booking - en to he_IL translation catalogue (1564 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
he_IL: סמן תיבה זו כדי להציג את העלות היומית%s בתאי התאריך%s ביומן(יומנים).

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
he_IL:  סמן תיבה זו כדי להציג את העלות היומית בעזרת tooltip כאשר העכבר מרחף מעל כל יום ביומן (יומנים).

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
he_IL:  סמן תיבה זו אם ברצונך להציג את %sסיכום פרטי ההזמנה%s מעל טופס התשלום

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
he_IL:  בצע את ההוראות הבאות כדי להגדיר את המאזין שלך בחשבון PayPal שלך:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
he_IL:  אם ערכת הנושא שלך או תוסף אחר טוען את אתחול ג'אווה סקריפט, אתה יכול להשבית טעינה של סקריפט זה על ידי תוסף זה.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
he_IL:  מציין אם העסקה היא תשלום במכירה סופית או בהרשאה למכירה סופית, שתועבר מאוחר יותר.

en:  Parameters are incorrect,
he_IL: הפרמטרים אינם נכונים,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
he_IL:  בחר באמצעות בדיקה (סביבת בדיקה של Sandbox) או תשלום live PayPal.

en:  Select your cost configuration.
he_IL:  בחר את תצורת העלות שלך.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
he_IL:  הפעל / כבה "לוח שנה"  שמופעל על ידי הודעה תחת לוח השנה.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
he_IL:  הפעל / כבה הודעת גרסה וקישורי מידע לעזרה בעת הזמנת לוח הניהול.

en:  for all days!
he_IL:  לכל הימים!

en: !Paid OK
he_IL: אישור תשלום

en: %s - Server Integration Method (SIM)
he_IL: %s - שיטת שילוב שרת (SIM)

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
he_IL: %s - הוסף את הסיבה לביטול ההזמנה, תוכל להזין אותו לפני שליחת דואר אלקטרוני,

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
he_IL: %s - הוסף את הסיבה לתשלום ההזמנה, אתה יכול להזין אותו לפני שליחת דואר אלקטרוני,

en: %s - availability of booking resource,
he_IL: %s - זמינות של משאבי הזמנה,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
he_IL: %s - פרטי ההזמנה, נלקח מתוך קטע הקשורים לכתוב,

en: %s - check-in date,
he_IL: %s - תאריך ביצוע הכניסה,

en: %s - check-out date,
he_IL: %s - תאריך ביצוע היציאה,

en: %s - cost of booking the resource,
he_IL: %s - עלות הזמנת המשאב,

en: %s - default selection number of visitors,
he_IL: %s - ברירת המחדל של מספר המבקרים שנבחרו,

en: %s - definition of check-out date.
he_IL: %s - הגדרת תאריך הצ'ק-אין.

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
he_IL: %s - תמונה מצורפת, שצולמה מהתמונה המוצגת המשויכת לפוסט,

en: %s - inserting BIC
he_IL: %s - הזן BIC

en: %s - inserting IBAN
he_IL: %s - הזן IBAN

en: %s - inserting ID of booking
he_IL: %s - הזנת מזהה ההזמנה

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
he_IL: %s - הזנת כתובת IP של המשתמש שביצע פעולה זו

en: %s - inserting account name
he_IL: %s - הזן שם חשבון

en: %s - inserting account number
he_IL: %s - הזן מספר חשבון

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
he_IL: %s - הזנת כתובת של הדף (אם בכלל), כאשר המבקר מבצע פעולה זו

en: %s - inserting all bank accounts details
he_IL: %s - הזן פרטי חשבון הבנק

en: %s - inserting bank name
he_IL: %s - הזן שם הבנק

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
he_IL: %s - הזנת תאריך הכניסה (יום ההזמנה הראשון),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
he_IL: %s - הזנת תאריך היציאה (יום ההזמנה האחרון),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
he_IL: %s - הזנת תוכן של נציג-המשתמש: כותרת מהבקשה הנוכחית, אם יש כזו

en: %s - inserting data from fields of booking form
he_IL: %s - הוספת נתונים משדות טופס ההזמנה

en: %s - inserting data info about the booking
he_IL: %s - הזנת נתוני מידע על ההזמנה

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
he_IL: %s - הזנת נתוני מידע אודות ההזמנה, שאותם הגדרת בטופס התוכן בדף- שדות

en: %s - inserting date of this action
he_IL: %s - הזנת תאריך לפעולה זו

en: %s - inserting link for export booking to
he_IL: %s- הוספת קישור לייצוא ההזמנה

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
he_IL: %s - הזנת קישור לדף תשלום שבו האורח יכול לשלם עבור ההזמנה (ניתן להשתמש %s בפרמטר לקביעת שוני %s של דף זה. דוגמה: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
he_IL: %s - הזנת קישור לדף שבו המבקר יכול לבטל את ההזמנה, (ניתן להשתמש %s בפרמטר לקביעת שוני %s של דף זה. דוגמה: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
he_IL: %s - הזנת קישור לדף שבו המבקר יכול לערוך את ההזמנה, (ניתן להשתמש %s בפרמטר לקביעת שוני %s של דף זה. דוגמה: %s )

en: %s - inserting moderate link of new booking
he_IL: %s - הזנת קישור קל של הזמנה חדשה

en: %s - inserting new line
he_IL: %s - הוספת שורה חדשה

en: %s - inserting sort code
he_IL: %s - הזן קוד מיון

en: %s - inserting the cost of  booking
he_IL: %s - הזנת עלות ההזמנה

en: %s - inserting the dates of booking
he_IL: %s - הזנת תאריכי ההזמנה

en: %s - inserting the number of booking dates
he_IL: %s - הזנת מספר תאריכי ההזמנה

en: %s - inserting time of this action
he_IL: %s - הזנת זמן פעולה זו

en: %s - inserting your site URL
he_IL: %s - הזנת כתובת האתר שלך

en: %s - link to the page with booking form,
he_IL: %s - קישור לדף עם טופס ההזמנה,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
he_IL: %s - המספר המקסימלי של מבקרים עבור משאב ההזמנה,

en: %s - resource title,
he_IL: %s - כותרת המשאב,

en: %s - search button,
he_IL: %s - כפתור החיפוש,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
he_IL: %s - חפש בתוך פוסטים / דפים שהם חלק מקטגוריה זו,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
he_IL: %s - חפש בתוך פוסטים / דפים בהם יש תג זה,

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
he_IL: %s - התחל קטע תרגום חדש, שבו %s - אזור התרגום

en: %s Finish getting sort dates. %s
he_IL: %s סיום קבלת תאריכי מיון. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
he_IL: %s נמצאו %s הזמנות ללא אינדקס %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
he_IL: %s חשוב!%s זה יחליף כל בחירה בטופס ההזמנה שלך.

en: %s Settings
he_IL: %s הגדרות

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
he_IL: %s ומונחי% s יש עדיפות גבוהה יותר מאשר טווח% s ימים.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
he_IL: %s או%s - הזנת כותרת מקור ההזמנה

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
he_IL: %s או מינימום ומספר קבוע של ימי הבחירה ליום הספציפי בשבוע או לעונה.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
he_IL: %s - לוח שנה של הזמנת משאבים עם %s

en: %s, then total cost will be %s
he_IL: %s, אז העלות הכוללת תהיה % s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
he_IL: %s, אז העלות הכוללת תהיה (אם נבחרו 3 ימים)% s

en: %sDescription of usage%s.
he_IL: %sתיאור השימוש%s.

en: %sEmail verification field%s.
he_IL: %sשדה אימות דואר אלקטרוני%s.

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
he_IL: %sשגיאה!%s הבקשה לא עברה בדיקת אבטחה! רענן את הדף ונסה פעם נוספת.

en: %sExample%s.
he_IL: %sדוגמא%s.

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
he_IL: %sחשוב!!!%s אנא שים לב, אם אתה מראה את הזמנת לוח השנה (מוכנס לתוך פוסט / דף) עם יישומון באותו דף, אז האחרון לא יהיה גלוי.

en: %sNo this booking resources.%s
he_IL: %s לא אלו משאבי הזמנה.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
he_IL: %sמספר יישומונים נתמכים %sבגירסאות בתשלום%s.

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
he_IL: %sאזהרה! יומן ההזמנות עבור משאב ההזמנה הזה כבר נמצא בדף, בדוק עוד על בעיה זו %sבדף זה%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
he_IL: %s אין לך הרשאות עבור משאבי ההזמנות.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
he_IL: %s אין לך הרשאות עבור דף זה.%s החשבון שלך אינו פעיל, פנה למנהל המערכת.%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
he_IL: %sשם%s - השם הייחודי של קבוצת תנאים, המכיל מספר תנאים בעלי ערכים שונים. לדוגמה, אם ברצונך לקבל תוכן HTML ספציפי לימי השבוע השונים, תוכל לקבל מספר תנאים, עם אותו שם, אך עם פרמטרים שונים של ערכים בתנאים. אנא בדוק עוד על זה, בדוגמאות.

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
he_IL: %sסוג%s - סוגי התנאים. ישנם 2 סוגים של תנאים: "יום חול" ו "עונה". "יום חול" - הוא תנאי כללי המבוסס על יום נבחר של ערך שבוע, למשל  יום שני, יום שלישי, וכו '. "העונה" - הוא תנאי כללי המבוסס על "מסנן העונה" שם של תאריך נבחר. במילים אחרות, התנאי הוא TRUE אם היום שנבחר שייך למסנן עונתי בדף מסנני העונה.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
he_IL: %sערך%s - הערך של התנאים הספציפיים. אם הערך נכון, אז התוכן של התנאים יופיע בטופס ההזמנה. אתה יכול לקבל את ערך ברירת המחדל (ריק - "", או כמו זה - "*") להצגת התוכן של תנאי זה, אם כל שאר התנאים הם FALSE, או בשלב הראשוני, כאשר התאריך בלוח השנה עדיין לא נבחר.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
he_IL: %sערך%s - הערך של התנאים הספציפיים. אם הערך נכון, התוכן של התנאים יופיע בטופס ההזמנה. אתה יכול לקבל את ערך ברירת המחדל (ריק - "", או כמו זה - "*") להצגת התוכן של תנאי זה, אם כל שאר התנאים הם FALSE, או בשלב הראשוני, כאשר התאריך בלוח השנה עדיין לא נבחר.

en: + Add Account
he_IL: + הוסף חשבון

en: 00:00 today
he_IL: 00:00 היום

en: 2 Months
he_IL: 2 חודשים

en: 3 Months
he_IL: 3 חודשים

en: API Login ID
he_IL: מזהה כניסה של ממשק API

en: ASC
he_IL: סדר עולה

en: AUTHENTICATE
he_IL: לְאַמֵת

en: Abort
he_IL: לבטל

en: About Booking Calendar
he_IL: אודות הזמנת לוח שנה

en: Accepted Currency
he_IL: מטבע מקובל

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
he_IL: הגישה לעדכון זה נדחתה (403). ודא שהשיתוף הציבורי מופעל עבור היומן שלך.

en: Account Name
he_IL: שם החשבון

en: Account Number
he_IL: מספר חשבון

en: Account Type
he_IL: סוג החשבון

en: Account details
he_IL: פרטי חשבון

en: Action after booking is done
he_IL: הפעולה לאחר ביצוע ההזמנה התבצעה

en: Action is not allowed!
he_IL: הפעולה אסורה!

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Actions tab
he_IL: לשונית פעולות

en: Activate
he_IL: להפעיל

en: Activate Relay Response
he_IL: הפעל תגובת שרשרת

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
he_IL: הפעל והקלד את %sהכותרת של פריט%s שאושר במקרא

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
he_IL: הפעל והקלד את %sהכותרת של פריט%s זמין במקרא

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
he_IL: הפעל והקלד את הכותרת %sהכותרת של פריט שהוזמן חלקית%s  באגדה

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
he_IL: הפעל והקלד את %sהכותרת של פריט%s בהמתנה במקרא

en: Activate auto import
he_IL: הפעל ייבוא אוטומטי

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
he_IL: הפעל טעינה של קובצי CSS ו- JavaScript של התוסף רק בדפים ספציפיים.

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Payment Gateways
he_IL: קבלת תשלומים פעילים

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Booking Resource(s)
he_IL: הוסף משאב(ים) חדש(ים) להזמנה(ות)

en: Add New Custom Form
he_IL: הוסף טופס מותאם אישית חדש

en: Add New Discount Coupon
he_IL: הוסף קופון הנחה חדש

en: Add New Field
he_IL: הוסף שדה חדש

en: Add booking
he_IL: הוספת הזמנה

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
he_IL: הוסף הזמנה חדשה מהפוסט/העמוד שלך או מתוך %sלוח ניהול%s.

en: Add new cost
he_IL: הוסף עלות חדשה

en: Add to Google Calendar
he_IL: הוסף ללוח השנה של גוגל

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
he_IL: הוסף כלי-תיאור על לוח השנה כדי להציג זמינות בהתבסס על מספר פריטי המשאבים הזמינים עבור כל יום.

en: Additional cost in %s per 1 day
he_IL: עלות נוספת ב-% s ליום אחד

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
he_IL: עלות נוספת, בהתאם לבחירת השדות בטופס.

en: Additional info
he_IL: מידע נוסף

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address (required)
he_IL: כתובת (חובה)

en: Adults
he_IL: מבוגרים

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advanced Cost
he_IL: עלות מתקדמת

en: Advanced Cost Settings
he_IL: הגדרות עלות מתקדמות

en: Advanced Fields
he_IL: שדות מתקדמים

en: Advanced Templates
he_IL: תבניות מתקדמות

en: After booking
he_IL: לאחר ביצוע ההזמנה

en: Agenda
he_IL: סדר יום

en: Aggregate booking dates from other resources
he_IL: תאריכים מצטברים של הזמנות ממשאבים אחרים

en: All
he_IL: את כל

en: All bookings
he_IL: כל ההזמנות

en: All dates
he_IL: כל התאריכים

en: All days
he_IL: כל הימים

en: All resources
he_IL: כל המשאבים

en: All selected dates in "short" format.
he_IL: כל התאריכים שנבחרו בפורמט "קצר".

en: All selected dates with times in "short" format..
he_IL: כל התאריכים שנבחרו עם הזמנים בפורמט "קצר" ..

en: All selected dates with times.
he_IL: כל התאריכים שנבחרו עם הזמנים.

en: All selected dates.
he_IL: כל התאריכים שנבחרו.

en: Allow %smultiple%s selections
he_IL: אפשר% s בחירות% s מרובות

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
he_IL: אפשר תשלומים באמצעות %sבנק ישיר / העברה בנקאית%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
he_IL: אפשר הזמנות בלתי מוגבלות לאותו יום(ימים)

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
he_IL: כמו כן, חלק מהגירסאות המוקדמות של IE אינן תומכות בהשבתת האפשרויות בתיבות הבחירה.

en: Always use Description
he_IL: השתמש תמיד בתיאור

en: Amount different
he_IL: הסכום שונה

en: Amount to pay
he_IL: סכום לתשלום

en: Any
he_IL: כל

en: Any Status
he_IL: כל מצב

en: Any day of week
he_IL: בכל יום בשבוע

en: Any days
he_IL: כל יום

en: Apartment#1
he_IL: דירה מס '1

en: Apartment#2
he_IL: דירה מס '2

en: Apartment#3
he_IL: דירה מס '3

en: Apply
he_IL: ליישם

en: Apply booking resources selection
he_IL: החל בחירת משאבים להזמנה

en: Approve
he_IL: לאשר

en: Approve selected bookings
he_IL: אשר את ההזמנות שנבחרו

en: Approved
he_IL: מאושר

en: Approved item
he_IL: פריט מאושר

en: Apr
he_IL: אפר'

en: April
he_IL: אפריל

en: Assign events fields to specific booking form field
he_IL: הקצה שדות אירועים לשדה טופס הזמנה ספציפי

en: At least one option must be selected
he_IL: יש לבחור לפחות אפשרות אחת

en: Aug
he_IL: אוג'

en: August
he_IL: אוגוסט

en: Australian Dollars
he_IL: דולר אוסטרלי

en: Authorization
he_IL: הרשאה

en: Authorization Only
he_IL: הרשאה בלבד

en: Authorization and Capture
he_IL: הרשאה ולכידה

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
he_IL: ביטול אוטומטי של כל ההזמנות הממתינות לתאריכים הספציפיים, במידה ותאושר הזמנה כלשהי לתאריכים אלה

en: Auto approve all new bookings
he_IL: אישור אוטומטי של כל ההזמנות החדשות

en: Auto cancellation / approval
he_IL: ביטול / אישור אוטומטי

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
he_IL: ביטול אוטומטי / אישור אוטומטי של הזמנות

en: Auto import events
he_IL: ייבוא אוטומטי של אירועים

en: Auto-cancel bookings
he_IL: ביטול אוטומטי של הזמנות

en: Auto-fill fields
he_IL: מילוי-אוטומטי של שדות

en: Auto-fill form
he_IL: מילוי אוטומטי של הטופס

en: Automatically approve booking
he_IL: אישור אוטומטי של ההזמנה

en: Automatically approve/cancel booking
he_IL: לאשר/לבטל באופן אוטומטי את ההזמנה

en: Availability
he_IL: זמינות

en: Availability Settings
he_IL: הגדרות זמינות

en: Availability Title
he_IL: כותרת זמינה

en: Available
he_IL: זמין

en: Available item
he_IL: פריט זמין

en: Available:
he_IL: זמין :

