booking - en to nl_NL translation catalogue (1754 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
nl_NL:  Vink dit vak aan om de %sdagelijkse kostprijs in de datumcellen%s in de kalender(s) weer te geven.

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
nl_NL:  Vink deze checkbox aan om de dagelijkse kostprijs met een tooltip weer te geven als de muis over een dag van de kalender beweegt.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
nl_NL:  Selecteer dit als u de %sboekingsinformatie%s boven het betalingsformulier wilt weergeven

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
nl_NL:  Volg deze instructies om je "listener" in te stellen in je PayPal-account:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
nl_NL:  Als een thema of een andere plugin  het Bootstrap JavaScript's laadt, dan kan het laden van dat script worden uitgeschakeld voor deze plugin.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
nl_NL:  Geeft aan of de transactie een betaling is voor een voltooide verkoop, of een autorisatie voor een voltooide verkoop, die later nog moet worden ontvangen.

en:  Parameters are incorrect,
nl_NL:  Parameters zijn onjuist,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
nl_NL:  Selecteer de optie om te testen (Sandbox Testomgeving) of live Paypalbetaling.

en:  Select your cost configuration.
nl_NL:  Selecteer je kostenconfiguratie.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
nl_NL:  Activeer/Deactiveer "mogelijk gemaakt door Booking Calendar" melding onder de kalender.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
nl_NL:  Activeer/Deactiveer versie kennisgeving en hulpinfo links op admin panel.

en:  for all days!
nl_NL:  voor alle dagen!

en: !Paid OK
nl_NL: Betaling geslaagd

en: %s - ID of booking resource,
nl_NL: %s - ID van het boekingsobject,

en: %s - ID of page with booking form,
nl_NL: %s - ID van de pagina met het boekingsformulier,

en: %s - Server Integration Method (SIM)
nl_NL: %s - Server Integratie Methode (SIM)

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
nl_NL: %s - toevoegen van reden van weigering van de boeking, u kunt het toevoegen vóór het verzenden van de e-mail,

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
nl_NL: %s - toevoegen van de reden van de betaling voor de boeking, u kunt het invoern vóór het verzenden van de e-mail,

en: %s - availability of booking resource,
nl_NL: %s - beschikbaarheid van het object,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
nl_NL: %s - boekingsinformatie, genomen uit het uittreksel gekoppeld aan het bericht,

en: %s - check-in date,
nl_NL: %s aankomstdatum,

en: %s - check-out date,
nl_NL: %s vertrekdatum,

en: %s - cost of booking the resource,
nl_NL: %s - kostprijs om het object te boeken,

en: %s - default selection number of visitors,
nl_NL: %s - standaard selectie aantal personen,

en: %s - definition of check-out date.
nl_NL: %s - bepaling van vertrekdatum.

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
nl_NL: %s - uitgelichte afbeelding, genomen van de uitgelichte afbeelding gekoppeld aan het bericht,

en: %s - inserting BIC
nl_NL: %s - invoegen BIC

en: %s - inserting IBAN
nl_NL: %s - invoegen IBAN

en: %s - inserting ID of booking
nl_NL: %s - invoegen van het ID van de boeking

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
nl_NL: %s - invoegen van het IP-adres van de klant die deze actie uitvoerde

en: %s - inserting account name
nl_NL: %s - invoegen van de naam van de rekeninghouder

en: %s - inserting account number
nl_NL: %s - invoegen van het rekeningnummer

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
nl_NL: %s - invoegen het adres van de pagina (indien aanwezig), waar de klant deze actie uitvoert

en: %s - inserting all bank accounts details
nl_NL: %s - invoegen van de bankrekening gegevens

en: %s - inserting bank name
nl_NL: %s - invoegen van de naam van de bank

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
nl_NL: %s - invoegen van  aankomstdatum (eerste dag van de boeking),

en: %s - inserting check-in date (only date without time) (first day of reservation),
nl_NL: %s - invoegen van aankomstdatum (enkel de datum zonder tijd)(eerste dag van de boeking),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
nl_NL: %s - invoegen van de vertrekdatum (laatste dag van de boeking),

en: %s - inserting check-out date (only date without time) (last day of reservation),
nl_NL: %s - invoegen van de vertrekdatum (enkel de datum zonder tijd)(laatste dag van de boeking),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
nl_NL: %s - invoegen inhoud van User-Agent: header van het huidig verzoek, als er een is

en: %s - inserting data from fields of booking form
nl_NL: %s - gegevens uit de velden van het boekingsformulier invoegen

en: %s - inserting data info about the booking
nl_NL: %s - invoegen van data info over de boeking

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
nl_NL: %s - invoegen van data info over de boeking, die geconfigureerd is in het inhoud-formulier op de Instellingen Velden pagina

en: %s - inserting date of this action
nl_NL: %s - invoegen van datum van deze actie

en: %s - inserting link for export booking to
nl_NL: %s - invoegen van een link voor het exportren van de boeking

en: %s - inserting link for move booking to trash in 1 mouse click
nl_NL: %s - invoegen van een link voor het met-één-klik naar de prullenbak verplaatsen van de boeking

en: %s - inserting link to approve booking in 1 mouse click
nl_NL: %s - invoegen van een link voor het met-één-klik goedkeuren van de boeking

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van link naar de pagina waar de klant de boeking kan betalen, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Voorbeeld: %s)

en: %s - inserting link to set booking as pending in 1 mouse click
nl_NL: %s - invoegen van een link voor het met-één-klik wijzigen van de boekingstatus naar 'in behandeling'

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van link naar de pagina waar de klant de boeking kan annuleren, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Voorbeeld: %s)

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van een link naar de pagina waar de klant de boeking kan aanpassen, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Voorbeeld: %s)

en: %s - inserting link to the page where visitor can see listing of own bookings,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
nl_NL: %s - invoegen van een link naar de pagina waar de klant de boeking kan aanpassen, (mogelijk om de %s parameter te gebruiken om verschillende %s van deze pagina in te stellen. Bijvoorbeeld: %s)

en: %s - inserting moderate link of new booking
nl_NL: %s - invoegen van link voor het beheren van een nieuwe boeking

en: %s - inserting modification date of booking
nl_NL: %s - invoegen van de datums van de boeking

en: %s - inserting new line
nl_NL: %s - nieuwe regel invoegen

en: %s - inserting sort code
nl_NL: %s - invoegen van de sorteringscode

en: %s - inserting the cost of  booking
nl_NL: %s - invoegen van de kostprijs van de boeking

en: %s - inserting the dates of booking
nl_NL: %s - invoegen van de datums van de boeking

en: %s - inserting the number of booking dates
nl_NL: %s - invoegen van het aantal boekingsdatums

en: %s - inserting time of this action
nl_NL: %s - invoegen van de tijd van deze actie

en: %s - inserting your site URL
nl_NL: %s - invoegen van de URL van je site

en: %s - link to the page with booking form,
nl_NL: %s - link naar de pagina met het boekingsformulier,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
nl_NL: %s - maximum aantal personen voor het object,

en: %s - resource title,
nl_NL: %s - titel van het object,

en: %s - search button,
nl_NL: %s - zoekknop,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
nl_NL: %s - zoek in berichten/pagina's die deel uitmaken van deze categorie,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
nl_NL: %s - zoek in berichten/pagina's die deze tag hebben,

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
nl_NL: %s - begin nieuwe vertaalsectie, waar %s - lokale van vertaling

en: %s Finish getting sort dates. %s
nl_NL: %s Klaar met gesorteerde datums. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
nl_NL: %s Gevonden %s niet geïndexeerde boekingen %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
nl_NL: %s Belangrijk!%s Dit overschrijft elke tijdsselectie in je boekingsformulier.

en: %s Settings
nl_NL: Instelling van %s

en: %s You can use in this shortcode the same parameters as for %s shortcode
nl_NL: %s Je kunt in deze shortcode dezelfde parameters gebruiken als in %s shortcode

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
nl_NL: %s en %s voorwaarden hebben een hogere prioriteit dan een %s dagbereik.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
nl_NL: %s of %s - invoegen van de titel van het object

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
nl_NL: %s of het minimum en vast aantal selectie dagen voor specifieke dag , week of periode.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
nl_NL: %s – kalender van het object met %s

en: %s, then total cost will be %s
nl_NL: %s, dan zullen de totale kosten %s zijn

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
nl_NL: %s, dan zullen de totale kosten (wanneer er 3 dagen zijn geselecteerd) %s zijn

en: %sDescription of usage%s.
nl_NL: %sBeschrijving van gebruik%s.

en: %sEarly booking discount%s for booking resource
nl_NL: %sVroegboekkorting%s voor boekingsobject

en: %sEmail verification field%s.
nl_NL: %sE-mail verificatieveld%s.

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
nl_NL: %sFout!%s Het verzoek is niet geldig, ververs de pagina en probeer het nog een keer.

en: %sExample%s.
nl_NL: %sVoorbeeld%s.

en: %sFor Malaysia Only%s. iPay88 - Payment Switching Gateway integration %s
nl_NL: %s Alleen voor Maleisië%s. iPay88 - Betaling Switching Gateway-integratie %s

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
nl_NL: %sBelangrijk!%s Als er een boekingskalender (ingevoegd in een bericht of pagina) tegelijkertijd met een widget op dezelfde pagina, zal de laatste niet zichtbaar zijn.

en: %sLast minute booking discount%s for booking resource
nl_NL: %sLast minute boekingskorting%s voor boekingsobject

en: %sNo this booking resources.%s
nl_NL: %sNiet deze objecten.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
nl_NL: %s Diverse widgets worden ondersteund in de %sbetaalde versie%s.

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
nl_NL: %sWaarschuwing ! De boekingskalender voor dit object staat al op de pagina, controleer a.u.b. meer over deze kwestie op %sdeze pagina%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
nl_NL: %sJe hebt geen toegang tot deze objecten.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
nl_NL: %sJe hebt geen toegang tot deze pagina.%s Je account is niet actief, neem alstublieft contact op met de beheerder.%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
nl_NL: %snaam%s - de unieke naam van de voorwaardegroep, die verschillende voorwaarden met verschillende waarden bevat. Bijvoorbeeld als je specifieke html-inhoud wil voor de verschillende weekdagen, kun je verschillende voorwaarden hebben, met dezelfde naam met verschillende waardeparameters in de voorwaarden. Ontdek er meer over in de voorbeelden.

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
nl_NL: %stype%s - type voorwaarde. Er zijn 2 types voorwaarden: "weekdag" en "periode". "weekdag" is de voorwaarderegel gebaseerd op de geselecteerde dag van de week, zoals maandag, dinsdag enz. "periode" is de voorwaarderegel gebaseerd op de  "periodefilter naam" van de geselecteerde datum. M.a.w. de voorwaarde is WAAR als de geselecteerde dag deel uitmaakt van een periode op de periodefilter pagina.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
nl_NL: %swaarde%s - waarde van de speficieke voorwaarden. Als de waarde waar is, dan zal de inhoud van de voorwaarden getoond worden in het boekingsformulier. Je kunt de standaardwaarde nemen (leeg - "", of zo - "*") voor weergeven van de inhoud van deze voorwaarde, als alle andere voorwaarden VALS zijn, of initieel, als de datum in de kalender nog niet geselecteerd is.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
nl_NL: %swaarde%s - waarde van de specifieke voorwaarden. Als de waarde waar is, zal de inhoud van de voorwaarden zichtbaar zijn in het boekingsformulier. Je kunt de standaardwaarde gebruiken (leeg - "", of zo - "*") om de inhoud van deze voorwaarden weer te geven, als alle andere voorwaarden VALS zijn, of initieel, als de datum in de kalender nog niet geselecteerd is.

en: + Add Account
nl_NL: + Voeg een rekening toe

en: + Add Time Slot
nl_NL: + Voeg Tijdvak  toe

en: .ics - is a file format of iCalendar standard for exchanging calendar and scheduling information between different sources %s Using a common calendar format (.ics), you can keep all your calendars updated and synchronized.
nl_NL: .ics is een standaard bestandsformaat van iCalendar voor het uitwisselen van kalender en agenda informatie tussen verschillende bronnen %s.  Door gebruik te maken van een algemeen kalender format (.ics), kun je al je agenda's up-to-date en gesynchroniseerd houden.

en: .ics Feed URL
nl_NL: .ics feed URL

en: 00:00 today
nl_NL: 00:00 vandaag

en: 2 Months
nl_NL: 2 maanden

en: 3 Months
nl_NL: 3 maanden

en: ASC
nl_NL: Oplopend

en: AUTHENTICATE
nl_NL: VERIFIËREN

en: Abort
nl_NL: Afbreken

en: About Booking Calendar
nl_NL: Over Booking Calendar

en: Accepted Currency
nl_NL: Geaccepteerde valuta

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
nl_NL: Toegang tot deze feed werd geweigerd (403). Zorg dat je openbaar delen ingeschakeld hebt voor je kalender.

en: Account Name
nl_NL: Rekening naam

en: Account Number
nl_NL: Rekeningnummer

en: Account Type
nl_NL: Accounttype

en: Account details
nl_NL: Details van de rekening

en: Action after booking is done
nl_NL: Actie na het aanmaken van een boeking

en: Action is not allowed!
nl_NL: Deze actie is niet toegestaan!

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Actions tab
nl_NL: Acties tab

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate Relay Response
nl_NL: Activeer Relay Response

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van het geaccepteerde%s object in de legenda

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van beschikbaar%s item in de legenda

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van het gedeeltelijk geboekte%s item in de legenda

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
nl_NL: Activeer en typ uw %stitel van item in behandeling%s in de legenda

en: Activate auto import
nl_NL: Activeer automatisch importeren

en: Activate custom booking forms for regular users
nl_NL: Activeer aangepaste boekingsformulieren voor regelmatige gebruikers

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
nl_NL: Activeer het laden van CSS en JavaScript bestanden van de plugin alleen op aangegeven pagina's.

en: Activate this option only for testing beta features
nl_NL: Activeer deze optie alleen voor het testen van beta functionaliteiten

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Payment Gateways
nl_NL: Active betalingsproviders

en: Add New
nl_NL: Toevoegen

en: Add New Booking Resource(s)
nl_NL: Toevoegen van nieuw(e) object(en)

en: Add New Custom Form
nl_NL: Nieuw aangepast formulier toevoegen

en: Add New Discount Coupon
nl_NL: Nieuwe kortingscode toevoegen

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add booking
nl_NL: Eigen boekingen

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
nl_NL: Voeg nieuwe boekingen toe vanuit een bericht/pagina of vanuit %sAdminpagina%s.

en: Add new cost
nl_NL: Voeg aanpassing(en) toe

en: Add to Google Calendar
nl_NL: Toevoegen aan Google kalender

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
nl_NL: Voeg tooltip toe aan de kalender om de beschikbaarheid weer te geven, gebaseerd op het aantal beschikbare objecten die voor elke dag overblijven.

en: Additional cost in %s per 1 day
nl_NL: Bijkomende kosten in %s per 1 dag

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
nl_NL: Bijkomende kosten, afhankelijk van selectie van velden in het formulier.

en: Additional info
nl_NL: Bijkomende info

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address (required)
nl_NL: Adres (verplicht)

en: Adults
nl_NL: Volwassenen

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Cost
nl_NL: Geavanceerde kosten

en: Advanced Cost Settings
nl_NL: Instellingen voor de geavanceerde kosten

en: Advanced Fields
nl_NL: Geavanceerde velden

en: Advanced Templates
nl_NL: Geavanceerde templates

en: After booking
nl_NL: Na de boeking

en: Aggregate booking dates from other resources
nl_NL: Voeg boekingsdata van andere objecten samen

en: All
nl_NL: Alles

en: All booking resources
nl_NL: Alle boekingsobjecten

en: All bookings
nl_NL: Alle boekingen

en: All dates
nl_NL: Alle datums

en: All days
nl_NL: Alle dagen

en: All resources
nl_NL: Alle objecten

en: All selected dates in "short" format.
nl_NL: Alle geselecteerde datums in "kort" formaat.

en: All selected dates with times in "short" format..
nl_NL: Alle geselecteerde datums met tijden in "kort" formaat.

en: All selected dates with times.
nl_NL: Alle geselecteerde datums met tijden.

en: All selected dates.
nl_NL: Alle geselecteerde dagen.

en: Allow %smultiple%s selections
nl_NL: Laat %smeervoudige%s selectie toe

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
nl_NL: Laat betalingen per %sdirecte bankoverschrijving%s toe

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
nl_NL: Ongelimiteerde boekingen toestaan op dezelfde dag(en)

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
nl_NL: Sommige eerdere versie van IE ondersteunen geen uitschakelen van opties in de selectievakken.

en: Always use Description
nl_NL: Gebruik altijd de omschrijving

en: Amount different
nl_NL: Bedrag verschillend

en: Amount to pay
nl_NL: Bedrag te betalen

en: Answer the secret question.
nl_NL: Beantwoord de geheime vraag.

