booking - en to sl translation catalogue (1772 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
sl:  Označite to polje, če želite prikazati %sdnevne cene v datumskih celicah%s koledarja(ev).

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
sl:  Označite to polje, da prikažete dnevno ceno na klik miške, ki prehaja vsak dan na koledarju.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
sl:  Potrdite to polje, če želite prikazati %spodrobnosti o rezervaciji%s  nad obrazcem za plačilo

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
sl:  Sledite tem navodilom za nastavitev vašega listener na vašem PayPal računu:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
sl:  Če je vaša tema ali kakšen drug vtičnik naložen z BootStrap JavaScript, lahko ta script onemogočite s tem vtičnikom.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
sl:  Označuje ali je plačilna transakcija dokončna prodaja ali končno potrdilo o prodaji, ki bo zaračunana kasneje.

en:  Parameters are incorrect,
sl:  Parametri so napačni,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
sl:  Izberite uporabo testa (testno okolje Sandbox) ali plačilo Paypal v živo.

en:  Select your cost configuration.
sl:  Izberite svojo konfiguracijo stroškov.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
sl:  Vklop/izklop poganja obvestilo »Rezervacija koledarja« pod koledarjem.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
sl:  Vklopite/izklopite obvestilo o različici in informacije o povezavah z informacijami na admin plošči rezervacij.

en:  for all days!
sl:  za vse dni!

en: !Paid OK
sl: ! Plačano OK

en: %s - ID of booking resource,
sl: %s - ID vira rezervacij,

en: %s - ID of page with booking form,
sl: %s - ID strani z obrazcem za rezervacijo,

en: %s - Server Integration Method (SIM)
sl: %s - Metoda integracije strežnika (SIM)

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
sl: %s - dodajte razlog, zakaj je bila rezervacija preklicana, lahko ga vnesete, še preden pošljete e-poštno sporočilo

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
sl: %s - dodajte razlog za rezervacijo plačila, lahko ga vnesete, še preden pošljete e-poštno sporočilo

en: %s - availability of booking resource,
sl: %s - razpoložljivost virov rezervacij,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
sl: %s - informacije o rezervaciji, vzete iz odlomka, povezanega s prispevkom,

en: %s - check-in date,
sl: %s - datum prijave,

en: %s - check-out date,
sl: %s - datum odjave,

en: %s - cost of booking the resource,
sl: %s - stroški rezervacij virov,

en: %s - default selection number of visitors,
sl: %s - privzeto izbirno število obiskovalcev,

en: %s - definition of check-out date.
sl: %s - določitev datuma odjave.

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
sl: %s - prikazna slika, vzeta iz prikazne slike, povezane s prispevkom,

en: %s - inserting BIC
sl: %s - vstavljanje BIC

en: %s - inserting IBAN
sl: %s - vstavljanje IBAN

en: %s - inserting ID of booking
sl: %s - vstavljanje ID rezervacije

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
sl: %s - vstavljanje naslova IP uporabnika, ki je naredil to dejanje

en: %s - inserting account name
sl: %s - vstavljanje imena računa

en: %s - inserting account number
sl: %s - vstavljanje številke računa

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
sl: %s - vstavljanje naslova strani (če obstaja), kjer obiskovalec naredi to dejanje

en: %s - inserting all bank accounts details
sl: %s - vstavljanje podrobnosti vseh bančnih računov

en: %s - inserting bank name
sl: %s -vstavljanje imena banke

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
sl: %s - vpis datuma prijave (prvi dan rezervacije),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
sl: %s - vstavljanje datuma odjave (zadnji dan rezervacije),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
sl: %s - vstavljanje vsebine glave Uporabnik-Agent: iz trenutne zahteve, če jo obstaja

en: %s - inserting data from fields of booking form
sl: %s - vstavljanje podatkov iz polj obrazca za rezervacijo

en: %s - inserting data info about the booking
sl: %s - vstavljanje podatkov o rezervaciji

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
sl: %s - vstavite podatke o rezervaciji, ki ste jih nastavili v obrazcu vsebine na strani Strani z nastavitvami polj

en: %s - inserting date of this action
sl: %s - datum vstavitve tega ukrepa

en: %s - inserting link for export booking to
sl: %s - vstavljanje povezave za izvoz rezervacije v

en: %s - inserting link for move booking to trash in 1 mouse click
sl: %s - vstavi povezavo za premaknitev rezervacije v koš z enim klikom miške

en: %s - inserting link to approve booking in 1 mouse click
sl: %s - vstavi povezavo za odobritev rezervacije z enim klikom miške