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
he_IL: יתרת עלות ההזמנה - ההפרש בין הפקדה לבין עלות מלאה.

en: Bank Code
he_IL: קוד בנק

en: Bank Name
he_IL: שם הבנק

en: Bank Transfer
he_IL: העברה בנקאית

en: Bank Transit Number
he_IL: מספר העברה בנקאית

en: Base Color
he_IL: צבע בסיס

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
he_IL: ודא שהשעון של מערכת הפתיחה של הסוחר מוגדר לזמן הנכון ולאזור זמן נכון.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
he_IL: הקפד להתאים את המספר המרבי של מבקרים עבור %sכל משאבי ההזמנות% s עם מספר המבקרים שצוין בטופס ההזמנה.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
he_IL: הקפד להתאים את המספר המרבי של מבקרים עבור %sמשאב הזמנה אחד%s עם מספר המבקרים המפורטים בטופס ההזמנה.

en: Before booking
he_IL: לפני ביצוע ההזמנה

en: Billing Address
he_IL: כתובת חיוב

en: Billing City
he_IL: עיר חיוב

en: Billing form fields
he_IL: שדות חיוב טופס

en: Book now
he_IL: הזמן כעת

en: Booked
he_IL: הוזמן

en: Booked Times:
he_IL: זמני ההזמנות:

en: Booking
he_IL: הזמנה

en: Booking Calendar
he_IL: יומן הזמנות

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
he_IL: ביצוע הזמנה מהיומן תומך ב-  WPML ו qTranslate עבור שינוי דינמי של אתר האינטרנט.

en: Booking Data
he_IL: מידע הזמנה

en: Booking Dates
he_IL: תאריכי הזמנה

en: Booking Form
he_IL: טופס ההזמנה

en: Booking ID
he_IL: מזהה ההזמנה

en: Booking Listing
he_IL: רישומי הזמנות

en: Booking calendar
he_IL: יומן הזמנות

en: Booking details in popover
he_IL: פרטי ההזמנה בחלונית קופצת

en: Booking form
he_IL: טופס ההזמנה

en: Booking form with calendar
he_IL: טופס הזמנה עם לוח שנה

en: Booking resource
he_IL: הזמנת משאבים

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
he_IL: סוג הזמנת המשאבים אינו מוגדר. זה יכול להיות, כאשר כתובת האתר היא שגיאת בְּלִיל הזמנה.

en: Booking resources
he_IL: הזמנת משאבים

en: Booking system
he_IL: מערכת ההזמנות

en: Booking title
he_IL: כותרת ההזמנה

en: Bookings
he_IL: הזמנות

en: Bookings Listing
he_IL: רשימת הזמנות

en: Bookings default order
he_IL: סדר הזמנות המוגדר כברירת מחדל

en: Bookings for today
he_IL: הזמנות להיום

en: Bookings number per page
he_IL: מספר הזמנות בכל דף

en: Both
he_IL: שניהם

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Branch Code
he_IL: קוד סניף

en: Branch Sort
he_IL: מיון סניף

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
he_IL: ריאל ברזילאי (רק עבור משתמשים ברזילאים)

en: British Pound
he_IL: פאונד בריטי

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות בכמות גדולה

en: CAPTCHA
he_IL: הגנת קאפצ'ה

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
he_IL: CSS התאמה אישית של טופס החיפוש ואת תוצאות החיפוש ניתן לבצע בקובץ זה

en: CSV data separator
he_IL: מפריד נתוני CSV

en: Cache Updated
he_IL: מטמון עודכן

en: Cache expiration
he_IL: תפוגת קובץ שמור

en: Cache will expire:
he_IL: המטמון יפוג:

en: Calendar
he_IL: יומן

en: Calendar Overview
he_IL: סקירת יומן

en: Calendar Skin
he_IL: עיצוב לוח שנה

en: Calendar cell height
he_IL: גובה תא היומן

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
he_IL: ללוח השנה יש 2 חודשים בשורה, גובה התא הוא 30 פיקסלים ורוחב לוח השנה הוא  568 פיקסלים (אפשר להשתמש באחוזים עבור רוחב: 100%)

en: Calendar is loading...
he_IL: היומן טוען ...

en: Calendar width
he_IL: רוחב היומן

en: Canadian Dollars
he_IL: דולר קנדי

en: Cancel
he_IL: לבטל

en: Cancel Booking
he_IL: ביטול הזמנה

en: Cancel Return URL from PayPal
he_IL: ביטול החזרת כתובת אתר מ- PayPal

en: Cancel bookings older
he_IL: ביטול הזמנות ישנות יותר

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
he_IL: בטל הזמנות ממתינות בלבד, שלא שולמו, שהן ישנות יותר מהבחירה הזו.

en: Canceled_Reversal
he_IL: בוטל_ היפוך

en: Cancellation email sent
he_IL: ביטול הודעת האימייל נשלחה

en: Cancelled
he_IL: מבוטל

en: Cannot find the record
he_IL: לא ניתן למצוא את הרִשׁוּם

en: Capacity
he_IL: קיבולת

en: Change
he_IL: שינוי

en: Change Language
he_IL: שנה שפה

en: Change Resource
he_IL: שינוי משאבים

en: Change hash after the booking is approved
he_IL: שינוי hash לאחר אישור ההזמנה

en: Change over days as triangles
he_IL: שינוי על פני ימים כמו משולשים

en: Change status
he_IL: לשנות סטטוס

en: Change your Booking
he_IL: שנה את הזמנתך

en: Changes saved.
he_IL: שינויים נשמרו.

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
he_IL: בדוק את דף %sרישום הזמנות%s עבור הזמנות חדשות.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
he_IL: סמן את %sכיצד לעשות%s את זה ואילו %sקודים קצרים%s זמינים.

en: Check In - Tomorrow
he_IL: כניסה - מחר

en: Check Out - Tomorrow
he_IL: יציאה - מחר

en: Check Premium Features
he_IL: בדוק תכונות פרימיום

en: Check and configure currency at each activated payment gateway.
he_IL: בדוק והגדר את המטבע בכל קבלת תשלום מופעלת.

en: Check in
he_IL: קבלה

en: Check out
he_IL: יציאה

en: Check out our %sHelp%s
he_IL: בדוק את %sהעזרה שלנו%s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
he_IL: סמן תיבה זו כדי להפעיל הגנת קאפצ'ה בטופס ההזמנה.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
he_IL: סמן את התיבה כדי להפעיל מילוי-אוטומטי של שדות בטופס עבור המשתמשים המחוברים.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
he_IL: סמן תיבה זו אם אתה רוצה עלות נוספת ספציפית זאת, אשר מוגדרת עבור מספר אפשריות באחוזים, וזה חל על עלויות קבועות נוספות אחרות ולא רק עלות ההזמנה המקורית.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך %sלבחור מועד%s בטופס ההזמנה %sאשר המחיר מוחל בחישוב העלות%s.

en: Check this box if you want to %sshow popover with booking details%s in timeline at %sfront-end%s side.
he_IL: סמן את התיבה הזו אם ברצונך להציג% s את הפרטים עם פרטי ההזמנה% s בקו הזמן %sבחזית%s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך לשנות את ההזמנה לאחר אישור. כאשר מסומן, המבקר לא יוכל לערוך או לבטל את ההזמנה.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך להציג עצות לעזרה בחלונית הניהול.

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך להציג את הימים הממתינים כזמינים ביומנים

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך להשתמש בהזמנה חוזרת של מספר ימים. משמעות הדבר היא כי ימי הביניים יהיה הזמין באופן חלקי על ידי פעמים בפועל, אחרת את הזמן בטופס ההזמנה ישמש כזמן הצ'ק אין / צ'ק אאוט עבור היום הראשון והאחרון של ההזמנה.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
he_IL: סמן תיבה זו אם ברצונך שהזמינות הכוללת (קיבולת יומית) תהיה תלויה במספר המבקרים הנבחרים.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
he_IL: סמן את התיבה הזו כדי %sלהפעיל%s אירועי ייבוא אוטומטי וליצור הזמנות מהם

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
he_IL: סמן את התיבה הזו כדי %sלהפעיל%s ביטול אוטומטי עבור הזמנות ממתינות שטרם שולמו.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
he_IL: סמן את התיבה הזו כדי %sלשלוח%s דוא"ל ביטול עבור משאב זה.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
he_IL: סמן תיבה זו כדי לאשר באופן אוטומטי את ההזמנה, כאשר המבקר מבצע תשלום בהצלחה.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
he_IL: סמן תיבה זו כדי לאשר הזמנות באופן אוטומטי, כאשר המבקר מבצע תשלום מוצלח, או לבטל באופן אוטומטי את ההזמנה, כאשר המבקר מבצע ביטול תשלום.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
he_IL: סמן תיבה זו כדי למחוק את כל נתוני ההזמנה בעת הסרת ההתקנה של התוסף הזה.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
he_IL: סמן תיבה זו כדי להציג מקרא של התאריכים מתחת ללוח ההזמנה.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
he_IL: סמן תיבה זו כדי להציג את המספר הזמין של משאבים להזמנות באמצעות כלי-תיאור, כאשר העכבר מרחף מעל כל יום ביומן (יומנים).

en: Check this box to display today date number in legend cells.
he_IL: סמן תיבה זו להצגת מספר התאריך היום בתאי המקרא.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
he_IL: סמן תיבה זו כדי להשבית את ההזמנות, אשר ניתן לאחסן במשאבי הזמנות שונים.

en: Check this box to show Reference Text Box
he_IL: סמן תיבה זו כדי להציג תיבת טקסט הפנייה

en: Check this box to show search results on other page
he_IL: סמן תיבה זו כדי להציג תוצאות חיפוש בדף אחר

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
he_IL: סמן תיבה זו, אם ברצונך %sלבדוק מחדש אם התאריכים שנבחרו זמינים במהלך שליחת ההזמנה%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
he_IL: סמן תיבה זו, אם ברצונך %sלהגדיר כל יום כזמין%s בלוח השנה. המבקרים שלך יוכלו לבצע הזמנות %sבלתי מוגבלות לאותו תאריך(ים) ביומן ולא ניתן יהיה לראות כל תאריך(ים) תפוסה(ים)%s של מבקרים אחרים.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
he_IL: סמן תיבה זו כדי %sלהפעיל%s אישור אוטומטי של כל ההזמנות החדשות הממתינות.

en: Check this option, to show change over days as triangles.
he_IL: סמן אפשרות זו, כדי להציג שינוי במשך ימים כמו משולשים.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
he_IL: בדוק אפשרות זו, לשימוש בזמן הצ'ק-אין / אאוט במהלך תהליך ההזמנה.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
he_IL: בדוק ימים שאינם זמינים ביומנים. אפשרות זו תחליף את כל ההגדרות האחרות.

en: Check-Out time
he_IL: זמן ביצוע הצ'ק אאוט

en: Check-in
he_IL: כניסה

en: Check-in time
he_IL: זמן ביצוע הצ'ק אין

en: Check-out
he_IL: יציאה

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checkbox(es)
he_IL: תיבת סימון (תיבות)

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
he_IL: בדיקה כדי למנוע הזמנה כפולה, במהלך הגשת ההזמנה

en: Child
he_IL: ילד

en: Children
he_IL: ילדים

en: Choose email template.
he_IL: בחר תבנית דואר אלקטרוני.

en: Choose which format of email to send.
he_IL: בחר איזה תבנית של דואר אלקטרוני ישלח.

en: Chose payment mode
he_IL: בחר מצב תשלום

en: City
he_IL: עיר

en: City (required)
he_IL: עיר (חובה)

en: Class
he_IL: מעמד

en: Clear booking resources selection
he_IL: נקה בחירת הזמנת משאבים

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
he_IL: לחץ על ממשקי API וודא ש- "ממשק API של היומן" מוגדר למצב מופעל.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
he_IL: לחץ על חזרה לסיכום הפרופיל כדי לחזור לפרופיל לאחר הפעלת המאזין.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
he_IL: לחץ על בחר הגדרות IPN כדי לציין את כתובת האתר של המאזינים ולהפעיל את המאזין.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
he_IL: לחץ על העדפות הודעת תשלום מיידי בעמודה 'העדפות מכירה'.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
he_IL: לחץ על MD5-Hash בקטע הגדרות אבטחה

en: Click Profile on the My Account tab.
he_IL: לחץ על פרופיל בלשונית החשבון שלי.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
he_IL: לחץ על קבל הודעות IPN (מופעל) כדי להפעיל את המאזין שלך.

en: Click Save.
he_IL: לחץ על שמור.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
he_IL: לחץ על הגדרות שנמצאות תחת 'חשבון' בתפריט הראשי בצד ימין

en: Click Submit
he_IL: לחץ על שלח

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
he_IL: לחץ על העדפות תשלום באתר בעמודה העדפות מוֹכֵר.

en: Click the "Share this Calendar" link.
he_IL: לחץ על הקישור "שתף יומן זה".

en: Click the Profile subtab.
he_IL: לחץ על לשונית המשנה פרופיל.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
he_IL: לחץ על תיבת הסימון כדי להפוך את היומן לציבורי. אל תבחר את האפשרות השנייה.

en: Click to toggle
he_IL: לחץ כדי לעבור

en: Close
he_IL: סגירה

en: Code Example
he_IL: קוד לדוגמה

en: Collapse Advanced Toolbar
he_IL: כווץ את סרגל הכלים המתקדם

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Comma
he_IL: פסיק

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Completely Delete
he_IL: מחק לחלוטין

en: Conditional Dates Filter
he_IL: מסנן תאריכים מותנה

en: Conditions
he_IL: תנאים

en: Configuration
he_IL: תצורה

en: Configuration in several languages
he_IL: תצורה במספר שפות

en: Configuration of availability for booking resources
he_IL: קביעת תצורה של זמינות עבור הזמנת משאבים

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
he_IL: הגדר עלות נוספת, התלויה בבחירה של תיבות (סטים) ותיבות סימון.

en: Configure booking %sSettings%s.
he_IL: הגדר את התצורה של %sהגדרות%s ההזמנה.

en: Configure booking details summary above the payment form
he_IL: הגדר סיכום פרטי ההזמנה מעל טופס התשלום

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
he_IL: הגדר קבוצה מוגדרת מראש של %sשדות טופס%s.

