláře v různých jazycích.

en: Polish Zloty
cz: Polský Zlotý

en: Post Code
cz:  PSČ

en: Post code
cz: PSČ

en: Post code (required)
cz: PSČ *

en: Pounds Sterling
cz: Britská Libra

en: Powered by notice
cz: Zapnutí oznámení

en: Preselected resource
cz: Výchozí zdroj

en: Presidential Suite
cz: Prezidentské apartmá

en: Prev
cz: Předchozí

en: Previous 3 months
cz: Předchozí 3 měsíce

en: Previous 4 weeks
cz: Předchozí 4 týdny

en: Previous 7 days
cz: Předchozích 7 dní

en: Previous dates
cz: Předchozí termíny

en: Previous day
cz: Předchozí den

en: Previous month
cz: Předchozí měsíc

en: Previous week
cz: Předchozí týden

en: Print
cz: Tisk

en: Print bookings
cz: Vytiskni rezervace

en: Print bookings listing
cz: Vytisknout seznam rezervací

en: Prior
cz: Starší

en: Priority
cz: Priorita

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
cz: Pravděpodobně jste aktualizovali placenou verzi Rezervace Kalendář u volné verze nebo procesu aktualizace se nezdařilo. Můžete požádat o novou aktualizaci svého placené verzi  na %1s této stránce %2s .

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
cz: Pravděpodobně byly tyto dny zarezervovány jiným návštěvníkem, prosím proveďte znovu načtení této stránky a udělejte rezervaci znovu.

en: Processed
cz: V procesu

en: Processing
cz: Zpracovávám

en: Purchase
cz: Nákup

en: Put a label before field
cz: Dát štítek před polem

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
cz: Vložte tento kód do %s Obsah Rezervačních polí %s a %s e-mailových šablon %s

en: Radio Button(s)
cz: Radio butony

en: Range days
cz: Rozsah dnů

en: Rate plugin (thanks:)
cz: Ohodnoťte tento plugin Díky :-)

en: Rates
cz: Sazby

en: Read
cz: Označit jako přečtené

en: Read All
cz: Označit vše jako přečtené

en: Reason for cancellation
cz: Důvod zamítnutí

en: Reason for cancellation here
cz: Důvod zamítnutí

en: Reason of cancellation
cz: Důvod zamítnutí

en: Reason of cancellation here
cz: Důvod zamítnutí

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
cz: Přesměrovat návštěvníka na novou stránku

en: Reference Text Box Title
cz: Název textového pole

en: Refresh booking listing
cz: Obnovit rezervační seznam

en: Refunded
cz: Vráceno

en: Register
cz: Registrovat

en: Regular User
cz: Normální Uživatel

en: Reject
cz: Odmítnout

en: Rejected
cz: Zamítnuto

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
cz: Relativní URL adresy stránek, kde nahrát CSS a JS soubory rozšíření.

en: Release date
cz: Datum vydání

en: Reload page
cz: Znovunačtení stránky

en: Remove
cz: Odstranit

en: Remove selected account(s)
cz: Odstranit vybrané účty

en: Request has been sent
cz: Požadavek byl zaslán

en: Request has failed
cz: Selhání požadavku

en: Required
cz: Vyžadováno

en: Required Fields in Booking Form
cz: Požadované pole na rezervačním formuláři

en: Reset
cz: Vymaž

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
cz: Vymazat rezervační formulář a obsah rezervačních polí na formuláři

en: Reset Search Cache
cz: Resetovat vyhledávací cache

en: Reset current Form
cz: Vymaž aktuální formulář

en: Reset filter to default values
cz: Vymazat filtr výchozími hodnotami

en: Reset to default form
cz: Vymazat výchozí formulář

en: Resource
cz: Zdroj

en: Resource #1
cz: Zdroj #1

en: Resource #2
cz: Zdroj #2

en: Resource #3
cz: Zdroj #3

en: Resource Name
cz: Název zdroje

en: Resource not exist
cz: Zdroj neexistuje

en: Resources
cz: Zdroje

en: Resources count
cz: Počet zdrojů

en: Resources number per page
cz: Počet zdrojů na stránku

en: Retrieve Google Calendar Events
cz: Načíst události v Google kalendáři

en: Return URL after Failed order
cz: Zpětná URL po neprovedené objednávce

en: Return URL after Successful order
cz: Zpětná URL po úspěšné objednávce

en: Return URL from PayPal
cz: Zpětná stránka URL z Paypal

en: Reversed
cz: Obráecné

en: Routing Number
cz: Směrovací číslo

en: Rows
cz: Řádky

en: Royal Villa
cz: Královská vila

en: Sa
cz: Sob

en: Sale
cz: Prodej

en: Sat
cz: Sob

en: Saturday
cz: Sobota

en: Save
cz: Uložit

en: Save Changes
cz: Uložit změny

en: Save as Default
cz: Uložit jako výchozí

en: Save cost
cz: Uložit náklady

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
cz: Uložit nastavení filtru jako výchozí šablonu (prosím, klikněte na tlačítko Použít filtr, před uložením!)