en: Any
nl_NL: Elke

en: Any Status
nl_NL: Elke status

en: Any day of week
nl_NL: Om het even welke dag van de week

en: Any days
nl_NL: Alle dagen

en: Apartment#1
nl_NL: Apartement nr. 1

en: Apartment#2
nl_NL: Apartement nr. 2

en: Apartment#3
nl_NL: Apartement nr. 3

en: Append check out day
nl_NL: Voeg check-uit dag toe

en: Append one check out day, during import .ics feeds, if activated using check in/out times
nl_NL: Voeg een check-uit dag toe tijdens het importeren van .ics feeds, indien deze geactiveerd wordt met gebruik van check-in/-uit tijden

en: Apply
nl_NL: Toevoegen

en: Apply booking resources selection
nl_NL: Voeg geselecteerde objecten toe

en: Apply discount coupon code directly to days cost
nl_NL: Kortingsboncode direct toepassen op dagen kosten

en: Apply discount, only if %scheck in%s day inside of this %sseason filter%s
nl_NL: Pas korting alleen toe indien %sCheck-in%s datum binnen dit %sSeizoensfilter%s valt

en: Apply discount, only if difference between %stoday%s and %scheck in%s day %sless%s than
nl_NL: Pas korting alleen toe indien het verschil tussen %svandaag%s en %scheck in%s dag %skleiner%s is dan

en: Apply discount, only if difference between %stoday%s and %scheck in%s day %smore%s than
nl_NL: Pas korting alleen toe indien het verschil in dagen tussen %sVandaag%s en %sCheck-in%s datum %smeer%s is dan

en: Approve
nl_NL: Accepteren

en: Approve selected bookings
nl_NL: Accepteer geselecteerde boeking(en)

en: Approved
nl_NL: Geaccepteerd

en: Approved by:
nl_NL: Geaccepteerd door:

en: Approved item
nl_NL: Boeking geaccepteerd

en: Assign events fields to specific booking form field
nl_NL: Wijs velden toe aan een specifiek boekingsformulierveld

en: At least one option must be selected
nl_NL: Tenminste één optie moet geselecteerd zijn

en: August
nl_NL: Augustus

en: Australian Dollars
nl_NL: Australische Dollar

en: Authorization
nl_NL: Autorisatie

en: Authorization Only
nl_NL: Enkel autorisatie

en: Authorization and Capture
nl_NL: Autorisatie en afhandeling

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
nl_NL: Automatisch annuleren van alle opties voor specifieke datum(s), als een boeking geaccepteerd wordt voor deze datum(s)

en: Auto approve all new bookings
nl_NL: Alle nieuwe boekingen automatisch accepteren

en: Auto approve booking, if booking cost is zero
nl_NL: Accepteer boeking automatisch als boekingskosten nul zijn

en: Auto approve bookings after creation booking in admin panel
nl_NL: Keur boekingen gemaakt in het admin panel automatisch goed

en: Auto approve bookings during import
nl_NL: Boekingen automatisch accepteren tijdens het importeren

en: Auto cancellation / approval
nl_NL: Automatisch annuleren/accepteren

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
nl_NL: Automatische annulering/acceptatie van boekingen

en: Auto import events
nl_NL: Automatisch importeren van afspraken

en: Auto send payment request after creation booking in admin panel
nl_NL: Verzend automatisch een betaalverzoek na het maken van een boeking in het admin panel

en: Auto-cancel bookings
nl_NL: Boekingen automatisch annuleren

en: Auto-fill fields
nl_NL: Auto-invullen velden

en: Auto-fill form
nl_NL: Formulier automatisch invullen

en: Automatically approve booking
nl_NL: Boeking automatisch accepteren

en: Automatically approve/cancel booking
nl_NL: Automatisch accepteren/annuleren boeking

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Availability Calendar
nl_NL: Beschikbaarheidskalender

en: Availability Settings
nl_NL: Instellingen van de beschikbaarheid

en: Availability Title
nl_NL: Beschikbaarheidsnaam

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available item
nl_NL: Beschikbaar object

en: Available:
nl_NL: Beschikbaar:

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
nl_NL: Saldo boekingskosten - het verschil tussen voorschot en de totaal kosten.

en: Bank Code
nl_NL: Bankcode

en: Bank Name
nl_NL: Bank naam

en: Bank Transfer
nl_NL: Overschrijving

en: Bank Transit Number
nl_NL: Bank Transitgetal

en: Base Color
nl_NL: Basiskleur

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
nl_NL: Zorg dat de systeemklok van de server voor de verhuurders op de juiste tijd en tijdszone ingesteld is.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
nl_NL: Zorg dat het maximum aantal personen voor %salle objecten%s overeenkomt met het aantal personen zoals vermeld op het boekingsformulier.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
nl_NL: Zorg dat het maximum aantal personen voor %séén object%s overeenkomt met het aantal personen vermeld op het boekingsformulier.

en: Before booking
nl_NL: Vóór de boeking

en: Billing Address
nl_NL: Adres

en: Billing City
nl_NL: Plaats

en: Billing form fields
nl_NL: Velden van facturatieformulier

en: Book now
nl_NL: Nu boeken

en: Booked
nl_NL: Geboekt

en: Booked Times:
nl_NL: Geboekte tijden:

en: Booking
nl_NL: Boekingssysteem

en: Booking %s have been approved.
nl_NL: Boeking %s is geaccepteerd.

en: Booking %s have been moved to trash.
nl_NL: Boeking %s is verplaatst naar prullenbak.

en: Booking %s have been set as pending.
nl_NL: Boeking %s is ingesteld als in behandeling.

en: Booking Admin Panel
nl_NL: Reserveringen admin panel

en: Booking Calendar
nl_NL: Boekingssysteem

en: Booking Calendar Editing
nl_NL: Booking Calendar bewerken

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
nl_NL: Booking Calendar ondersteunt WPML en qTranslate plugins voor het dynamisch veranderen van de website taal.

en: Booking Data
nl_NL: Boekinggegevens

en: Booking Dates
nl_NL: Boekingdatums

en: Booking Form
nl_NL: Boekingsformulier

en: Booking Form (without calendar)
nl_NL: Boekingsformulier (zonder kalender)

en: Booking ID
nl_NL: Boekings ID

en: Booking Listing
nl_NL: Boekingslijst

en: Booking calendar
nl_NL: Boekingskalender

en: Booking details
nl_NL: Reserveringsdetails

en: Booking details in popover
nl_NL: Boekingsdetails in popover

en: Booking form
nl_NL: Boekingsformulier

en: Booking form with calendar
nl_NL: Boekingsformulier met de kalender

en: Booking resource
nl_NL: Objecten

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
nl_NL: Het type object is niet gedefinieerd, het zou kunnen dat de URL een verkeerde boekings-hash heeft.

en: Booking resource type is not defined. This can be, when at the URL is wrong booking hash.
nl_NL: Het type object is niet gedefinieerd. Dit kan voorkomen als de URL een verkeerde boekings-hash heeft.

en: Booking resource(s)
nl_NL: Boekingsobject(en)

en: Booking resources
nl_NL: Objecten

en: Booking system
nl_NL: Boekingssysteem

en: Booking title
nl_NL: Titel van de boeking

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Bookings Listing
nl_NL: Boekingslijst

en: Bookings default order
nl_NL: Standaardvolgorde boekingen

en: Bookings for today
nl_NL: Vandaag gerealiseerde boekingen

en: Bookings number per page
nl_NL: Aantal boekingen per pagina

en: Both
nl_NL: Beide

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Branch Code
nl_NL: Branchecode

en: Branch Sort
nl_NL: Branchesortering

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
nl_NL: Braziliaanse Real (enkel voor Braziliaanse gebruikers)

en: British Pound
nl_NL: Britse Pond

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: By default .ics import is not automatic process. You need to set up CRON script on your server to periodically access front-end page(s) with import .ics feeds shortcodes.
nl_NL: De .ics import is niet standaard een geautomatiseerd proces. Hiervoor dien tu  een CRON script op uw server in te stellen dat periodiek front-end pagina's benadert met shortcodes voor de .ics feeds import.

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
nl_NL: CSS aanpassing van zoekformulier en zoekresultaten in dit bestand

en: CSV data separator
nl_NL: CSV scheidingsteken

en: Cache Updated
nl_NL: Cache bijgewerkt

en: Cache expiration
nl_NL: Cache verloopdatum

en: Cache will expire:
nl_NL: Cache zal verlopen:

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendar Overview
nl_NL: Kalender overzicht

en: Calendar Skin
nl_NL: Kalender uiterlijk

en: Calendar cell height
nl_NL: Kalendercelhoogte

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
nl_NL: Kalender heeft 2 maanden in een rij, de cel hoogte is 30px en de  volle breedte is 568px ( het is mogelijk om een percentage te gebruiken voor de breedte: 100%)

en: Calendar is loading...
nl_NL: Kalender word geladen......

en: Calendar width
nl_NL: Kalenderbreedte

en: Canadian Dollars
nl_NL: Canadese Dollar

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cancel Booking
nl_NL: Annuleer de boeking

en: Cancel Return URL from PayPal
nl_NL: Annulerings terugkeer-URL vanuit PayPal

en: Cancel bookings older
nl_NL: Annuleer boekingen ouder dan

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
nl_NL: Annuleer alleen opties en onbetaalde boekingen, die ouder zijn dan deze selectie.

en: Canceled_Reversal
nl_NL: Geannuleerd_Terugstorting

en: Cancellation email sent
nl_NL: Annulerings e-mail verzonden

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cannot find the record
nl_NL: Kan het bestand niet vinden

en: Capacity
nl_NL: Capaciteit

en: Change
nl_NL: Verander

en: Change Language
nl_NL: Taal veranderen

en: Change Resource
nl_NL: Verander het object

en: Change hash after the booking is approved
nl_NL: Verander hash na acceptatie van de boeking

en: Change over days as triangles
nl_NL: Wisseldagen als driehoeken

en: Change status
nl_NL: Status wijzigen

en: Change your Booking
nl_NL: Wijzig uw boeking

en: Changes saved.
nl_NL: Veranderingen opgeslagen.

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
nl_NL: Kijk op de %sBoekingen%s pagina voor nieuwe boekingen.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
nl_NL: Lees %shoe je een boekingsformulier moet toevoegen%s en welke %sshortcodes%s beschikbaar zijn.

en: Check In - Tomorrow
nl_NL: Aankomst - Morgen

en: Check Out - Tomorrow
nl_NL: Vertrek - Morgen

en: Check Premium Features
nl_NL: Bekijk Premium functies

en: Check and configure currency at each activated payment gateway.
nl_NL: Kijk de munteenheid na en stel ze in bij elke geactiveerde betaalprovider.

en: Check in
nl_NL: Aankomst

en: Check out
nl_NL: Vertrek

en: Check out our %sHelp%s
nl_NL: Kijk ook op de %sHelp%s pagina

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
nl_NL: Vink aan om CAPTCHA te activeren in het boekingsformulier.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
nl_NL: Vink aan om boekingsformulieren automatisch te vullen bij ingelogde gebruikers.

en: Check the box, if you want to use simple booking form customization from Free plugin version at Settings - Form page.
nl_NL: Vink het vakje aan, als u eenvoudige aanpassingen in het boekingsformulier wilt gebruiken uit de gratis versie op de pagina Instellingen - Formulier.

en: Check the box, if you want to use syntax highlighter during customization booking form at Settings - Form page.
nl_NL: Vink het vakje aan, als u de syntax highlighter wil gebruiken tijdens het aanpassen van het boekingsformulier in de Instellingen - Formulier pagina..

en: Check the box, if you want to use syntax highlighter during customization booking form.
nl_NL: Vink het vakje aan, als u de syntax highlighter wilt gebruiken tijdens het aanpassen van het boekingsformulier.

en: Check this box if you want apply discount coupon codes directly to days cost, without additional costs.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je kortingscouponcodes direct op dagenkosten wilt toepassen, zonder extra kosten.

en: Check this box if you want automatically send payment request to visitor, if booking was made in admin panel
nl_NL: Vink aan als u het betaalverzoek automatisch wilt versturen als de boeking in het admin panel is gemaakt

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je wilt dat specifieke bijkomende kosten, ingesteld als percentage, toegepast worden op andere bijkomende vaste kosten en niet enkel op de oorspronkelijke boekingskosten.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je wilt dat de %stijdsselectie%s op het boekingsformulier %stoegepast wordt op de kostenberekening%s.

en: Check this box if you want to %sshow popover with booking details%s in timeline at %sfront-end%s side.
nl_NL: Vink dit vak aan als je een %spopover met boekingsdetails wilt weergeven%s in de tijdlijn aan de %svoorkant van de website%s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
nl_NL: Vink deze checkbox aan als je de boekingshash wil veranderen na acceptatie. Wanneer aangevinkt zal de klant de boeking niet kunnen annuleren of bewerken.

en: Check this box if you want to deactivate by default option "Send email" at Add Booking page.
nl_NL: Schakel de standaardoptie "E-mail bericht verzenden" uit op de 'Boeking toevoegen' pagina.

en: Check this box if you want to deactivate by default option "Send email" at Booking Listing page.
nl_NL: Schakel de standaardoptie "E-mail bericht verzenden" uit op de Boekingenoverzichtpagina.

en: Check this box if you want to log approving or rejection of bookings and add it to your booking notes.
nl_NL: Vink aan als je het goedkeuren en afwijzen van boekingen wilt loggen en aan je boekingsnotities wil toevoegen.

en: Check this box if you want to open notes section by default in Booking Listing page.
nl_NL: Vink aan als u standaard notities wilt zien in het boekingsoverzicht.

en: Check this box if you want to send booking modification email, if cost of booking was edited in booking listing page.
nl_NL: Vink aan als er bij elke boeking die gewijzigd is via het boekingsoverzicht een boekingswijzigingse-mail verstuurd moet worden.

en: Check this box if you want to show deposit amount and total booking cost, after submit of booking.
nl_NL: Vink aan als je de %saanbetalingt%s en de totale %sboekingskosten%s wilt tonen na het indienen van de reservering.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
nl_NL: Vink aan als u hints wilt zien in het admin panel.

en: Check this box if you want to show payment form only after sending payment request by email
nl_NL: Vink aan als u het betaalformulier pas wilt tonen na het versturen van het betaalverzoek per e-mail

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
nl_NL: Vink aan als je dagen waarop een optie genomen is als beschikbaar wilt weergeven in de kalenders

en: Check this box if you want to skip checking availability of new booking resource during changing booking resource of exist booking at Booking Listing page.
nl_NL: Sla het controleren van de beschikbaarheid van een nieuw boekingsobject over tijdens het wijzigen van een boekingsobject van een bestaande boeking op de Boekingenoverzichtpagina.

en: Check this box if you want to update cost after editing booking in admin panel, based on new booking data
nl_NL: Vink aan als je de prijs wil bijwerken na het aanpassen van de boekingsdata in het admin panel

en: Check this box if you want to use multiple custom booking forms for activated regular users
nl_NL: Vink het vakje aan, als u eenvoudige aanpassingen in het boekingsformulier wilt gebruiken uit de gratis versie op de pagina Instellingen - Formulier

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
nl_NL: Vink dit vakje aan als je herhalende tijd wil gebruiken om verschillende dagen te reserveren. Dit betekent dat de middelste dagen gedeeltelijk gereserveerd worden, omdat anders de tijd in het boekingsformulier gebruikt wordt als aankomst/vertrek tijd voor de eerste en laatste dag van de boeking.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
nl_NL: Vink aan als je de totale beschikbaarheid (dagelijkse capaciteit) wil laten afhangen van het aantal geselecteerde personen.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
nl_NL: Vink dit vakje aan om het automatisch importeren van evenementen te %sactiveren%s en er boekingen mee aan te maken

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
nl_NL: Vink aan om automatisch annuleren te %sactiveren%s voor opties en onbetaalde boekingen.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
nl_NL: Vink aan om de annulerings-e-mail te %sverzenden%s voor dit object.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
nl_NL: Vink dit vakje aan om boekingen automatisch te accepteren, nadat de klant heeft betaald.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
nl_NL: Vink dit vak aan om automatisch boekingen te accepteren, nadat de klant heeft betaald, of annuleer de boeking automatisch nadat de klant de betaling heeft geannuleerd.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
nl_NL: Vink deze checkbox aan als u alle boekingsgegevens wilt verwijderen bij verwijdering van deze plugin.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
nl_NL: Vink deze checkbox aan om een legenda te laten zien onder de boekingskalender.

en: Check this box to display booking details with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s). %sIts works only for bookings for specific timeslot(s)!%s
nl_NL: Vink deze checkbox aan om de dagelijkse kostprijs met een tooltip weer te geven, als de muis over een dag van de kalender(s) beweegt. %sHet werkt alleen voor boekingen van specifieke tijdstip(pen)!%s

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
nl_NL: Vink dit vakje aan om het aantal beschikbare boekingsprojecten weer te geven met een tooltip, wanneer de muis over een dag van de kalender wordt bewogen.

en: Check this box to display today date number in legend cells.
nl_NL: Vink dit vakje aan om de huidige datum in de cellen van de legenda weer te geven.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
nl_NL: Vink aan om boekingen uit te schakelen, die kunnen worden gebruikt in verschillende objecten.

en: Check this box to show Reference Text Box
nl_NL: Vink aan om referentie tekstvak weer te geven

en: Check this box to show search results on other page
nl_NL: Vink aan om de zoekresultaten op een andere pagina weer te geven

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
nl_NL: Vink aan als je %sopnieuw wilt nagaan of de geselecteerde datums beschikbaar zijn tijdens het versturen van de boeking%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
nl_NL: Vink dit vakje aan, als  %salle dagen beschikbaar%s zijn om te boeken. De aanvragers kunnen %sonbegrenst boeken op dezelfde datums en kunnen door anderen geboekte datums niet zien%s.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
nl_NL: Vink dit vakje aan om automatisch het accepteren van alle nieuwe opties te %sactiveren%s.

en: Check this checkbox to activate auto approve of all bookings %sduring import from external source(s)%s.
nl_NL: Vink aan om alle boekingen %stijdens het importeren van een externe bron automatisch te accepteren%s.

en: Check this checkbox to activate auto approve of booking, %sif booking was made in admin panel%s.
nl_NL: Vink aan om het accepteren van alle nieuwe reserveringsaanvragen automatisch te accepteren, %s als de boeking gemaakt is in het admin panel%s.

en: Check this checkbox to activate auto approve of booking, %swhen cost of booking is zero%s.
nl_NL: Vink aan om het accepteren van alle nieuwe reserveringsaanvragen automatisch te accepteren, %s als de boekingskosten nul zijn%s.

en: Check this option, to remove last selected day of saving to booking.
nl_NL: Vink deze optie aan om aankomst-/vertrektijd te gebruiken tijdens het boeken.

en: Check this option, to show change over days as triangles.
nl_NL: Klik op deze optie om wisseldagen als driehoeken weer te geven.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
nl_NL: Vink deze optie aan om aankomst-/vertrektijd te gebruiken tijdens het boeken.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
nl_NL: Geef niet-beschikbare dagen aan in de kalenders. Deze optie overschrijft alle andere instellingen.

en: Check-Out time
nl_NL: Vertrektijd

en: Check-in
nl_NL: Aankomst

en: Check-in time
nl_NL: Aankomst tijd

en: Check-out
nl_NL: Vertrek

en: Checkbox
nl_NL: Aanvinkvakje

en: Checkbox(es)
nl_NL: Aanvinkvakje(s)

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
nl_NL: Testen om dubbele boekingen te voorkomen tijdens het versturen van een aanvraag

en: Child
nl_NL: Kind

en: Children
nl_NL: Kinderen

en: Choose email template.
nl_NL: Kies e-mailsjabloon.

en: Choose file
nl_NL: Kies e-mailsjabloon

en: Choose which format of email to send.
nl_NL: Kies in welk formaat de e-mail verzonden wordt.

en: Chose payment account
nl_NL: Kies betaalmethode

en: Chose payment mode
nl_NL: Kies betaalmodus

en: City
nl_NL: Plaats

en: City (required)
nl_NL: Plaats (verplicht)

en: Clear booking resources selection
nl_NL: Verwijder de geselecteerde objecten

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
nl_NL: Klik op APIs en zorg dat "Kalender API" AAN staat.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
nl_NL: Klik Terug naar Profielsamenvatting om terug te kieren naar het Profiel na activering van je "listener".