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
he_IL: הגדר את %sתבנית הדואר האלקטרוני%s אשר מוגדר מראש.

en: Connection Error
he_IL: בעיית חיבור

en: Contact email
he_IL: דואר אלקטרוני ליצירת קשר

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content of Booking Fields
he_IL: תוכן של שדות ההזמנה

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
he_IL: תוכן של נתוני שדות ההזמנה עבור תבניות דוא"ל (%s -קוד קצר) ואת דף הרישום ההזמנה

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
he_IL: העתק והדבק קוד קצר זה בטופס בצד שמאל

en: Copy to admin
he_IL: העתק למנהל המערכת

en: Cost
he_IL: עלות

en: Cost Correction Field
he_IL: שדה תיקון עלות

en: Cost Fields
he_IL: שדות עלות

en: Cost Hints
he_IL: רמזים למחיר

en: Cost Title
he_IL: עלות כותרת

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
he_IL: המחיר אינו נכון. הוא חייב להיות גדול מ -0

en: Cost of the booking for the selected dates only.
he_IL: עלות ההזמנה עבור התאריכים שנבחרו בלבד.

en: Cost saved successfully
he_IL: העלות נשמרה בהצלחה

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
he_IL: הגדרות עלות ב% s העליונה יש עדיפות גבוהה יותר% s מאשר עלויות אחרות מאותו סוג ב %sהתחתון%s של הרשימה.

en: Cost:
he_IL: עלות:

en: Costs
he_IL: עלויות

en: Costs and Rates
he_IL: עלויות ומחירים

en: Costs and Rates Settings
he_IL: הגדרות מחירים ותעריפים

en: Country
he_IL: מדינה

en: Country (required)
he_IL: ארץ (חובה)

en: Country List
he_IL: רשימת מדינות

en: Coupon
he_IL: קוּפּוֹן

en: Coupon Code
he_IL: קוד קופון

en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Create
he_IL: ליצור

en: Create conditional days filter
he_IL: יצירת מסנן ימים מותנה

en: Create dates filter
he_IL: צור מסנן תאריכים

en: Create new form
he_IL: צור טופס חדש

en: Created
he_IL: נוצר

en: Creation
he_IL: יצירה

en: Currency
he_IL: מַטְבֵּעַ

en: Currency Position
he_IL: מיקום מטבע

en: Currency format
he_IL: פורמט מטבע

en: Currency symbol
he_IL: סמל המטבע

en: Current dates
he_IL: תאריכים נוכחיים

en: Current day
he_IL: יום נוכחי

en: Current month
he_IL: חודש נוכחי

en: Current version
he_IL: גרסה נוכחית

en: Current week
he_IL: שבוע נוכחי

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Custom Forms
he_IL: טפסים מותאמים אישית

en: Custom button title
he_IL: כותרת כפתור מותאם אישית

en: Customer Email
he_IL: דואר אלקטרוני של לקוח

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
he_IL: התאמה אישית של עלות נוספת, אשר תלויים משדות טופס

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
he_IL: התאמה אישית של תבנית דוארא אלקטרוני, אשר שולח לאחר שינוי של ההזמנה

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
he_IL: התאמה אישית של תבנית דואר אלקטרוני, אשר נשלח למנהל לאחר הזמנה החדשה

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
he_IL: התאמה אישית של תבנית דואר אלקטרוני, אשר נשלח למבקר לאחר ביטול ההזמנה

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
he_IL: התאמה אישית של תבנית הדואר אלקטרוני, אשר נשלח אל המבקר לאחר אישור ההזמנה

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
he_IL: התאמה אישית של תבנית דואר אלקטרוני, אשר נשלח למבקר לאחר הזמנה חדשה

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
he_IL: התאמה אישית של תבנית דואר אלקטרוני, אשר נשלחת למבקר לאחר בקשת התשלום

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
he_IL: התאמה אישית של תעריפים, ימי הערכת שווי סכום ההפקדה

en: Customization of synchronization with Google Calendar
he_IL: התאמה אישית של סנכרון עם יומן גוגל

en: Customizaton of Form Fields
he_IL: התאמה אישית של שדות טופס

en: Customizaton of Payment
he_IL: התאמה אישית של תשלום

en: Customizaton of Season Filters
he_IL: התאמה אישית של מסנני העונה

en: Customizaton of booking resources
he_IL: התאמה אישית של משאבי ההזמנה

en: Czech Koruna
he_IL: קורונה צ'כית

en: DEFERRED
he_IL: דחוי

en: DESC
he_IL: סדר יורד

en: Danish Krone
he_IL: כתר דנית

en: Data
he_IL: נתונים

en: Data Parsing
he_IL: ניתוח נתונים

en: Date Format
he_IL: תבנית תאריך

en: Dates
he_IL: תאריכים

en: Dates and Times Hints
he_IL: רמזים לתאריכים וזמנים

en: Dates view
he_IL: תצוגת תאריכים

en: Day
he_IL: יום

en: Days selection number
he_IL: מספר בחירת ימים

en: Deactivate
he_IL: בטל

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
he_IL: אורח יקר %sבצע את התשלומים %s ישירות לחשבון הבנק שלך. %sאנא השתמש במזהה ההזמנה שלך %s כהפניה לתשלומים! %s %s:  %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
he_IL: אורח יקר %sשלם במזומן %s עבור ההזמנה שלך %s בעת ביצוע כניסה %sלעיון מזהה ההזמנה שלך: %s

en: Dec
he_IL: דצמ'

en: December
he_IL: דצמבר

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default Form
he_IL: טופס ברירת מחדל

en: Default Form Templates
he_IL: תבניות טופס ברירת מחדל

en: Default Locale
he_IL: אזור ברירת המחדל

en: Default booking admin page
he_IL: הזמנת ברירת מחדל של מנהל הדף

en: Default booking resource
he_IL: משאב ברירת מחדל של ההזמנה

en: Default calendar view mode
he_IL: מצב תצוגת לוח שנה המוגדר כברירת מחדל

en: Default color
he_IL: צבע ברירת מחדל

en: Default form
he_IL: טופס ברירת מחדל

en: Default settings for retrieving events
he_IL: הגדרות ברירת מחדל לאחזור אירועים

en: Default toolbar tab
he_IL: לשונית ברירת מחדל של סרגל-כלים

en: Default value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Define date for booking
he_IL: הגדר תאריך לביצוע ההזמנה

en: Define preselected resource.
he_IL: הגדר משאב נבחר מראש.

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete booking data, when plugin deactivated
he_IL: מחק נתוני הזמנה, כאשר התוסף מושבת

en: Delete data
he_IL: מחק נתונים

en: Delete selected booking form
he_IL: מחק את טופס ההזמנה שנבחר

en: Delete selected booking(s)
he_IL: מחק את ההזמנה(ות) שנבחרה(ו)

en: Delete selected bookings
he_IL: מחק הזמנות נבחרות

en: Delete settings
he_IL: מחק הגדרות

en: Delete template
he_IL: מחק תבנית

en: Delete your previously saved default filer template!
he_IL: מחק את תבנית מסנן ברירת המחדל הקודמת שנשמרה!

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: Deleting
he_IL: מוחק

en: Denied
he_IL: נדחתה

en: Deposit
he_IL: להפקיד

en: Deposit amount
he_IL: סכום הפקדה

en: Deposit payment total
he_IL: סך הכל סכום הפקדה

en: Deposit type
he_IL: סוג הפקדה

en: Description
he_IL: תאור

en: Details
he_IL: הערות

en: Different form fields, for the different week days
he_IL: שדות טופס שונים, עבור ימי השבוע השונים

en: Different time slots, for the different week days
he_IL: משבצות זמן שונים, עבור ימי השבוע השונים

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
he_IL: השבת את טעינת האתחול האחורי

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
he_IL: השבת את טעינת האתחול בחזית

en: Disable bookings in different booking resources
he_IL: השבת הזמנות במשאבי הזמנות שונים

en: Discount Coupon field
he_IL: שדה קופון הנחה

en: Dismiss
he_IL: לשחרר

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
he_IL: הצג כלי-תיאור על לוח השנה כדי להציג זמינות בהתבסס על סך (קבוע) מספר המבקרים עבור המשאב, אשר יכול להיות על הזמנה בחינם של פריטי משאבים.

en: Do you really want
he_IL: האם אתה באמת רוצה

en: Do you really want to delete selected booking form ?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק טופס ההזמנה שנבחר ?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק את ההזמנה(ות) שנבחרה(ו) ?

en: Do you really want to delete this booking ?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק את ההזמנה?

en: Do you really want to do this ?
he_IL: האם אתה באמת רוצה לעשות את זה?

en: Do you really want to set booking as pending ?
he_IL: האם אתה באמת רוצה להגדיר את ההזמנה כממתינה?

en: Done
he_IL: בוצע

en: Dot
he_IL: נְקוּדָה

en: Download
he_IL: הורד

en: Download the CSV file of exported booking data
he_IL: הורד את קובץ ה- CSV של נתוני ההזמנות המיוצאים

en: Drop Down
he_IL: תפריט הנפתח

en: Duplicate Booking
he_IL: הזמנה כפולה

en: Duration Time
he_IL: משך זמן

en: Duration Time - Drop Down list
he_IL: משך זמן - רשימה נפתחת

en: Each day
he_IL: כל יום

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Booking
he_IL: ערוך את ההזמנה

en: Edit Note
he_IL: ערוך הערה

en: Email
he_IL: דואר אלקטרוני

en: Email (required)
he_IL: אימייל (חובה)

en: Email Address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני

en: Email Body Background Color
he_IL: צבע הרקע של גוף האימייל

en: Email Body Text Colour
he_IL: צבע טקסט של גוף האימייל

en: Email Field
he_IL: שדה דואר אלקטרוני

en: Email Footer Text
he_IL: טקסט כותרת תחתונה של אימייל

en: Email Heading
he_IL: כותרת דואר אלקטרוני

en: Email Styles
he_IL: סגנונות דואר אלקטרוני

en: Email copy to
he_IL: שלח עותק אל

en: Email different from website DNS, its can be a reason of not delivery emails. Please use the email withing the same domain as your website!
he_IL: דואר אלקטרוני שונה מהאתר DNS, הסיבה יכולה להיות של אי מסירת הודעות דואר אלקטרוני. השתמש בדואר אלקטרוני עם אותו תחום כמו האתר שלך!

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
he_IL: דואר אלקטרוני לקבלת דיווח על עסקאות %sלא חוקיות%s.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
he_IL: דואר אלקטרוני לקבלת דיווח עבור %sשגיאות בתהליך האימות%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
he_IL: דואר אלקטרוני לקבלת דיווח על עסקאות %sמאומתות%s.

en: Email format
he_IL: תבנית דואר אלקטרוני

en: Email had not sent. Some error occuered.
he_IL: האימייל לא נשלח. אירעה שגיאה.

en: Email is sending to Admin after creation of booking.
he_IL: הודעת האימייל נשלחת אל מנהל המערכת לאחר יצירת ההזמנה.

en: Email is sending to Visitor after Approval of booking.
he_IL: האימייל ישלח אל האורח לאחר אישור ההזמנה.

en: Email is sending to Visitor after Canceling of booking (moved to  trash).
he_IL: האימייל נשלח למבקר לאחר ביטול ההזמנה (הועבר לאשפה).

en: Email is sending to Visitor after Deleting of booking.
he_IL: האימייל נשלח למבקר לאחר מחיקת ההזמנה.

en: Email is sending to Visitor after Editing of booking.
he_IL: האימייל נשלח למבקר לאחר עריכת ההזמנה.

en: Email is sending to Visitor after booking set as Pending.
he_IL: הודעת האימייל נשלחת למבקר לאחר שההזמנה מוגדרת בהמתנה.

en: Email is sending to Visitor after creation of booking.
he_IL: הודעת האימייל נשלחת אל האורח לאחר ביצוע ההזמנה.

en: Email sent to
he_IL: אימייל נשלח ל

en: Email template
he_IL: תבנית דואר אלקטרוני

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
he_IL: תבניות דואר אלקטרוני, המשתמשות בקודים קצרים: %s, יקושרו לדף זה

en: Email with  Payment Request which is sending to Visitor.
he_IL: דואר אלקטרוני עם בקשה לתשלום שנשלח אל המבקר.

en: Emails
he_IL: הודעות דואר אלקטרוני

en: Emails Settings
he_IL: הגדרות אימייל

en: Emails sending
he_IL: הודעות אימייל נשלחים

en: Enable / Disable
he_IL: אפשר / אל תאפשר

en: Enable / disable sending copy of this email notification to admin
he_IL: אפשר / אל תאפשר שליחת עותק של הודעת דואר אלקטרוני זה אל מנהל המערכת

en: Enable this email notification
he_IL: אפשר את הודעת האימייל הזו

en: Enable this payment gateway
he_IL: הפעל קבלת תשלום זה

en: Enabled
he_IL: מאופשר

en: End Time
he_IL: שעת סיום

en: End Time - Drop Down list
he_IL: שעת סיום - רשימה נפתחת

en: End Time - Text field
he_IL: שעת סיום - שדה טקסט

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
he_IL: שעת הסיום אינה חוקית. התאריך או השעה עשויים להיות מוזמנים, או כבר בעבר. זמן הסיום עשוי גם להיות מוקדם יותר כי זמן ההתחלה, אם רק יום אחד נבחר! בחר תאריך או שעה אחרים.

en: End of current month
he_IL: סוף החודש הנוכחי

en: English and French translation
he_IL: תרגום אנגלית וצרפתית

en: Enter %s in text field.
he_IL: הזן %s בשדה טקסט.

en: Enter Keyword here
he_IL: הזן כאן מילת מפתח

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
he_IL: הזן כותרת עבור תיבת טקסט הפנייה (לדוגמא, כתובת הדואר אלקטרוני שלך). המבקרים יראו את הטקסט הזה.

en: Enter additional cost in formats:
he_IL: הזן עלות נוספת בפורמטים:

en: Enter coupon code.
he_IL: הכנס קוד קופון.

en: Enter date / time
he_IL: הזן תאריך / שעה

en: Enter dropdown options. One option per line.
he_IL: הזן אפשרויות בתפריט נפתח. אפשרות אחת בכל שורה.

en: Enter fixed amount for each selected day
he_IL: הזן סכום קבוע עבור כל יום שנבחר

en: Enter fixed cost
he_IL: הזן עלות קבועה

en: Enter main heading contained within the email notification.
he_IL: הזן כותרת ראשית הכלולה בהודעת האימייל.

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
he_IL: הזן מספר מרבי של פעמים, כאשר הקופון חל.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
he_IL: הזן עלות מינימלית להזמנה, כאשר הקופון חל.

en: Enter name of booking resource
he_IL: הזן שם של הזמנת משאב

en: Enter number of fixed or percentage savings.
he_IL: הזן מספר קבוע או באחוזים אשר נשמרו.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
he_IL: הזן אחוז כסכום נוסף, המבוסס על העלות המקורית בלבד ולא על הסכום המלא

en: Enter percentage of the entire booking
he_IL: הזן את אחוז ההזמנה כולה

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
he_IL: הזן כתובות אתרים יחסיות של דפים, שבהם יש לך אלמנטים של הזמנת לוח שנה (טופסי הזמנה או לוחות שנה זמינים). הזן כתובת אתר אחת בכל שורה. דוגמה: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
he_IL: הזן את המחירים העונתיים (הפרשי עלות ב-% s מהעלות הרגילה% s או עלות קבועה) של משאב ההזמנה (% s) או% s הוסף מסנן עונתי חדש% s

en: Enter text contained within footer of the email notification
he_IL: הזן טקסט המופיע בכותרת התחתונה של הודעת האימייל

en: Enter the %sTime%s using the text field.
he_IL: הזן את %sהזמן%s באמצעות שדה הטקסט.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
he_IL: הזן את שם השירות או את הסיבה לתשלום כאן.

en: Enter the title of the payment button
he_IL: הזן את הכותרת של כפתור התשלום

en: Enter this value
he_IL: הזן ערך זה

en: Enter your iDEAL Merchant ID
he_IL: הזן את מזהה הסוחר של iDEAL

en: Enter your iDEAL Merchant Key.
he_IL: הזן את מפתח הסוחר של iDEAL .