en: Saved
cz: Uloženo

en: Saving to file
cz: Ukládám do souboru

en: Savings
cz: Ukládání

en: Search
cz: Hledání

en: Search Availability Form
cz: Hledat dostupný formulář

en: Search Cache
cz: Cache vyhledávání

en: Search Results
cz: Výsledky hledání

en: Search Settings
cz: Nastavení vyhledávání

en: Search availability
cz: Zkontroluj dostupnost

en: Search form
cz: Vyhledávací formulář

en: Search only for users:
cz: Vyhledávání pouze pro uživatele:

en: Search results
cz: Výsledky hledání

en: Search results.
cz: Výsledky hledání.

en: Season Filters
cz: Sezónní filtry

en: Season filter on the Season Filters page
cz: Filtr sezóna na stránce sezóny filtrů

en: Season filter on the Season Filters page,
cz: Filtr sezóna na stránce sezóny filtrů,

en: Season filters conditions.
cz: Podmínky filtru sezóna.

en: Secure Merchant ID
cz: Zabepečené ID Obchodníka

en: See %sFAQ%s.
cz:  Navštivte %s FAQ %s.

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
cz: Vyberte "Live test " nebo "live " prostředí pro využití obchodního účtu nebo "Developer test " pro používání Developer účtu.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
cz: Vyberte %s dny aktivací specifické sezóně filtru nižší nebo%s přidej nový filtr sezony%s

en: Select Expiration Date of the coupon.
cz: Zadejte Datum expirace kuponu

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
cz: Vyber TEST pro test server a Ostrý pro ostré prostředí

en: Select Times
cz: Výběr časů

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
cz: Vyberte %s delší  %s rozsah dnů %s dvojklikem myši %s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
cz: Vyberte %s pevné %s počet dnů %s jedním klikem %s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
cz: Vyberte časovou zónu Vašeho místa, pokud máte problém s datumem a časem.

en: Select booking resource
cz: Vyberte rezervační zdroj

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
cz: Vyberte rezervaci zdrojů, pro zobrazení ve výběru. Prosím, použijte CTRL pro výběr více rezervací.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
cz: Vyberte zdroje pro rezervaci, kde je možné použít tento kód kuponu.

en: Select default custom booking form
cz: Vyberte výchozí rezervační formulář

en: Select field for assigning to %sevent property%s
cz: Vyberte pole pro přiřazení k %s vlastnosti události %s

en: Select number of available days in calendar start from today.
cz: Vyberte počet dostupných dní v kalendářním startu ode dneška.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
cz: Vyber počet rezervací (jednotlivé nebo hlavní) na stránku ve zdrojích

en: Select number of bookings per page in booking listing
cz: Zvolte kolik rezervací se bude zorbazovat na stránce

en: Select number of month to show for calendar.
cz: Vyber počet měsíců pro zobrazení v přehledu.

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
cz: Počet nedostupných dnů v kalendáři ode dneška.

en: Select option to configure or show help info about tags
cz: Výběr volby k nastavení nebo zobrazení nápovědy s tímto tagem

en: Select option, when to start retrieving events.
cz: Vyberte volbu, kdy chcete začít dostávat události.

en: Select option, when to stop retrieving events.
cz: Vyberte volbu, kdy zastavit obdržení infomací.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
cz: Vyberte oddělovač pro export dat rezervací na CSV.

en: Select shortcode to insert
cz: Vyberte shortcode pro vložení

en: Select start month of calendar
cz: Vyberte počáteční měsíc kalendáře

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
cz: Vyber %s užíváním předdefinovaného %s Seznam časů %s .

en: Select the country from the predefined country list.
cz: Vyber vlastní zemi z předdefinovaného seznamu zemí.

en: Select the default view for dates on the booking tables
cz: Vyberte výchozí zobrazování dnů

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
cz: Zobrazí počet měsíců / roků v přehledu

en: Select the skin of the booking calendar
cz: Vyberte vzhled kalendáře

en: Select time duration of import requests.
cz: Vyber dobu trvání pro import požadavků.

en: Select time of cache expiration
cz: Urči čas pro expiraci cache

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
cz: Vyberte typ transakce, který podporuje platební brány.

en: Select user access level for the menu pages of plugin
cz: Zvolte úroveň přístupu uživatelů k menu pluginu

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
cz: Vyberte Váš %s minimální a maximální počet dní pro výběr %s

en: Select your default booking resource.
cz: Vyberte Váš výchozí zdroj rezervace.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
cz: Vyberte výchozí režim zobrazení kalendáře

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
cz: Vyberte výchozí nastavení otevření karty

en: Select your default order of bookings in the booking listing
cz: Vyberte jak se budou rezervace řadit

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
cz: Vyberte výchozí režim zobrazení pro rezervace na stránce rezervací

en: Select your start day of range selection at week
cz: Vyberte počáteční den Vašeho rozsahu v týdnu

en: Select your start day of the week
cz: Vyberte první pracovní den vašeho týdne

en: Selected Check In date.
cz: Vybraný datu příjezdu.

en: Selected Check Out date.
cz: Vybraný datum odjezdu.

en: Selected End Time.
cz: Vybraný koncový čas.

en: Selected Start Time.
cz: Vybraný počáteční čas.