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
nl_NL: Klik Kies IPN Instellingen om je luisteraars-URL te specifiëren en de "listener" te activeren.

en: Click Copy to Clipboard.
nl_NL: Klik op Kopieer naar klembord.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
nl_NL: Klik  Instant Payment Notification voorkeuren in de verhuurdersvoorkeuren kolom.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
nl_NL: Klik MD5-Hash in de sectie van veiligheidsinstellingen

en: Click Profile on the My Account tab.
nl_NL: Klik Profiel op de Mijn Account tab.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
nl_NL: Klik Ontvang IPN-berichten (Ingeschakeld) om je "listener" in te schakelen.

en: Click Save.
nl_NL: Klik Opslaan.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
nl_NL: Klik op "instellingen" bij "Account" in het hoofdmenu links

en: Click Submit
nl_NL: Klik op Verzenden

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
nl_NL: Klik Website Betalingsvoorkeuren in de verhuurdersvoorkeuren-kolom.

en: Click the "Share this Calendar" link.
nl_NL: Klik op de "Deel deze kalender" link.

en: Click the Profile subtab.
nl_NL: Klik de Profiel-subtab.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
nl_NL: Vink het vakje aan om de kalender openbaar te maken. Vink de andere optie niet aan.

en: Click to Preview Block
nl_NL: Klik voor een preview van het blok

en: Click to edit
nl_NL: Klik om te wijzigen

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code Example
nl_NL: Voorbeeld code

en: Collapse Advanced Toolbar
nl_NL: Klap geavanceerde taakbalk in

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Comma
nl_NL: Komma

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Completely Delete
nl_NL: Volledig verwijderen

en: Conditional Dates Filter
nl_NL: Afwijkende periodes

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Confgure ULR feed(s) at this settings page.
nl_NL: Stel de URL feed(s) in op de instellingen pagina.

en: Configuration
nl_NL: Configuratie

en: Configuration in several languages
nl_NL: Configuratie in verschillende talen

en: Configuration of availability for booking resources
nl_NL: Instelling van de beschikbaarheid voor objecten

en: Configure
nl_NL: Configureer

en: Configure Booking Calendar Block
nl_NL: Stel Booking Calendar blok in

en: Configure ULR feed(s) at this settings page.
nl_NL: Stel de URL feed(s) in op deze instellingenpagina.

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
nl_NL: Bijkomende kosten configureren, die afhangen van selectie (keuzerondjes en aanvinkvakjes).

en: Configure booking %sSettings%s.
nl_NL: Configureer de boeking %sinstellingen%s.

en: Configure booking details summary above the payment form
nl_NL: Stel boekingsdetails totalen in boven het betalingsformulier

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
nl_NL: Stel voorgedefinieerde set %sFormuliervelden%s in.

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
nl_NL: Configureer je voorgedefinieerde %sE-mailsjablonen%s.

en: Connection Error
nl_NL: Verbindingsfout

en: Contact email
nl_NL: Contact e-mail

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content of Booking Fields
nl_NL: Inhoud van de boekingsvelden

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
nl_NL: De inhoud van de boekings e-mail (%s-shortcode) en boekingspagina

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
nl_NL: Kopieer en plak deze shortcode in het formulier aan de linkerkant

en: Copy to admin
nl_NL: Kopie naar admin

en: Copy(ies)
nl_NL: Kopieën

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Cost Correction Field
nl_NL: Veld voor het corrigeren van kosten

en: Cost Fields
nl_NL: Kostenvelden

en: Cost Hints
nl_NL: Hints voor kostprijzen

en: Cost Title
nl_NL: Titel van de kostprijs

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
nl_NL: Kosterijs is niet correct. Het moet groter dan 0 zijn

en: Cost of booking
nl_NL: Kosten van de boeking

en: Cost of booking resource
nl_NL: Prijs van het object

en: Cost of the booking for the selected dates only.
nl_NL: Kosten van de boeking voor de geselecteerde datums.

en: Cost saved successfully
nl_NL: Kostprijs succesvol opgeslagen

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
nl_NL: Kostprijsinstellingen %sbovenaan hebben hogere prioriteit%s dan andere kosten van hetzelfde type %sonderaan%s de lijst.

en: Cost:
nl_NL: Kosten:

en: Costs
nl_NL: Kosten

en: Costs and Rates
nl_NL: Kosten en tarieven

en: Costs and Rates Settings
nl_NL: Instellingen van kosten en tarieven

en: Country
nl_NL: Land

en: Country (required)
nl_NL: Land (verplicht)

en: Country List
nl_NL: Lijst van landen

en: Coupon Code
nl_NL: Coupon code

en: Coupon discount value of the booking.
nl_NL: Waarde van de korting op de boeking.

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create conditional days filter
nl_NL: Aanmaken van prijsafwijkingen voor speciale periodes

en: Create dates filter
nl_NL: Aanmaken van prijsafwijkingen voor speciale datums

en: Create new form
nl_NL: Nieuw formulier aanmaken

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Creation
nl_NL: Aangemaakt

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency Position
nl_NL: Positie valutasymbool

en: Currency format
nl_NL: Formaat van het valutasymbool

en: Currency symbol
nl_NL: Valutasymbool

en: Current dates
nl_NL: Huidige datums

en: Current day
nl_NL: Huidige dag

en: Current month
nl_NL: Huidige maand

en: Current version
nl_NL: Huidige versie

en: Current week
nl_NL: Huidige week

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Forms
nl_NL: Aangepaste formulieren

en: Custom booking form
nl_NL: Aangepast reserveringsformulier

en: Custom booking form for all booking resources
nl_NL: Aangepast boekingsformulier voor alle boekingsobjecten

en: Custom button title
nl_NL: Aangepaste titel knop

en: Customer Bookings Listing
nl_NL: Boekingslijst klant

en: Customer Email
nl_NL: E-mail van klant

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
nl_NL: Aanpassing van bijkomende kosten, afhankelijk van velden in formulier

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
nl_NL: Aanpassen van e-mail sjabloon dat verzonden wordt na wijziging van boeking

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
nl_NL: Aanpassen van e-mailsjablonen, die aan Admin gestuurd worden na een nieuwe boeking

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
nl_NL: Aanpassen van e-mail sjabloon dat aan de klant verzonden wordt na annulering van boeking

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
nl_NL: Aanpassing van het e-mailsjabloon dat na acceptatie van de boeking aan de klant verzonden wordt

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
nl_NL: Aanpassen van e-mailsjabloon dat na een nieuwe boeking aan de gast verzonden wordt

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
nl_NL: Aanpassen van het e-mail sjabloon dat verzonden wordt naar de klant na betalingsverzoek

en: Customization of email template, which is sending to Visitor, when booking status is set to Pending
nl_NL: Aanpassen van e-mailsjabloon voor het versturen van een bericht aan de bezoeker als de boekingsstatus wijzigt naar "in behandeling"

en: Customization of email template, which is sent after modification of booking
nl_NL: Aanpassen van e-mail sjabloon dat verzonden wordt na wijziging van een boeking

en: Customization of email template, which is sent to Visitor after Cancellation of booking
nl_NL: Aanpassing van e-mail sjabloon dat aan de klant verzonden wordt na het annuleren van de boeking

en: Customization of email template, which is sent to Visitor after approval of booking
nl_NL: Aanpassing van het e-mailsjabloon dat na acceptatie van de boeking aan de klant verzonden wordt

en: Customization of email template, which is sent to Visitor after rejecting of booking
nl_NL: Aanpassing van e-mail sjabloon dat aan de klant verzonden wordt na het afwijzen van de boeking

en: Customization of email template, which is sent to Visitor, when booking status is set to Pending
nl_NL: Aanpassen van e-mailsjabloon voor het versturen van een bericht aan de bezoeker als de boekingsstatus wijzigt naar "in afwachting"

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
nl_NL: Aanpassing van tarieven, aanpassing van de dagprijs en het voorschotbedrag

en: Customization of synchronization with Google Calendar
nl_NL: Aanpassen synchronisatie met Google Agenda

en: Customizaton of Form Fields
nl_NL: Aanpassing van formuliervelden

en: Customizaton of Payment
nl_NL: Aanpassing van betaling

en: Customizaton of Season Filters
nl_NL: Bepalen van periodeprijzen

en: Customizaton of booking resources
nl_NL: Aanpassing van objecten

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische Kroon

en: DEFERRED
nl_NL: UITGESTELD

en: DESC
nl_NL: Aflopend

en: Danish Krone
nl_NL: Deense Kroon

en: Data
nl_NL: Gegevens

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Date for submit booking
nl_NL: Datum indienen boeking

en: Dates
nl_NL: Datums

en: Dates and Times Hints
nl_NL: Hints voor datums en tijden

en: Dates view
nl_NL: Toon datums

en: Day
nl_NL: Dag

en: Days selection number
nl_NL: Selectie van het aantal dagen

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate send email option at Add Booking page
nl_NL: Uitschakelen van de optie een e-mail bericht te versturen op de 'Boeking toevoegen' pagina

en: Deactivate send email option at Booking Listing page
nl_NL: Schakel de optie "E-mail bericht verzenden" uit op de Boekingenoverzichtpagina

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
nl_NL: Geachte, %sVoer uw betaling rechtstreeks uit%s op onze bankrekening. %sGebruik a.u.b. uw boekings ID %s als de betalingsmededeling %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
nl_NL: Geachte gast, %sBetaal uw boeking contant bij aankomst %s  %s %s Het boekingsnr. is: %s

en: Decline
nl_NL: Afwijzen

en: Declined by:
nl_NL: Afgewezen door:

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Form
nl_NL: Standaardformulier

en: Default Form Templates
nl_NL: Standaard formuliersjablonen

en: Default Locale
nl_NL: Standaard taal

en: Default booking admin page
nl_NL: Standaard administratiepagina voor boekingen

en: Default booking resource
nl_NL: Standaard object

en: Default calendar view mode
nl_NL: Standaard weergave van de kalender

en: Default color
nl_NL: Standaardkleur

en: Default form
nl_NL: Standaardformulier

en: Default settings for retrieving events
nl_NL: Standaardinstellingen om agenda-afspraken op te halen

en: Default toolbar tab
nl_NL: Standaard gereedschapsbalk tab

en: Default value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Define date for booking
nl_NL: Definieer datum om te boeken

en: Define preselected resource.
nl_NL: Definieer het voorgeselecteerd object.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete booking data, when plugin deactivated
nl_NL: Alle boekingsgegevens verwijderen als de plugin wordt gedeactiveerd

en: Delete data
nl_NL: Verwijder gegevens

en: Delete selected booking form
nl_NL: Verwijder het geselecteerde boekingsformulier

en: Delete selected booking(s)
nl_NL: Verwijderen  van de geselecteerde boeking(en)

en: Delete selected bookings
nl_NL: Verwijder de geselecteerde boekingen

en: Delete settings
nl_NL: Verwijder instellingen

en: Delete template
nl_NL: Verwijder sjabloon

en: Delete your previously saved default filer template!
nl_NL: Verwijder uw eerder opgeslagen standaard periode sjabloon!

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleted %d bookings from trash
nl_NL: %d boekingen zijn uit de prullenbak verwijderd

en: Deleting
nl_NL: Aan het verwijderen

en: Denied
nl_NL: Niet toegelaten

en: Deposit
nl_NL: Voorschot

en: Deposit amount
nl_NL: Bedrag van het voorschot

en: Deposit payment total
nl_NL: Voorschotbetaling totaal

en: Deposit type
nl_NL: Type voorschot

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Developer Test
nl_NL: Ontwikkelaar test

en: Different form fields, for the different week days
nl_NL: Verschillende formuliervelden, voor de verschillende weekdagen

en: Different time slots, for the different week days
nl_NL: Verschillende tijdvakken voor verschillende weekdagen

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
nl_NL: Schakel Bootstrap laden uit in Back-End

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
nl_NL: Schakel Bootstrap laden uit in Front-End

en: Disable bookings in different booking resources
nl_NL: Schakel boekingen uit in verschillende objecten

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount Coupon field
nl_NL: Kortingscode veld

en: Dismiss
nl_NL: Verbergen

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
nl_NL: Toon tooltip in de kalender om beschikbaarheid weer te geven gebaseerd op het totaal aantal personen voor het object. Ook mogelijk voor gratis objecten.

en: Do not change background color for partially booked days
nl_NL: De achtergrondkleur voor deels geboekte dagen niet wijzigen

en: Do not show payment form, after submit booking form
nl_NL: Toon geen betaalformulier na het inzenden van het boekingsformulier

en: Do you really want
nl_NL: Wil je echt

en: Do you really want to delete selected booking form ?
nl_NL: Wilt u het geselecteerde boekingsformulier echt verwijderen?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
nl_NL: Wilt u de geselecteerde boeking(en) echt verwijderen?

en: Do you really want to delete this booking ?
nl_NL: Wilt u deze boeking echt verwijderen?

en: Do you really want to do this ?
nl_NL: Wil je dit echt doen?

en: Do you really want to set booking as pending ?
nl_NL: Wilt u deze boeking echt als 'in behandeling' zetten?

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Dot
nl_NL: Punt

en: Download the CSV file of exported booking data
nl_NL: Download het CSV-bestand van geëxporteerde boekingsgegevens

en: Drop Down
nl_NL: Dropdown

en: Duplicate Booking
nl_NL: De boeking dupliceren

en: Duration Time
nl_NL: Tijdsduur

en: Duration Time - Drop Down list
nl_NL: Tijdsduur - dropdownlijst

en: Each day
nl_NL: Elke dag

en: Early / Late
nl_NL: Vroege/Late

en: Early / Late Booking
nl_NL: Vroege/Late boeking

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Booking
nl_NL: De boeking bewerken

en: Edit Note
nl_NL: Notitie bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email (required)
nl_NL: E-mail (verplicht)

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Address will be used in the FROM field of response to Visitor.
nl_NL: Het e-mailadres zal gebruikt worden in het VAN veld van het antwoord aan de bezoeker.

en: Email Body Background Color
nl_NL: E-mail achtergrondkleur

en: Email Body Text Colour
nl_NL: E-mail tekstkleur

en: Email Field
nl_NL: E-mail veld

en: Email Footer Text
nl_NL: E-mail voettekst

en: Email Heading
nl_NL: Email titel

en: Email Styles
nl_NL: E-mailstijlen

en: Email copy to
nl_NL: E-mailkopie naar

en: Email different from website DNS, its can be a reason of not delivery emails. Please use the email withing the same domain as your website!
nl_NL: E-maildomein verschillend van dat van de website (het domein). Dit kan ervoor zorgen dat mails niet aankomen. Gebruik een emailadres met dezelfde domeinnaam als uw website aub!

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
nl_NL: E-mail voor het ontvangen van een rapport voor %songeldige%s transacties.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
nl_NL: E-mail om een rapport te ontvangen van %senkele fouten in verificatieproces%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
nl_NL: E-mail voor het ontvangen van een rapport voor %sgeverifieerde%s transacties.

en: Email format
nl_NL: E-mail indeling

en: Email had not sent. Some error occuered.
nl_NL: E-mail niet verzonden, er ging iets fout.

en: Email is sending to Admin after creation of booking.
nl_NL: E-mail dat wordt verzonden naar de beheerder na het aanmaken van een nieuwe boeking.

en: Email is sending to Visitor after Approval of booking.
nl_NL: E-mail die wordt verzonden naar de klant na acceptatie van de boeking.

en: Email is sending to Visitor after Canceling of booking (moved to  trash).
nl_NL: E-mail die wordt verzonden naar de klant na annulering van een boeking (verplaatst naar prullenbak).

en: Email is sending to Visitor after Deleting of booking.
nl_NL: E-mail die wordt verzonden naar de klant na het verwijderen van de boeking.

en: Email is sending to Visitor after Editing of booking.
nl_NL: E-mail dat aan de klant verzonden wordt na het aanpassen van de boeking.

en: Email is sending to Visitor after booking set as Pending.
nl_NL: E-mail die wordt verzonden naar de klant nadat de boeking op 'optie' (in behandeling) gezet wordt.

en: Email is sending to Visitor after creation of booking.
nl_NL: E-mail dat wordt verzonden naar de klant na het aanmaken van een boeking.

en: Email is sent to Visitor after Approval of booking.
nl_NL: E-mailbericht dat wordt verzonden naar de klant na acceptatie van de boeking.

en: Email is sent to Visitor after Canceling of booking (moved to  trash).
nl_NL: E-mailbericht dat wordt verzonden naar de klant na annulering van een boeking (verplaatst naar prullenbak).

en: Email is sent to Visitor after Deleting of booking.
nl_NL: E-mailbericht dat wordt verzonden naar de klant na het verwijderen van de boeking.

en: Email is sent to Visitor after Editing of booking.
nl_NL: E-mailbericht dat aan de klant verzonden wordt na het aanpassen van een boeking.

en: Email is sent to Visitor after booking set as Pending.
nl_NL: E-mailbericht dat wordt verzonden naar de klant nadat de boeking op 'optie' (in behandeling) gezet wordt.

en: Email is sent to visitor after cancelling of booking (moved to trash).
nl_NL: E-mailbericht dat wordt verzonden naar de klant na annulering van een boeking (verplaatst naar prullenbak).

en: Email sent to
nl_NL: E-mail verzonden aan

en: Email template
nl_NL: E-mailsjabloon

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
nl_NL: E-mail sjablonen die shortcodes gebruiken: %s, zullen gelinkt worden naar deze pagina

en: Email with  Payment Request which is sending to Visitor.
nl_NL: E-mail met een betalingsverzoek dat naar de klant wordt gestuurd.

en: Email with  Payment Request which is sent to Visitor.
nl_NL: E-mailbericht met een betalingsverzoek dat naar de klant wordt gestuurd.