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
he_IL: הזן את קוד הסוחר iPay88 שלך.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
he_IL: הזן את מפתח הסוחר iPay88 שלך.

en: Enter your phone number
he_IL: הזן את מספר הטלפון שלך

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error IPN
he_IL: שגיאת IPN

en: Error!
he_IL: שגיאה!

en: Error! Please reset your check-in/check-out dates above.
he_IL: שְׁגִיאָה! אנא אפס את תאריכי הצ'ק-אין / צ'ק-אאוט שלך למעלה.

en: Euros
he_IL: יורו

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
he_IL: גם אם המבקר בוחר את הזמן הזמין, המערכת לא תאפשר להם לבצע את ההזמנה.

en: Event Description (optional field)
he_IL: תיאור האירוע (שדה אופציונלי)

en: Event Title
he_IL: כותרת האירוע

en: Events Import
he_IL: ייבוא אירועים

en: Every
he_IL: בכל

en: Example
he_IL: דוגמא

en: Example #1: %s - start French translation section
he_IL: דוגמא מס '1: %s - התחלת התרגום לצרפתית

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
he_IL: דוגמה # 2: "%s" - תרגום לאנגלית וצרפתית של הודעה כלשהי

en: Example:
he_IL: דוגמא:

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
he_IL: לדוגמה: %s - %s "ארצות הברית"%s נבחרה כברירת מחדל.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
he_IL: דוגמה: %s - מספר מותאם אישית של בחירות המבקר"

en: Example: %s.
he_IL: דוגמה: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
he_IL: דוגמה: %sצור הזמנה כאן%s

en: Examples
he_IL: דוגמאות

en: Exist
he_IL: קיים

en: Expand Advanced Toolbar
he_IL: הרחב את סרגל הכלים המתקדם

en: Expiration
he_IL: תפוגה

en: Expiration Date
he_IL: תאריך תפוגה

en: Expired
he_IL: לא בתוקף

en: Explore Premium Features
he_IL: חקור תכונות פרימיום

en: Export
he_IL: יְצוּא

en: Export All
he_IL: ייצוא הכל

en: Export All bookings to CSV format
he_IL: ייצוא כל ההזמנות לפורמט CSV

en: Export bookings
he_IL: ייצוא הזמנות

en: Export only current page of bookings to CSV format
he_IL: ייצא רק את הדף הנוכחי של הזמנות בפורמט CSV

en: Exporting booking data
he_IL: מייצא נתוני הזמנה

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Failed
he_IL: נכשל

en: Feb
he_IL: פבר'

en: February
he_IL: פברואר

en: Field Label
he_IL: תווית שדה

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
he_IL: שדות% s (תיבות דואר) ותיבות סימון% s מוצגים כאן באופן אוטומטי אם הם קיימים  %sבטופס ההזמנה%s.

en: Fields Settings
he_IL: הגדרות של שדות

en: Filter Name
he_IL: שם מסנן

en: Filter bookings by booking dates
he_IL: סינון הזמנות לפי תאריכי הזמנה

en: Filter tab
he_IL: לשונית מסנן

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Find Your Calendar ID
he_IL: מצא את מזהה היומן שלך

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First Name (required)
he_IL: שם פרטי (חובה)

en: First Name(s)
he_IL: שם(שמות) פרטי(פרטיים)

en: First option in dropdown list.
he_IL: אפשרות ראשונה ברשימה נפתחת.

en: First option title
he_IL: כותרת אפשרות ראשונה

en: Follow these steps to configure it:
he_IL: בצע את השלבים הבאים כדי להגדיר אותו:

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: For
he_IL: ל

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
he_IL: לדוגמה, כתובת לאתר שלך המציגה %s"תודה על התשלום"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
he_IL: לדוגמה, אם העלות המקורית של ההזמנה היא % s, ולאחר מכן לאחר החלת עלויות נוספות, העלות הכוללת תתעדכן

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
he_IL: לדוגמא, כתובת האתר שלך שמציג את דף %s"תשלום שבוטל"%s.

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
he_IL: לדוגמה: "יש לך הזמנה חדשה % s בתאריכים הבאים: % s פרטי קשר: % s באפשרותך לאשר או לבטל הזמנה זו ב: % s תודה, שירות הזמנות."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
he_IL: לקבלת מידע נוסף על הגדרת תגובת השרשרת בממשק הסוחר, אנא עיין %sבמדריך ההשתלבות של הסוחר%s

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
he_IL: עבור החזרת כתובת אתר, הזן את החזרת כתובת האתר מ- PayPal באתר שלך לתשלום מוצלח.

en: Form
he_IL: טופס

en: Form Field
he_IL: שדה טופס

en: Form Field Configuration
he_IL: תצורת שדה טופס

en: Form Template
he_IL: תבנית טופס

en: Form fields
he_IL: שדות טופס

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
he_IL: נמצאו: %s טופס ההזמנה בתוך הודעות או דפים

en: Fr
he_IL: ו'

en: Fraud
he_IL: הונאה

en: Fri
he_IL: ו'

en: Friday
he_IL: שישי

en: From
he_IL: מ

en: Full cost of the booking
he_IL: עלות מלאה של ההזמנה

en: Full cost of the booking.
he_IL: עלות מלאה של ההזמנה.

en: Gateway
he_IL: קבל

en: General
he_IL: כללי

en: General Information
he_IL: מידע כללי

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Generate Tag
he_IL: צור תג

en: Generate tag
he_IL: צור תג

en: Generating columns
he_IL: יצירת עמודות

en: Generating content of file
he_IL: יצירת תוכן הקובץ

en: Get Started
he_IL: להתחיל

en: Getting Started
he_IL: מתחילים

en: Give your project a name and click "Create".
he_IL: תן לפרויקט שלך שם ולחץ על "צור".

en: Go
he_IL: צא

en: Go to Google Developer Console: %s.
he_IL: עבור אל מסוף המפתחים של גוגל: %s.

en: Google API Key
he_IL: מפתח API של גוגל

en: Google Calendar
he_IL: יומן גוגל

en: Google Calendar - General Settings
he_IL: יומן גוגל - הגדרות כלליות

en: Google Calendar ID
he_IL: מזהה הזמנה של גוגל

en: Guests
he_IL: אורחים

en: HTML tags is accepted.
he_IL: תגי HTML מקובלים.

en: Have a questions?
he_IL: יש לך שאלות ?

en: Header / Footer
he_IL: כותרת עליונה / תחתונה

en: Help
he_IL: עזרה

en: Help Info
he_IL: מידע עזרה

en: Help and info notices
he_IL: עזרה והודעות מידע

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide Children Resources
he_IL: הסתר את משאבי הילדים

en: Hide advanced settings
he_IL: הסתר הגדרות מתקדמות

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
he_IL: הסתר הגדרות מתקדמות של טעינת ג'אווה סקריפט

en: Hide season filters
he_IL: הסתר מסנני העונה

en: Hide settings of powered by notice
he_IL: הסתר הגדרות שמופעלות על ידי הודעה

en: High season
he_IL: שיא העונה

en: Hints
he_IL: רמזים

en: Hints for your form
he_IL: רמזים לטופס שלך

en: Hong Kong Dollar
he_IL: דולר הונג קונגי

en: Horizontal Search Form Template
he_IL: תבנית חיפוש אופקי

en: Hungarian Forint
he_IL: פורינט הונגרי

en: I Accept term and conditions
he_IL: אני מסכים לתנאים ולהגבלות

en: ID
he_IL: מזהה הזמנה

en: ID of booking
he_IL: מזהה ההזמנה

en: ID of booking resource.
he_IL: מזהה של משאב ההזמנה.

en: ID of booking resources
he_IL: מזהה של משאבי הזמנה

en: ID or Title
he_IL: מזהה או כותרת

en: If empty then title defined as WordPress
he_IL: אם ריק אז הכותרת תוגדר כוורדפרס

en: If not supplied then the description as configured in the administration/management portal section will be used. If the option %s is selected then the configured description will always be applied.
he_IL: אם לא סופק ייעשה שימוש בתיאור כפי שהוגדר בקטע הכניסה של המנהלה / הניהול. אם האפשרות %s נבחרה, התיאור המוגדר תמיד יחול.

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
he_IL: אם אתה מקבל %sתשלום במזומן%s, אתה יכול לכתוב פרטים על זה כאן

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
he_IL: אם תסמן אפשרות זו, כל נתוני ההזמנה יימחקו בעת הסרת ההתקנה של התוסף. האם אתה באמת רוצה לעשות את זה?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
he_IL: אם אינך רואה תוצאות חיפוש בצד הקדמי של האתר שלך, עיין בהוראת פתרון בעיות %sכאן%s

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
he_IL: אם אין לך חשבון במערכת זו, הירשם %sלחשבון בדיקת מפתח%s כדי לקבל מזהה כניסה של מפתח API ומפתח עסקאות. מפתחות אלה יאמתו בקשות לקבלת תשלומים.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
he_IL: אם אין לך חשבון במערכת זו, אנא בקר %s כדי ליצור חשבון.

en: If you like %s please leave us a %s rating. A huge thank you in advance!
he_IL: אם אתה אוהב את %s , השאר לנו דירוג %s . תודה ענקית מראש!

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
he_IL: אם אתה משתמש בקוד קצר זה, %sלא תוכל להשתמש בכל זמן אחר בקודים קצרים%s בטופס.

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
he_IL: אם נתקל בקשיים או יש לך שאלות, אנא פנו בדואר אלקטרוני %s

en: Import
he_IL: יבוא

en: Import Google Calendar Events
he_IL: ייבא אירועי יומן גוגל

en: Import Settings
he_IL: הגדרות ייבוא

en: Import events every
he_IL: ייבוא אירועים בכל

en: Important
he_IL: חָשׁוּב

en: Important!
he_IL: חָשׁוּב!

en: Importing Feed
he_IL: ייבוא עדכון

en: In Trash
he_IL: באשפה

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
he_IL: בסרגל הצד לחץ על "APIs & auth".

en: In-Progress
he_IL: בתהליך

en: Inactive User
he_IL: משתמש לא פעיל

en: Incorrect date format
he_IL: פורמט תאריך שגוי

en: Incorrect email field
he_IL: שדה דואר אלקטרוני שגוי

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
he_IL: ציין את פרטי קבלת התשלום שברצונך לקבל את אישור העסקה לאתר שלך.

en: Info
he_IL: מידע

en: Information
he_IL: מידע

en: Inlinee Search Form Template
he_IL: תבנית טופס חיפוש בשורה

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
he_IL: הזן %s קוד קצר כדי למנוע הזמנות ספאם.

en: Insert Shortcode
he_IL: הכנס קוד קצר

en: Insert booking calendar
he_IL: הוסף יומן הזמנה

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
he_IL: הכנס את טופס ההזמנה %sקוד-קצר%s לתוך %sפוסט%s או %sדף%s שלך

en: Insert into page
he_IL: הכנס לדף

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
he_IL: הכנס קודים אלה לתוך טופס כדי %sלהציג מידע בזמן אמת %s(לאחר בחירת התאריכים בלוח שנה או אפשרויות בתיבות תיבה ובחר תיבות)%s.

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
he_IL: הודעה על תשלום מיידי (IPN) הוא שירות הודעות המודיע לך על אירועים הקשורים לעסקאות PayPal

en: Integration of %s payment system
he_IL: שילוב של %s מערכת התשלום

en: Integration of Bank Transfer payment system
he_IL: שילוב של מערכת תשלומים בנקאית

en: Integration of Pay in Cash payment system
he_IL: שילוב של תשלום במערכת תשלום במזומן

en: Integration of Paypal payment system
he_IL: אינטגרציה מערכת תשלום של PayPal

en: Integration of Sage payment system
he_IL: שילוב של מערכת Sage Pay

en: Integration of authorizenet payment system
he_IL: שילוב של מערכת תשלום מורשה

en: Integration of iPay88 payment system
he_IL: שילוב של מערכת תשלום iPay88

en: Interface of plugin is using %s currency. Specific payment gateway will use own currency in payment form without currency exchange! Its can be reason of wrong cost.
he_IL: ממשק התוסף משתמש %s במטבע. קבלת תשלום ספציפי ישתמש במטבע עצמו בטופס תשלום ללא המרת מטבע! זו יכולה להיות סיבה של עלות שגויה.

en: Invalid
he_IL: לא חוקי

en: Invalid IPN
he_IL: IPN לא חוקי

en: Israeli New Shekel
he_IL: שקל ישראלי חדש

en: Israeli Shekel
he_IL: שקל ישראלי

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
he_IL: זה עובד רק במצב של %sיום אחד נבחר%s.

en: Its only show fixed payment details.
he_IL: מציג רק את פרטי התשלום קבוע.

en: Jan
he_IL: ינו'

en: January
he_IL: ינואר

en: Japanese Yen
he_IL: ין יפני

en: Jul
he_IL: יול'

en: July
he_IL: יולי

en: Jun
he_IL: יונ'

en: June
he_IL: יוני

en: Keyword
he_IL: מילת מפתח

en: Label
he_IL: תווית

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Language Sections
he_IL: חלקי שפה

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last Name (required)
he_IL: שם משפחה (חובה)

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Left
he_IL: שמאלה

en: Left with space
he_IL: שמאל עם רווח

en: Limit available days from today
he_IL: הגבל את הימים הזמינים מהיום

en: Load JS and CSS files only on specific pages
he_IL: טען קובצי JS ו- CSS רק בדפים ספציפיים

en: Location
he_IL: מקום

en: Location:
he_IL: מקום:

en: Log in to your PayPal account.
he_IL: היכנס לחשבון PayPal שלך.

en: Log on to the Merchant Interface
he_IL: היכנס לממשק הסוחר

en: MD5 Hash value
he_IL: ערך MD5 Hash

en: Make it %sexclusive%s
he_IL: להפוך אותו %sלבלעדי%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
he_IL: לבצע תשלומים עם PayPal - זה מהיר, חינם ומאובטח!

en: Malaysian Ringgit
he_IL: רינגיט מלזי

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
he_IL: רינגיטס מלזי (רק עבור משתמשים מלזי)

en: Malformed
he_IL: מְעוּוָת

en: Manage Users
he_IL: ניהול משתמשים

en: Mar
he_IL: מרץ

en: March
he_IL: מרץ

en: Mark as Unread selected bookings
he_IL: סמן את כל ההזמנות שנבחרו כלא נקראו

en: Mark as read all bookings
he_IL: סמן את כל ההזמנות כנקראו

en: Mark as read selected bookings
he_IL: סמן את כל ההזמנות שנבחרו כנקראו

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Max visitors
he_IL: מקסימום מבקרים

en: Max. persons
he_IL: מקסימום אנשים

en: Maximum number
he_IL: מספר מרבי

en: Maximum number of usage
he_IL: מספר מקסימלי של שימוש

en: Maxlength
he_IL: אורך מקסימלי

en: May
he_IL: מאי

en: Merchant Code
he_IL: קוד סוחר

en: Merchant ID
he_IL: זיהוי סוחר

en: Merchant Key
he_IL: מפתח סוחר

en: Message title
he_IL: כותרת הודעה

en: Mexican Peso
he_IL: פזו מקסיקני

en: Middle
he_IL: אמצע

en: Min
he_IL: מינימום

en: Minimum Booking Cost
he_IL: מחיר מינימום להזמנה

en: Minimum Cost
he_IL: עלות מינימלית

en: Mo
he_IL: ב'

en: Modified
he_IL: השתנה

en: Mon
he_IL: ב'

en: Monday
he_IL: שני

en: Month
he_IL: חודש

en: Months
he_IL: חודשים

en: Move selected bookings to trash
he_IL: העברת ההזמנות שנבחרו לאשפה

en: Move to trash
he_IL: העבר לאשפה

en: Moved to trash
he_IL: הועבר לאשפה

en: Multipart
he_IL: רב-שכבתי

en: Multiple days
he_IL: מספר ימים

en: My Profile – Connection
he_IL: הפרופיל שלי - חיבור

en: Name
he_IL: שם

en: Navigate to your Google calendars.
he_IL: נווט אל יומני גוגל שלך.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
he_IL: צריך עוד יותר פונקציונליות ? בדוק %s בגירסאות גבוהות יותר %s

en: New
he_IL: חדש

en: New (unverified) booking(s)
he_IL: הזמנות חדשות (לא מאומתות)

en: New Zealand Dollar
he_IL: דולר ניו זילנדי

en: New booking
he_IL: הזמנה חדשה

en: New booking(s) made today
he_IL: הזמנה(ות) חדשה(ות) שבוצעה(ו) היום

en: New bookings
he_IL: הזמנות חדשות

en: Next
he_IL: הבא

en: Next 3 months
he_IL: 3 חודשים הבאים

en: Next 4 weeks
he_IL: 4 שבועות הבאים

en: Next 7 days
he_IL: 7 ימים הבאים

en: Next Steps
he_IL: הצעדים הבאים

en: Next day
he_IL: היום הבא

en: Next month
he_IL: חודש הבא

en: Next week
he_IL: שבוע הבא

en: No days
he_IL: אין ימים

en: No results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No separator
he_IL: ללא הפרדה

en: None
he_IL: אף אחד

en: Norwegian Krone
he_IL: כתר נורבגי

en: Not Completed
he_IL: לא הושלם

en: Not authed
he_IL: לא מורשה

en: Note
he_IL: הערה

en: Note!
he_IL: הערה!