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sl: %s - vstavljanje povezave na stran, na kateri obiskovalec lahko uredi plačilo rezervacije, (možno uporabljati %s parameter za nastavitev različnih %s od te strani. Primer: %s )

en: %s - inserting link to set booking as pending in 1 mouse click
sl: %s - vstavi povezavo za nastavitev rezervacije v obdelavi z enim klikom miške

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sl: %s - vstavljanje povezave na stran, na kateri obiskovalec lahko izbriše rezervacijo, (možno uporabljati %s parameter za nastavitev različnih %s od te strani. Primer: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sl: %s - vstavljanje povezave na stran, na kateri obiskovalec lahko uredi rezervacijo, (možno uporabljati %s parameter za nastavitev različnih %s od te strani. Primer: %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can see listing of own bookings,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sl: %s - vstavljanje povezave na stran, na kateri obiskovalec lahko ureja svoje rezervacije, (možno uporabljati %s parameter za nastavitev različnih %s od te strani. Primer: %s )

en: %s - inserting moderate link of new booking
sl: %s - vstavljanje povezave ureditve nove rezervacije

en: %s - inserting modification date of booking
sl: %s - vstavljanje datuma spremembe rezervacije

en: %s - inserting new line
sl: %s - vstavljanje nove vrstice

en: %s - inserting sort code
sl: %s - vstavljanje sortirane kode

en: %s - inserting the cost of  booking
sl: %s - vnesite ceno rezervacije

en: %s - inserting the dates of booking
sl: %s - vstavljanje datumov rezervacije

en: %s - inserting the number of booking dates
sl: %s - vstavljanje števila datumov rezervacije

en: %s - inserting time of this action
sl: %s - vstavljanje časa tega dejanja

en: %s - inserting your site URL
sl: %s - vstavljanje URL-ja spletnega mesta

en: %s - link to the page with booking form,
sl: %s - povezava do strani z obrazcem za rezervacijo,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
sl: %s - največje število obiskovalcev za vir rezervacije,

en: %s - resource title,
sl: %s - naslov vira,

en: %s - search button,
sl: %s - gumb za iskanje,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
sl: %s - iskanje znotraj prispevkov / strani, ki so del te kategorije,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
sl: %s - iskanje znotraj prispevkov / strani, ki imajo to oznako,

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
sl: %s - začnite novo prevajalsko sekcijo, kjer %s - lokalni prevod

en: %s Finish getting sort dates. %s
sl: %s Dokončajte razvrstitve datumov. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
sl: %s Najdeno %s brez indeksiranih rezervacij %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
sl: %s Pomembno !%s S tem boste prepisali vsakokratni izbor v obrazcu rezervacije.

en: %s Settings
sl: %s Nastavitve

en: %s You can use in this shortcode the same parameters as for %s shortcode
sl: %s V tej kratki kodi lahko uporabite iste parametre kot za%s kratko kodo

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
sl: %s in %s pogoji imajo večjo prioriteto kot razpon %s dni.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
sl: %s ali %s - vstavljanje naslova rezervacijskega vira

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
sl: %s ali minimalno in določeno število dni izbire za določen dan v tednu ali sezoni.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
sl: %s – Koledar vira rezervacij z %s

en: %s, then total cost will be %s
sl: %s, potem bodo skupni stroški %s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
sl: %s, potem bodo skupni stroški (če so izbrani 3 dnevi) %s

en: %sDescription of usage%s.
sl: %sOpis uporabe%s.

en: %sEarly booking discount%s for booking resource
sl: %sPopust za zgodnje rezervacije%s za rezervacijski vir

en: %sEmail verification field%s.
sl: %sPolje za preverjanje e-pošte%s.

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
sl: %sNapaka !%s Zahteva ni opravila varnostnega pregleda ! Osvežite stran in poskusite še enkrat.

en: %sExample%s.
sl: %sPrimer%s.