en: Selection
cz: Výběr

en: Send
cz: Rezervovat

en: Send Request
cz: Poslat požadavek

en: Send email notification to customer about this operation
cz: Poslat zákazníkovi o této operaci upozornění

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
cz: Poslat zákazníkovi e-mailem upozornění po schválení, zrušení nebo odstranění rezervace

en: Send payment request to customer
cz: Poslat požadavek o zaplacení zákazníkovi

en: Send payment request to visitor
cz: Poslat platební předpis návštěvnikovi

en: Sending email for invalid transaction
cz: Zaslat email pro  chybné transakce.

en: Sending email for verified transaction
cz: Zašli email pro ověření transakce

en: Sending email if error occur during verification
cz: Zaslat email pro chyby trvající během ověření

en: Sending request...
cz: Odeslání žádosti...

en: Sep
cz: Zář

en: Separator for the decimal point
cz: Oddělovač desetinných míst

en: September
cz: Září

en: Set Your Calendar to Public
cz: Nastavte Váš kalendář na veřejný

en: Set as %srequired%s
cz: Nastavit jako %s vyžadované %s

en: Set as Approved
cz: Nastaveno jako schválené

en: Set as Pending
cz: Nastaveno jako čekající

en: Set as Read
cz: Nastaveno jako přečtené

en: Set as Unread
cz: Nastaveno jako nepřečtené

en: Set capacity based on number of visitors
cz: Nastavit kapacitu založenou n počtu návštěvníků

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
cz: Nastavte délku času zobrazení v milisekundách

en: Set selected bookings as pending
cz: Nastavit vybranou rezervaci jako ČEKAJÍCÍ

en: Set the cost
cz: Nastavit cenu

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
cz: Nastavte tuto hodnotu na dodavatele jména přiřazeného k vám od Sage Pay nebo jej vyberte, když žádáte.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
cz: Nastavte hodnotu XOR kódovaného hesla přiřazené Vám od Sage Pay

en: Set user as
cz: Nastav uživatele jako

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
cz: Pokročilá nastavení parametrů kalendáře. %s jako šířka, výška a struktura %s

en: Setting coupons for discount
cz: Nastavení kupónů pro slevu

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
cz: Nastavení měny, která není podporována platebním procesem bude mít za následek chyby.

en: Settings
cz: Nastavení

en: Short days view
cz: Krátké názvy dnů

en: Shortcodes
cz: shortcodes

en: Show
cz: Ukázat

en: Show "Thank You" message
cz: Zobrazit zprávu

en: Show / hide hints
cz: Ukázat/skrýt nápovědu

en: Show 2 months
cz: Ukázat 2 měsíce

en: Show 3 months
cz: Ukázat 3 měsíce

en: Show ALL dates of booking
cz: Ukázat všechny rezervované termíny

en: Show Reference Text Box
cz: Ukaž reference textového pole

en: Show advanced settings
cz: Rozbalit pokročilá nastavení

en: Show advanced settings of JavaScript loading
cz: Zobrazit pokročilá nastavení čtení JavaScriptu

en: Show availability in tooltip
cz: Ukázat dostupnost v poznámce

en: Show booking details in payment form
cz: Ukaž detaily rezervace v platebním formuláři

en: Show date number in legend
cz: Zobraz data v legendě

en: Show day
cz: Ukázat den

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
cz: Zobrazit formulář placení depozitu jen když %sSezonní Filtr%s obsahuje %sPřihlášení%s

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
cz: Zobrazit zaplacení zálohy formu, pouze tehdy, pokud rozdíl mezi %s dnes %s a %s příjezd %s dny je více než

en: Show legend below calendar
cz: Zobrazit legendu pod kalendářem

en: Show month
cz: Ukázat měsíc

en: Show only check in/out dates
cz: Ukázat jen příjezdy / odjezdy

en: Show settings of powered by notice
cz: Ukázat nastavení oznámení

en: Show week
cz: Ukázat týden

en: Show year
cz: Ukázat rok

en: Showing cost in date cell
cz: Ukázat cenu v datumové buňce

en: Showing cost in tooltip
cz: Zobrazení nákladů v poznámce

en: Singapore Dollar
cz: Singapurský dolar

en: Single day
cz: Vybrat pouze jeden den

en: Size
cz: Velikost

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
cz: Některé údaje byly vyvolány, ale nemohly být úspěšně analyzovat. Ujistěte se prosím, Váš zdroj URL je správný.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
cz: Omlouváme se, ale rezervace nemohla být provedena, protože v těchto dnech je již vše rezervované !!! %s (Není možné uložit tuto posloupnost dnů do jedné rezervace.)%s Prosím, proveďte %s refresh %s stránky a zkuste provést rezervaci v jiné dny.

en: Sort Code
cz: Krátký kód (sort code)

en: Space
cz: Mezera

en: Specific Dates Filter
cz: Specifický datumový filtr

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
cz: Konkrétní náklady se projeví pouze v případě, že je aktivní (box na levé straně je zaškrtnut), a je-li "Příjezd " (start) datum patří k vybranému období filtru, nebo je-li nastavena  "Jakékoliv dny, ".