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Nothing Found
he_IL: שום דבר לא נמצא

en: Nothing Found Message:
he_IL: לא נמצא הודעה:

en: Nothing found message
he_IL: לא נמצא הודעה

en: Nothing found.
he_IL: שום דבר לא נמצא.

en: Nov
he_IL: נוב'

en: November
he_IL: נובמבר

en: Now
he_IL: עכשיו

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
he_IL: עכשיו לחץ על "אישורים" בסרגל הצד.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
he_IL: כעת העתק את מזהה לוח השנה לשימוש בהגדרות הפלאגין של מנהל וורדפרס. הקפד %sלהשתמש במזהה היומן בלבד, ולא בכל כתובת האתר%s של עדכון ה- XML.

en: Number of days to scroll
he_IL: מספר הימים שניתן לגלול

en: Number of decimal points
he_IL: מספר הנקודות העשרוניות

en: Number of months
he_IL: מספר חודשים

en: Number of months in one row
he_IL: מספר החודשים בשורה אחת

en: Number of months to scroll
he_IL: מספר החודשים שניתן לגלול

en: Number of selected days.
he_IL: מספר הימים שנבחרו.

en: Number of selected nights.
he_IL: מספר הלילות שנבחרו.

en: Number of usage
he_IL: מספר השימוש

en: Oct
he_IL: אוק'

en: October
he_IL: אוקטובר

en: Offset
he_IL: לקזז

en: On each
he_IL: בכל אחד

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
he_IL: בחלון הקופץ לחץ על כפתור "מפתח שרת" ולחץ על "צור".

en: One Value from %sOptions%s list
he_IL: ערך אחד מרשימת %s אפשרויות %s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
he_IL: ערך אחד מתוך %s אפשרויות %s רשימה או מונח %s לבחירה של כל תיבות הסימון

en: One option per line
he_IL: אפשרות אחת בכל שורה

en: One title per line
he_IL: כותרת אחת לכל שורה

en: Only Form
he_IL: רק טופס

en: Only availability calendar
he_IL: רק זמינות בלוח שנה

en: Open the settings for the calendar.
he_IL: פתח את ההגדרות עבור היומן.

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Order by
he_IL: הוזמן על ידי

en: Order number
he_IL: מספר הזמנה

en: Other
he_IL: אחר

en: Other Hints
he_IL: רמזים אחרים

en: PAYMENT
he_IL: תשלום

en: Page
he_IL: עמוד

en: Paid OK
he_IL: התשלום אושר

en: Parameters
he_IL: פרמטרים

en: Parent
he_IL: הורה

en: Partially booked
he_IL: מוזמן חלקית

en: Partially booked item
he_IL: פריט מוזמן חלקית

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
he_IL: פריט מוזמן חלקית - יום, אשר הוזמן עבור מרווח(י) זמן ספציפי(ים).

en: Partially paid
he_IL: תשלום חלקי

en: Partially_Refunded
he_IL: החזר כספי_חלקית

en: Pay in Cash
he_IL: שלם במזומן

en: Pay using %s payment service
he_IL: שלם באמצעות %s שירות התשלום

en: Pay via
he_IL: שלם באמצעות

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Payment Button type
he_IL: סוג כפתור תשלום

en: Payment Description
he_IL: תיאור תשלום

en: Payment Gateways
he_IL: קבלת תשלומים

en: Payment Gateways - General Settings
he_IL: קבלת תשלומים - הגדרות כלליות

en: Payment Settings
he_IL: הגדרות תשלום

en: Payment button title
he_IL: כותרת כפתור תשלום

en: Payment description at gateway website
he_IL: תיאור התשלום בקבלה לאתר

en: Payment failed
he_IL: התשלום נכשל

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
he_IL: תשלום עבור הזמנה %s ביום זה(בימים אלה): %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
he_IL: תיאור שיטת תשלום שהלקוח יראה בדף התשלום שלך.

en: Payment rejected
he_IL: התשלום נדחה

en: Payment request
he_IL: בקשת תשלום

en: Payment status
he_IL: מצב תשלום

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
he_IL: סטטוס התשלום עודכן על ידי מנהל הרשת Mobile88 (נכשל)

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Paypal Email address to receive payments
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני של Paypal כדי לקבל תשלומים

en: Paypal Pro Hosted Solution
he_IL: פתרון אירוח של Paypal Pro

en: Paypal Standard
he_IL: תקן Paypal

en: Pending
he_IL: ממתין

en: Pending booking(s)
he_IL: הזמנה(ות) בהמתנה

en: Pending item
he_IL: פריט בהמתנה

en: Philippine Pesos
he_IL: פזו פיליפיני

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Placeholder
he_IL: מציין מיקום

en: Plain (without styles)
he_IL: רגיל (ללא סגנונות)

en: Plain text
he_IL: טקסט רגיל

en: Please Select
he_IL: בבקשה תבחר

en: Please check more about configuration at  %sthis page%s
he_IL: אנא בדוק עוד על תצורה %sבדף זה%s

en: Please check more about this feature %shere%s.
he_IL: אנא בדוק עוד על תכונה זו %sכאן%s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
he_IL: בדוק עוד על תכונה זו ב- %sדף זה%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
he_IL: אנא בדוק פרטים נוספים אודות תצורה של הגדרות עלות זו בדף% s זה% s.

en: Please configure all fields inside the %sBilling form fields%s section at %sPayments General%s tab.
he_IL: אנא הגדר את כל השדות %sבכרטיסיית טופס חיוב%s באזור לשונית %sתשלומים כלליים%s.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
he_IL: אנא הגדר את כל השדות בלשונית שדות טופס חיוב בדף זה, בעת שימוש במעבד תשלומים אירופי

en: Please configure settings for import Google Calendar events
he_IL: הגדר את ההגדרות עבור אירועי היומן של גוגל

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
he_IL: אנא צור את כל% s תנאי תחילה% s (מעדיפות גבוהה יותר ל נמוך)% s, ולאחר מכן תנאי% s ואחרי תנאי% s

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
he_IL: הזן את הערך MD5 Hash, שהגדרת בהגדרות של ממשק סוחר.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
he_IL: הזן את מפתח ה- API של גוגל. שדה זה נדרש לייבוא אירועים.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
he_IL: נא להשאיר אותו ריק אם ברצונך לדלג על זה.

en: Please make payment for your booking %s on %s For reference your booking ID: %s
he_IL: הינך מתבקש לשלם עבור ההזמנה שלך %s ב%sעיון במזהה ההזמנה שלך: %s

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
he_IL: שים לב, %sהשימוש בקוד זמן קצר%s. אם תבחר תאריך עם כמה משבצות זמן מוזמנות, שדה זמן זה יהיה %sלהשבית מוזמן פעמים משבצות%s (להגדיר אותם אפורים).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
he_IL: שים לב, %sברשימת האפשרויות%s תוכל להשתמש בזמנים בתבנית הזמן הצבאית %s (24 שעות) %s בלבד.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
he_IL: שים לב, %sברשימת האפשרויות%s תוכל להשתמש בזמנים בתבנית הזמן הצבאית %s (24 שעות) %s בלבד.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
he_IL: שים לב, לא ניתן להוסיף משאבים חדשים, אם האפשרות "כל המשאבים" נבחרה. נקה את הבחירה ולאחר מכן הוסף משאבים חדשים.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
he_IL: שים לב: שדה זה תומך רק בפורמט זמן צבאי %s (24 שעות) %s.

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
he_IL: אנא קרא עוד על שדות טופס ההזמנה %sכאן%s.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
he_IL: בבקשה קרא עוד על ההתאמות האפשריות של %sאפשרויות%s% sכאן%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
he_IL: אנא קרא מידע נוסף על תצורה בפרמטר זה %sכאן%s

en: Please reassign exist booking(s) from selected resource(s) to other resources or delete exist booking(s) from  this resource(s). Otherwise you will have %slost bookings%s.
he_IL: יש להקצות מחדש את ההזמנות הקיימות ממשאבים נבחרים למשאבים אחרים או למחוק הזמנות קיימות ממשאב זה. אחרת יהיה לך% sהזמנות שאבדו% s.

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
he_IL: אנא רענן דף זה, ואם אותה שגיאה מופיעה שוב פנה לתמיכה בדואר אלקטרוני (עם מידע על מספר ההזמנה ועל האתר) לסיום הרישומים

en: Please select
he_IL: בבקשה בחר

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
he_IL: אנא בחר שדה מטופס ההזמנה שלך. שדה זה יוקצה אוטומטית לשדה הנוכחי בטופס החיוב.

en: Please select check-in and check-out days!
he_IL: אנא בחרו יום לכניסה וליציאה!

en: Please select the resource:
he_IL: בחר את המשאב:

en: Please type the %sTitle of search results%s.
he_IL: הקלד את %sכותרת תוצאות החיפוש%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
he_IL: נא להקליד את %sההודעה, מה שמוצג, כאשר שום דבר לא נמצא% s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
he_IL: הקלד את כתובת האתר של הדף %s(עם %s קוד קצר בתוכן)%s, שבו תוצאות החיפוש יוצגו.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
he_IL: אנא השתמש במצב הבחירה %sיום אחד%s בדף הגדרות כלליות של הזמנות בקטע יומן.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
he_IL: אנא השתמש בשדה זה עבור אפשרות להשתמש בהנחות הקופון על ידי המבקרים שלך.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
he_IL: אנא, הזן מספר הזמנה של הגרסה שרכשת, שקיבלת לדוא"ל החיוב שלך.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
he_IL: בבקשה, קרא עוד על קודים קצרים %sכאן%s או התאמה אישית של קודים ספציפיים בג'אווה סקריפט %sכאן%s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
he_IL: אנא, שמרו דירה עם פרחים טריים.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
he_IL: אנא, בחר תאריך(תאריכי) הזמנה ביומן.

en: Plugin Menu
he_IL: תפריט תוסף

en: Plugin menu position
he_IL: מיקום תפריט תוסף

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
he_IL: תצורות התמיכה בפלאגין של טופס ההזמנה זמינות בשפות שונות.

en: Polish Zloty
he_IL: זלוטי פולני

en: Post Code
he_IL: מיקוד

en: Post code
he_IL: מיקוד

en: Post code (required)
he_IL: מיקוד (נדרש)

en: Pounds Sterling
he_IL: לירות שטרלינג

en: Powered by notice
he_IL: מופעל על ידי הודעה

en: Preselected resource
he_IL: משאב נבחר מראש

en: Presidential Suite
he_IL: סוויטה נשיאותית

en: Prev
he_IL: הקודם

en: Previous 3 months
he_IL: 3 חודשים הקודמים

en: Previous 4 weeks
he_IL: 4 שבועות קודמים

en: Previous 7 days
he_IL: 7 ימים קודמים

en: Previous dates
he_IL: תאריכים קודמים

en: Previous day
he_IL: יום קודם

en: Previous month
he_IL: חודש קודם

en: Previous week
he_IL: שבוע קודם

en: Print
he_IL: הדפס

en: Print bookings
he_IL: הדפס הזמנות

en: Print bookings listing
he_IL: הדפס רשימת הזמנות

en: Prior
he_IL: הקודם

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
he_IL: כנראה שעדכנת את הגירסה בתשלום של לוח הזמנים של הזמנות על ידי גרסת החינם או תהליך העדכון נכשל. תוכל לבקש את העדכון החדש של הגרסה בתשלום ב %1sבדף זה%2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
he_IL: כנראה תאריך(ים) זה\אלו פשוט הוזמן(נו) על ידי אורח אחר. טען מחדש את הדף הזה ובצע שוב הזמנה.

en: Processed
he_IL: מעובד

en: Processing
he_IL: מעבד

en: Processing your %s payments through %s
he_IL: מעבד את %s התשלומים שלך באמצעות %s

en: Purchase
he_IL: רכישה

en: Put a label before field
he_IL: שים תווית לפני שדה

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
he_IL: שים את הקוד הזה %sבתוכן של שדות ההזמנה %s  ובתוך %sתבניות אימייל %s

en: Radio Button(s)
he_IL: כפתור רדיו (כפתורים)

en: Range days
he_IL: טווח ימים

en: Rate plugin (thanks:)
he_IL: דרג את התוסף (תודה:)

en: Rates
he_IL: תעריפים

en: Read
he_IL: לקרוא

en: Read All
he_IL: קרא הכל

en: Reason for cancellation
he_IL: סיבה לביטול

en: Reason for cancellation here
he_IL: סיבת הביטול כאן

en: Reason of cancellation
he_IL: הסיבה לביטול

en: Reason of cancellation here
he_IL: סיבת הביטול כאן

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
he_IL: הפנה מחדש את המבקר לדף "תודה" חדש

en: Reference Text Box Title
he_IL: הפניית כותרת תיבת טקסט

en: Refresh booking listing
he_IL: רענן את רישומי ההזמנה

en: Refunded
he_IL: החזר כספי

en: Register
he_IL: הירשם

en: Register and Translate everything in WPML plugin. Translation can be done at the WPML > "String translation" page. Required WPML 3.2 with String Translation plugin.
he_IL: הרשמה ותרגום הכל בתוסף WPML. ניתן לבצע תרגום בדף WPML > "תרגום מחרוזת". נדרש WPML 3.2 עם תוסף תרגום מחרוזת.

en: Regular User
he_IL: משתמש רגיל

en: Reject
he_IL: דחה

en: Rejected
he_IL: נדחה

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
he_IL: כתובות אתרים יחסיים של דפים, היכן לטעון תוסף CSS וקבצי JS

en: Release date
he_IL: תאריך שחרור

en: Reload page
he_IL: טען מחדש את הדף

en: Remove
he_IL: להסיר

en: Remove selected account(s)
he_IL: הסר את החשבון(נות) שנבחר(ו)

en: Request has been sent
he_IL: הבקשה נשלחה

en: Request has failed
he_IL: הבקשה נכשלה

en: Required
he_IL: נדרש

en: Required Fields in Booking Form
he_IL: שדות חובה בטופס ההזמנה

en: Reset
he_IL: אתחול

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
he_IL: איפוס טופס ההזמנה ותוכן טופס הזמנת שדות

en: Reset Form
he_IL: איפוס טופס

en: Reset Search Cache
he_IL: אפס חיפוש מטמון

en: Reset current Form
he_IL: אפס את הטופס הנוכחי

en: Reset filter to default values
he_IL: אפס את המסנן לערכי ברירת המחדל

en: Reset to default form
he_IL: איפוס לטופס ברירת המחדל

en: Resource
he_IL: משאב

en: Resource #1
he_IL: משאב מס '1

en: Resource #2
he_IL: משאב מס '2

en: Resource #3
he_IL: משאב מס '3

en: Resource Name
he_IL: שם המשאב

en: Resource not exist
he_IL: המשאב אינו קיים

en: Resources
he_IL: אמצעים

en: Resources Selection
he_IL: בחירת משאבים

en: Resources count
he_IL: ספירת משאבים

en: Resources number per page
he_IL: מספר משאבים לכל דף

en: Restore
he_IL: לשחזר

en: Restore selected bookings
he_IL: שחזור הזמנות שנבחרו

en: Restored
he_IL: משוחזר

en: Result(s) Found
he_IL: תוצאה(ות) נמצאו

en: Retrieve Google Calendar Events
he_IL: אחזר אירועי יומן גוגל

en: Return URL after Failed order
he_IL: החזר כתובת אתר לאחר ביצוע ההזמנה שנכשלה

en: Return URL after Successful order
he_IL: החזר כתובת אתר לאחר הזמנה מוצלחת

en: Return URL from PayPal
he_IL: החזר כתובת אתר מ- PayPal

en: Reversed
he_IL: הפוך

en: Right
he_IL: ימין

en: Right with space
he_IL: ימין עם רווח

en: Routing Number
he_IL: מספר ניתוב

en: Rows
he_IL: שורות

en: Royal Villa
he_IL: וילה רויאל

en: Sa
he_IL: שבת

en: Sage
he_IL: חָכָם

en: Sale
he_IL: מְכִירָה

en: Sat
he_IL: שבת

en: Saturday
he_IL: שבת

en: Save
he_IL: לשמור

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינוים

en: Save as Default
he_IL: שמור כברירת מחדל

en: Save cost
he_IL: שמור את המחיר

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
he_IL: שמור הגדרות מסנן כתבנית ברירת מחדל (אנא לחץ על הלחצן החל מסנן, לפני השמירה!)