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Emails Settings
nl_NL: E-mail instellingen

en: Emails sending
nl_NL: Versturen van e-mails

en: Empty Trash
nl_NL: Prullenbak legen

en: Enable / Disable
nl_NL: Inschakelen / Uitschakelen

en: Enable / disable sending copy of this email notification to admin
nl_NL: Schakel het verzenden van een kopie van deze e-mailmelding naar admin in/uit

en: Enable / disable sending email(s) to additional addresses
nl_NL: Schakel het verzenden van een kopie van deze emailmelding naar extra adressen in/uit

en: Enable of export only approved bookings in .ics feeds
nl_NL: Export van alleen goedgekeurde boekingen in .ics-feeds inschakelen

en: Enable this email notification
nl_NL: Schakel deze e-mailmelding in

en: Enable this payment gateway
nl_NL: Schakel deze betaalprovider in

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: End Time - Drop Down list
nl_NL: Eindtijd - dropdownlijst

en: End Time - Text field
nl_NL: Eindtijd - tekstveld

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
nl_NL: De eindtijd is ongeldig. De datum of tijd is mogelijk al geboekt! Mogelijk is de eindtijd ook vroeger dan de starttijd. Kies a.u.b. een andere datum of tijd.

en: End of current month
nl_NL: Einde van huidige maand

en: English and French translation
nl_NL: Engelse en Franse vertaling

en: Enter %s in text field.
nl_NL: Voer %s in het tekstveld in.

en: Enter Keyword here
nl_NL: Voer het wachtwoord hier in

en: Enter URL to .ics feed
nl_NL: Voer URL naar .ics feed in

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
nl_NL: Voer een titel in voor het referentie tekstvak (met jouw e-mailadres). Klanten krijgen deze tekst te zien.

en: Enter additional cost in formats:
nl_NL: Voer bijkomende kosten in formaat in:

en: Enter coupon code.
nl_NL: Voer een kortingscode in.

en: Enter date / time
nl_NL: Voer datum/tijd in

en: Enter dropdown options. One option per line.
nl_NL: Voer dropdown opties in. Eén optie per regel.

en: Enter fixed amount for each selected day
nl_NL: Voer voor elke geselecteerde dag een vast bedrag in

en: Enter fixed cost
nl_NL: Voer vaste kosten in

en: Enter main heading contained within the email notification.
nl_NL: Voer de kop in voor de e-mailmelding.

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
nl_NL: Voer het maximaal aantal keren in dat de coupon mag worden gebruikt.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
nl_NL: Geef de minimum boekingskosten in om de kortingscode te kunnen gebruiken.

en: Enter name of booking resource
nl_NL: Voer de naam van het object in

en: Enter number of fixed or percentage savings.
nl_NL: Voer een vaste of procentuele korting in.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
nl_NL: Voer percentage in als bijkomend bedrag dat is gebaseerd op de oorspronkelijke kostprijs en niet de totaalprijs

en: Enter percentage of the entire booking
nl_NL: Voer een percentage van de volledige boeking in

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
nl_NL: Voer relatieve URLs van pagina's in, waar zich Booking Calendar elementen bevinden (boekingsformulieren of beschikbaarheidskalenders). Voer één URL per regel in. Bv.: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
nl_NL: Voer de afwijkende prijs voor de speciale periode in (prijsverschil in %s van basisprijs %s of vaste opslag) van het object (%s) of %svoeg een nieuw afwijkende periode toe%s

en: Enter text contained within footer of the email notification
nl_NL: Voer een voettekst in voor de e-mailmelding

en: Enter the %sTime%s using the text field.
nl_NL: Voer de %sTijd%s in via dit tekstveld.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
nl_NL: Voer de naam van de dienst of de reden van de betaling hier in.

en: Enter the title of the payment button
nl_NL: Voer de titel van de betaalknop in

en: Enter this value
nl_NL: Voer deze waarde in

en: Enter your iDEAL Merchant ID
nl_NL: Vul uw iDEAL Merchant ID in

en: Enter your iDEAL Merchant Key.
nl_NL: Vul uw iDEAL Merchant key in.

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
nl_NL: Voer je iPay88 verkoperscode in.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
nl_NL: Voer je iPay88 verkoperssleutel in.

en: Enter your phone number
nl_NL: Voer je telefoonnummer in

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error IPN
nl_NL: Fout IPN

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Error! Please reset your check-in/check-out dates above.
nl_NL: Fout! Stel je aankomst-/vertrekdata hierboven opnieuw in.

en: Euros
nl_NL: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
nl_NL: Zelfs als een klant het gereserveerde tijdvak selecteert, zal het systeem niet toestaan om te boeken.

en: Event Description (optional field)
nl_NL: Afspraak omschrijving (optioneel veld)

en: Event Title
nl_NL: Titel van activiteit

en: Events Import
nl_NL: Evenementen Import

en: Every
nl_NL: Elke

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Example #1: %s - start French translation section
nl_NL: Voorbeeld nr.1: %s - begin Franse vertaalsectie

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
nl_NL: Voorbeeld nr.2: "%s" - Engelse en Franse vertaling van een bericht

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
nl_NL: Voorbeeld: %s - %s"Verenigde Staten"%s is standaard geselecteerd.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
nl_NL: Bv: %s - aangepast aantal personen"

en: Example: %s.
nl_NL: Voorbeeld: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
nl_NL: Voorbeeld: %s Boek hier%s

en: Examples
nl_NL: Voorbeelden

en: Exist
nl_NL: Bestaan

en: Expand Advanced Toolbar
nl_NL: Klap geavanceerde taakbalk uit

en: Expiration
nl_NL: Afloop

en: Expiration Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Explore Premium Features
nl_NL: Dit zijn de beschikbare functies

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export All
nl_NL: Exporteer alles

en: Export All bookings to CSV format
nl_NL: Exporteer alle boekingen naar CSV-formaat

en: Export bookings
nl_NL: Boekingen exporteren

en: Export only approved bookings
nl_NL: Exporteer alleen goedgekeurde boekingen

en: Export only current page of bookings to CSV format
nl_NL: Exporteer alleen de huidige boekingspagina naar CSV-formaat

en: Exporting booking data
nl_NL: Boekingsgegevens exporteren

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: February
nl_NL: Februari

en: Field Label
nl_NL: Veld label

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
nl_NL: Velden %s(selecteer- en aanvinkvakjes)%s worden hier automatisch getoond als ze bestaan in het %sboekingsformulier%s.

en: Fields Settings
nl_NL: Instellingen voor velden

en: Filter Name
nl_NL: Periodenaam

en: Filter bookings by booking dates
nl_NL: Filter boekingen op datum

en: Find Your Calendar ID
nl_NL: Zoek je Agenda ID

en: Find lost bookings
nl_NL: Vind verloren boekingen

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Name (required)
nl_NL: Voornaam (verplicht)

en: First Name(s)
nl_NL: Voorna(a)m(en)

en: First option in dropdown list.
nl_NL: Eerste optie in de keuzelijst.

en: First option title
nl_NL: Titel eerste optie

en: Flex
nl_NL: Flexibel

en: Flex Search Form Template
nl_NL: Flexibel Zoekformulier sjabloon

en: Flex Timeline
nl_NL: Flex Tijdlijn

en: Follow these steps to configure it:
nl_NL: Volg deze stappen om het te configureren:

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: For
nl_NL: Voor

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
nl_NL: Bv. een URL naar je site die een %s"Bedankt voor je betaling"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
nl_NL: Bijvoorbeeld, als de originele kosten van de boeking %s zijn, dan zullen de totale kosten na het toepassen van de bijkomende kosten als volgt zijn

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
nl_NL: Bv. de URL naar je website die een %s"Betaling geannuleerd"%s pagina toont.

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
nl_NL: B.v: "Je hebt een nieuwe boeking %s op de volgende datum(s): %s Contactinformatie: %s Je kunt deze boeking accepteren of annuleren op: %s Bedankt, het boekingteam."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
nl_NL: Voor meer informatie over het instellen van Relay Response in het Verkoperspaneel, zie de %sIntegratiehandleiding voor Verkopers%s

en: For more information, please check  %shere%s
nl_NL: Voor meer informatie, zie %shere%s

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
nl_NL: Voor de URL om naar terug te keren, geef de URL in op je site voor succesvolle betaling.

en: Force change booking resource for exist booking
nl_NL: Forceer wijzigen van het object voor een bestaande boeking

en: Force import
nl_NL: Forceer import

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Field
nl_NL: Formulierveld

en: Form Field Configuration
nl_NL: Configuratie van formuliervelden

en: Form Template
nl_NL: Formulier template

en: Form and calendar are centered
nl_NL: Formulier en kalender worden gecentreerd

en: Form at right side of calendar
nl_NL: Formulier rechts van de kalender

en: Form fields
nl_NL: Formulier velden

en: Form for dark background
nl_NL: Formulier voor donkere achtergrond

en: Form under calendar
nl_NL: Formulier onder kalender

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
nl_NL: Gevonden: %s boekingsformulieren in berichten of pagina's

en: Fr
nl_NL: Vr

en: Fraud
nl_NL: Fraude

en: Fri
nl_NL: Vrij

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: Full cost of the booking
nl_NL: Totaalprijs van de boeking

en: Full cost of the booking.
nl_NL: Totaalprijs van de boeking.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Information
nl_NL: Algemene informatie

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate Tag
nl_NL: Tag genereren

en: Generate tag
nl_NL: Tag aanmaken

en: Generating columns
nl_NL: Kolommen aanmaken

en: Generating content of file
nl_NL: De Inhoud van het bestand aanmaken

en: Get Started
nl_NL: Start

en: Getting Started
nl_NL: Starten

en: Give your project a name and click "Create".
nl_NL: Geef je project een naam en klik "Aanmaken".

en: Go
nl_NL: Ga

en: Go to Google Developer Console: %s.
nl_NL: Ga naar Google Developer Console: %s.

en: Google API Key
nl_NL: Google API sleutel

en: Google Calendar
nl_NL: Google Agenda

en: Google Calendar - General Settings
nl_NL: Google Agenda - algemene instellingen

en: Google Calendar ID
nl_NL: Google Agenda ID

en: Guests
nl_NL: Gasten

en: HTML tags is accepted.
nl_NL: HTML-tags zijn toegelaten.

en: Have a questions?
nl_NL: Heb je een vraag?

en: Header / Footer
nl_NL: Kop- / Voettekst

en: Help Info
nl_NL: Hulpinfo

en: Help and info notices
nl_NL: Hulp en kennisgevingen

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Children Resources
nl_NL: Verberg onderliggende objecten

en: Hide advanced settings
nl_NL: Verberg uitgebreide instellingen

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
nl_NL: Verberg geavanceerde instellingen van ladende JavaScripts

en: Hide season filters
nl_NL: Verberg de aangepaste periodeprijzen

en: Hide settings of powered by notice
nl_NL: Verberg instellingen van het "mogelijk gemaakt door" bericht

en: High season
nl_NL: Hoogseizoen

en: Hints for your form
nl_NL: Hints voor je formulier

en: Horizontal Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor horizontaal zoekformulier

en: How it works
nl_NL: Hoe het werkt

en: How to start export of .ics feeds (files)?
nl_NL: Hoe start ik het exporteren van .ics feeds (bestanden)?

en: How to start import of .ics feeds (files)?
nl_NL: Hoe start ik het importeren van .ics feeds (bestanden)?

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse Forint

en: I Accept term and conditions
nl_NL: Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

en: ID of booking
nl_NL: ID van de boeking

en: ID of booking resource
nl_NL: ID van het object

en: ID of booking resource.
nl_NL: ID van het object.

en: ID of booking resources
nl_NL: ID van het object

en: ID or Title
nl_NL: ID of titel

en: If empty then title defined as WordPress
nl_NL: Als dit wordt leeggelaten, zal de titel worden ingesteld als WordPress

en: If not supplied then the description as configured in the administration/management portal section will be used. If the option %s is selected then the configured description will always be applied.
nl_NL: Als dit niet is aangegeven dan zal de beschrijving van administratie/beheer gedeelte worden gebruikt. Als de optie %s wel is geselecteerd zal de ingestelde omschrijving worden weergegeven.

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
nl_NL: Als je %scontante betalingen%s ontvangt, kun je details daarover hier schrijven

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
nl_NL: Als u deze optie kiest , worden alle boekingsgegevens verwijderd tijdens de de-installatie van de plugin. Wilt u dat werkelijk ?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
nl_NL: Als je geen zoekresultaten ziet op je website, kijk dan %shier%s even naar de instructies voor de foutoplossing

en: If you have inserted import shortcodes from %s, then  you can configure your CRON for periodically access these pages and import .ics feeds.
nl_NL: Als je de import shortcodes van %s hebt ingevoegd, kun je de CRON instellen voor de periodieke toegang tot deze pagina's om .ics feeds te importeren.

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Signature Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
nl_NL: Als je geen account op dit systeem hebt, meld je dan aan voor een %sdeveloper test account%s om een API login ID en Signature Key te verkrijgen. Deze sleutels zullen verzoeken tot de betaalinstantie authentiseren.

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
nl_NL: Als je geen account op dit systeem hebt, meld je dan aan voor een %sontwikkelaar testaccount%s om een API login ID en Transactiesleutel te verkrijgen. Deze sleutels zullen verzoeken tot de betaalinstantie authenticeren.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
nl_NL: Als je niet geregistreerd bent op dit systeem, bezoek dan %s om te registreren.

en: If you like %s please leave us a %s rating. A huge thank you in advance!
nl_NL: Bent u tevreden over het boekingssysteem? %s Deel het met anderen %s . Bij voorbaat dank!

en: If you open this page directly, then you will see this error
nl_NL: Indien deze pagina direct geopend wordt, wordt deze foutmelding getoond

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
nl_NL: Als je deze shortcode gebruikt, %skun je geen andere tijd gerelateerde shortcodes meer gebruiken%s in het formulier.

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
nl_NL: Bij moeilijkheden of vragen, contacteer ons via e-mail %s

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Google Calendar Events
nl_NL: Importeer Google Agenda afspraken

en: Import Settings
nl_NL: Importeer instellingen

en: Import bookings without checking, if such bookings already have been imported.
nl_NL: Importeer boekingen zonder controle of deze boekingen al geïmporteerd zijn.

en: Import events every
nl_NL: Afspraken importeren elke

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: Important!
nl_NL: Belangrijk!

en: Imported
nl_NL: Geïmporteerd

en: Importing Feed
nl_NL: Feed importeren

en: In Trash
nl_NL: In de prullenbak

en: In Trash / Rejected
nl_NL: In prullenbak / afgewezen

en: In the merchant interface, go to Account > Settings > Security Settings > General Security Settings > API Credential & Keys
nl_NL: In het Verkoperspaneel, ga naar Gebruikersnaam > Instellingen > Beveiligingsinstellingen > Algemene beveiligingsinstellingen > API inloggegevens en sleutels

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
nl_NL: Klik in de zijbalk op "APIs & auth".

en: In-Progress
nl_NL: In behandeling

en: Inactive User
nl_NL: Inactieve gebruiker

en: Incorrect date format
nl_NL: Onjuist datumformaat

en: Incorrect email field
nl_NL: Incorrect e-mail veld

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
nl_NL: Geef aan de betaaldienst aan dat je transactierespons op je site wilt ontvangen.

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Inline Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor zoekformulier tussen tekst

en: Inlinee Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor zoekformulier tussen tekst

en: Insert %s shortcode into  some post(s) or page(s). Check more info about this %sshortcode configuration%s
nl_NL: Voer %s shortcode in op sommige post(s) of pagina('s). Kijk hier voor meer informatie over deze %sshortcode configuratie%s

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
nl_NL: Voeg %s shortcode toe om SPAM boekingen te voorkomen.

en: Insert Shortcode
nl_NL: Shortcode invoegen

en: Insert booking calendar
nl_NL: Voeg de boekingskalender in

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
nl_NL: Voeg de boekingsformulier %sshortcode%s  toe in een %sBericht%s of %sPagina%s

en: Insert file URL
nl_NL: Voeg bestands URL in

en: Insert into page
nl_NL: In pagina invoegen

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
nl_NL: Voeg deze shortcodes toe in het formulier om %sinfo in real time weer te geven%s (na selectie van de datums in de kalender of opties in de aanvink- of selectievakken)%s.

en: Install %s plugin.
nl_NL: Installeer %s plugin.

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
nl_NL: Instant Payment Notification (IPN) is een berichtendienst die je inlicht over Paypaltransacties

en: Integration of %s payment system
nl_NL: Integratie van %s betalingssysteem

en: Integration of Bank Transfer payment system
nl_NL: Integratie van bankoverschrijving betalingssysteem

en: Integration of Pay in Cash payment system
nl_NL: Integratie van contant betalingssysteem

en: Integration of Paypal payment system
nl_NL: Integratie van PayPal betalingssysteem

en: Integration of Sage payment system
nl_NL: Integratie van Sage betaalsysteem

en: Integration of authorizenet payment system
nl_NL: Integratie van authorizenet betalingssysteem

en: Integration of iPay88 payment system
nl_NL: Integratie van iPay88 betalingssysteem

en: Interface of plugin is using %s currency. Specific payment gateway will use own currency in payment form without currency exchange! Its can be reason of wrong cost.
nl_NL: Interface van plugin gebruikt %s valutaeenheid. Een specifieke betalingsprovider zal zijn eigen munteenheid gebruiken in het betalingsformulier zonder koersaanpassing! Dit kan leiden tot een verkeerde prijs.

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid IPN
nl_NL: Ongeldige IPN

en: Is it automatic process?
nl_NL: Is dit een geautomatiseerd proces?