en: Specific date / time
cz: Specifický datum / čas

en: Specific day(s) of week
cz: Specifický den/dny v týdnu

en: Specific days selections
cz: Výběr specifických dnů

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
cz: Uveďte, že během určitých ročních obdobích (nebo dny v týdnu), konkrétní minimální počet dnů které je třeba rezervovat.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
cz: Zadejte URL pro Váš listener v oznamení URL poli jako:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
cz: Zadejte celou šířku kalendáře, výšku data buňky a počtu měsíců, v jedné řadě.

en: Standard Fields
cz: Standardní pole

en: Standard Search Form Template
cz: Standardní vyhledávací formulář šablony

en: Standard booking resource cost
cz: Standardní náklady rezervačních zdrojů

en: Start Date
cz: Datum počátku

en: Start Day of the week
cz: První den v týdnu

en: Start Time
cz: Počáteční čas

en: Start Time - Drop Down list
cz: Počáteční čas - výběrový seznam

en: Start Time - Text field
cz: Počáteční čas - textové pole

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
cz: Počáteční  čas je neplatný. Datum a čas byl možná už objednán nebo je již v minulosti! Prosím, vyberte jiné datum nebo čas.

en: Start day of range
cz: První den rozsahu

en: Start month:
cz: Počáteční měsíc:

en: Start of current month
cz: Začátek aktuálního měsíce

en: Start of current week
cz: První den v týdnu

en: State
cz: Stát

en: Statistic
cz: Statistiky

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
cz: Máte stále otázky? Kontaktujte %s Podporu %s.

en: Su
cz: Ned

en: Subject
cz: Předmět

en: Submit Button
cz: Potvrzovací tlačítko

en: Successful payment
cz: Úspěšná platba

en: Suite
cz: Apartmá

en: Sun
cz: Ned

en: Sunday
cz: Neděle

en: Support
cz: Podpora

en: Suspended
cz: Pozastavený

en: Swedish Krona
cz: Švédská koruna

en: Swiss Franc
cz: Švýcarský Frank

en: Sync
cz: Synchronizace

en: TEST
cz: Test

en: Taiwan New Dollars
cz: Taiwanský New Dolar

en: Technical Support
cz: Technická podpora

en: Textarea
cz: Textová oblast

en: Th
cz: Čtv

en: Thai Baht
cz: Thajský Bath

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
cz: Děkujeme za vaši rezervaci. %sPotvrzení o rezervaci vám pošleme co nejdříve.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
cz: URL, kam bude návštěvník přesměrován po kompletaci platby.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
cz: URL, kam bude návštěvník přesměrován po kompletní platbě.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
cz: Aktivní jazyk formuláře závisí na aktivním národní prostředí webu.

en: The booking has been canceled successfully
cz: Rezervace byla úspěšně zrušena

en: The booking has been duplicated successfully
cz: Rezervace byla úspěšně duplikována

en: The booking was canceled by the visitor.
cz: Rezervace byla zrušena návštěvníkem.

en: The changing of payment status is failed
cz: Změna statusu platby neproběhla

en: The code you entered is incorrect
cz: Vložený kód je nesprávný

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
cz: Obsah polí %s URL pro editací rezervací %s na této %s obecné stránce nastavení rezervací %s musí být připojen k této straně

en: The currency code that gateway will process the payment in.
cz: Kód měny, kterou bude brána zpracovávat platbu.

en: The deposit cost of the booking.
cz: Záloha nákladů za rezervaci.

en: The end of time
cz: Konec času

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
cz: Vlákno nebylo nalezeno (404). Ujistěte se prosím, Váš zdroj URL je správný.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
cz: Údaje o feedu se nepodařilo získat. Kód chyby: %s . Ujistěte se prosím, Váš zdroj URL je správný.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
cz: Následující čekající rezervace: %s byly vymazány.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
cz: Obecná struktura konfigurace %s podmíněná pravidla %s jako následující

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
cz: API Login ID obchodníka je uvedeno v obchodním rozhraní programu% s

en: The payment status is changed successfully
cz: Status platby je úspěšně změněn

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
cz: Rezervace %s pro %s byla upravena. %s Můžete upravit tuto rezervaci na této stránce: %s Děkujeme, %s

en: The reservation has been modified
cz: Rezervace byla upravena

en: The start of time
cz: Začátek času

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
cz: Tento čas byl už objednán nebo je v minulosti!

en: The value of this field is just saved into DB.
cz: Hodnota tohoto pole je jen uložena do DB.

en: There are no extended booking forms
cz: Nejsou žádné rozšířené rezervační formuláře

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
cz: Je k dispozici nová verze %1$s. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">Podívejte se na %4$s detaily</a>. <em>Automatický update pro tento plugin je nyní nedostupný.</em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
cz: Tato akce nebude mít žádný vliv, pokud je aktivní platební formulář!