en: Saved
he_IL: נשמר

en: Saving
he_IL: שמירה

en: Saving to file
he_IL: שומר לקובץ

en: Savings
he_IL: שמירות

en: Search
he_IL: חפש

en: Search Availability Form
he_IL: טופס חיפוש לזמינות

en: Search Cache
he_IL: חפש במטמון

en: Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search Settings
he_IL: הגדרות חיפוש

en: Search availability
he_IL: חיפוש זמינות

en: Search form
he_IL: טופס חיפוש

en: Search only for users:
he_IL: חפש רק עבור משתמשים:

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search results.
he_IL: תוצאות חיפוש.

en: Season
he_IL: עונה

en: Season Filters
he_IL: מסנני עונה

en: Season filter on the Season Filters page
he_IL: מסנן העונה בדף מסנני העונה

en: Season filter on the Season Filters page,
he_IL: מסנן העונה בדף מסנני העונה,

en: Season filters conditions.
he_IL: תנאי מסנני עונה.

en: Seasonal price
he_IL: מחיר עונתי

en: Secure Merchant ID
he_IL: מזהה סוחר מאובטח

en: See %sFAQ%s.
he_IL: ראה %sשאלות נפוצות%s.

en: Select
he_IL: בחר

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
he_IL: בחר בסביבת "Live test" או "Live" עבור שימוש בחשבון סוחר או "Developer Test" לשימוש בחשבון המפתח.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
he_IL: בחר% s ימים על-ידי הפעלת מסנן עונתי ספציפי למטה או% s הוסף מסנן עונה חדש% s

en: Select Booking Resource
he_IL: בחר הזמנת משאבים

en: Select Expiration Date of the coupon.
he_IL: בחר תאריך תפוגה של הקופון.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
he_IL: בחר TEST עבור שרת הבדיקה ו- LIVE בסביבה החיה

en: Select Template
he_IL: בחר תבנית

en: Select Times
he_IL: בחר זמנים

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
he_IL: בחר מספר %sדינמי%s של ימים  עם %s  2 לחיצות עכבר% s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
he_IL: בחר מספר %sקבוע%s של ימים עם %s1 לחיצת עכבר% s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
he_IL: בחר עיר באזור הזמן הנדרש שלך, אם אתה נתקל בבעיות עם תאריכים ושעות.

en: Select booking resource
he_IL: בחר הזמנת משאבים

en: Select booking resources, for getting booking dates from them and set such dates as unavailable in destination calendar.
he_IL: בחר הזמנת משאבים, לקבלת תאריכי ההזמנה מהם וקבע תאריכים שאינם זמינים ביומן היעד.

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
he_IL: בחר הזמנת משאבים, להצגת תיבת בחירה. השתמש בכפתור CTRL כדי לבחור משאבים מרובים להזמנה.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
he_IL: בחר הזמנת משאבים, היכן שניתן להחיל קוד קופון זה.

en: Select booking resources. Please use CTRL to select multiple booking resources.
he_IL: בחר הזמנת משאבים. השתמש בכפתור CTRL כדי לבחור משאבים מרובים להזמנה.

en: Select default custom booking form
he_IL: בחר טופס הזמנה מותאם אישית המוגדר כברירת מחדל

en: Select field for assigning to %sevent property%s
he_IL: בחר שדה להקצאה למאפיין %sערך האירוע%s

en: Select number of available days in calendar start from today.
he_IL: בחר מספר הימים הזמינים ביומן החל מהיום.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
he_IL: בחר מספר הזמנת משאבים (יחיד או הורה) לדף בדף - משאבים

en: Select number of bookings per page in booking listing
he_IL: בחר מספר הזמנות בכל דף ברישום ההזמנה

en: Select number of days to scroll after loading
he_IL: בחר מספר ימים שניתן לגלול לאחר הטעינה

en: Select number of month to show for calendar.
he_IL: בחר מספר חודש להצגה עבור היומן.

en: Select number of months to scroll after loading
he_IL: בחר מספר חודשים שניתן לגלול לאחר הטעינה

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
he_IL: בחר את מספר הימים הלא זמינים ביומן , החל מהיום.

en: Select option to configure or show help info about tags
he_IL: בחר אפשרות להגדרה או להצגת פרטי עזרה על תגים

en: Select option, when to start retrieving events.
he_IL: בחר אפשרות, מתי להתחיל לאחזר אירועים.

en: Select option, when to stop retrieving events.
he_IL: בחר אפשרות, מתי להפסיק את אחזור האירועים.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
he_IL: בחר מפריד נתונים עבור הזמנות ייצוא ל- CSV.

en: Select shortcode to insert
he_IL: בחר קוד קצר כדי להוסיף

en: Select start date
he_IL: בחר תאריך התחלה

en: Select start month of calendar
he_IL: בחר חודש התחלה של לוח שנה

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
he_IL: בחר את %sבאמצעות רשימת הזמן %s המוגדרת מראש%s.

en: Select the country from the predefined country list.
he_IL: בחר את הארץ מהרשימה הארצית שהוגדרה מראש.

en: Select the default view for dates on the booking tables
he_IL: בחר את תצוגת ברירת המחדל לתאריכים בטבלאות ההזמנה

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
he_IL: בחר את המספר המרבי של חודשים כדי להציג (גלילה)

en: Select the skin of the booking calendar
he_IL: בחר את עיצוב יומן ההזמנות

en: Select time duration of import requests.
he_IL: בחר משך זמן של בקשות ייבוא.

en: Select time of cache expiration
he_IL: בחר זמן לפקיעת הקובץ השמור

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
he_IL: בחר סוג עסקה, שתומך בקבלת התשלום.

en: Select type of info to show.
he_IL: בחר סוג של מידע להצגה.

en: Select type of view format
he_IL: בחר סוג פורמט תצוגה

en: Select unavailable time interval.
he_IL: בחר מרווח זמן לא זמין.

en: Select user access level for the menu pages of plugin
he_IL: בחר רמת גישה למשתמש עבור דפי התפריט של התוסף

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
he_IL: בחר את מספר הימים %sהמינימלי והמקסימלי שלך עבור טווח הבחירה% s

en: Select your default booking resource.
he_IL: בחר את משאב ההזמנה המשמש כברירת מחדל.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
he_IL: בחר את ברירת מחדל למצב תצוגת היומן המוגדר בעת ביצוע ההזמנה

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
he_IL: בחר בלשונית ברירת המחדל שנפתחה בסרגל הכלים בדף רישום ההזמנה

en: Select your default order of bookings in the booking listing
he_IL: בחרו את סדר ההזמנות ברירת המחדל של רישומי ההזמנה

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
he_IL: בחר את מצב תצוגת ברירת המחדל של ההזמנות בדף הזמנת ההזמנות

en: Select your start day of range selection at week
he_IL: בחר את יום ההתחלה של טווח הבחירה בשבוע

en: Select your start day of the week
he_IL: בחר את היום הראשון בשבוע שלך

en: Selected Check In date.
he_IL: בחר תאריך הגעה.

en: Selected Check Out date.
he_IL: בחר תאריך יציאה.

en: Selected End Time.
he_IL: שעת סיום נבחרת.

en: Selected Start Time.
he_IL: שעת התחלה נבחרת.

en: Selection
he_IL: בחירה

en: Send
he_IL: שלח

en: Send Request
he_IL: שלח בקשה

en: Send Test Email
he_IL: שלח הודעת אימייל לניסיון

en: Send email notification to customer about this operation
he_IL: שלח הודעת אימייל ללקוח אודות פעולה זו

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
he_IL: שלח הודעת אימייל ללקוח לאחר אישור, ביטול או מחיקה של הזמנות

en: Send payment request to customer
he_IL: שלח בקשת תשלום ללקוח

en: Send payment request to visitor
he_IL: שלח בקשת תשלום למבקר

en: Sending email for invalid transaction
he_IL: שולח דואר אלקטרוני לבטל עסקה

en: Sending email for verified transaction
he_IL: שולח דואר אלקטרוני לאמת עסקה

en: Sending email if error occur during verification
he_IL: שליחת דואר אלקטרוני כאשר מתרחשת שגיאה במהלך האימות

en: Sending request...
he_IL: שולח בקשה ...

en: Sep
he_IL: ספט'

en: Separator for the decimal point
he_IL: מפריד עבור הנקודה העשרונית

en: September
he_IL: ספטמבר

en: Set Availability
he_IL: הגדר זמינות

en: Set Deposit
he_IL: הגדר הפקדה

en: Set Deposit Amount
he_IL: קבע סכום הפקדה

en: Set Rate
he_IL: הגדר תעריף

en: Set Rates
he_IL: קבע תעריפים

en: Set Valuation Days
he_IL: קבע ימי הערכה

en: Set Your Calendar to Public
he_IL: הגדר את היומן שלך כציבורי

en: Set as %srequired%s
he_IL: הגדר כ %s נדרש %s

en: Set as Approved
he_IL: סמן כמאושר

en: Set as Pending
he_IL: סמן כממתין לאישור

en: Set as Read
he_IL: סמן כנקרא

en: Set as Unread
he_IL: סמן כלא נקרא

en: Set capacity based on number of visitors
he_IL: הגדר קיבולת בהתבסס על מספר המבקרים

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
he_IL: הגדר משך זמן (אלפיות השנייה) כדי להציג הודעה זו

en: Set field as required
he_IL: הגדר שדה לפי הצורך

en: Set position of the currency symbol.
he_IL: הגדר את מיקום סמל המטבע.

en: Set selected bookings as pending
he_IL: הגדר הזמנות נבחרות כממתינות

en: Set the cost
he_IL: הגדר את העלות

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
he_IL: הגדר ערך זה בשם הספק שהוקצה לך על ידי Sage Pay או שנבחר בעת החלתו.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
he_IL: הגדר ערך זה על סיסמת ההצפנה XOR שהוקצתה לך על ידי Sage Pay

en: Set user as
he_IL: הגדר את המשתמש כ-

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
he_IL: הגדרת פרמטרים מתקדמים של היומן.  %sכמו רוחב, גובה ומבנה %s

en: Setting coupons for discount
he_IL: הגדרת קופונים להנחה

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
he_IL: הגדרת המטבע שאינו נתמך על ידי מעבד התשלומים תגרום לשגיאה.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings saved.
he_IL: הגדרות נשמרו.

en: Short days view
he_IL: תצוגת ימים מקוצרת

en: Shortcodes
he_IL: קודים קצרים

en: Show
he_IL: להציג

en: Show "Thank You" message
he_IL: הצג הודעת "תודה"

en: Show / hide field in booking form
he_IL: הצג / הסתר שדה בטופס ההזמנה

en: Show / hide hints
he_IL: הצג / הסתר עצות לעזרה

en: Show 2 months
he_IL: הצג 2 חודשים

en: Show 3 months
he_IL: הצג 3 חודשים

en: Show ALL dates of booking
he_IL: הצג את כל תאריכי ההזמנה

en: Show Children Resources
he_IL: הצג את משאבי הילדים

en: Show Reference Text Box
he_IL: הצג תיבת טקסט לעיון

en: Show advanced settings
he_IL: הצג הגדרות מתקדמות

en: Show advanced settings of JavaScript loading
he_IL: הצג הגדרות מתקדמות של טעינת ג'אווה סקריפט

en: Show all exist season filters
he_IL: הצג את כל מסנני העונה הקיימים

en: Show availability in tooltip
he_IL: הצג זמינות בכלי-תיאור

en: Show booking details in payment form
he_IL: הצג פרטי הזמנה בטופס תשלום

en: Show date number in legend
he_IL: הצג מספר תאריך במקרא

en: Show day
he_IL: הצג יום

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
he_IL: הצג טופס הפקדת תשלום, רק אם יום %sהכניסה%s בתוך %sמסנן העונה% s

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
he_IL: הצג טופס הפקדת תשלום, רק אם ההבדל בין% s היום% s ל -% s בדוק ב% s ימים יותר מ

en: Show info about Booking Resource
he_IL: הצג מידע על הזמנת משאבים

en: Show legend below calendar
he_IL: הצג מקרא מתחת לוח שנה

en: Show month
he_IL: הצג חודש

en: Show only check in/out dates
he_IL: הצג רק תאריכי כניסה/יציאה

en: Show settings of powered by notice
he_IL: הצג הגדרות שמופעלות על ידי הודעה

en: Show week
he_IL: הצג שבוע

en: Show year
he_IL: הצג שנה

en: Showing cost in date cell
he_IL: מציג עלות בתוך תא התאריכים

en: Showing cost in tooltip
he_IL: מציג מחיר בכלי עצות

en: Singapore Dollar
he_IL: דולר סינגפורי

en: Single
he_IL: יחיד

en: Single day
he_IL: יום בודד

en: Size
he_IL: גודל

en: Some currencies at payment gateways are different from main currency %s
he_IL: חלק מהמטבעות בקבלת התשלומים שונים מהמטבע הראשי %s

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
he_IL: נתונים מסוימים נלקחו, אך לא ניתן לנתח אותם בהצלחה. ודא שכתובת האתר של העדכון נכונה.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
he_IL: מצטערים, ההזמנה לא נעשתה מכיוון שהימים האלה כבר הוזמנו!!! %s (לא ניתן לאחסן רצף זה של התאריכים במשאב אחד.) %s נא %sלרענן%s את הדף ונסה ימים אחרים.

en: Sort Code
he_IL: מיון קוד

en: Space
he_IL: רווח

en: Specific Dates Filter
he_IL: מסנן תאריכים ספציפי

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
he_IL: עלות ספציפית ייקח השפעה, רק אם זה פעיל (בתיבה בצד שמאל מסומנת) ואם "בדוק" (להתחיל) תאריך שייך למסנן העונה שנבחרה או אם מוגדר "כל יום".

en: Specific date / time
he_IL: תאריך / שעה ספציפיים

en: Specific day(s) of week
he_IL: יום (ימים) ספציפי בשבוע

en: Specific days selections
he_IL: בחירות ימים ספציפיים

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
he_IL: ציין כי במהלך עונות מסוימות (או ימי השבוע), יש להזמין את מספר הימים המינימלי הספציפי.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
he_IL: ציין את כתובת האתר של המאזין שלך בשדה כתובת האתר של ההודעה כ:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
he_IL: ציין את מלוא רוחב היומן, גובה תא התאריך ומספר החודשים בשורה אחת.

en: Standard
he_IL: תֶקֶן

en: Standard 1 column
he_IL: עמודה 1 סטנדרטית

en: Standard Fields
he_IL: שדות סטנדרטיים

en: Standard Search Form Template
he_IL: תבנית טופס חיפוש רגיל

en: Standard Templates
he_IL: תבניות סטנדרטיות

en: Standard booking resource cost
he_IL: עלות הזמנת משאבים רגילה

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start Day of the week
he_IL: היום הראשון בשבוע

en: Start Time
he_IL: שעת התחלה

en: Start Time - Drop Down list
he_IL: שעת התחלה - רשימה נפתחת

en: Start Time - Text field
he_IL: שעת התחלה - שדה טקסט

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
he_IL: שעת ההתחלה אינה חוקית. התאריך או השעה ניתן להזמין, או כבר בעבר! בחר תאריך או שעה אחרים.

en: Start day of range
he_IL: יום התחלה של טווח

en: Start month:
he_IL: התחלת חודש:

en: Start of current month
he_IL: תחילת החודש הנוכחי

en: Start of current week
he_IL: תחילת השבוע הנוכחי

en: State
he_IL: מדינה

en: Statistic
he_IL: סטטיסטיקה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
he_IL: עדיין יש לך שאלות? צור קשר עם %sהתמיכה%s.