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
nl_NL: Het werkt alleen in de %senkele dag selectie%s modus.

en: Its only show fixed payment details.
nl_NL: Dit toont enkel vaste betalingsdetails.

en: Its useful, if you need to import/export bookings from/to external websites, like %s
nl_NL: Het is handig als je boekingen van andere websites, zoals %s, moet importeren

en: January
nl_NL: Januari

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Keyword
nl_NL: Trefwoord

en: Language Sections
nl_NL: Taalsecties

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Name (required)
nl_NL: Achternaam (verplicht)

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Left
nl_NL: Links

en: Left with space
nl_NL: Links met spatie

en: Limit available days from today
nl_NL: Beperk de beschikbare dagen vanaf vandaag

en: Link to this page must be defined
nl_NL: Link naar deze pagina moet ingesteld zijn

en: Live Test
nl_NL: Live test

en: Load JS and CSS files only on specific pages
nl_NL: Laad JS en CSS bestanden enkel op specifieke pagina's

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Location
nl_NL: Plaats

en: Location:
nl_NL: Plaats:

en: Log in to your PayPal account.
nl_NL: Inloggen in je Paypalaccount.

en: Log on to the %sMerchant Interface%s
nl_NL: Log in op het %sMerchant Interface%s

en: Log on to the Merchant Interface
nl_NL: Log in op het Verkoperspaneel

en: Logging of booking approving or rejection
nl_NL: Registratie van boeking goedkeuren of afwijzen

en: MD5 Hash value
nl_NL: MD5 Hash waarde

en: Make it %sexclusive%s
nl_NL: Maak het %sexclusief%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
nl_NL: Betaal met PayPal - Snel, gratis en veilig!

en: Malaysian Ringgit
nl_NL: Maleisische Ringgit

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
nl_NL: Maleisische Ringgits (enkel voor Maleisische gebruikers)

en: Malformed
nl_NL: Verkeerd formaat

en: Manage Users
nl_NL: Beheer gebruikers

en: Mar
nl_NL: Maa

en: March
nl_NL: Maart

en: Mark as Unread selected bookings
nl_NL: Markeer geselecteerde boeking als ongelezen

en: Mark as read all bookings
nl_NL: Markeer alle boekingen als gelezen

en: Mark as read selected bookings
nl_NL: Markeer geselecteerde boeking als gelezen

en: Max visitors
nl_NL: Max. aantal personen

en: Max. persons
nl_NL: Max. aantal personen

en: Maximum number
nl_NL: Maximum aantal

en: Maximum number of usage
nl_NL: Maximaal aantal te gebruiken

en: Maxlength
nl_NL: Maximale lengte

en: May
nl_NL: Mei

en: Merchant Code
nl_NL: Verkoperscode

en: Merchant ID
nl_NL: Verkoper ID

en: Merchant Key
nl_NL: Verkoperssleutel

en: Message title
nl_NL: Berichttitel

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Minimum Booking Cost
nl_NL: Minimum boekingskosten

en: Minimum Cost
nl_NL: Minimum kosten

en: Mo
nl_NL: Ma

en: Modified
nl_NL: Bewerkt

en: Mon
nl_NL: Maa

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Months
nl_NL: Maanden

en: Move all previously imported bookings to trash  before new import bookings. Its can resolve issue of updating deleted and edited events in external sources. Its work only, if you are using one source (.ics feed) for importing into specific booking resource!
nl_NL: Verplaats alle eerder geïmporteerde boekingen naar de prullenbak voordat nieuwe boekingen geïmporteerd worden. Dit voorkomt het bijwerken van verwijderde en gewijzigde boekingen in externe bronnen. Het werkt alleen bij gebruik van slechts één bron (.ics feed) voor het importeren naar een specifiek boekingsobject!

en: Move selected bookings to trash
nl_NL: Verplaats de geselecteerde boekingen naar de prullenbak

en: Move to trash
nl_NL: Naar de prullebak verplaatsen

en: Moved to trash
nl_NL: Naar de prullenbak verplaatst

en: Multipart
nl_NL: Meerdelige

en: Multiple days
nl_NL: Meerdere dagen

en: My Profile – Connection
nl_NL: Mijn profiel - Verbinding

en: My bookings
nl_NL: Mijn boekingen

en: Name
nl_NL: Naam

en: Navigate to your Google calendars.
nl_NL: Navigeer naar je Google kalenders.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
nl_NL: Meer functionaliteit nodig? Bekijk %shogere versies%s

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New (unverified) booking(s)
nl_NL: Nieuwe (nog niet geverifieerde) boeking(en)

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw Zeeland Dollar

en: New booking
nl_NL: Nieuwe boeking

en: New booking(s) made today
nl_NL: Vandaag ontvangen aanvragen

en: New bookings
nl_NL: Nieuwe boekingen

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next 3 months
nl_NL: Volgende 3 maanden

en: Next 4 weeks
nl_NL: Volgende 4 weken

en: Next 7 days
nl_NL: Volgende 7 dagen

en: Next Steps
nl_NL: Volgende stappen

en: Next day
nl_NL: Volgende dag

en: Next month
nl_NL: Volgende maand

en: Next week
nl_NL: Volgende week

en: No booking resources
nl_NL: Geen boekingsobjecten

en: No days
nl_NL: Geen dagen

en: No results found.
nl_NL: Geen resultaten gevonden.

en: No separator
nl_NL: Geen scheiding

en: None
nl_NL: Geen

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: Not Completed
nl_NL: Niet voltooid

en: Not authed
nl_NL: Niet geautoriseerd

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Note!
nl_NL: Attentie!

en: Note:
nl_NL: Notitie:

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Nothing Found Message:
nl_NL: Niets gevonden bericht:

en: Nothing found message
nl_NL: Niets gevonden bericht

en: Nothing found.
nl_NL: Niets gevonden.

en: Now
nl_NL: Nu

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
nl_NL: Klik nu op "Referenties" in de zijbalk.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
nl_NL: Kopieer nu de Kalender ID om te gebruiken in de Feedinstellingen in je WordPress admin. Zorg dat je %senkel de Kalender ID gebruikt, niet de hele XML feed URL%s.

en: Number of days to scroll
nl_NL: Aantal dagen om te scrollen

en: Number of decimal points
nl_NL: Aantal decimale punten

en: Number of months
nl_NL: Aantal maanden

en: Number of months in one row
nl_NL: Aantal maanden in één rij

en: Number of months to scroll
nl_NL: Aantal maanden om te scrollen

en: Number of selected days.
nl_NL: Aantal geselecteerde dagen.

en: Number of selected nights.
nl_NL: Aantal geselecteerde nachten.

en: Number of usage
nl_NL: Aantal gebruik

en: Oct
nl_NL: Okt

en: October
nl_NL: Oktober

en: Offset
nl_NL: Tijdsinterval

en: Old Timeline
nl_NL: Oude Tijdlijn

en: On each
nl_NL: Op elke

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
nl_NL: Klik in de popup op de knop "Server sleutel" en klik "Aanmaken".

en: One Value from %sOptions%s list
nl_NL: Eén waarde uit de lijst van %sOpties%s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
nl_NL: Eén waarde uit de lijst van %sopties%s of term %s voor selectie van alle vakjes

en: One option per line
nl_NL: Eén optie per regel

en: One title per line
nl_NL: Eén titel per regel

en: Only Form
nl_NL: Alleen het formulier

en: Only availability calendar
nl_NL: Alleen de beschikbaarheids kalender

en: Open in new window
nl_NL: Openen in nieuw window

en: Open the settings for the calendar.
nl_NL: Open de instellingen voor de agenda.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Or you can import .ics feed or file directly at current page.
nl_NL: Of je kunt de .ics feed of het .ics bestand direct in de huidige pagina importeren.

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Order number
nl_NL: Bestelnummer

en: Other
nl_NL: Andere

en: Other Hints
nl_NL: Andere hints

en: PAYMENT
nl_NL: BETALING

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Paid OK
nl_NL: Betaling OK

en: Parent
nl_NL: Hoofdobject

en: Partially booked
nl_NL: Gedeeltelijk geboekt

en: Partially booked item
nl_NL: Gedeeltelijk geboekt object

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
nl_NL: Gedeeltelijk geboekt - specifiek dagdeel.

en: Partially paid
nl_NL: Gedeeltelijk betaald

en: Partially_Refunded
nl_NL: Gedeeltelijk_terugbetaald

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: Pay in Cash
nl_NL: Contant betalen

en: Pay using %s payment service
nl_NL: Betaal met %s betaaldienst

en: Pay via
nl_NL: Betaal via

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment Button type
nl_NL: Type betaalknop

en: Payment Description
nl_NL: Beschrijving van de betaling

en: Payment Gateways
nl_NL: Betalingsproviders

en: Payment Gateways - General Settings
nl_NL: Betalingsproviders - algemene instellingen

en: Payment Options
nl_NL: Betaalmogelijkheden

en: Payment Settings
nl_NL: Betalingsinstellingen

en: Payment button title
nl_NL: Tekst op de betaalknop

en: Payment description at gateway website
nl_NL: Betalingsbeschrijving op de website van de provider

en: Payment failed
nl_NL: Betaling mislukt

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
nl_NL: Betaling voor boeking %s op deze dag(en): %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
nl_NL: Beschrijving van betalingsmethode die de klant zal zien op je betalingspagina.

en: Payment rejected
nl_NL: Betaling afgewezen

en: Payment request
nl_NL: Betalingsverzoek

en: Payment status
nl_NL: Betalingsstatus

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
nl_NL: Betalingsstatus bijgewerkt door Mobile88 Admin (Mislukt)

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Paypal Email address to receive payments
nl_NL: Paypal E-mailadres om betalingen te ontvangen

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Pending booking(s)
nl_NL: Opties (in behandeling)

en: Pending item
nl_NL: Boeking in behandeling

en: Philippine Pesos
nl_NL: Filippijnse Pesos

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Plain (without styles)
nl_NL: Platte tekst (geen stijlopmaak)

en: Plain text
nl_NL: Platte tekst

en: Please Select
nl_NL: Selecteer

en: Please check more about configuration at  %sthis page%s
nl_NL: Lees meer over de configuratie op %sdeze pagina%s

en: Please check more about this feature %shere%s.
nl_NL: Ontdek meer over deze functie %shier%s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
nl_NL: Ontdek meer over deze functie op %sdeze pagina%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
nl_NL: Bekijk a.u.b. meer info over de configuratie van deze prijsinstellingen op deze %spagina%s.

en: Please configure all fields inside the %sBilling form fields%s section at %sPayments General%s tab.
nl_NL: Stel aub alle velden in de %sFacturatieformuliervelden%s sectie in op de %sBetalingen Algemeen%s tab.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
nl_NL: Configureer a.u.b. alle velden op de tab Facturatieformulier velden op deze pagina, als je een Europese betaaldienst gebruikt

en: Please configure settings for import Google Calendar events
nl_NL: Configureer instellingen voor het importeren van Google Agenda afspraken

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
nl_NL: Maak alle %s voorwaarden eerst aan %s(van een hogere prioriteit naar lagere)%s, dan  %s voorwaarden en tenslotte %s voorwaarden

en: Please enter URL for generating .ics feed
nl_NL: Voor a.u.b. de URL in voor het genereren van een .ics feed

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
nl_NL: Voer de MD5 Hash waarde in, die je geconfigureerd hebt in de instellingen van het Verkoperspaneel.

en: Please enter the Signature Key, which you generated in the settings of Merchant Interface.
nl_NL: Voer de Signature Key in die u heeft gegenereerd bij de instellingen van het Verkoperspaneel.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
nl_NL: Voer hier je Google API-sleutel in. Dit veld is verplicht om afspraken te kunnen importeren.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
nl_NL: Laat leeg als je dit wilt overslaan.

en: Please make payment for your booking %s on %s For reference your booking ID: %s
nl_NL: Betaal aub je boeking %s op %s . Ter referentie je boekings-ID: %s

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
nl_NL: Let wel op %shet gebruik van shortcodes voor tijd%s. Als je een datum selecteert met daarin geboekte tijdsloten, zal dit tijdveld de %sgeboekte tijdvakken uitschakelen%s (zet ze op grijs weergeven).

en: Please note, at admin panel for booking will be saved deposit cost and notes about deposit, do not depend from the visitor choice of this payment. You need to check each such payment manually!
nl_NL: Let a.u.b. op, in het admin panel wordt informatie over aanbetalingskosten en aanbetalingscommentaar opgeslagen, onafhankelijk van de keuze van de bezoeker voor een betaalmethode. Deze betaling dien je handmatig aan te vinken!

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
nl_NL: Let wel, in de %sOpties lijst%s kun je enkel tijden gebruiken in %s24u-tijdsformaat%s.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
nl_NL: Let wel, in de %sOptieslijst%s kun je enkel tijden in %s24u-formaat%s gebruiken.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
nl_NL: Attentie: het is niet mogelijk om nieuwe objecten toe te voegen als de optie "Alle objecten" geselecteerd is. Wis a.u.b. de selectie, en voeg dan nieuwe objecten toe.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
nl_NL: Let wel: dit veld ondersteunt enkel %s24u-tijdsformaat%s.

en: Please pay %s
nl_NL: Betaal a.u.b. %s

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
nl_NL: Lees meer over de configuratie van boekingsformuliervelden %shier%s.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
nl_NL: Lees meer over de mogelijkheden van deze %sopties%s %shier%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
nl_NL: Lees %shier%s meer over de configuratie van deze parameter

en: Please reassign exist booking(s) from selected resource(s) to other resources or delete exist booking(s) from  this resource(s). Otherwise you will have %slost bookings%s.
nl_NL: Wijs bestaande boeking(en) van geselecteerde objecten toe aan andere objecten of verwijder bestaande boekingen van dit object. Indien dit wordt nagelaten zullen %sboekingen verloren%s gaan.

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
nl_NL: Herlaad a.u.b. deze pagina en als dezelfde fout weer verschijnt, stuur dan een e-mail naar support (met info over bestelnummer en website) om de registraties af te handelen

en: Please select
nl_NL: Selecteer

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
nl_NL: Selecteer een veld uit het boekingsformulier. Dit veld zal automatisch toegewezen worden aan het huidige veld in het factureringsformulier.

en: Please select check-in and check-out days!
nl_NL: Selecteer de aankomst- en vertrekdagen!

en: Please select the resource:
nl_NL: Selecteer het object:

en: Please type the %sTitle of search results%s.
nl_NL: Typ de %sTitel van zoekresultaten%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
nl_NL: Typ het %sbericht dat getoond wordt wanneer er niets gevonden is%s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
nl_NL: Typ URL van de pagina %s(met %s shortcode in inhoud)%s, waarop de zoekresultaten zullen weergegeven.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
nl_NL: Gebruik %sEnkele dag%s selectiemodus op de Algemene boekingsinstellingen pagina in de kalendersectie.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
nl_NL: Gebruik dit veld voor de mogelijkheid om kortingscodes te gebruiken door je klanten.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
nl_NL: Vul het bestelnummer van je aangekochte versie in, dat je in de facturatie-e-mail ontving.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
nl_NL: Lees %shier%s meer over de  shortcodes, of %shier%s over JavaScript aanpassing van specifieke shortcodes

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
nl_NL: Reserveer een appartement met verse bloemen, aub.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
nl_NL: Selecteer alstublieft een boekingsdatum op de kalender.

en: Plugin Menu
nl_NL: Plugin menu

en: Plugin menu position
nl_NL: Plugin menu positie

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
nl_NL: Pluginondersteuningsconfiguraties van het boekingsformulier zijn beschikbaar in verschillende talen.

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse Zloty

en: Post Code
nl_NL: Postcode

en: Post code
nl_NL: Postcode

en: Post code (required)
nl_NL: Postcode (verplicht)

en: Pounds Sterling
nl_NL: Britse Pond

en: Powered by notice
nl_NL: Aangedreven door bericht

en: Preselected resource
nl_NL: Voorgeselecteerd object

en: Presidential Suite
nl_NL: Presidentiële Suite

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Previous 3 months
nl_NL: Afgelopen 3 maanden

en: Previous 4 weeks
nl_NL: Afgelopen 4 weken

en: Previous 7 days
nl_NL: Afgelopen 7 dagen

en: Previous dates
nl_NL: Voorgaande datums

en: Previous day
nl_NL: Vorige dag

en: Previous month
nl_NL: Afgelopen maand

en: Previous week
nl_NL: Afgelopen week

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Print bookings
nl_NL: Boekingen printen

en: Print bookings listing
nl_NL: Druk boekingslijst af

en: Prior
nl_NL: Vorig

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Priority field of booking resource
nl_NL: Prioriteitsveld van het object

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
nl_NL: Je hebt waarschijnlijk je betaalde versie van Booking Calendar geüpdated naar de gratis versie, of het updateproces liep mis. Je kunt de nieuwe update van je betaalde versie aanvragen op %1sdeze pagina%2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
nl_NL: Waarschijnlijk werd(en) deze datum(s) geboekt door een andere klant. Herlaad deze pagina a.u.b. en probeer opnieuw te boeken.

en: Probably you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
nl_NL: Je hebt waarschijnlijk je betaalde versie van Booking Calendar geüpdated naar de gratis versie, of het updateproces is mislukt. Je kunt de nieuwe update van je betaalde versie aanvragen op %1sdeze pagina%2s.

en: Processed
nl_NL: Verwerkt

en: Processing
nl_NL: Bezig met verwerken

en: Processing your %s payments through %s
nl_NL: Verwerking van uw %s betaling door %s

en: Publishable key
nl_NL: Te publiceren sleutel

en: Purchase
nl_NL: Kopen

en: Put a label before field
nl_NL: Zet een label voor veld

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
nl_NL: Zet deze code in %sInhoud van boekingsvelden%s en in %sE-mailsjablonen%s

en: Radio Button(s)
nl_NL: Selectierondje(s)

en: Range days
nl_NL: Reeks dagen

en: Rate plugin (thanks:)
nl_NL: Beoordeel deze plugin ( dank u:)

en: Rates
nl_NL: Tarieven

en: Read
nl_NL: Gelezen

en: Read All
nl_NL: Alles lezen

en: Reason for cancellation
nl_NL: Reden van annulering

en: Reason for cancellation here
nl_NL: Reden van de annulering hier

en: Reason of cancellation
nl_NL: Reden van de annulering

en: Reason of cancellation here
nl_NL: Reden van annulering hier

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
nl_NL: Stuur klanten naar een nieuwe 'Dank u' pagina

en: Reference Text Box Title
nl_NL: Referentie tekstvak titel

en: Refresh booking listing
nl_NL: De boekingslijst vernieuwen

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Register and Translate everything in WPML plugin. Translation can be done at the WPML > "String translation" page. Required WPML 3.2 with String Translation plugin.
nl_NL: Registreer en vertaal alles in WPML plugin. Vertaling kan gedaan worden op de pagina WPML > "Stringvertaling". WPML 3.2 met String Translation plugin vereist.

en: Regular User
nl_NL: Gewone gebruiker

en: Reject
nl_NL: Afwijzen

en: Reject - move to trash
nl_NL: Afwijzen - naar de prullenbak verplaatsen

en: Reject booking - move selected bookings to trash
nl_NL: Boeking afwijzen - verplaats de geselecteerde boekingen naar de prullenbak

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
nl_NL: Relatieve URLs van pagina's, waar plugin CSS en JS bestanden moeten geladen worden

en: Release date
nl_NL: Verschijningsdatum

en: Reload page
nl_NL: Pagine herladen

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Remove selected account(s)
nl_NL: Verwijderen van de geselecteerde klanten(en)

en: Request has been sent
nl_NL: Het verzoek is verzonden

en: Request has failed
nl_NL: Verzoek is niet gelukt

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required Fields in Booking Form
nl_NL: Verplichte velden in het boekingsformulier

en: Reset
nl_NL: Opnieuw instellen

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
nl_NL: Het boekingsformulier en de inhoud van het boekingsformulier resetten

en: Reset Form
nl_NL: Formulier wissen

en: Reset Search Cache
nl_NL: Zoekcache legen

en: Reset current Form
nl_NL: Huidig formulier opnieuw instellen

en: Reset filter to default values
nl_NL: Maak de prijs voor deze periode weer gelijk aan de basisprijs

en: Reset times by
nl_NL: Reset tijden met

en: Reset to default form
nl_NL: Terugzetten naar standaardformulier

en: Resource
nl_NL: Object

en: Resource #1
nl_NL: Object nr.1

en: Resource #2
nl_NL: Object nr.2

en: Resource #3
nl_NL: Object nr.3

en: Resource Name
nl_NL: Naam van het object

en: Resource not exist
nl_NL: Object bestaat niet

en: Resources
nl_NL: Objecten

en: Resources Selection
nl_NL: Selectie van objecten

en: Resources count
nl_NL: Aantal objecten

en: Resources number per page
nl_NL: Aantal objecten per pagina

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Restore all dismissed windows
nl_NL: Herstel alle verworpen vensters

en: Restore selected bookings
nl_NL: Herstel geselecteerde boekingen

en: Restored
nl_NL: Hersteld

en: Result(s) Found
nl_NL: Gevonden resultaten

en: Retrieve Google Calendar Events
nl_NL: Google Agenda afspraken ophalen

en: Return URL after Failed order
nl_NL: Terugkeer-URL na mislukte bestelling

en: Return URL after Successful order
nl_NL: Terugkeer-URL na succesvolle bestelling

en: Return URL from PayPal
nl_NL: Terugkeer-URL van PayPal

en: Reversed
nl_NL: Terugbetaald

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right with space
nl_NL: Rechts met spatie

en: Routing Number
nl_NL: Routinggetal

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Royal Villa
nl_NL: Koninklijke Villa

en: Sa
nl_NL: Za

en: Sale
nl_NL: Verkoop

en: Sat
nl_NL: Zat

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save as Default
nl_NL: Opslaan als standaard

en: Save cost
nl_NL: Kostprijs opslaan

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
nl_NL: Sla deze periode op als standaardsjabloon (Klik op de knop "prijsafwijking toepassen" om het op te slaan.)