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
cz: Tato rezervace byla zrušena, jelikož jsme neobdrželi platbu a administrátor to nedovolil.

en: This booking resources does not exist
cz: Tento rezervační zdroj neexsituje

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
cz: Toto může být odloženo nebo ověřeno, pokud váš účet Sage Pay podporuje tyto druhy plateb

en: This checkbox must be checked
cz: Toto pole musí být zaškrtnuto

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
cz: Tato funkce může mít dopad na provedení rezervace. Opravdu to chcete provést?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
cz: Tato funkce nefunguje pro rezervaci zdrojů s kapacitou větší jak jedna.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
cz: Tato funkce poskytuje možnost ukázat různé pole formuláře nebo jiného obsahu HTML v rezervačním formuláři, v závislosti na výběru konkrétního dne v týdnu v kalendáři, nebo v různých dnech, které jsou určeny na konkrétní filtry sezóny

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
cz: Tato funkce poskytuje možnost používat v různém časovém úseku různé časové výběry v rezervačním formuláři pro jednotlivé dny v týdnu, nebo v různých dnech - které jsou přiřazeny ke konkrétním filtru sezóny. Takže každý den v týdnu (den specifického období filtru), může mít jiný seznam časových úseků.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
cz: Tato funkce je užitečná proti dvojité rezervaci na ten samý den nebo čas, když několik návštěvníků rezervuje stejný den ve stejném kalendáři ve stejnou chvíli.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
cz: Toto pole nemá vliv na dostupnost (rezervace na určitý čas).

en: This field is required
cz: Povinná položka

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
cz: Toto pole je viditelné pouze v admin panelu u %s Přidat rezervace stránky %s.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
cz: To je Paypal E-mailová adresa, kam bude odeslána platba.

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
cz: Toto je Secure Merchant ID, které lze nalézt na stránce profilu

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
cz: Toto je primární pole pro email, které bude používáno pro posílání emailů návštěvníkům.

en: This parameter have to assigned to you by %s
cz: Tento parametr musí být připsán k Vám %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
cz: Tento shortcode %s musí být použit na stránce, kde návštěvník může %s upravovat %s jeho vlastní rezervace, %s zrušit %s nebo %s zaplatit%s po obdržení emailu od Administrátora s platebními instrukcemi

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
cz: Tento shortcode  %s se používá pro výběr formuláře specifických rezervaci zdrojů ve výběru

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
cz: Tento shortcode %s použijte pro zobrazení výsledku vyhledávání na konkrétní stránku, když vyhledávací formulář potvrzuje zobrazení vyhledávácích výsledků na jiné stránce

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
cz: Toto nebude fungovat, když návštěvník opustí platební stránku.

en: Thousands separator
cz: Oddělovač tisíců

en: Thu
cz: Čtv

en: Thursday
cz: Čtvrtek

en: Time Field
cz: Časové pole

en: Time Format
cz: Formát času

en: Time Slot
cz: Časový úsek

en: Time Slot List
cz: Seznam časových termínů

en: Time impact to cost
cz: Časový dopad na náklady

en: Time of message showing
cz: Doba zobrazení zprávy

en: Times
cz: Čas

en: Times Fields
cz: Pole pro čas

en: Timezone
cz: Časová zóna

en: Tips and Tricks
cz: Tipy a triky

en: Title
cz: Nadpis

en: Title near your select box.
cz: Nadpis blízký výběrovému poli.

en: Title of Search results:
cz: Název vyhledávání

en: Title of booked timeslot(s)
cz: Název rezervačního časového úseku

en: Title of search results
cz: Název výsledku hledání

en: Title of search widget
cz: Název vyhledávacího widgetu

en: Titles of options
cz: Názvy možností

en: To
cz: Komu

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
cz: Nastavení MD5 Hash hodnota v odpovědi spojení pro Vaše transakce

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
cz: Chcete-li vytvořit ověřovací e-mail, budete muset použít speciální CSS třídu v jiném poli e-mailu. Tato CSS třída musí začít s těmito vyhrazenými slovy: %s a pak jděte na název primární poli e-mailu:% s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
cz: Pro získání API klíče pro Google kalendář prosím následujte tyto instrukce

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
cz: Pro použití této možnosti musíte %s aktivovat automatický zpětný odkaz %s v Paypal účtu.

en: Today
cz: Dnes

en: Today check in/out
cz: Dnes je check in/out

en: Together
cz: Společně

en: Total booking resource cost
cz: Celkové náklady na rezervační zdroje

en: Total cost
cz: Celkové náklady

en: Transaction Key
cz: Transakční klíč

en: Transaction type
cz: Typ transakce

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
cz: Transakce zaslané proti živým obchodním účtům pomocí některé z výše uvedených zkušebních metod nejsou předloženy na finanční instituce o povolení a nejsou uloženy do obchodního rozhraní.