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
sl: %sPomembno!!!%s Upoštevajte da, če prikažete koledar rezervacij (vstavljen v prispevek / stran) z gradnikom na isti strani, potem zadnji ne bo viden.

en: %sLast minute booking discount%s for booking resource
sl: %sPopust za rezervacijo v zadnji minuti%s za rezervacijski vir

en: %sNo this booking resources.%s
sl: %sNi teh rezervacijskih virov.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
sl: %sNa voljo je več funkcionalnosti v %splačljivih različicah%s.

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
sl: %sOpozorilo ! Koledar rezervacij za ta rezervacijski vir je že na strani, prosimo, preverite več o tej težavi na %stej strani%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
sl: %sNimate dovoljenj za te vire rezervacij.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
sl: %sZa to stran nimate dovoljenj.%s Vaš račun ni aktiven, prosimo obrnite se na skrbnika.%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
sl: %snaziv%s – edinstveno ime skupine pogojev, ki vsebuje več pogojev z različnimi vrednostmi. Na primer, če želite imeti določeno vsebino HTML za različne delavnike, lahko imate več pogojev, z istim imenom, vendar z različnimi parametri vrednosti v pogojih. Preverite več o tem na primerih.

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
sl: %svrsta%s – vrsta pogoja. Obstajata dve vrsti pogoja: »dan v tednu« in »sezona«. »Delovni dan« - je pogojno pravilo, ki temelji na izbranem dnevu, tedenske vrednosti, kot so ponedeljek, torek itd. "sezona" - pogojno pravilo, ki temelji na "sezonski filter" ime izbranega datuma. Z drugimi besedami, če je TRUE - če izbrani dan pripada sezonskemu filtru na strani Sezonski filtri.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
sl: %svrednost%s – vrednost posebnih pogojev. Če je vrednost resnična, bo vsebina pogojev prikazana v obrazcu za rezervacijo. Privzeto vrednost (prazno - "" ali podobno - "*") lahko prikažete za prikaz vsebine tega pogoja, če so vsi drugi pogoji FALSE ali v začetni fazi, ko datum v koledarju še ni izbran.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
sl: %svrednost%s – vrednost posebnih pogojev. Če je vrednost resnična, bo vsebina pogojev prikazana v obrazcu za rezervacijo. Za prikaz vsebine tega pogoja imate lahko privzeto vrednost (prazna - "" ali podobna - "*"), če so vsi drugi pogoji FALSE ali v začetni fazi, ko datum v koledarju še ni izbran.

en: + Add Account
sl: + Dodaj Račun

en: + Add Time Slot
sl: + Dodaj časovnico

en: .ics - is a file format of iCalendar standard for exchanging calendar and scheduling information between different sources %s Using a common calendar format (.ics), you can keep all your calendars updated and synchronized.
sl: .ics - je oblika datoteke standarda iKoledar za izmenjavo koledarja in razporejanje informacij med različnimi viri% s Z uporabo skupnega koledarja (.ics) lahko vse koledarje posodobite in sinhronizirate.

en: .ics Feed URL
sl: .ics URL za vir

en: .ics feed URL
sl: URL vira .ics

en: 00:00 today
sl: 00:00 danes

en: 2 Months
sl: 2 meseca

en: 3 Months
sl: 3 meseci

en: API Login ID
sl: API Prijava ID

en: ASC
sl: Naraščajoče

en: AUTHENTICATE
sl: AVTORIZACIJA

en: Abort
sl: Prekliči

en: About Booking Calendar
sl: O koledarju rezervacij

en: Accepted Currency
sl: Sprejeta valuta

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
sl: Dostop do tega vira je bil zavrnjen (403). Prepričajte se, da je status koledarja javen.

en: Account Name
sl: Naziv računa

en: Account Number
sl: Številka računa

en: Account Type
sl: Vrsta računa

en: Account details
sl: Podatki o računu

en: Action after booking is done
sl: Aktivnost po rezervaciji je končana

en: Action is not allowed!
sl: Dejanje ni dovoljeno !

en: Actions
sl: Akcije

en: Actions tab
sl: Aktivnost kartice

en: Activate
sl: Aktivirati

en: Activate Relay Response
sl: Aktiviranje relejnega odgovora

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
sl: Vključite in vpišite vaš %snaslov za odobritev%s postavke v legendo

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
sl: Vključite in vpišite vaš %snaslov za Na voljo%s postavke v legendo

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
sl: Vključite in vpišite vaš %snaslov delno rezervirane%s postavke v legendo