en: Su
he_IL: א'

en: Subject
he_IL: נושא

en: Submit Button
he_IL: כפתור שלח

en: Successful payment
he_IL: תשלום עבר בהצלחה

en: Suite
he_IL: סוויטה

en: Sun
he_IL: א'

en: Sunday
he_IL: ראשון

en: Super Admin
he_IL: מנהל מערכת מעולה

en: Superior
he_IL: עליון

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Suspended
he_IL: מושהה

en: Swedish Krona
he_IL: כתר שבדי

en: Swiss Franc
he_IL: פרנק שוויצרי

en: Taiwan New Dollars
he_IL: טייוואן דולר חדש

en: Technical Support
he_IL: תמיכה טכנית

en: Test mode requires the option %s to be selected in the %s account configuration section %s
he_IL: מצב בדיקה מחייב %s בחירה באפשרות %s בקטע של התצורת החשבון %s

en: Test with Simulator
he_IL: מבחן עם סימולטור

en: Text
he_IL: טקסט

en: Textarea
he_IL: אזור טקסט

en: Th
he_IL: ה'

en: Thai Baht
he_IL: בהט תאילנדי

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
he_IL: תודה על ההזמנה המקוונת שלכם. %s אנו נשלח אישור על ההזמנה בהקדם האפשרי.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
he_IL: כתובת האתר שאליה יופנה האורח לאחר השלמת התשלום.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
he_IL: כתובת האתר שאליה יופנה האורח לאחר השלמת התשלום.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
he_IL: השפה הפעילה של טופס ההזמנה תלויה במיקום הפעיל של האתר.

en: The background color for email templates.
he_IL: צבע הרקע עבור תבניות דואר אלקטרוני.

en: The base color for email templates.
he_IL: צבע הבסיס עבור תבניות דואר אלקטרוני.

en: The booking has been canceled successfully
he_IL: ההזמנה בוטלה בהצלחה

en: The booking has been duplicated successfully
he_IL: ההזמנה שוכפלה בהצלחה

en: The booking was canceled by the visitor.
he_IL: ההזמנה בוטלה על ידי המבקר.

en: The changing of payment status is failed
he_IL: שינוי סטטוס התשלום נכשל

en: The code you entered is incorrect
he_IL: הקוד שהזנת שגוי

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
he_IL: התוכן של שדה %sכתובת האתר כדי לערוך הזמנות%s נמצא %sבדף הגדרות ההזמנות הכלליות%s חייב קישור לדף זה

en: The currency code that gateway will process the payment in.
he_IL: קוד המטבע שיתקבל יעבד את התשלום.

en: The deposit cost of the booking.
he_IL: עלות ההפקדה של ההזמנה.

en: The end of time
he_IL: סוף הזמן

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
he_IL: העדכון לא נמצא (404). ודא שכתובת האתר של העדכון נכונה.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
he_IL: לא ניתן לאחזר את נתוני העדכון. קוד שגיאה: %s. ודא שכתובת האתר של העדכון נכונה.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
he_IL: ההזמנה הבאה בהמתנה: %s נמחקה.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
he_IL: המבנה הכללי של תצורת %sתנאי כללי%s הוא כדלקמן

en: The main body background color for email templates.
he_IL: צבע רקע של הגוף העיקרי עבור תבניות דואר אלקטרוני.

en: The main body text color for email templates.
he_IL: צבע טקסט של הגוף העיקרי עבור תבניות דואר אלקטרוני.

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
he_IL: מזהה הכניסה של ממשק ה- API של הסוחר מסופק בממשק הסוחר של %s

en: The payment status is changed successfully
he_IL: סטטוס התשלום השתנה בהצלחה

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
he_IL: ההזמנה %s ל: % s השתנה. %s ניתן לערוך הזמנה זו בדף זה: %s תודה, %s

en: The reservation has been modified
he_IL: ההזמנה שונתה

en: The start of time
he_IL: תחילת הזמן

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
he_IL: הזמן (הזמנים) ניתנים להזמנה, או שכבר הוזמנו בעבר!

en: The value of this field is just saved into DB.
he_IL: הערך של שדה זה נשמר כרגע בבסיס נתונים.

en: There are no extended booking forms
he_IL: אין טופס הזמנה מורחב

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
he_IL: קיימת גירסה חדשה של %1$s זמינה. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s"> הצג פרטים של גרסה %4$s </a>. <em> העדכון האוטומטי אינו זמין עבור הפלאגין. </em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
he_IL: לפעולה זו לא תהיה השפעה, אם טופס(י) התשלום פעיל!

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
he_IL: ההזמנה בוטלה מפני שלא קיבלנו תשלום ומנהל המערכת לא אישר זאת.

en: This booking resources does not exist
he_IL: משאבי ההזמנות הללו אינם קיימים

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
he_IL: דבר זה יכול להיות מופרך או מאומת אם חשבון Sage Pay שלך תומך בסוגים אלה של תשלומים

en: This checkbox must be checked
he_IL: תיבת סימון זו חייבת להיות מסומנת

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
he_IL: תכונה זו יכולה להשפיע על מהירות הגשת ההזמנה. האם אתה באמת רוצה לעשות את זה?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
he_IL: תכונה זו אינה פועלת עבור הזמנת משאבים עם קיבולת גבוהה יותר מאחד.

en: This feature is applying only for bookings for specific timeslots, or if activated check in/out time option.
he_IL: תכונה זו מיושמת רק עבור הזמנות עבור משבצות זמן  ספציפיים, או אם הופעלה לבדוק את זמן / אפשרות הזמן.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
he_IL: תכונה זו מספקת את האפשרות להציג את שדות הטופס השונים או כל תוכן HTML אחר בטופס ההזמנה, בהתאם לבחירה של יום בשבוע מסוים ביומן או בימים שונים, אשר מקצים מסנני עונה ספציפיים

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
he_IL: תכונה זו מספקת את האפשרות להשתמש במשבצות זמן שונים בטופס ההזמנה עבור ימי השבוע השונים או ימים שונים - אשר מקצים מסנני עונה ספציפיים. אז כל יום בשבוע (יום של מסנן העונה הספציפית) יכול לקבל רשימת משבצות זמן אחר.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
he_IL: תכונה זו שימושית כדי למנוע הזמנה כפולה של אותו תאריך(ים) או של אותו זמן(ים), אם כמה מבקרים מנסים להזמין את אותו תאריך(ים) באותו לוח שנה ובאותו זמן.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
he_IL: שדה זה אינו משפיע על הזמינות (הזמנת הזמן הספציפי).

en: This field is required
he_IL: זהו שדה חובה

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
he_IL: שדה זה גלוי רק בלוח הניהול ב %sהוסף דף הזמנה%s.

en: This field support only up to %s characters by payment system.
he_IL: שדה זה תומך רק עד %s תווים על ידי מערכת התשלומים.

en: This is default currency that showing at your website. Specific payment gateway(s) can support or does not suport it.
he_IL: זהו מטבע ברירת המחדל שמוצג באתר שלך. קבלת תשלום ספציפי יכול לתמוך או לא לתמוך בו.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
he_IL: זוהי כתובת דואר אלקטרוני של Paypal שבו התשלומים יישלחו

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
he_IL: זהו מזהה הסוחר המאובטח, שאותו ניתן למצוא בדף הפרופיל

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
he_IL: זהו שדה האימייל הראשי, המשמש לשליחת הודעות דואר אלקטרוני למבקרים.

en: This parameter have to assigned to you by %s
he_IL: פרמטר זה צריך להקצות לך על ידי %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
he_IL: קוד קצר זה %s משמש בדף, שבו אורחים יכולים %sלשנות%s את ההזמנה(ות) שלהם %sלבטל%s או לבצע %sתשלום%s לאחר קבלת בקשה לתשלום דואר אלקטרוני של מנהל מערכת

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
he_IL: קוד קצר זה %s משמש לבחירה של טופס ההזמנה של משאבים להזמנה ספציפיים בתיבה נבחרת

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
he_IL: קוד קצר זה %s משמש להצגת תוצאות החיפוש בדף מסוים, אם טופס החיפוש נשלח הוא יציג את תוצאות החיפוש בדף אחר

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
he_IL: פעולה זו לא תעבוד, אם האורח יעזוב את דף התשלום.

en: Thousands separator
he_IL: מפריד אלפים

en: Thu
he_IL: ה'

en: Thursday
he_IL: חמישי

en: Time Field
he_IL: שדה זמן

en: Time Format
he_IL: פורמט זמן

en: Time Slot
he_IL: משבצת זמן

en: Time Slot List
he_IL: רשימת משבצות זמן

en: Time Slots
he_IL: חריצי זמן

en: Time impact to cost
he_IL: השפעת הזמן על המחיר

en: Time of message showing
he_IL: זמן ההודעה מוצג

en: Time slots for different weekdays
he_IL: חריצי זמן עבור ימי חול שונים

en: TimeLine
he_IL: ציר זמן

en: Times
he_IL: זמנים

en: Times Fields
he_IL: שדות זמנים

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: Tips and Tricks
he_IL: טיפים וטריקים

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title near your select box.
he_IL: כותרת ליד תיבת הבחירה שלך.

en: Title of Search results:
he_IL: כותרת תוצאות החיפוש:

en: Title of booked timeslot(s)
he_IL: כותרת הזמנים הזמין (הזמינים)

en: Title of search results
he_IL: כותרת תוצאות החיפוש

en: Title of search widget
he_IL: כותרת של יישומון החיפוש

en: Titles of options
he_IL: אפשרויות של כותרות

en: To
he_IL: ל

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
he_IL: כדי להגדיר את הערך MD5 Hash בתגובת שרשרת עבור העסקאות שלך

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
he_IL: כדי ליצור דוא"ל אימות, עליך להשתמש ב class CSS מיוחד בשדה דוא"ל אחר.  CSS class זה חייב להתחיל עם מילים שמורות: %s ואחרי זה צריך להיות השם של שדה הדוא"ל הראשי שלך: %s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
he_IL: כדי לקבל מפתח API של יומן גוגל, אנא פעל לפי ההוראה

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
he_IL: כדי להשתמש בתכונה זו אתה %sחייב להפעיל את הקישור החזר אוטומטי%s בחשבון Paypal שלך.

en: Today
he_IL: היום

en: Today check in/out
he_IL: היום כניסה / יציאה

en: Together
he_IL: ביחד

en: Top
he_IL: עליון

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Total booking resource cost
he_IL: סך עלות הזמנת המשאבים

en: Total cost
he_IL: עלות כוללת

en: Transaction Key
he_IL: מפתח עסקה

en: Transaction type
he_IL: סוג עסקה

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
he_IL: עסקאות המתפרסמות כנגד חשבונות קיימים של סוחרים באמצעות אחת משיטות הבדיקה הנ"ל אינן מוגשות למוסדות פיננסיים לצורך הרשאה ואינן מאוחסנות בממשק הסוחר.

en: Trash
he_IL: אשפה

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
he_IL: נסה לבחור פחות מבקרים. מספר המבקרים עשוי להיות יותר ממספר היחידות הזמינות ביום(בימים) שנבחרו!

en: Tu
he_IL: ג'

en: Tue
he_IL: ג'

en: Tuesday
he_IL: שלישי

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
he_IL: לירה טורקית (רק עבור משתמשים  טורקיים)

en: Type
he_IL: סוג

en: Type %sdefault title of bookings%s in %stimeline at front-end side%s. You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page.
he_IL: הקלד% s כותרת ברירת המחדל של הזמנות% s בקו הזמן של% s בצד הקדמי של% s. ניתן להשתמש בקודים קצרים מהצורה התחתונה של דף שדות שדות.

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
he_IL: הקלד% s כותרת ברירת המחדל של הזמנות% s במצב תצוגת לוח שנה בדף הזמנת הזמנות (ניתן להשתמש בקודים קצרים מהצורה התחתונה של דף שדות שדות).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
he_IL: הקלד תעודות זהות של המשתמשים (מופרדים בפסיקים ",") כדי לחפש רק עבור משתמשים אלה, או להשאיר אותם ריקים לחיפוש אחר כל המשתמשים.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
he_IL: הקלד כתובת אתר עבור %sמבקרים% s כדי לערוך הזמנות. עליך להכניס %s קוד קצר לדף זה.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
he_IL: הקלד כתובת אתר של %sדף "תודה"%s

en: Type filter name
he_IL: הקלד שם מסנן

en: Type of days selection in calendar
he_IL: סוג הימים שנבחרו ביומן

en: Type only %sunique field name%s, that is not using in form
he_IL: הקלד רק %sשם שדה ייחודי%s, שאינו משתמש בטופס

en: Type the URL of search results page.
he_IL: הקלד את כתובת האתר של דף תוצאות החיפוש.

en: Type the message, when nothing found.
he_IL: הקלד את ההודעה, כאשר לא נמצא דבר.

en: Type the name of booking form
he_IL: הקלד את שם טופס ההזמנה

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
he_IL: הקלד את הסיבה %sלביטול%s עבור תבנית הדואר האלקטרוני.

en: Type the title of Search results.
he_IL: הקלד את הכותרת של תוצאות החיפוש.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
he_IL: הקלד את שם ההודעה %sלאחר ביצוע ההזמנה על ידי המשתמש%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
he_IL: הקלד את זמן % s ההרשמה % s שלך של זמן ביצוע ההזמנה

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
he_IL: הקלד את זמן %sההזמנה%s שלך בזמן ביצוע ההזמנה

en: Type your %savailability%s description
he_IL: הקלד את תיאור %sהזמינות%s שלך

en: Type your %scost%s description
he_IL: הקלד את % sתיאור% s העלות

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
he_IL: הקלד את %sסמלי המטבע שלך%s כדי להציג את המחיר היומי בתא התא. %sתיעוד על סמלי מטבעות% s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
he_IL: הקלד את % sמספר הימים שלך עבור טווח הבחירה% s

en: Type your %sreason for payment%s request
he_IL: הקלד את %sהסיבה% s  לבקשה

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
he_IL: הקלד את% s הספציפיות שלך ב-% s, שאותן ניתן לבחור על ידי אורחים, או השאר ערך זה ריק. זה יכול להיות מופרדים כמה ימים על ידי פסיק (לדוגמה:% s) או על ידי מקף (לדוגמה:% s, שלה זהה לזה:% s) או שילוב (לדוגמה:% s, שלה זהה לזה:% s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
he_IL: הקלד את% s הכותרת% s, מה יוצג בתיאור הסבר לעכבר ליד זמני זמן מוגדרים (ים)

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
he_IL: הקלד את תבנית התאריך עבור הודעות דואר אלקטרוני וטבלת ההזמנה. %sתיעוד על תבנית תאריך%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
he_IL: הקלד את התאריך בתבנית %s. דוגמה: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
he_IL: הקלד את %sנושא%s הודעת הדואר האלקטרוני שלך עבור הודעת אישור ההזמנה.

en: Type your email message content.
he_IL: הקלד את תוכן הודעת האימייל שלך.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
he_IL: הקלד את פורמט הזמן עבור הודעות דואר אלקטרוני ואת שולחן ההזמנה. %sתיעוד בזמן עיצוב% s

en: U.S. Dollars
he_IL: דולר אמריקני

en: URL of "thank you" page
he_IL: כתובת האתר של הדף "תודה"

en: URL of Search Results
he_IL: כתובת אתר של תוצאות חיפוש

en: URL of search results:
he_IL: כתובת אתר של תוצאות חיפוש:

en: URL to edit bookings
he_IL: כתובת אתר כדי לערוך הזמנות

en: Unavailable days from today
he_IL: ימים לא זמינים , החל מהיום

en: Unavailable time before / after booking
he_IL: זמן לא זמין לפני / לאחר ביצוע ההזמנה

en: Unavailable week days
he_IL: ימי חול לא זמינים

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
he_IL: תחת החזר אוטומטי עבור תשלומים באתר, לחץ על כפתור רדיו.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
he_IL: תחת הקטע "גישה ציבורית ל- API" לחץ על הלחצן "צור מפתח חדש".

en: Uninstall
he_IL: הסר את ההתקנה

en: Uninstall / deactivation
he_IL: הסרת התקנה / השבתה

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unknown Status
he_IL: סטטוס לא ידוע

en: Unknown status
he_IL: סטטוס לא ידוע

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unread
he_IL: לא נקרא

en: Until
he_IL: עד

en: Updated booking: %s
he_IL: הזמנה מעודכנת: %s

en: Updated successfully
he_IL: עודכן בהצלחה

en: Updating
he_IL: עדכון

en: Updating...
he_IL: עִדכּוּן...