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saving
nl_NL: Aan het opslaan

en: Saving to file
nl_NL: Opslaan naar een bestand

en: Savings
nl_NL: Opgeslagen bestanden

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search Availability Form
nl_NL: Instellingen van het zoekformulier

en: Search Availability form
nl_NL: Doorzoek beschikbaarheidsformulier

en: Search Cache
nl_NL: Zoekcache

en: Search Results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search Results Title
nl_NL: Titel bij zoekresultaten

en: Search Settings
nl_NL: Instellingen voor zoekfunctie

en: Search availability
nl_NL: Zoek op beschikbaarheid

en: Search form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search in booking resources of WP users
nl_NL: Zoek in de boekingsobjecten van WP gebruikers

en: Search only for users:
nl_NL: Zoeken alleen voor gebruikers:

en: Search results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search results page must have this shortcode
nl_NL: Zoekresultatenpagina's moeten deze shortcode bevatten

en: Search results.
nl_NL: Zoekresultaten.

en: Season
nl_NL: Periode

en: Season Filters
nl_NL: Speciale periode

en: Season filter on the Season Filters page
nl_NL: Periode-instellingen op de periode-instellingspagina

en: Season filter on the Season Filters page,
nl_NL: Periode-instellingen op de periode-instellingspagina,

en: Season filters conditions.
nl_NL: Voorwaarden voor de periodefilters.

en: Seasonal price
nl_NL: Periodeprijs

en: Secret key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Secure Merchant ID
nl_NL: Veilige Verkopers-ID

en: See %sFAQ%s.
nl_NL: Zie %sFAQ%s.

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
nl_NL: Selecteer "Live test" of "Live" omgeving voor het gebruiken van verkopersaccount of "Ontwikkelaar test" voor het gebruiken van een ontwikkelaarsaccount.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
nl_NL: Selecteer %s dagen door een specifieke periode hieronder te activeren of %svoeg nieuwe periodeaanpassingen toe%s

en: Select Booking Resource
nl_NL: Selecteer een object

en: Select Expiration Date of the coupon.
nl_NL: Selecteer vervaldatum van de kortingscode.

en: Select New Signature Key. Your signature key is displayed as a string.
nl_NL: Selecteer een nieuwe Signature Key. Uw Signature Key wordt getoond als een string.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
nl_NL: Selecteer TEST voor de Test Server en LIVE in de live-omgeving

en: Select Template
nl_NL: Selecteer template

en: Select Times
nl_NL: Selecteer tijden

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
nl_NL: Selecteer een %sDYNAMISCHE%s reeks van dagen met %s2 muiskliks%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
nl_NL: Selecteer een %sVAST%s aantal dagen met %s1 muisklik%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
nl_NL: Selecteer een stad in de tijdszone van jouw keuze, als je problemen hebt met datums en tijden.

en: Select booking resource
nl_NL: Selecteer een object

en: Select booking resources, for getting booking dates from them and set such dates as unavailable in destination calendar.
nl_NL: Selecteer objecten om de boekingsdata er van te kunnen ophalen en die dagen als niet-beschikbaar te zetten in de kalender.

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
nl_NL: Selecteer objecten om in het selectievak weer te geven. Gebruik CTRL om verschillende objecten te selecteren.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
nl_NL: Selecteer de objecten waar de kortingscode op toegepast kan worden.

en: Select booking resources. Please use CTRL to select multiple booking resources.
nl_NL: Selecteer de objecten. Gebruik CTRL om verschillende objecten te selecteren.

en: Select date format for search form
nl_NL: Selecteer datum formaat voor zoekformulier

en: Select default custom booking form
nl_NL: Selecteer standaard eigen boekingsformulier

en: Select field for assigning to %sevent property%s
nl_NL: Selecteer veld om %safspraak eigenschap%s toe te wijzen

en: Select number of available days in calendar start from today.
nl_NL: Selecteer aantal beschikbare dagen in de kalender start vanaf vandaag.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
nl_NL: Selecteer het aantal objecten per pagina op de objecten-menupagina

en: Select number of bookings per page in booking listing
nl_NL: Selecteer het aantal boekingen per pagina in de lijst

en: Select number of days to scroll after loading
nl_NL: Selecteer aantal dagen om door te scrollen na laden

en: Select number of month to show for calendar.
nl_NL: Selecteer het aantal maanden dat wordt weergegeven.

en: Select number of months to scroll after loading
nl_NL: Selecteer het aantal maanden om door te scrollen na het laden

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
nl_NL: Selecteer het aantal niet beschikbare dagen in de kalender vanaf vandaag.

en: Select option to configure or show help info about tags
nl_NL: Selecteer optie om te configureren of toon hulpinfo over tags

en: Select option, when to start retrieving events.
nl_NL: Selecteer wanneer ophalen van afspraken moet starten.

en: Select option, when to stop retrieving events.
nl_NL: Selecteer wanneer het ophalen van afspraken moet stoppen.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
nl_NL: Selecteer scheidingsteken voor het exporteren van boekingsgegevens naar CSV.

en: Select shortcode to insert
nl_NL: Selecteer shortcode om in te voegen

en: Select start and end time showing for Calendar Overview in %sDay%s view mode
nl_NL: Selecteer de start- en eindtijd die getoond moet worden in het Kalenderoverzicht in %sDag%s weergave

en: Select start date
nl_NL: Selecteer startdatum

en: Select start month of calendar
nl_NL: Selecteer startmaand van de kalender

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
nl_NL: Selecteer de %s door de voorgedefinieerde %sTijdlijst%s te gebruiken.

en: Select the country from the predefined country list.
nl_NL: Selecteer het land uit de voorgedefinieerde landenlijst.

en: Select the default view for dates on the booking tables
nl_NL: Selecteer de standaardweergave voor datums in de boekingstabellen

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
nl_NL: Selecteer het maximum aantal maanden dat zichtbaar moet zijn (scroll)

en: Select the skin of the booking calendar
nl_NL: Selecteer het uiterlijk van de boekingskalender

en: Select time duration of import requests.
nl_NL: Selecteer tijdsduur van importverzoeken.

en: Select time of cache expiration
nl_NL: Selecteer tijd van verloop van de cache

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
nl_NL: Selecteer het transactietype, ondersteund door de betaaldienst.

en: Select type of info to show.
nl_NL: Selecteer het  type info om weer te geven.

en: Select type of sorting search  results
nl_NL: Selecteer type sortering van zoekresultaten

en: Select type of timeline to load
nl_NL: Selecteer het soort tijdlijn om weer te geven

en: Select type of view format
nl_NL: Selecteer het type van het weergaveformaat

en: Select unavailable time interval.
nl_NL: Selecteer tijdsinterval van niet beschikbare tijden/perioden.

en: Select user access level for the menu pages of plugin
nl_NL: Selecteer gebruikers toegangsniveau voor de menupagina's van de plugin

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
nl_NL: Selecteer je %sminimum en maximum aantal dagen voor selectie van reeks%s

en: Select your default booking resource.
nl_NL: Selecteer je standaard object.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
nl_NL: Selecteer de standaard weergave van de kalender op de boekingskalender overzichtspagina

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
nl_NL: Selecteer het standaard geopende tabblad op de boekingslijst pagina

en: Select your default order of bookings in the booking listing
nl_NL: Selecteer uw standaardvolgorde van boekingen in de lijst

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
nl_NL: Selecteer standaardwijze voor het weergeven van boekingen op de pagina

en: Select your start day of range selection at week
nl_NL: Selecteer startdag  van geselecteerde reeks in week

en: Select your start day of the week
nl_NL: Selecteer eerste dag van de week

en: Selected Check In date.
nl_NL: Geselecteerde aankomstdatum.

en: Selected Check Out date.
nl_NL: Geselecteerde vertrekdatum.

en: Selected End Time.
nl_NL: Geselecteerde eindtijd.

en: Selected Start Time.
nl_NL: Geselecteerde starttijd.

en: Selected booking resource (by default)
nl_NL: Standaard geselecteerde boekingsobjecten

en: Selection
nl_NL: Selectie

en: Selection of Resources
nl_NL: Selectie van boekingsobjecten

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send Request
nl_NL: Verstuur een verzoek

en: Send Test Email
nl_NL: Verstuur een test e-mail

en: Send email notification to customer about this operation
nl_NL: Stuur een e-mail bericht naar de klant over deze handeling

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
nl_NL: Stuur een e-mail naar de klant na acceptatie, annulering of verwijdering van boekingen

en: Send email on cost changes
nl_NL: Verzend een e-mail over de wijziging in kosten

en: Send payment request to customer
nl_NL: Stuur een betalingsverzoek naar de klant

en: Send payment request to visitor
nl_NL: Stuur een betalingsverzoek naar de klant

en: Sending email for invalid transaction
nl_NL: Versturen van een e-mail voor een ongeldige transactie

en: Sending email for verified transaction
nl_NL: Versturen van een e-mail voor geverifieerde transactie

en: Sending email if error occur during verification
nl_NL: Versturen van een e-mail als zich een fout voordoet tijdens de verificatie

en: Sending request...
nl_NL: Verzoek versturen...

en: Separator for the decimal point
nl_NL: Scheidingsteken voor decimalen

en: Set Availability
nl_NL: Stel de beschikbaarheid in

en: Set Deposit
nl_NL: Stel het voorschotbedrag in

en: Set Deposit Amount
nl_NL: Stel het voorschotbedrag in

en: Set Early / Late Booking
nl_NL: Stel vroege/late boeking in

en: Set Early / Late Booking Amount
nl_NL: Stel bedrag vroege/late boeking in

en: Set Early / Late booking discount
nl_NL: Stel korting vroege/late boeking in

en: Set Rate
nl_NL: Stel het tarief in

en: Set Rates
nl_NL: Stel de tarieven in

en: Set Valuation Days
nl_NL: Bepaal de meer/minderprijs

en: Set Your Calendar to Public
nl_NL: Stel kalender in als openbaar

en: Set as %srequired%s
nl_NL: Stel in als %sverplicht%s

en: Set as Approved
nl_NL: Markeer als geaccepteerd

en: Set as Pending
nl_NL: Als "In behandeling" markeren

en: Set as Read
nl_NL: Als 'gelezen' markeren

en: Set as Unread
nl_NL: Als 'Ongelezen' markeren

en: Set capacity based on number of visitors
nl_NL: Stel de capaciteit in gebaseerd op het aantal personen

en: Set check out date as available
nl_NL: Toon check-uit data als Beschikbaar

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
nl_NL: Stel de tijdsduur (in milliseconden) in om dit bericht weer te geven

en: Set field as required
nl_NL: Stel het veld in als verplicht

en: Set position of the currency symbol.
nl_NL: Stel de positie van het valutasymbool in.

en: Set selected bookings as pending
nl_NL: Markeer geselecteerde boekingen als zijnde in behandeling

en: Set the cost
nl_NL: Stel de kostprijs in

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
nl_NL: Neem voor deze waarde de Verkopersnaam die jou toegewezen is door Sage Pay of die je koos toen je je aanmeldde.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
nl_NL: Stel deze waarde in met het XOR Encryptie wachtwoord dat je door Sage Pay toegewezen werd

en: Set user as
nl_NL: Stel gebruiker in als

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
nl_NL: Stel uitgebreide parameters in voor de kalender. %s Zoals breedte, hoogte en structuur %s

en: Setting coupons for discount
nl_NL: Instellen van de kortingscodes

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
nl_NL: Instellen van een munteenheid die niet door de betalingsverwerker ondersteund wordt zal tot een foutmelding leiden.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Short days view
nl_NL: Smalle dagen weergave

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show "Thank You" message
nl_NL: Laat "Dank u" bericht zien

en: Show / hide field in booking form
nl_NL: Toon/verberg veld in het boekingsformulier

en: Show / hide hints
nl_NL: Hint weergeven/verbergen

en: Show / hide menu
nl_NL: Hint weergeven / verbergen

en: Show / hide notes
nl_NL: Notities weergeven/verbergen

en: Show 2 months
nl_NL: Toon 2 maanden

en: Show 3 months
nl_NL: Toon 3 maanden

en: Show ALL dates of booking
nl_NL: Laat ALLE boekingdatums zien

en: Show Children Resources
nl_NL: Toon de onderliggende objecten

en: Show Info of Booking Resource
nl_NL: Toon meer informatie over het object

en: Show Reference Text Box
nl_NL: Toon het referentie tekstvak

en: Show a booking form, availability calendar or other elements from Booking Calendar plugin.
nl_NL: Toon een boekingsformulier, beschikbaarheidskalender of andere elementen van de Booking Calendar plug-in.

en: Show advanced settings
nl_NL: Toon de uitgebreide instellingen

en: Show advanced settings of JavaScript loading
nl_NL: Laat geavanceerde instellingen zien van ladende JavaScripts

en: Show all exist season filters
nl_NL: Toon aangepaste periodeprijzen

en: Show availability in tooltip
nl_NL: Toon de beschikbaarheid in een tooltip

en: Show booking details in payment form
nl_NL: Toon de boekingsdetails op het betalingsformulier

en: Show booking details in tooltip
nl_NL: Toon de boekingsdetails als tooltip

en: Show date number in legend
nl_NL: Toon datum in legenda

en: Show day
nl_NL: Toon dag

en: Show deposit and total booking cost together
nl_NL: Toon aanbetaling en totale boekingskosten tezamen

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
nl_NL: Toon voorschot betaalformulier enkel wanneer de datum van %sAankomst%s binnen deze %saangepaste periodeprijs%s valt

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
nl_NL: Toon voorschot betaalformulier enkel wanneer het verschil in dagen tussen %sVandaag%s en %sAankomst%s meer is dan

en: Show from/to
nl_NL: Toon van/tot

en: Show info about Booking Resource
nl_NL: Geef meer informatie over het object

en: Show legend below calendar
nl_NL: Toon legenda onder de kalender

en: Show listing of customer bookings
nl_NL: Toon lijst van reserveringen

en: Show month
nl_NL: Toon de maand

en: Show only check in/out dates
nl_NL: Toon alleen de aankomst- en vertrekdatums

en: Show partially booked days with same background as in legend item
nl_NL: Toon deels geboekte dagen met dezelfde achtergrond als in de legenda

en: Show search results in the same page
nl_NL: Toon zoekresultaten op dezelfde pagina

en: Show search results on other page
nl_NL: Toon zoekresultaten op een andere pagina

en: Show search results on this page, after redirection from search form at other page.
nl_NL: Toon de zoekresultaten op deze pagina, na doorverwijzing vanuit het zoekformulier op een andere pagina.

en: Show settings of powered by notice
nl_NL: Laat instellingen zien van het "aangedreven door" bericht

en: Show system debugging log for beta features
nl_NL: Toon systeem debugging log voor beta functionaliteiten

en: Show week
nl_NL: Toon week

en: Show year
nl_NL: Toon jaar

en: Showing cost in date cell
nl_NL: Toont kostprijs in de datumcel

en: Showing cost in tooltip
nl_NL: Toont de kostprijs in een tooltip

en: Shuffle
nl_NL: Schudden

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Single
nl_NL: Enkel

en: Single day
nl_NL: Enkele dag

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Some currencies at payment gateways are different from main currency %s
nl_NL: Sommige munteenheden bij betalingsproviders zijn verschillend van hoofdmunteenheid %s

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
nl_NL: Sommige gegevens werden opgepikt, maar konden niet succesvol verwerkt worden. Zorg dat je feed URL correct is.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
nl_NL: Een boeking kon niet worden uitgevoerd omdat de gewenste periode al is geboekt. %s  %s %sHerlaad de pagina%s en probeer het nog een keer met een andere periode.

en: Sort Code
nl_NL: Sorteringscode

en: Sort search results by
nl_NL: Zoekresultaten sorteren op

en: Space
nl_NL: Spatie

en: Specific Dates Filter
nl_NL: Speciale datums zoals Kerst, Pasen, schoolvakanties

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
nl_NL: De aangepaste prijs treedt alleen in werking als deze is geactiveerd (het vakje links van "Status" is aangevinkt) en als de aankomstdatum binnen de selectie  valt, of als "Alle dagen" is ingesteld.

en: Specific date / time
nl_NL: Specifieke datum/tijd

en: Specific day(s) of week
nl_NL: Speciale dag(en) van de week

en: Specific days selections
nl_NL: Selecties van speciale dagen

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
nl_NL: Stel in dat gedurende bepaalde periodes (of dagen / weken), het ingestelde minimum aantal dagen geboekt moet worden.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
nl_NL: Specificeer de URL voor je "listener" in het veld "Notificatie-URL" als:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
nl_NL: Kies de volle breedte van de kalender, de hoogte van de datumcel en het aantal maanden in één rij.