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
sl: Vključite in vpišite vaš %snaslov za Na čakanju%s postavke v legendo

en: Activate auto import
sl: Aktivirajte samodejni uvoz

en: Activate custom booking forms for regular users
sl: Za običajne uporabnike aktivirajte obrazce za rezervacije po meri

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
sl: Aktivirajte nalaganje CSS in JavaScript datotek vtičnika samo na določenih straneh.

en: Activate this option only for testing beta features
sl: Aktivirajte to možnost samo za testiranje beta funkcij

en: Active
sl: Aktivno

en: Active Payment Gateways
sl: Aktivni plačilni prehodi

en: Add New
sl: Dodaj nov

en: Add New Booking Resource(s)
sl: Dodajanje novih virov za rezervacijo

en: Add New Custom Form
sl: Dodaj nov obrazec po meri

en: Add New Discount Coupon
sl: Dodaj nov kupon za popuste

en: Add New Field
sl: Dodaj novo polje

en: Add booking
sl: Dodaj rezervacijo

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
sl: Dodajte novo rezervacijo iz vašega prispevka / strani ali iz %sNadzorne plošče%s.

en: Add new cost
sl: Dodaj novo ceno

en: Add to Google Calendar
sl: Google koledar

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
sl: Dodajte orodje v koledar (koledarje), da prikažete razpoložljivost na podlagi števila razpoložljivih virov rezervacij za vsak dan.

en: Additional cost in %s per 1 day
sl: Dodatna cena od %s za 1 dan

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
sl: Dodatni stroški, ki so odvisni od izbire polj v obrazcu.

en: Additional info
sl: Dodatne informacije

en: Address
sl: Naslov

en: Address (required)
sl: Naslov (obvezno)

en: Adults
sl: Odrasli

en: Advanced
sl: Napredno

en: Advanced Cost
sl: Napredne cene

en: Advanced Cost Settings
sl: Napredne nastavitve cen

en: Advanced Fields
sl: Napredna Polja

en: Advanced Templates
sl: Napredne predloge

en: After booking
sl: Po rezervaciji

en: Agenda
sl: Dnevni red

en: Aggregate booking dates from other resources
sl: Skupni datumi rezervacij iz drugih virov

en: All
sl: Vse

en: All booking resources
sl: Vsi viri rezervacij

en: All bookings
sl: Vse rezervacije

en: All dates
sl: Vsi datumi

en: All days
sl: Vse dni

en: All resources
sl: Vsi viri

en: All selected dates in "short" format.
sl: Vsi izbrani datumi v "kratkem" formatu.

en: All selected dates with times in "short" format..
sl: Vsi izbrani datumi s časi v "kratkem" formatu.

en: All selected dates with times.
sl: Vsi izbrani datumi s časi.

en: All selected dates.
sl: Vsi izbrani datumi.

en: Allow %smultiple%s selections
sl: Dovoli %sveč%s možnosti

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
sl: Dovoli plačila z %sbančno transakcijo%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
sl: Dovoli neomejene rezervacije za isti dan/dneve

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
sl: Tudi nekatere zgodnje različice IE ne podpirajo onemogočanja možnosti v izbirnih poljih.

en: Always use Description
sl: Vedno uporabite Opis

en: Amount different
sl: Različen znesek

en: Amount to pay
sl: Znesek za plačilo

en: Answer the secret question.
sl: Odgovorite na skrivno vprašanje.

en: Any
sl: Kdorkoli

en: Any Status
sl: Katerikoli status

en: Any day of week
sl: Katerikoli dan v tednu

en: Any days
sl: Katerikoli dnevi

en: Apartment#1
sl: Apartma#1

en: Apartment#2
sl: Apartma#2

en: Apartment#3
sl: Apartma#3

en: Append check out day
sl: Dodaj datum odjave

en: Append one check out day, during import .ics feeds, if activated using check in/out times
sl: Pri uvozu .ics feeds dodajte en dan za odjavo, če je aktiviran s časom prihoda / odhoda

en: Apply
sl: Uporabi

en: Apply booking resources selection
sl: Uporabite izbor virov za rezervacije

en: Apply discount, only if %scheck in%s day inside of this %sseason filter%s
sl: Uporabi popust, samo če je %sPrijava%s dan znotraj tega %sSezonski Filter% s