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
cz: Zkuste vybrat méně návštěvníků. Počet návštěvníků může být větší než počet dostupných pokojů na vybraný den (dny)!

en: Tu
cz: Úte

en: Tue
cz: Úte

en: Tuesday
cz: Úterý

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
cz: Turecká Lira (jen pro Turecké uživatele)

en: Type
cz: Typ

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
cz: Zadejte název %s výchozí název rezervací%s v režimu zobrazení kalendáře na on-line výpis stránky (můžete použít shortcodes z následujícího formuláře Nastavení polí stránky).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
cz: Vložte IDs uživatelů (oddělené čárkou ",") pro dostupnost vyhledávání pouze pro tyto uživatele nebo ponechejte prázdné pro dostupné vyhledávání všech uživatelů.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
cz: Vložte URL stránky pro %s návštěvníky %s pro editaci rezervací. Musíte vložit %s shortcode do této stránky.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
cz: Vložte URL adresy %s"děkovné" stránky%s

en: Type filter name
cz: Vlož název filtru

en: Type of days selection in calendar
cz: Možnost rezervace po dnech

en: Type the URL of search results page.
cz: Vložte stránku pro výsledky hledání.

en: Type the message, when nothing found.
cz: Vložte zprávu, pokud nebylo nic nalezeno.

en: Type the name of booking form
cz: Zadej název rezervačního formuláře

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
cz: Vložte důvod pro %s zamítnutí %s do šablony emailu.

en: Type the title of Search results.
cz: Zadejte název výsledků vyhledávání

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
cz: Vložte text zprávy %spo úspěšném zarezervování uživatele%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
cz: Vložte Váš %s čas odjezdu %s rezervace

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
cz: Vložte Váš %s příjezdový čas %s  rezervace

en: Type your %savailability%s description
cz: Zadejte Váš popis %s dostupnosti %s

en: Type your %scost%s description
cz: Vložte popis Vašich %s náklad %s

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
cz: Zadejte Váš %s symbol měny %s  k zobrazení u denních nákladů na data buňkách. %s dokumentace k symbolů měn%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
cz: Vložte Váš %s počet dnů %s

en: Type your %sreason for payment%s request
cz: Zadejte Váš požadavek %s důvod platby %s

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
cz: Sem napište %s specifické %s dny, které mohou být vybrány návštěvníky  nebo nechte tuto hodnotu prázdnou. To může být několik dní, oddělené čárkou (příklad: %s ) nebo pomlčkou (příklad: %s stejně jako je tento: %s ) nebo kombinace (příklad: %s stejně jako je tento: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
cz: Vložte Váš %s název %s , který ukáže poznámku, jakmile bude myš blízko časového úseku

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
cz: Zadejte vlastní formát data pro e-maily a rezervační tabulky. %sDokumentace na formátování%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
cz: Vložte datum v tomto formátu %s příklad: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
cz: Vložte %s předmět %s Vašeho emailu pro potvrzení rezervace.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
cz: Zadejte Váš časový formát pro emaily a rezervační tabulku. %s Dokumentace na formátování času %s

en: U.S. Dollars
cz: Americký dolar

en: URL of "thank you" page
cz: Adresa stránky

en: URL of Search Results
cz: URL výsledky hledání

en: URL of search results:
cz: URL: výsledky hledání:

en: URL to edit bookings
cz: Adresa URL k editaci rezervací

en: Unavailable days from today
cz: Nedostupné dny ode dneška

en: Unavailable week days
cz: Nedostupné dny v týdnu

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
cz: Podle Auto Návrat na web platby, klikněte na tlačítko "Zapnuto".

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
cz: V sekci "veřejný přístup k API (Public API access)" klikněte na tlačítko "vytvořiť nový klíč (Create new Key)".

en: Uninstall
cz: Odinstalovat / deaktivovat

en: Uninstall / deactivation
cz: Odinstalovat / deaktivovat

en: Unknown
cz: Neznámé

en: Unknown Status
cz: Neznámý statut

en: Unknown status
cz: Neznámý status

en: Unlimited
cz: Nelimitováno

en: Unread
cz: Odznačit

en: Until
cz: Do

en: Updated booking: %s
cz: Nová rezervace: %s

en: Updated successfully
cz: Úspěšně upraveno

en: Updating...
cz: Aktualizuji...

en: Upgrade
cz: Upgrade na vyšší verzi

en: Upgrade Notice
cz: Upgrade informace

en: Upgrade Now
cz: Upgradovat nyní

en: Upgrade to higher versions
cz: Upgrade na vyšší verzi

en: Usage
cz: Užití

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
cz: Použijte "Příjezd ", hned jak je k dispozici v kalendáři s kapacitou vyšší než 1 ve výsledcích vyhledávání

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
cz: Použijte termín "Odhlášení ",  hned jak je k dispozici v kalendáři s kapacitou vyšší než 1 výsledcích vyhledávání

en: Use CSS BootStrap
cz: Používejte CSS BootStrap

en: Use SSL connection
cz: Použití SSL spojení

en: Use cURL posting
cz: Použít cURL post

en: Use check in/out time
cz: Použij as příjezdu a odjezdu

en: Use pending days as available
cz: Použijte, když jsou čekající dny k dispozici.