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard 1 column
nl_NL: Standaard 1 kolom

en: Standard Fields
nl_NL: Standaardvelden

en: Standard Forms
nl_NL: Standaardformulieren

en: Standard Search Form Template
nl_NL: Sjabloon voor standaard zoekformulier

en: Standard Templates
nl_NL: Standaardtemplates

en: Standard booking resource cost
nl_NL: Standaardkosten van een object

en: Start / End time for Calendar Overview
nl_NL: Start-/Eindtijd voor Kalenderoverzicht

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start Day of the week
nl_NL: Eerste dag van de week

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Start Time - Drop Down list
nl_NL: Starttijd - vervolgkeuzelijstt

en: Start Time - Text field
nl_NL: Starttijd - tekstveld

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
nl_NL: Starttijd is ongeldig. De datum of tijd is mogelijk al geboekt, of al in het verleden! Kies a.u.b. een andere datum of tijd.

en: Start day of range
nl_NL: Startdag van reeks

en: Start month
nl_NL: Beginmaand

en: Start month:
nl_NL: Start maand:

en: Start of current month
nl_NL: Start van de huidige maand

en: Start of current week
nl_NL: Start van de huidige week

en: State
nl_NL: Land

en: Statistic
nl_NL: Statistiek

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
nl_NL: Nog steeds vragen? Contact %sSupport%s.

en: Stripe. Ouch, something went wrong!
nl_NL: Stripe. Oeps, er is iets misgegaan!

en: Su
nl_NL: Zo

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit Button
nl_NL: Verzendknop

en: Successful payment
nl_NL: Betaling succesvol

en: Sun
nl_NL: Zon

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Super Admin
nl_NL: Superbeheerder

en: Superior
nl_NL: Superieur

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Suspended
nl_NL: In behandeling

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwiterse Frank

en: System Block
nl_NL: Systeem blok

en: Technical Support
nl_NL: Technische ondersteuning

en: Test mode requires the option %s to be selected in the %s account configuration section %s
nl_NL: De test modus vereist de optie %s om te worden geselecteerd in de %s-account configuratie sectie %s

en: Test with Simulator
nl_NL: Test met de simulator

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Textarea
nl_NL: Tekstgebied

en: Th
nl_NL: Do

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise Baht

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
nl_NL: Dank u voor uw online boekingsaanvraag. %sWe zullen u zo spoedig mogelijk verder informeren.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
nl_NL: De URL waar de klant naar zal worden teruggestuurd na het voltooien van de betaling.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
nl_NL: De URL waar de klant naartoe zal worden geleid na het voltooien van de betaling.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
nl_NL: De actieve taal van het boekingsformulier hangt af van de actieve taal van de website.

en: The background color for email templates.
nl_NL: De achtergrondkleur voor e-mailsjablonen.

en: The base color for email templates.
nl_NL: De basiskleur voor e-mailsjablonen.

en: The booking has been canceled successfully
nl_NL: De annulering van de boeking is geslaagd

en: The booking has been duplicated successfully
nl_NL: De boeking is succesvol gedupliceerd

en: The booking was canceled by the visitor.
nl_NL: De boeking werd geannuleerd door de klant.

en: The changing of payment status is failed
nl_NL: De verandering van de betaalstatus is mislukt

en: The code you entered is incorrect
nl_NL: De code die u hebt ingevoerd is niet juist

en: The content of field %sURL of page for customer bookings listing%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
nl_NL: De inhoud van veld %sURL om boekingen te bewerken%s op de %salgemene instellingen pagina%s moet naar deze pagina linken

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
nl_NL: De inhoud van veld %sURL om boekingen te bewerken%s op de %salgemene instellingen pagina%s moet naar deze pagina linken

en: The currency code that gateway will process the payment in.
nl_NL: De code van de valuta-eenheid waarin de dienst de betaling zal verwerken.

en: The deposit cost of the booking.
nl_NL: De voorschotkosten van de boeking.

en: The end of time
nl_NL: De eindtijd

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
nl_NL: De feed kon niet worden gevonden (404). Zorg dat je feed URL correct is.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
nl_NL: De feedgegevens konden niet opgehaald worden. Foutcode: %s. Zorg a.u.b. dat je feed-URL correct is.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
nl_NL: De volgende in bewerking zijnde boeking(en): %s zijn verwijderd.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
nl_NL: De algemene structuur van de configuratie %svoorwaarderegel%s is als volgt

en: The main body background color for email templates.
nl_NL: De hoofdachtergrondkleur voor emailsjablonen.

en: The main body text color for email templates.
nl_NL: De hoofdtekstkleur voor e-mailsjablonen.

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
nl_NL: De API Login ID voor verkopers  is te vinden in het Verkoperspaneel van %s

en: The payment status is changed successfully
nl_NL: Betaalstatus is succesvol aangepast

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
nl_NL: De boeking %s voor: %s is aangepast.%sU kunt de boeking eventueel bewerken op deze pagina: %s Bedankt, %s

en: The reservation has been modified
nl_NL: De boeking is aangepast

en: The start of time
nl_NL: De begintijd

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
nl_NL: Deze tijd is mogelijk al geboekt, of ligt in het verleden!

en: The value of this field is just saved into DB.
nl_NL: De waarde van dit veld is net opgeslagen in de database.

en: There are no extended booking forms
nl_NL: Er zijn geen uitgebreide boekingsformulieren

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">Bekijk versie %4$s details</a>. <em>Automatische update is niet beschikbaar voor deze plugin.</em>

en: This .ics feed of bookings starting from today for 1 year
nl_NL: Deze boeking .ics feed loopt gedurende 1 jaar en start vandaag

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
nl_NL: Deze actie zal geen effect hebben, als het betaalformulier actief is!

en: This block required for ability to edit, cancel the booking by visitor, who made the booking, or for ability to show payment form, after sending payment request.
nl_NL: Dit blok is nodig zodat degene die geboekt heeft de boeking kan wijzigen of annuleren, of om het betaalformulier te kunnen tonen na het versturen van een betaalverzoek.

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
nl_NL: Deze boeking werd geannuleerd omdat we geen betaling ontvingen en de beheerder de boeking daardoor heeft geweigerd.

en: This booking resources does not exist
nl_NL: Deze objecten bestaan niet

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
nl_NL: Dit kan UITGESTELD of GEVERIFIEERD zijn als je Sage Pay account die betaaltypes ondersteunt

en: This checkbox must be checked
nl_NL: Dit vakje moet worden aangevinkt

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
nl_NL: Deze functie kan de snelheid van het versturen van boekingen beïnvloeden. Wil je dit desondanks doen?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
nl_NL: Deze functie werkt niet voor objecten met een capaciteit hoger dan één.

en: This feature is applying only for bookings for specific timeslots, or if activated check in/out time option.
nl_NL: Deze functie is enkel toepasbaar voor boekingen met specifieke tijdsblokken, of als de optie aankomst-/vertrektijd geactiveerd is.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
nl_NL: Deze functie voorziet in de mogelijkheid om de verschillende formuliervelden of HTML-inhoud weer te geven in het boekingsformulier, afhankelijk van de geselecteerde weekdag in de kalender of verschillende dagen die zijn toegekend aan een bepaalde periode

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
nl_NL: Deze functie voorziet in de mogelijkheid om de verschillende tijdvakken te selecteren in het boekingsformulier voor verschillende (week)dagen, die toegewezen zijn aan specifieke periodes. Dus elke weekdag (dag of aangepaste periode) kan een verschillende tijdvaklijst hebben.

en: This feature require %s
nl_NL: Deze functionaliteit vereist %s

en: This feature require %s plugin. You can install %s plugin from this %spage%s.
nl_NL: Deze functionaliteit vereist %s plug-in. U kunt %s plug-in installeren via deze %spagina%s.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
nl_NL: Deze functie is nuttig om dubbele boekingen op dezelfde datum/tijd te voorkomen, wanneer verschillende klanten tegelijk dezelfde datum(s) proberen te boeken in dezelfde kalender.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
nl_NL: Dit veld heeft geen invloed op de beschikbaarheid (boeking voor de specifieke tijd).

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
nl_NL: Dit veld is enkel zichtbaar in het Admin-scherm op de %sboeking toevoegen%s-pagina.

en: This field support only up to %s characters by payment system.
nl_NL: Voor dit veld ondersteunt het betaalsysteem maar tot %s tekens.

en: This is default currency that showing at your website. Specific payment gateway(s) can support or does not suport it.
nl_NL: Dit is de standaard valuta-eenheid die op je website getoond wordt. Specifieke betaalportalen kunnen deze wel of niet ondersteunen.

en: This is not real preview. Its configuration block of "Booking Calendar".
nl_NL: Dit is geen echte preview. Dit is het configuratie blok van "Booking Calendar".

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
nl_NL: Dit is het Paypal E-mailadres waar betalingen naartoe gestuurd worden

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
nl_NL: Dit is de Veilige Verkopers-ID, die kan worden gevonden op de profielpagina

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
nl_NL: Dit is het hoofd-e-mailveld, dat gebruikt wordt om emails naar klanten te sturen.

en: This option can impact to speed of page loading.
nl_NL: Deze optie kan van invloed zijn op de laadtijd van de pagina.

en: This option useful only, if you have issue with translation of time format. If you activated this option, at some servers possible issue with "Daylight Saving Time" - booked times can be later on 1 hour.
nl_NL: Deze optie is alleen zinvol indien je een probleem hebt met het vertalen van de tijdsaanduiding. Indien geactiveerd kan deze optie in sommige gevallen een uur verschil veroorzaken met Zomer-/Wintertijd.

en: This parameter have to assigned to you by %s
nl_NL: Deze parameter is aan jou toegewezen door %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
nl_NL: Deze shortcode %s wordt op een pagina gebruikt waar klanten hun eigen boeking kunnen %saanpassen%s, %sannuleren%s of %sbetalen%s nadat ze per e-mail een betaalverzoek van de beheerder gekregen hebben

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %sview listing%s of their own booking(s)
nl_NL: Deze shortcode %s wordt gebruikt op een pagina waar klanten hun eigen boeking(en) kunnen %sbekijken%s

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
nl_NL: Deze shortcode %s wordt gebruikt voor de selectie van het boekingsformulier voor specifieke objecten in het selectievak

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
nl_NL: Deze shortcode %s wordt gebruikt om de zoekresultaten op een specifieke pagina weer te geven, na verzenden van de zoekopdracht om de resultaten op een andere pagina weer te geven

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
nl_NL: Dit zal niet werken, als de klant de betalingspagina verlaat.

en: Thousands separator
nl_NL: Scheiding voor duizendtallen

en: Thu
nl_NL: Don

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time Field
nl_NL: Tijdveld

en: Time Format
nl_NL: Tijdnotatie

en: Time Slot
nl_NL: Tijdvak

en: Time Slot List
nl_NL: Lijst van tijdvakken

en: Time Slots
nl_NL: Tijdsblokken

en: Time impact to cost
nl_NL: Tijdsimpact op kostprijs

en: Time of message showing
nl_NL: Tijd dat het bericht wordt weergegeven

en: Time slots for different weekdays
nl_NL: Tijdsloten voor verschillende weekdagen

en: TimeLine
nl_NL: Tijdslijn

en: Timeline
nl_NL: Tijdslijn

en: Timeline type
nl_NL: Soort tijdlijn

en: Times
nl_NL: Tijden

en: Times Fields
nl_NL: Velden voor tijden

en: Times:
nl_NL: Tijden:

en: Timezone
nl_NL: Tijdszone

en: Tips and Tricks
nl_NL: Tips en trucs

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title near your select box.
nl_NL: Titel bij je selectievak.

en: Title of Search results:
nl_NL: Titel van de zoekresultaten:

en: Title of booked timeslot(s)
nl_NL: Titel van geboekte dagslot(en)

en: Title of booking resource
nl_NL: Naam van het object

en: Title of first option in list
nl_NL: Titels van de eerste optie in de lijst

en: Title of search results
nl_NL: Titel van de zoekresultaten

en: Title of search widget
nl_NL: Titel van de zoekwidget

en: Title, if no search results
nl_NL: Titel, indien geen zoekresultaten

en: Titles
nl_NL: Titels

en: Titles of options
nl_NL: Titels van de opties

en: To
nl_NL: Aan

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
nl_NL: Om MD5 hash waarde te configureren in het antwoord voor je transacties

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
nl_NL: Om een verificatie-e-mail aan te maken, moet je een speciale CSS class gebruiken in het ander emailveld. Deze CSS class moet beginnen met deze woorden: %s en dan de naam van je primaire emailveld: %s

en: To generate new Signature Key
nl_NL: Om een nieuwe Signature Key te genereren

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
nl_NL: Om de Google Agenda API sleutel te verkrijgen, moet je deze instructies volgen

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
nl_NL: Om deze functie te gebruiken moet je %sde automatisch-terugkeren-link activeren%s in je Paypalaccount.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Today check in/out
nl_NL: Aankomst/vertrek vandaag

en: Together
nl_NL: Samen

en: Top
nl_NL: Boven

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total booking resource cost
nl_NL: Totale kosten voor het object

en: Total cost
nl_NL: Totale kosten

en: Transaction Key
nl_NL: Transactiesleutel

en: Transaction type
nl_NL: Type transactie

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
nl_NL: Transacties geplaatst in live verkopersaccounts die enige van bovenstaande testmethodes gebruiken worden niet doorgestuurd naar financiële instellingen voor autorisatie en wordt niet opgeslagen in het Verkoperspaneel.

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Trash / Reject
nl_NL: Naar de prullenbak / Afwijzen

en: Trash all imported bookings before new import
nl_NL: Alle bestaande boekingen verwijderen vóór nieuwe import

en: Trick
nl_NL: Truc

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
nl_NL: Probeer minder personen te selecteren. Het aantal personen kan meer zijn dat het aantal beschikbare objecten op de geselecteerde dag(en)!

en: Tu
nl_NL: Di

en: Tue
nl_NL: Din

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
nl_NL: Turkse Lire (enkel voor Turkse leden)

en: Type %sdefault title of bookings%s in %stimeline at front-end side%s. You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page.
nl_NL: Type %sstandaardtitel van de boekingen%s in %stijdslijn aan de voorkant van de website%s. Je kunt de shortcodes van het onderste formulier van de pagina veldinstellingen gebruiken.

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
nl_NL: Type %sstandaard titel van boekingen%s in kalendermodus op boekinglijst pagina (je kunt de shortcodes uit het onderste formulier van de veldinstellingen pagina gebruiken).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
nl_NL: Typ IDs van de gebruikers (gescheiden door komma) om beschikbaarheid alleen voor deze gebruikers te doorzoeken, of laat leeg om voor alle gebruikers te zoeken.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
nl_NL: Typ de URL voor %sklanten%s om boekingen te bewerken. Je moet %s shortcode in deze pagina invoegen.

en: Type URL for %svisitors%s to view own bookings. You must insert %s shortcode into this page.
nl_NL: Voer de URL in voor %sklanten%s om boekingen te bewerken. Je moet %s shortcode in deze pagina invoegen.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
nl_NL: Typ URL van %s"Dank u" pagina%s

en: Type filter name
nl_NL: Typ de naam de afwijkende periode in

en: Type of days selection in calendar
nl_NL: Soort dagselectie in de kalender

en: Type only %sunique field name%s, that is not using in form
nl_NL: Typ enkel %sunieke veldnaam%s, die niet in het formulier gebruikt wordt

en: Type the URL of search results page.
nl_NL: Typ de URL van de zoekresultatenpagina.

en: Type the message, when nothing found.
nl_NL: Typ het bericht in het geval er niets gevonden is.

en: Type the name of booking form
nl_NL: Typ de naam van het boekingsformulier

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
nl_NL: Geef de reden voor %sannulering%s voor in emailsjabloon.

en: Type the title of Search results.
nl_NL: Typ de titel van Zoekresultaten.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
nl_NL: Typ de titel van het bericht %snadat de boeking door de klant is gedaan%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
nl_NL: Typ de %svertrek%s tijd van de boeking

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
nl_NL: Typ de %sAankomst%s tijd van de boeking

en: Type your %savailability%s description
nl_NL: Typ je %sbeschikbaarheid%s beschrijving

en: Type your %scost%s description
nl_NL: Typ je %skostprijs%s beschrijving

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
nl_NL: Typ je %svaluta-symbool%s om bij dagelijkste kosten weer te geven in de datumcellen. %sDocumentatie over valuta symbolen%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
nl_NL: Typ je %saantal dagen voor selectie van reeks%s

en: Type your %sreason for payment%s request
nl_NL: Typ je %sreden voor betalingsverzoek%s

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
nl_NL: Typ je %sspecifieke%s dagen, die door klanten kunnen worden geselecteerd, of laat deze waarde leeg. Het kunnen ook verschillende dagen zijn, gescheiden door een komma (bv: %s) of streepje (bv: %s, is hetzelfde als %s) of combinatie (bv: %s, is hetzelfde als dit: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
nl_NL: Typ je %stitel%s, die zal worden weergegeven in de tooltip als de muis beweegt over nabij gelegen dagdelen

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
nl_NL: Voer de datumnotatie voor e-mails en de boekingstabel in. %sDocumentatie over datumnotaties%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
nl_NL: Typ je datum in het formaat %s. Bijvoorbeeld: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
nl_NL: Typ je e-mail %sonderwerp%s voor de boekingsbevestiging.

en: Type your email message content.
nl_NL: Typ de inhoud van je e-mailbericht.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
nl_NL: Voer de tijdnotatie voor e-mails en de boekingstabel in. %sDocumentatie over tijdsnotatie.%s

en: U.S. Dollars
nl_NL: U.S. Dollar

en: URL of "thank you" page
nl_NL: URL van de "Dank u" pagina

en: URL of Search Results
nl_NL: URL van de pagina voor de zoekresultaten

en: URL of page for customer bookings listing
nl_NL: URL van de pagina met het boekingsoverzicht voor bezoekers

en: URL of search results:
nl_NL: URL van zoekresultaten:

en: URL to edit bookings
nl_NL: URL om boekingen te bewerken

en: Unavailable dates from other booking resources
nl_NL: Niet beschikbare data voor andere boekingsobjecten

en: Unavailable days from today
nl_NL: Niet beschikbare dagen vanaf vandaag

en: Unavailable time before / after booking
nl_NL: Niet beschikbare tijd voor/na de boeking

en: Unavailable week days
nl_NL: Niet beschikbare weekdagen

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
nl_NL: Bij Automatisch Terugkeren voor Websitebetalingen, klik op de radio knop.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
nl_NL: Klik in de sectie "Openbare API toegang" op de knop "Maak nieuwe sleutel aan".

en: Uninstall
nl_NL: De-installatie

en: Uninstall / deactivation
nl_NL: De-installatie/deactivering

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Status
nl_NL: Onbekende status

en: Unknown status
nl_NL: Onbekende status

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Unread
nl_NL: Niet gelezen

en: Until
nl_NL: Tot

en: Update cost, after booking editing in admin panel
nl_NL: Werk de kosten bij na het aanpassen van de boeking in het admin panel

en: Updated booking: %s
nl_NL: Bijgewerkte boeking: %s

en: Updated successfully
nl_NL: Update geslaagd

en: Updating
nl_NL: Aan het updaten

en: Updating...
nl_NL: Bijwerken...