en: Apply discount, only if difference between %stoday%s and %scheck in%s day %sless%s than
sl: Uporabi popust, samo če je razlika med %sDanes%s in %sPrijava%s na dan %smanj%s kot

en: Apply discount, only if difference between %stoday%s and %scheck in%s day %smore%s than
sl: Uporabi popust, samo če je razlika med %sDanes%s in %s Prijava%s na dan %sveč%s kot

en: Approve
sl: Odobri

en: Approve selected bookings
sl: Odobri izbrane rezervacije

en: Approved
sl: Odobreno

en: Approved item
sl: Odobrena postavka

en: Assign events fields to specific booking form field
sl: Dodelite polja dogodkov specifičnim poljem obrazca za rezervacije

en: At least one option must be selected
sl: Izbrati je treba vsaj eno možnost

en: Aug
sl: Avg

en: August
sl: Avgust

en: Australian Dollars
sl: Avstralski Dolar

en: Authorization
sl: Avtorizacija

en: Authorization Only
sl: Samo avtorizacija

en: Authorization and Capture
sl: Avtorizacija in zajemanje

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
sl: Samodejno prekliči vse čakajoče rezervacije za specifične datume, če je rezervacija že odobrena za te datume,

en: Auto approve all new bookings
sl: Samodejno odobri vse nove rezervacije

en: Auto approve booking, if booking cost is zero
sl: Samodejno odobri rezervacijo, če je cena rezervacije enaka nič

en: Auto approve bookings after creation booking in admin panel
sl: Samodejna odobritev rezervacij kreiranih v skrbniški nadzorni plošči

en: Auto approve bookings during import
sl: Pri uvozu samodejno odobri rezervacije

en: Auto cancellation / approval
sl: Samodejni preklic / odobritev

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
sl: Samodejni preklic / samodejna potrditev rezervacij

en: Auto import events
sl: Samodejni uvoz dogodkov

en: Auto send payment request after creation booking in admin panel
sl: Samodejno pošlji zahtevo za plačilo po rezervaciji ustvarjeni v skrbniški plošči

en: Auto-cancel bookings
sl: Samodejno prekliči rezervacije

en: Auto-fill fields
sl: Polja za samodejno izpolnjevanje

en: Auto-fill form
sl: Obrazec za samodejno izpolnjevanje

en: Automatically approve booking
sl: Samodejna odobritev rezervacije

en: Automatically approve/cancel booking
sl: Samodejna odobritev / preklic rezervacije

en: Availability
sl: Razpoložljivost

en: Availability Calendar
sl: Koledar razpoložljivosti

en: Availability Settings
sl: Nastavitve razpoložljivosti

en: Availability Title
sl: Naslov razpoložljivosti

en: Available
sl: Na voljo

en: Available item
sl: Razpoložljiva postavka

en: Available:
sl: Na voljo

en: Background Color
sl: Barva ozadja

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
sl: Stanje stroškov rezervacije - razlika med depozitom in celotnimi stroški.

en: Bank Code
sl: Koda Banke

en: Bank Name
sl: Naziv banke

en: Bank Transfer
sl: Bančno nakazilo

en: Bank Transit Number
sl: Bančna tranzitna številka

en: Base Color
sl: Osnovna barva

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
sl: Prepričajte se, da je sistemska ura trgovskega strežnika nastavljena na pravi čas in časovni pas.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
sl: Bodite prepričani, da se ujemajo z največjim številom obiskovalcev za %s vseh virov rezervacij%s s številom obiskovalcev, navedenih na obrazcu rezervacije.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
sl: Preverite, da se največje število obiskovalcev ujema za %sen rezervacijski vir%s s številom obiskovalcev, ki so navedeni na obrazcu za rezervacijo.

en: Before booking
sl: Pred rezervacijo

en: Billing Address
sl: Naslov za pošiljanje računa

en: Billing City
sl: Kraj plačila

en: Billing form fields
sl: Polja obrazca za obračun

en: Book now
sl: Rezervirajte zdaj

en: Booked
sl: Rezervirano

en: Booked Times:
sl: Časovne rezervacije:

en: Booking
sl: Rezervacije

en: Booking %s have been approved.
sl: Rezervacija %s je odobrena.

en: Booking %s have been moved to trash.
sl: Rezervacije %s so premaknjene v smeti.