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Upgrade Notice
he_IL: הודעת השדרוג

en: Upgrade Now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Upgrade to higher version
he_IL: שדרג לגרסה גבוהה יותר

en: Upgrade to higher versions
he_IL: שדרוג לגרסאות חדשות יותר

en: Usage
he_IL: שימוש

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
he_IL: השתמש בתאריך "הגעה" כזמין בלוח השנה עבור הזמנת משאבים עם קיבולת גבוהה יותר מ-1 עבור תוצאות החיפוש

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
he_IL: השתמש בתאריך "יציאה" כזמין ביומן עבור הזמנת משאבים עם קיבולת גבוהה יותר מ-1 בתוצאות חיפוש

en: Use CSS BootStrap
he_IL: השתמש באתחול CSS

en: Use SSL connection
he_IL: השתמש בחיבור SSL

en: Use cURL posting
he_IL: השתמש בפרסום של כתובות אתרים

en: Use check in/out time
he_IL: השתמש בזמן הצ'ק אין / אאוט

en: Use pending days as available
he_IL: השתמש בימים המוגדרים כממתינים כזמינים

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
he_IL: השתמש בחיבור SSL לפרסום נתונים, במקום בחיבור HTTP סטנדרטי

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
he_IL: השתמש בכתובת האתר עבור פרסום נתונים, במקום בפונקציה ()fsockopen

en: Use these shortcodes for customization:
he_IL: השתמש בקודים קצרים אלה לצורך התאמה אישית:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
he_IL: השתמש בשדה זה עבור %sתיקון עלות%s במהלך הוספת הזמנה חדשה.

en: Use time selections as recurrent time slots
he_IL: השתמש בבחירות זמן כמשבצות זמן חוזרות

en: Used for
he_IL: בשימוש עבור

en: User
he_IL: משתמש

en: User  is Activated
he_IL: המשתמש מופעל

en: User  is Deactivated
he_IL: המשתמש מושבת

en: User Role
he_IL: תפקיד המשתמש

en: User permissions for plugin menu pages
he_IL: הרשאות משתמש לעמודי תפריט התוסף

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Users Settings
he_IL: הגדרות משתמשים

en: Using BootStrap CSS for the form fields
he_IL: השתמש באתחול CSS עבור שדות טופס

en: Valuation days
he_IL: ימי הערכה

en: Values
he_IL: ערכים

en: Vendor Name
he_IL: שם ספק

en: Verified IPN
he_IL: IPN מאומת

en: Version
he_IL: גרסה

en: Version %s By %s
he_IL: גרסה %s לפי %s

en: View details
he_IL: הצג פרטים

en: View mode
he_IL: מצב צפייה

en: Visible months
he_IL: חודשים גלויים

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
he_IL: המבקר יכול לבחור רק 4 ימים החל מיום שני, 3 או 7 ימים - יום שישי, יומיים - יום שבת וכו ' …

en: Visitors
he_IL: מבקרים

en: Voided
he_IL: בוטל

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning!
he_IL: אזהרה!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
he_IL: אזהרה! פעולה נכשלה. התאריכים הנוכחיים כבר הוזמנו שם.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
he_IL: אזהרה! מתרחשת שגיאה כלשהי במהלך שליחת בקשת רישום.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
he_IL: אזהרה! המשאב לא השתנה. התאריכים הנוכחיים כבר הוזמנו שם.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
he_IL: אַזהָרָה!!! לאחר שתאשר את ההזמנה הספציפית, כל ההזמנות הממתינות שלך לאותו משאב הזמנה כמו הזמנה מאושרת לתאריכים, המצטלבות עם תאריכי ההזמנה המאושרים, יבוטלו באופן אוטומטי!

en: We
he_IL: ד'

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
he_IL: הקמנו כמה קישורים כדי להתחיל:

en: Wed
he_IL: ד'

en: Wednesday
he_IL: רביעי

en: Week
he_IL: שבוע

en: Week days conditions.
he_IL: תנאי יום בשבוע.

en: Weekdays
he_IL: ימי חול

en: Weekend
he_IL: סוף שבוע

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
he_IL: כאשר מסומנת, כל הימים השמורים חייבים להיות באותו משאב ההזמנה אחרת הודעת שגיאה תוצג.

en: Wide days view
he_IL: תצוגת ימים רחבה

en: Wizard (several steps)
he_IL: אשף (כמה צעדים)

en: Work days
he_IL: ימי עבודה

en: Wrap each item with %s tag
he_IL: גלישת כל פריט % sבתג

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
he_IL: שגיאת %s הזמנה בכתובת האתר (כנראה פג)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
he_IL: שגיאת הזמנה שגויה בכתובת האתר. כנראה הבְּלִיל פג.

en: XOR Encryption password
he_IL: XOR סיסמת הצפנה

en: Year
he_IL: שנה

en: Years
he_IL: שנים

en: Yen
he_IL: ין

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
he_IL: אתה מורשה להזמין מספר בלתי מוגבל של הזמנות באותם תאריכים, הסיבה יכולה להיות של הזמנות כפולות באותו תאריך. האם אתה באמת רוצה לעשות את זה?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
he_IL: אתה צריך להיות בטוח במה שאתה עושה. אתה משבית טעינה של ג'אווה סקריפט, האם אתה באמת רוצה לעשות את זה?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
he_IL: ניתן %sלהשתמש בקוד קצר זה רק פעם אחת%s בטופס.

en: You can also use the %s in the form.
he_IL: ניתן גם להשתמש ב %s בטופס.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
he_IL: תוכל לבדוק את %sההוראה זו כיצד ליצור ולהשתמש במפתח ה- API של גוגל שלך%s.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
he_IL: באפשרותך להגדיר את הקודים של הקופון בהנחה %sבדף%s זה.

en: You can customize the country list at this file: %s
he_IL: ניתן להתאים אישית את רשימת הארצות בקובץ זה: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
he_IL: ניתן ליצור את שדות הטופס עבור הטופס שלך (בצד שמאל) על ידי שדה ספציפי לבחירה בתיבת הבחירה הנ"ל.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
he_IL: ניתן להוסיף מספר יומנים של משאבים שונים לטופס המאפשר לך להזמין מספר משאבים במהלך תהליך ההזמנה.

en: You can insert this field with default selected value.
he_IL: ניתן להוסיף שדה זה עם ערך ברירת המחדל שנבחר.

en: You can override this email template in this folder %s
he_IL: באפשרותך לעקוף תבנית דואר אלקטרוני זו בתיקייה %s

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
he_IL: תוכל לבקש את העדכון החדש של הפלאגין ב-%1$sבדף זה%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
he_IL: באפשרותך לאפס את תבנית הטופס הפעיל על-ידי בחירה %sבתבנית טופס%s ברירת המחדל בסרגל הכלים העליון. אנא בחר את תבנית הטופס ולחץ על כפתור %sהאתחול%s לאיפוס טופס פעיל בלבד (טופס הזמנה או טופס טופס הזמנת שדות). לחץ  על %sשני%s הכפתורים אם ברצונך לאפס את שתי הטפסים: טופס הזמנה ותוכן טופס הזמנת שדות.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
he_IL: ניתן לציין קיזוז נוסף מנקודת הסיום שבחרת. קיזוז יכול להיות שלילי.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
he_IL: אתה יכול לציין קיזוז נוסף מנקודת ההתחלה שבחרת. הקיזוז יכול להיות שלילי.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
he_IL: אתה יכול לציין את מספר האירועים המרבי שיובא במהלך פעילות אחת.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
he_IL: ניתן להשתמש (בנושא ובתוכן של תבנית דואר אלקטרוני) בכל קודים קצרים, שבהם השתמשת בטופס ההזמנה. השתמש בקודים הקצרים באותו אופן שבו השתמשת בתוכן הטופס התוכן שנמצא בהגדרות של שדות דף.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
he_IL: ניתן להשתמש בכל % sתגי HTML %s בטופס ההזמנה. השתמש בתגי HTML בקפידה. ודא שכל התגים "הפתוחים" (כמו %s) סגורים (כמו זה %s).

en: You can use any shortcodes, that you can use in payment description form at Settings Payment General page
he_IL: תוכל להשתמש בכל הקודים הקצרים, שבהם תוכל להשתמש ב'טופס תיאור התשלום' בדף הגדרות תשלום כללי

en: You can use any shortcodes, which you have used in content of booking fields data form.
he_IL: ניתן להשתמש בכל הקודים הקצרים, שבהם השתמשת בתוכן של טופס נתוני שדות.

en: You can use following shortcodes in content of this template
he_IL: ניתן להשתמש בקודים קצרים הבאים בתוכן של תבנית זו

en: You can use several values, separated by a comma.
he_IL: ניתן להשתמש במספר ערכים, מופרדים באמצעות פסיק.

en: You can use several values, separated by comma.
he_IL: ניתן להשתמש במספר ערכים, מופרדים בפסיקים.

en: You can use the several values, separated by comma.
he_IL: ניתן להשתמש במספר ערכים, מופרדים באמצעות פסיק.

en: You do not set any parameters for booking editing
he_IL: אינך קובע פרמטרים כלשהם לביצוע עריכת ההזמנה

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
he_IL: עליך להיות בעל קוד קצר זה:% s בטופס ההזמנה.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
he_IL: אתה חייב לא לבטל את טעינת קבצי האתחול המתקדמות בסעיף ההגדרות האלה!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
he_IL: אתה חייב להיות בעל קוד קצר זה: %s בטופס.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
he_IL: עליך לאשר הזמנה חדשה %s עבור: %s פרטים נוספים:%s כעת ההזמנה ממתינה לאישור. בקר בחלונית ההתייחסות%sתודה לך, %s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
he_IL: עליך לשלם %s עבור הזמנה %s ב- %s. %s  אנא בצע תשלום בדף זה: %s תודה, %s

en: You need to make payment for this reservation
he_IL: אתה צריך לבצע תשלום עבור ההזמנה הזו

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
he_IL: אתה צריך להשתמש בקוד קצר מיוחד [bookingedit] עבור עריכת ההזמנה.

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
he_IL: עליך להשאיר את כתובת האתר של תגובת שרשרת ריקה ואת קישור הקבלה בכתובת האתר/טקסט בממשק הסוחר, אם מופעלת כאן תגובת שרשרת.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
he_IL: כעת תראה טבלה שנטענת עם הפריט העליון כמפתח ה- API. העתק והדבק אותו בשדה %sמפתח API של גוגל%s בדף זה.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
he_IL: ההזמנה שלך %s עבור: %s  בוטלה.  %sתודה לך, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
he_IL: הזמנתך %s עבור: %s אושרה.%s תודה, %s

en: Your booking has been approved
he_IL: ההזמנה שלך אושרה

en: Your booking has been declined
he_IL: ההזמנה שלך נדחתה

en: Your emails do not match
he_IL: הודעות האימייל שלך אינן תואמות

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
he_IL: הזמנתך %s עבור: %s אושרה.%sבאפשרותך לערוך את ההזמנה בדף זה: %s תודה, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
he_IL: הזמנתך %s עבור: %s כעת מעובדת! אנו נשלח אישור בדואר אלקטרוני. %s תודה, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
he_IL: הזמנתך %s עבור: %s היא כעת מעובדת! אנו נשלח אישור בדואר אלקטרוני. %sניתן לערוך הזמנה זו בדף זה: %s תודה, %s

en: additional booking cost
he_IL: עלות הזמנה נוספת

en: admin
he_IL: מנהל הדף

en: admin panel
he_IL: פאנל הניהול

en: and %s on seasons:
he_IL: ו- % s בעונות:

en: as additional sum
he_IL: כסכום נוסף

en: available
he_IL: זמין

en: balance
he_IL: סיכום ביניים

en: balance cost
he_IL: עלות איזון

en: capacity of booking resource.
he_IL: קיבולת של משאב הזמנה.

en: comma
he_IL: פסיק

en: confirmation email field of the primary email field
he_IL: אישור שדה דואר אלקטרוני של שדה דואר אלקטרוני ראשי

en: content data of this booking
he_IL: נתוני התוכן של ההזמנה

en: cost of booking resource.
he_IL: עלות משאב הזמנה.

en: coupon
he_IL: קופון

en: current date
he_IL: תאריך נוכחי

en: current time
he_IL: זמן נוכחי

en: date
he_IL: תאריך

en: day
he_IL: יום

en: day(s)
he_IL: יום(ימים)

en: days
he_IL: ימים

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
he_IL: ערך ברירת המחדל, אם לא נבחרו תאריכים, או לא קיימים תנאים שהם נכונים.

en: delete all booking data
he_IL: למחוק את כל נתוני ההזמנה

en: delete configuration
he_IL: למחוק תצורה

en: deposit
he_IL: להפקיד

en: deposit cost
he_IL: עלויות הפקדה

en: deposit payment for booking resource
he_IL: תשלום עבור הפקדת המשאב ההזמנה

en: discount
he_IL: הנחה

en: does not exist
he_IL: לא קיים

en: field
he_IL: שדה

en: fields
he_IL: שדות

en: fixed sum
he_IL: סכום קבוע

en: fixed total in
he_IL: סך קבוע

en: for 1 day
he_IL: במשך יום אחד

en: for 1 hour
he_IL: במשך שעה

en: for 1 night
he_IL: ללילה אחד

en: for all days!
he_IL: לכל הימים!

en: from the cost of 1 day
he_IL: מן העלות של יום אחד

en: front panel
he_IL: פאנל קדמי

en: here
he_IL: כאן

en: hour
he_IL: שעה

en: hour(s)
he_IL: שעה(ות)

en: hours
he_IL: שעות

en: make user active
he_IL: להפוך את המשתמש לפעיל

en: make user inactive
he_IL: להפוך את המשתמש ללא פעיל

en: max
he_IL: מקסימום

en: maximum number of visitors per booking resource.
he_IL: המספר המקסימלי של מבקרים למשאב ההזמנה.

en: min
he_IL: מינימום

en: minutes
he_IL: דקות

en: month
he_IL: חודש

en: month(s)
he_IL: חודש(ים)

en: months
he_IL: חודשים

en: night
he_IL: לילה

en: night(s)
he_IL: לילה (לילות)

en: no
he_IL: לא

en: of
he_IL: של

en: of configuration booking form in English and French languages
he_IL: של טופס הזמנת תצורה בשפות אנגלית וצרפתית

en: of every month
he_IL: של כל חודש

en: of payment
he_IL: של תשלום

en: of total cost
he_IL: מעלות כוללת

en: on each
he_IL: בכל אחד

en: on each day
he_IL: על כל יום

en: optional
he_IL: אופציונאלי

en: or
he_IL: או

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
he_IL: או הוסף את %sיישומון%s יומן ההזמנה לסרגל הצד שלך.

en: original booking cost
he_IL: עלות ההזמנה המקורית

en: parent resource
he_IL: משאב האב

en: per 1 day
he_IL: לכל יום

en: required
he_IL: נדרש

en: seconds
he_IL: שניות

en: semicolon
he_IL: נקודה ופסיק

en: show amount to pay
he_IL: להציג סכום לתשלום

en: show number of search results
he_IL: הצג מספר תוצאות חיפוש

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
he_IL: התחל קטע תרגום חדש בשפה מסוימת, כאשר היכן %s - שנמצא מקום התרגום.

en: time
he_IL: זמן

en: title of booking resource
he_IL: כותרת של משאב ההזמנה

en: to
he_IL: ל

en: total booking cost
he_IL: עלות ההזמנה הכוללת

en: unavailable
he_IL: לא זמין

en: visitor
he_IL: מבקר

en: website
he_IL: אתר אינטרנט

en: websites
he_IL: אתרי אינטרנט

en: week
he_IL: שבוע

en: weeks
he_IL: שבועות

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
he_IL: ב %s - ברירת המחדל של לוח שנה %s (באפשרותך לבחור את המשאב הרצוי של לוח השנה על ידי הוספת קוד קצר לדף)%s

en: year(s)
he_IL: שנה(ים)

en: yes
he_IL: כן