en: Upgrade Notice
nl_NL: Upgrade bericht

en: Upgrade Now
nl_NL: Upgrade nu

en: Upgrade to higher version
nl_NL: Bijwerken naar een hogere versie

en: Upgrade to higher versions
nl_NL: Upgrade naar hogere versies

en: Upload / Select
nl_NL: Selecteer

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
nl_NL: Zet "Aankomst" datum als beschikbaar voor objecten met een capaciteit hoger dan 1 in de zoekresultaten

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
nl_NL: Zet "Vertrek" datum als beschikbaar voor objecten met een capaciteit hoger dan 1 zoekresultaat

en: Use CSS BootStrap
nl_NL: Gebruik BootStrap CSS

en: Use SSL connection
nl_NL: Gebruik SSL-connectie

en: Use arithmetic expressions in cost configurations, including fields shortcodes and simple mathematics operations
nl_NL: Gebruik rekenkundige expressies in de prijs-configuratie, inclusief veld-shortcodes en eenvoudige wiskundige functies

en: Use cURL posting
nl_NL: Gebruik cURL verzending

en: Use check in/out time
nl_NL: Gebruik aankomst/vertrek tijd

en: Use check in/out time of plugin, during import .ics feeds
nl_NL: Gebruik check-in/-uit tijd van de plugin tijdens het importeren van .ics feeds

en: Use localized time format
nl_NL: Gebruik lokale tijdsaanduiding

en: Use pending days as available
nl_NL: Toon dagen waarop een optie is genomen als beschikbaar

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
nl_NL: Gebruik de SSL-connectie om data te versturen, in plaats van de standaard HTTP-connectie

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
nl_NL: Gebruik cURL voor het verzenden van data, in plaats van fsockopen() functie

en: Use these shortcodes for customization:
nl_NL: Gebruik deze shortcodes om het formulier aan te passen:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
nl_NL: Gebruik dit veld voor het %scorrigeren van de kostprijs%s tijdens het toevoegen van een nieuwe boeking.

en: Use time selections as recurrent time slots
nl_NL: Gebruik tijdselecties als terugkerende tijdspannes

en: Used for
nl_NL: Gebruik voor

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User  is Activated
nl_NL: Gebruiker is geactiveerd

en: User  is Deactivated
nl_NL: Gebruiker is gedeactiveerd

en: User Role
nl_NL: Gebruikersrol

en: User permissions for plugin menu pages
nl_NL: Gebruikers toestemming voor plugin menu pagina's

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users Settings
nl_NL: Instellingen voor gebruikers

en: Using BootStrap CSS for the form fields
nl_NL: Gebruik BootStrap CSS voor het formulierveld

en: Using such URL(s) you can import .ics feeds, from  interface of other websites. %sCheck  more info  about how to import .ics feeds into other websites at the support pages of sepcific website.
nl_NL: Met behulp van deze URL('s) kun je .ics feeds importeren vanuit andere websites. %sKijk voor meer informatie over het importeren van .ics feeds binnen andere websites op de support pagina's van de specifieke website.

en: Using such shortcodes in pages give a great flexibility to import from  different .ics feeds (sources) into the same resource.%sAlso  its possible to define different CRON parameters for accessing such different pages with  different time intervals.
nl_NL: Het gebruik van shortcodes op pagina's geeft een grote mate van flexibiliteit om verschillende .ics feeds (bronnen) te importeren in dezelfde bronnen.%sHet is ook mogelijk om verschillende CRON parameters in te stellen voor de toegang tot verschillende pagina's met verschillende tijdsintervallen.

en: Valuation days
nl_NL: Prijsaanpassing van periodes

en: Values
nl_NL: Waarden

en: Vendor Name
nl_NL: Naam Verkoper

en: Verified IPN
nl_NL: Geverifieerde IPN

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version %s By %s
nl_NL: Versie %s door %s

en: Video guide
nl_NL: Video handleiding

en: View
nl_NL: Weergave

en: View details
nl_NL: Bekijk details

en: View mode
nl_NL: Weergave modus

en: Visible months
nl_NL: Zichtbare maanden

en: Visible months number
nl_NL: Aantal zichtbare maanden

en: Visible options in selectbox
nl_NL: Zichtbare opties in selectiebox

en: Visit these (previosly configured URL feeds) pages for downloading .ics files.
nl_NL: Bezoek deze (voor-ingestelde URL feeds) pagina's voor het downloaden van .ics bestanden.

en: Visit these (previously configured URL feeds) pages for downloading .ics files.
nl_NL: Bezoek deze (voor-ingestelde URL feeds) pagina's voor het downloaden van .ics bestanden.

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
nl_NL: Klanten kunnen alleen maar 4 dagen selecteren, startend vanaf maandag, 3 of 7 dagen - vrijdag, 2 dagen -zaterdag , enz…

en: Visitors
nl_NL: Klanten

en: Visitors of your website, can view previous (own) bookings, by clicking on secret link in email, which is sending after booking created.
nl_NL: Bezoekers van uw website kunnen eigen boekingen inzien door te klikken op de geheime link in het e-mail bericht dat verzonden wordt na het aanmaken van de boeking.

en: Voided
nl_NL: Ongeldig

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning!
nl_NL: Waarschuwing!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
nl_NL: Opgelet! Bewerking mislukt. Deze datums waren al geboekt.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
nl_NL: Waarschuwing! Er is een fout opgetreden tijdens het versturen van het registratieverzoek.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
nl_NL: Opgepast! Het object is niet veranderd. Er zijn al boekingen op die datums.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
nl_NL: Opgelet! Na het accepteren van specifieke boeking(en), zullen alle opties in hetzelfde object die overlappen met datums van de geaccepteerde boeking automatisch geannuleerd worden!

en: We
nl_NL: Wo

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
nl_NL: We hebben wat links verzameld om mee te starten:

en: Wed
nl_NL: Woe

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Week days conditions.
nl_NL: Voorwaarden voor weekdagen.

en: Weekdays
nl_NL: Weekdagen

en: What does .ics feeds import/export mean?
nl_NL: Wat betekent .ics feeds importeren/exporteren?

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
nl_NL: Indien aangevinkt, moeten alle gereserveerde dagen bij hetzelfde object zijn, anders zal een foutmelding verschijnen.

en: Wide days view
nl_NL: Brede dagen weergave

en: Wizard (several steps)
nl_NL: Wizard (verschillende stappen)

en: Work days
nl_NL: Werkdagen

en: Wrap each item with %s tag
nl_NL: %s tag aan elk onderdeel hangen

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
nl_NL: Verkeerde boekings hash in URL (waarschijnlijk verlopen)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
nl_NL: Verkeerde boekingshash in URL. Waarschijnlijk is de URL verlopen.

en: XOR Encryption password
nl_NL: XOR Encryption wachtwoord

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Years
nl_NL: Jaren

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
nl_NL: Je laat een ongelimiteerd aantal boekingen toe op dezelfde datums. Hierdoor kunnen er dubbele boekingen ontstaan. Wil je dit echt doen?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
nl_NL: Weet u zeker wat u wilt doen?  Het laden van enkele JavaScripts wordt uitgeschakeld. Wilt u dit echt?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
nl_NL: Je kunt %sdeze shortcode maar één keer in het formulier gebruiken%s.

en: You can add %sTime Slots%s to booking form, by activating and configure %sTime Slots%s field in booking form (below) or by adding this field from (above) toolbar.
nl_NL: Je kunt %sTime Slots%s toevoegen aan het boekingsformulier, door het veld %sTime Slots%s te activeren en te configureren in het boekingsformulier (hieronder) of door dit veld toe te voegen vanuit de (bovenstaande) werkbalk.

en: You can also use the %s in the form.
nl_NL: Je kunt ook de %s in het formulier gebruiken.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
nl_NL: Je kunt deze %sinstructie over het genereren en gebruiken van een Google API sleutel%s raadplegen.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
nl_NL: Je kunt de kortingscodes configureren op deze %spagina%s.

en: You can customize the country list at this file: %s
nl_NL: Je kunt de landenlijst aanpassen in dit bestand: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
nl_NL: Je kunt de velden voor je formulier genereren (aan de linkerkant) door specifieke velden in bovenstaand selectievak te selecteren.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
nl_NL: Je kunt verschillende kalenders van verschillende objecten invoegen in het formulier, zodat verschillende objecten kunnen worden geboekt in één boekingsproces.

en: You can insert this field with default selected value.
nl_NL: Je kunt dit veld invoegen met standaard geselecteerde waarde.

en: You can not open this page directly. Please, use links in
nl_NL: U kunt deze pagina niet direct openen. Gebruikt u a.u.b. de links in

en: You can override this email template in this folder %s
nl_NL: Je kunt dit emailsjabloon overschrijven in deze map %s

en: You can put multiple emails separated by
nl_NL: Je kunt verschillende waarden gebruiken, gescheiden door

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
nl_NL: Je kunt de nieuwe update van de plugin aanvragen op %1$sdeze pagina%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
nl_NL: Je kunt je actieve formuliersjabloon opnieuw instellen door het standaard %sformuliersjabloon%s in de bovenste menubalk te selecteren. Selecteer a.u.b. het formuliersjabloon en klik op de %sOpnieuw instellen%s-knop om het actieve formulier terug te zetten naar standaard (boekingsformulier of de inhoud van de objecten). Klik op %sBeide%s-knop als je beide formulieren opnieuw wil instellen: Boekingsformulier en Inhoud van boekingsvelden.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
nl_NL: Je kunt een bijkomende tijdsinterval specifiëren vanaf je gekozen eindpunt. De interval kan negatief zijn.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
nl_NL: Je kunt een bijkomende tijdsinterval specifiëren vanaf je gekozen startpunt. Het interval kan negatief zijn.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
nl_NL: Je kunt specifiëren hoeveel afspraken maximaal geïmporteerd moeten worden in één sessie.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
nl_NL: Je kunt elke shortcode gebruiken (in het onderwerp en de inhoud van de e-mailsjabloon), die je in het boekingsformulier gebruikt hebt. Gebruik de shortcodes op dezelfde manier als in het formulier op de Instellingen Velden pagina.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
nl_NL: Je kunt alle %sHTML tags%s gebruiken in het boekingsformulier. Let wel op, zorg dat alle "open" tags (zoals %s) gesloten worden (zoals dit %s).

en: You can use any shortcodes, that you can use in payment description form at Settings Payment General page
nl_NL: Je kunt alle shortcodes gebruiken die je kunt gebruiken in het betalingsbeschrijvingsformulier op de Algemene Betaalinstellingen pagina

en: You can use any shortcodes, which you have used in content of booking fields data form.
nl_NL: Je kunt alle shortcodes gebruiken die je gebruikt hebt in de inhoud van het boekingsvelden formulier.

en: You can use following shortcodes in content of this template
nl_NL: Je kunt de volgende shortcodes gebruiken in de inhoud van dit sjabloon

en: You can use several values, separated by a comma.
nl_NL: Je kunt verschillende waarden gebruiken, gescheiden door een komma.

en: You can use several values, separated by comma.
nl_NL: Je kunt verschillende waarden gebruiken, gescheiden door een komma.

en: You can use the several values, separated by comma.
nl_NL: Je kunt verschillende waarden gebruiken, gescheiden door komma.

en: You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page.
nl_NL: Je kunt de shortcodes van het onderste formulier van de pagina veldinstellingen gebruiken.

en: You do not set any parameters for booking editing
nl_NL: U hebt geen parameters ingesteld voor het bewerken van boekingen

en: You may test your integration over HTTP. However, live integrations must use HTTPS.
nl_NL: Je kunt jouw integratie testen via HTTP. Live-integraties moeten echter HTTPS gebruiken.

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
nl_NL: Je moet deze shortcode in het boekingsformulier hebben: %s.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
nl_NL: Het laden van BootStrap-bestanden niet deactiveren in de geavanceerde sectie van deze instellingen!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
nl_NL: Je moet deze shortcode hebben in het formulier: %s.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
nl_NL: U moet een nieuwe boeking beoordelen %s voor acceptatie: %s Persoonlijke detail informatie:%s Op dit moment wacht een nieuwe boeking op acceptatie. Bezoek het beheersscherm%sBedankt,%s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
nl_NL: De betaling %s voor boeking %s te %s moet nog worden gedaan. %s Voer uw betaling a.u.b. in op deze pagina: %s Bedankt, %s

en: You need to make payment for this reservation
nl_NL: Deze boeking moet nog betaald worden

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
nl_NL: U moet een speciale shortcode gebruiken [bookingedit] voor het bewerken van boekingen.

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
nl_NL: Als een Relay Response hier geactiveerd is, laat dan de Relay Response-URL en Betalingsbewijslink-URL/tekst leeg in het Verkoperspaneel.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
nl_NL: Er zal nu een tabel worden geladen met bovenaan de API-sleutel. Kopieer deze en plak het in het %sGoogle API-sleutel%s veld op deze pagina.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
nl_NL: Uw boeking %s voor: %s is geannuleerd. %sBedankt, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
nl_NL: Uw boeking %s voor: %s is geaccepteerd.%sDank u, %s

en: Your booking has been approved
nl_NL: Uw boeking is geaccepteerd

en: Your booking has been declined
nl_NL: Uw boeking is helaas afgewezen

en: Your emails do not match
nl_NL: Uw e-mails komen niet overeen

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
nl_NL: Uw boeking %svoor: %s is geaccepteerd.%sU kunt de boeking eventueel bewerken op deze pagina: %s Dank U, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
nl_NL: Uw boeking %s voor: %s wordt verwerkt. We zullen een bevestiging sturen per e-mail. %s Bedankt, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
nl_NL: Uw boeking %s voor: %s wordt verwerkt. We zullen u later per per e-mail informeren. %sU kunt de boeking aanpassen op deze pagina: %s Bedankt, %s

en: additional booking cost
nl_NL: bijkomende kosten van de boeking

en: admin
nl_NL: beheerder

en: admin panel
nl_NL: beheerspaneel

en: and %s on seasons:
nl_NL: en %s in periodes:

en: and any other calendar that uses .ics format
nl_NL: en elke andere kalender die gebruik maakt van het .ics bestandsformaat

en: as additional sum
nl_NL: als bijkomende som

en: at this option
nl_NL: bij deze optie

en: available
nl_NL: beschikbaar

en: balance
nl_NL: saldo

en: balance cost
nl_NL: saldo van de kosten

en: capacity of booking resource.
nl_NL: capaciteit van het object.

en: comma
nl_NL: komma

en: confirmation email field of the primary email field
nl_NL: bevestiging e-mailveld van het primaire e-mailveld

en: content data of this booking
nl_NL: inhoudsgegevens van deze boeking

en: cost of booking resource.
nl_NL: kosten van het object.

en: current date
nl_NL: huidige datum

en: current time
nl_NL: huidige tijd

en: date
nl_NL: datum

en: day
nl_NL: dag

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: days
nl_NL: dagen

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
nl_NL: standaardwaarde, wanneer geen datums geselecteerd zijn, of geen bestaande voorwaarden waar zijn.

en: delete all booking data
nl_NL: verwijder alle boekingsgegevens

en: delete configuration
nl_NL: verwijder configuratie

en: deposit
nl_NL: voorschot

en: deposit cost
nl_NL: voorschotkosten

en: deposit payment for booking resource
nl_NL: voorschotbetaling voor het object

en: discount
nl_NL: korting

en: does not exist
nl_NL: bestaat niet

en: field
nl_NL: veld

en: fields
nl_NL: velden

en: fixed sum
nl_NL: vaste som

en: fixed total in
nl_NL: vast totaal in

en: for 1 day
nl_NL: voor 1 dag

en: for 1 hour
nl_NL: voor 1 uur

en: for 1 night
nl_NL: voor 1 nacht

en: for all days!
nl_NL: voor alle dagen!

en: from the cost of 1 day
nl_NL: van de kostprijs voor 1 dag

en: front panel
nl_NL: voorkant website

en: here
nl_NL: hier

en: hour
nl_NL: uur

en: hour(s)
nl_NL: u(u)r(en)

en: hours
nl_NL: uren

en: if selected %s
nl_NL: indien geselecteerd %s

en: in 24 hour format
nl_NL: in 24-uurs format

en: make user active
nl_NL: gebruiker activeren

en: make user inactive
nl_NL: gebruiker deactiveren

en: maximum number of visitors per booking resource.
nl_NL: maximum aantal personen per object.

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: month(s)
nl_NL: maand(en)

en: months
nl_NL: maanden

en: night
nl_NL: nacht

en: night(s)
nl_NL: nacht(en)

en: no
nl_NL: nee

en: of
nl_NL: van

en: of configuration booking form in English and French languages
nl_NL: van configuratie boekingsformulier in het Engels en het Frans

en: of every month
nl_NL: van elke maand

en: of payment
nl_NL: van betaling

en: of total cost
nl_NL: van de totale kosten

en: on each
nl_NL: op elke

en: on each day
nl_NL: op elke dag

en: optional
nl_NL: optioneel

en: or
nl_NL: of

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
nl_NL: of voeg de boekingskalender %sWidget%s toe aan de sidebar.

en: original booking cost
nl_NL: basisprijs boeking

en: parent resource
nl_NL: hoofdobject

en: per 1 day
nl_NL: per 1 dag

en: require PHP version %s or newer!
nl_NL: vereist PHP versie %s of nieuwer!

en: require correct  configuration of this option: %sURL to edit bookings%s
nl_NL: vereist de juiste configuratie van deze optie: %sURL om boekingen%s te bewerken

en: required
nl_NL: verplicht

en: seconds
nl_NL: seconden

en: semicolon
nl_NL: puntkomma

en: show amount to pay
nl_NL: toon het te betalen bedrag

en: show number of search results
nl_NL: toon het aantal zoekresultaten

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
nl_NL: begin nieuwe vertalingssectie in specifieke taal, waar %s - locale van de vertaling.

en: time
nl_NL: tijd

en: title of booking resource
nl_NL: naam van het object

en: to
nl_NL: aan

en: total booking cost
nl_NL: totaalkosten van de boeking

en: unavailable
nl_NL: niet beschikbaar

en: visitor
nl_NL: klant

en: weeks
nl_NL: weken

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
nl_NL: waar %s - standaardkalender %s (je kunt het gewenste object selecteren door de shortcode in de pagina in te voeren) %s

en: year(s)
nl_NL: ja(a)r(en)

en: yes
nl_NL: ja