en: Booking %s have been set as pending.
sl: Rezervacije %s so nastavljene v obdelavi.

en: Booking Admin Panel
sl: Rezervacijska nadzorna plošča

en: Booking Calendar
sl: Koledar rezervacij

en: Booking Calendar Editing
sl: Urejanje koledarja rezervacij

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
sl: Koledar rezervacij podpira WPML in qTranslate vtičnike za dinamično spreminjanje jezika strani v lokalno.

en: Booking Data
sl: Podatki o rezervaciji

en: Booking Dates
sl: Rezervirani datumi

en: Booking Form
sl: Obrazec za rezervacijo

en: Booking Form (without calendar)
sl: Obrazec za rezervacijo (brez koledarja)

en: Booking ID
sl: ID rezervacije

en: Booking Listing
sl: Seznam rezervacij

en: Booking calendar
sl: Koledar rezervacij

en: Booking details
sl: Podrobnosti rezervacije

en: Booking details in popover
sl: Podrobnosti rezervacije v popup oknu

en: Booking form
sl: Forma za rezervacijo

en: Booking form with calendar
sl: Obrazec za rezervacijo s koledarjem

en: Booking resource
sl: Vsebina rezervacije

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
sl: Vrsta vira rezervacije ni definirana. Lahko je, ko je naslov URL napačen rezervacijski razpored.

en: Booking resource type is not defined. This can be, when at the URL is wrong booking hash.
sl: Vrsta vira rezervacije ni definirana. To je lahko le, če je v URL naslovu napačen /.

en: Booking resource(s)
sl: Rezervacijski vir(i)

en: Booking resources
sl: Rezervacije virov

en: Booking system
sl: Rezervacijski sistem

en: Booking title
sl: Naslov rezervacije

en: Bookings
sl: Vse rezervacije

en: Bookings Listing
sl: Vse rezervacije

en: Bookings default order
sl: Privzeta naročila rezervacij

en: Bookings for today
sl: Današnje rezervacije

en: Bookings number per page
sl: Število rezervacij na stran

en: Both
sl: Oboje

en: Bottom
sl: Na dno

en: Branch Code
sl: Koda Podružnice

en: Branch Sort
sl: Sortiranje podružnice

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
sl: Brazilski Real (samo za uporabnike iz Brazilije)

en: British Pound
sl: Britanski funt

en: Bulk Actions
sl: Skupna dejanja

en: By default .ics import is not automatic process. You need to set up CRON script on your server to periodically access front-end page(s) with import .ics feeds shortcodes.
sl: .ics uvoz privzeto ni samodejni proces. CRON skripto morate v strežniku nastaviti tako, da občasno dostopa do začetne strani z uvoznimi kratkimi kodami .ics.

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
sl: Prilagajanje CSS obrazca za iskanje in rezultatov iskanja lahko naredite v tej datoteki

en: CSV data separator
sl: CSV ločevalec podatkov

en: Cache Updated
sl: Predpomnilnik posodobljen

en: Cache expiration
sl: Predpomnilnik poteče

en: Cache will expire:
sl: Predpomnilnik bo potekel:

en: Calendar
sl: Koledar

en: Calendar Overview
sl: Pregled koledarja

en: Calendar Skin
sl: Predloga koledarja

en: Calendar cell height
sl: Višina koledarja

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
sl: Koledar ima dva meseca zapored, višina celice je 30 slikovnih pik in koledar polne širine 568 slikovnih pik (možno je uporabiti odstotek za širino: 100%)

en: Calendar is loading...
sl: Nalaganje koledarja...

en: Calendar width
sl: Širina koledarja

en: Canadian Dollars
sl: Kanadski dolarji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Booking
sl: Prekliči rezervacijo

en: Cancel Return URL from PayPal
sl: Prekliči vrnitev URL-ja iz storitve PayPal-a

en: Cancel bookings older
sl: Prekliči rezervacije starejše od

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
sl: Prekliči samo čakajoče, neplačane rezervacije, ki so starejše od tega izbora.