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
cz: Použít SSL spojení pro zaslání dat namísto standardního HTTP spojení

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
cz: Použít cURL pro post dat, namísto funkce fsockopen()

en: Use these shortcodes for customization:
cz: Používejte tyto shortcodes úpravu:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
cz: Použijte toto pole pro %s opravu nákladů %s během přidání rezervace.

en: Use time selections as recurrent time slots
cz: Použít výběr času pro opakovaný časový rozsah

en: Used for
cz: Užíváno pro

en: User
cz: Uživatel

en: User  is Activated
cz: Uživatel je aktivován

en: User  is Deactivated
cz: Uživatel je deaktivován

en: User permissions for plugin menu pages
cz: Nastavení oprávnění k editaci pluginu

en: Users
cz: Uživatelé

en: Users Settings
cz: Uživatelská nastavení

en: Using BootStrap CSS for the form fields
cz: Použij BootStrap CSS z tohoto formuláře polí

en: Valuation days
cz: Oceněné dny

en: Vendor Name
cz: Jméno dodavatele

en: Verified IPN
cz: Ověřené IPN

en: Version
cz: Verze

en: Version %s By %s
cz: Verze %s od %s

en: View details
cz: Zobrazit detaily

en: Visible months
cz: Viditelné měsíce

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
cz: Návštěvník si může vybrat jen 4 dny začíná v pondělí 3 nebo 7 dnů - Pátek, 2 den - sobota, atd ...

en: Visitors
cz: Návštěvníci

en: Voided
cz: Prázdné

en: Warning
cz: Varování

en: Warning!
cz: Varování!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
cz: Upozornění! Operace selhala. Tyto datumy jsou již rezervovány.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
cz: Pozor! Během registračního procesu se objevila nějaká chyba.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
cz: Pozor! Zdroje nebyly upraveny. Aktuální datum byl už zarezervován.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
cz: Varování !!! Poté, co schválíte zvláštní rezervaci (-e), všechny vaše čekající rezervace stejného rezervovaného zdroje jako schváleného rezervací pro data, která se protínají s daty schválené rezervace budou automaticky zrušeny!

en: We
cz: Stř

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
cz: We&#8217;ve shromáždili některé odkazy, které vám pomohou začít:

en: Wed
cz: Stř

en: Wednesday
cz: Středa

en: Week
cz: Týden

en: Week days conditions.
cz: Podmínky dnů v týdnu.

en: Weekend
cz: Víkend

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
cz: Pokud je zaškrtnuto, jsou všechny rezervované dny ve stejné rezervaci zdrojů, jinak se zobrazí chybové hlášení.

en: Wide days view
cz: Celé názvy dnů

en: Work days
cz: Pracovní dny

en: Wrap each item with %s tag
cz: Připojit  každou položku s %s dnem

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
cz: Nesprávný rezervační kód v URL (pravděpodobně vypršel)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
cz: Nesprávný rezervační hash v URL. Pravděpodobně hash expiroval.

en: XOR Encryption password
cz: XOR - kódované heslo

en: Year
cz: rok

en: Years
cz: Roky

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
cz: Můžete povolit nelimitovaný počet rezervací na jeden den, to může být ve výsledku více rezervací na ten samý den. Opravdu to chcete,

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
cz: Musíte si být jisti co děláte. Zakazujete načítání některých JavaScripts. Opravdu to chcete?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
cz: Můžete %s použít tento shortcode jen jednou %s na tomto formuláři.

en: You can also use the %s in the form.
cz: Můžete také použít %s v formuláři.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
cz: Pro pomoc prosím otevřete %sinstrukce jak vygenerovat a použít klíče Google API%s.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
cz: Na této %s stránce %s můžete upravovat slevové kupóny.

en: You can customize the country list at this file: %s
cz: Můžete upravit seznam zemí v tomto souboru: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
cz: Můžete vytvářet pole formuláře pro formuláře (na levé straně), podle konkrétní oblasti výběru nad selectboxy.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
cz: Můžete vložit několik kalendářů z různých zdrojů do formuláře, to Vám umožní více zdrojů během jednoho rezervačního procesu.

en: You can insert this field with default selected value.
cz: Můžete vložit toto pole s výchozí vybranou hodnotou.

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
cz: Můžete požádat o nový update pluginu na %1$stéto straně%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
cz: Můžete obnovit aktivní šablonu formuláře výběrem výchozí %s formulář šablony %s na horní liště. Vyberte šablonu formuláře a klikněte na tlačítko %s Reset %s pro resetování pouze aktivního formuláře (on-line formulář nebo obsah on-line polí formuláře). Klikněte na tlačítko %s Oba %s Chcete-li obnovit obě formy: ve formě a obsahu ve polí formuláře.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
cz: Můžete specifikovat přídavný konec offset podle vaší volby.  Offset může být záporný.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
cz: Můžete specifikovat přídavný start offset od kterého chcete vybrat počátek. Offset může být záporný.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
cz: Můžete specifikovat maximální počet událostí, které budou importovány během jednoho spojení

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
cz: Můžete použít (v předmětu a těle šablony emailu) jakékoliv shortcodes, které používáte v rezervačním formuláři. Použití shortcodes je shodné, jako když je používáte v formuláři obsahu v nastavení pole stránky.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
cz: Můžete jakékoliv %s HTML tagy %s v rezervačním formuláři. Prosím používejte HTML tagy opatrně. Buďte si jisti, že všechny "otevřené" tagy (jako %s ) jsou zavřené (jako tento %s ).

en: You can use following shortcodes in content of this template
cz: Můžete použít následující shortcodes v obsahu této šablony

en: You can use several values, separated by a comma.
cz: Můžete použí několik hodnot, oddělené čárkou.