en: Canceled_Reversal
sl: Preklic_Prekinitve

en: Cancellation email sent
sl: Preklic e-maila poslan

en: Cancelled
sl: Preklicano

en: Cannot find the record
sl: Ne najdem zapisa

en: Capacity
sl: Zmogljivost

en: Change
sl: Spremeni

en: Change Language
sl: Spremeni jezik

en: Change Resource
sl: Spremeni vir

en: Change hash after the booking is approved
sl: Spremeni razpršitev po potrditvi rezervacije

en: Change over days as triangles
sl: Sprememba v dnevih s triangulacijo

en: Change status
sl: Spremeni status

en: Change your Booking
sl: Spremenite rezervacijo

en: Changes saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
sl: Preveri %sSeznam rezervacij%s stran za nove rezervacije.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
sl: Preveri %skako to storiti%s to in katere %sshortcodes%s so dostopne.

en: Check In - Tomorrow
sl: Prihod - Jutri

en: Check Out - Tomorrow
sl: Odjava - Jutri

en: Check Premium Features
sl: Preverite Premium funkcije

en: Check and configure currency at each activated payment gateway.
sl: Preverite in nastavite valuto na vsakem aktiviranem plačilnem prehodu.

en: Check in
sl: Prijava

en: Check out
sl: Odjava

en: Check out our %sHelp%s
sl: Preverite %sPomoč%s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
sl: Za aktiviranje funkcije CAPTCHA v obrazcu za rezervacijo, prosimo da označite to polje.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
sl: Označite polje za aktivacijo obrazca za samodejno izpolnjevanje že prijavljenih uporabnikov.

en: Check the box, if you want to use simple booking form customization from Free plugin version at Settings - Form page.
sl: Označite polje, če želite uporabiti preprosto prilagoditev obrazca za rezervacijo iz brezplačne različice vtičnika na strani Nastavitve - Obrazec.

en: Check the box, if you want to use syntax highlighter during customization booking form at Settings - Form page.
sl: Označite polje, če želite med prilagoditvijo obrazca za rezervacijo po meri, uporabiti oznako sintakse na strani Nastavitve - Obrazec.

en: Check the box, if you want to use syntax highlighter during customization booking form.
sl: Označite polje, če želite med obrazcem za prilagajanje rezervacije uporabiti oznako sintakse.

en: Check this box if you want automatically send payment request to visitor, if booking was made in admin panel
sl: Označite to polje, če želite samodejno poslati zahtevo za plačilo obiskovalcu, če je bila rezervacija opravljena v skrbniški plošči

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
sl: Potrdite to polje, če želite, da se določeni dodatni stroški, ki so nastavljeni kot odstotek za določeno možnost, nanašajo na druge dodatne fiksne stroške in ne le na prvotne stroške rezervacije.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
sl: Označite to polje, če želite da se %sčasovni izbor%s na obrazcu za rezervaciju %suporablja za izračun stroškov%s.

en: Check this box if you want to %sshow popover with booking details%s in timeline at %sfront-end%s side.
sl: Označite to polje, če želite, da %s se pokaže popup s podatki o rezervaciji%s v časovnici%s sprednjega%s dela.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
sl: Potrdite to polje, če želite po odobritvi spreminjati razpršitev rezervacije. Ob preverjanju, obiskovalec ne bo mogel urejati ali preklicati rezervacije.

en: Check this box if you want to deactivate by default option "Send email" at Add Booking page.
sl: Označite to polje, če želite privzeto izključiti možnost »Pošlji e-pošto« na strani Dodaj rezervacijo.

en: Check this box if you want to deactivate by default option "Send email" at Booking Listing page.
sl: Označite to polje, če želite privzeto izklopiti možnost »Pošlji e-pošto« na strani Seznama rezervacij.

en: Check this box if you want to open notes section by default in Booking Listing page.
sl: Označite to polje, če želite privzeto odpreti odsek opomb na strani Seznam rezervacij.

en: Check this box if you want to send booking modification email, if cost of booking was edited in booking listing page.
sl: Označite to polje, če želite poslati e-mail o spremembi rezervacije, če je bil strošek rezervacije urejen na strani s seznamom rezervacij.

en: Check this box if you want to show deposit amount and total booking cost, after submit of booking.
sl: Označite to polje, če želite po potrditvi rezervacije prikazati znesek pologa in celotne stroške rezervacije.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
sl: Označite to polje, če želite na admin plošči prikazati namige za pomoč.

en: Check this box if you want to show payment form only after sending payment request by email
sl: Označite to polje, če želite plačilni obrazec prikazati šele po pošiljanju zahtevka za plačilo po e-pošti