en: You can use several values, separated by comma.
cz: Můžete použít několik hodnot, oddělené čárkou.

en: You can use the several values, separated by comma.
cz: Můžete použít několik hodnot, oddělené čárkou.

en: You do not set any parameters for booking editing
cz: Nenastavovat parametry pro editaci rezervace

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
cz: Musíte mít tento shortcode: %s pro rezervační formulář.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
cz: Nesmíte deaktivovat načítání Bootstrap souborů v hlavní části těchto nastavení!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
cz: Musíš mít tento shortcode: %s ve formuláři.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
cz: Je třeba schválit novou rezervaci %s na: %s Nový objednávající:%s Nová rezervace čeká na schválení. Potvrdit nebo zamítnout ji můžete%s %s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
cz: Pro tuto %s rezervaci %s je nutné zaplatit v %s . %s  Prosím proveďte platbu na této straně: %s Děkujeme, %s

en: You need to make payment for this reservation
cz: Pro tuto rezervaci je nutné zaplatit.

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
cz: Potřebujete užít speciální shortcode [bookingedit] pro editaci rezervaci.

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
cz: Měli byste nechat vyprázdnit přenos URL reakci a Příjem adresu URL / Text v Obchodním rozhraní, je-li zde aktivuje odpověď přenosu.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
cz: V tomto okamžiku budete vidět tabulku, kde první řádek bude obsahovat Váš API klíč. Tento text zkopírujte a nahrajte jej do políčka %sklíč Google API%s (Google API Key) na této stránce.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
cz: Vaše rezervace %s na %s byla odmítnuta.%s Děkujeme, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
cz: Vaše rezervace %s na %s byla potvrzena.%s Děkujeme, %s

en: Your booking has been approved
cz: Vaše rezervace byla potvrzena

en: Your booking has been declined
cz: Vaše rezervace byla zamítnuta

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
cz: Vaše rezervace %s pro: %s byla schválena. %s Vaši rezervaci můžete upravit zde na této stránce: %s Děkujeme %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
cz: Vaše rezervace %s pro: %s je nyní v procesu! Zašleme Vám potvrzující email. %s Děkujeme %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
cz: Vaše rezervace %s pro: %s je nyní v procesu schvalování! Zašleme Vám potvrzovací email. %s Můžete si upravit rezervaci na této stránce: %s Děkujeme %s

en: available
cz: dostupný

en: balance
cz: stav

en: comma
cz: čárka

en: confirmation email field of the primary email field
cz: potvrzující emailové pole z primární pole emailu

en: coupon
cz: poukaz

en: date
cz: datum

en: day
cz: den

en: day(s)
cz: den/y

en: days
cz: dny

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
cz: výchozí hodnota, když není vybrán datum nebo žádná podmínka není pravdivá

en: delete all booking data
cz: Vymazat všechny rezervační data

en: delete configuration
cz: Smazat konfiguraci

en: deposit
cz: záloha

en: deposit payment for booking resource
cz: záloha platba za rezervaci zdrojů

en: discount
cz: sleva

en: field
cz: pole

en: fields
cz: pole

en: fixed sum
cz: Plná částka

en: fixed total in
cz: celkový součet v

en: for 1 day
cz: za 1 den

en: for 1 hour
cz: za 1 hodinu

en: for 1 night
cz: za 1 noc

en: for all days!
cz: pro všechny dny!

en: from the cost of 1 day
cz: z nákladu na 1 den

en: here
cz: zde

en: hour
cz: hodina

en: hour(s)
cz: hodina/y

en: hours
cz: hodiny

en: make user active
cz: Nastavit aktivního uživatele

en: make user inactive
cz: Nastavit neaktivního uživatele

en: max
cz: Maximální

en: min
cz: Minimální

en: minutes
cz: minuty

en: month
cz: měsíc

en: month(s)
cz: měsíc(ů)

en: months
cz: měsíců

en: night(s)
cz: noc (-i)

en: no
cz: ne

en: of
cz: z

en: of configuration booking form in English and French languages
cz: konfigurace rezervace v Angličtině a Francouštině

en: of every month
cz: Každý měsíc

en: of payment
cz: Tatplatby

en: on each
cz: na každý

en: on each day
cz: na každý den

en: optional
cz: voltelně

en: or
cz: nebo

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
cz: nebo přidat rezervační kalendář %s Widget %s do postranního panelu

en: per 1 day
cz: za 1 den

en: required
cz: vyžadováno

en: seconds
cz: vteřiny

en: semicolon
cz: středník

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
cz: Začátek nové překladové sekce ve specifikovaném jazyce, kde %s - místní překlad.

en: time
cz: čas

en: to
cz: do

en: unavailable
cz: nedostupný

en: website
cz: webová stránka

en: websites
cz: webové stránky

en: week
cz: týden

en: weeks
cz: týdnů

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
cz: kde %s - výchozí kalendář %s (můžete vybrat požadovaný zdroj kalendáře vložením shortcode do stránky) %s

en: year(s)
cz: rok(ů)

en: yes
cz: ano