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
sl: Označite to polje, če želite prikazati čakajoče dni, ki so na voljo v koledarjih

en: Check this box if you want to skip checking availability of new booking resource during changing booking resource of exist booking at Booking Listing page.
sl: Označite to polje, če želite preskočiti preverjanje razpoložljivosti novega rezervacijskega vira med spreminjanjem rezervacijskega sredstva obstoječe rezervacije na strani Seznama rezervacij.

en: Check this box if you want to use multiple custom booking forms for activated regular users
sl: Označite to polje, če želite uporabiti več obrazcev za rezervacijo po meri za aktivirane redne uporabnike

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
sl: Označite to polje, če želite uporabiti ponavljajoči se čas, da rezervirate nekaj dni. To pomeni, da bodo srednji dnevi delno rezervirani glede na dejanske čase, sicer se bo čas v rezervacijskem obrazcu uporabljal kot čas prijave / odjave za prvi in ​zadnji dan rezervacije.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
sl: Označite to polje, če želite, da je skupna razpoložljivost (dnevna kapaciteta) odvisna od števila izbranih obiskovalcev.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
sl: Označite to polje da se %saktivira%s samodejni uvoz dogodkov in kreiranje rezervacij

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
sl: Izberite to potrditveno polje za %saktivacijo%s samodejnega preklica čakajočih ter neplačanih rezervacij.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
sl: Izberite to potrditveno polje za %spošiljanje%s preklicanega e-maila za ta vir.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
sl: Označite to polje, če želite samodejno odobriti rezervacijo, ko obiskovalec uspešno izvede plačilo.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
sl: Označite to polje, če želite samodejno odobriti rezervacije, ko obiskovalec uspešno izvede plačilo ALI samodejno prekliče rezervacijo, ko obiskovalec izvede odpoved plačila.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
sl: Označite, če želite izbrisati vse podatke o rezervacijah, ko odstranite ta vtičnik.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
sl: Označite to polje, če želite prikazati legendo o datumih pod koledarjem rezervacij.

en: Check this box to display booking details with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s). %sIts works only for bookings for specific timeslot(s)!%s
sl: Označite to polje, če želite podrobnosti o rezervaciji prikazati z opisom orodja, ko se miška premika vsak dan po koledarju. %s Deluje samo za rezervacije za določen časovni razpon!%s

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
sl: Označite to polje, da prikažete razpoložljivo število rezervacijskih virov s pomočjo orodja, ko se miška premakne čez posamezni dan v koledarju.

en: Check this box to display today date number in legend cells.
sl: Označite to polje, da prikažete današnjo številko datuma v celicah legend.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
sl: Označite to polje, da onemogočite rezervacije, ki jih lahko shranite v različne vire rezervacij.

en: Check this box to show Reference Text Box
sl: Označite to polje, če želite prikazati referenco v besedilnem polju

en: Check this box to show search results on other page
sl: Označite to polje, če želite prikazati rezultate iskanja na drugi strani

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
sl: Označite to polje, če želite %sponovno preveriti ali so izbrani datumi na voljo med oddajo rezervacije%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
sl: Označite to polje, če želite %snastaviti katerekoli dni, ki so na voljo%s v koledarju. Vaši obiskovalci bodo lahko naredili %sneomejene rezervacije za isti/e dan/dneve in ne bodo videli rezerviranih datumov%s drugih obiskovalcev.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
sl: Izberite to potrditveno polje za %saktivacijo%s samodejne odobritve vseh novih čakajočih rezervacij.

en: Check this checkbox to activate auto approve of all bookings %sduring import from external source(s)%s.
sl: Označite to polje, če želite aktivirati samodejno odobritev vseh rezervacij %smed uvozom iz zunanjega vira(ov)%s.

en: Check this checkbox to activate auto approve of booking, %sif booking was made in admin panel%s.
sl: Označite to polje, če želite aktivirati samodejno odobritev rezervacije %s ,če je bila rezervacija kreirana v admin nadzorni plošči%s.

en: Check this checkbox to activate auto approve of booking, %swhen cost of booking is zero%s.
sl: Označite to polje, če želite aktivirati samodejno odobritev rezervacije %s,ko je strošek rezervacije enak nič%s.

en: Check this option, to remove last selected day of saving to booking.
sl: Označite to možnost, če želite v rezervaciji odstraniti zadnji izbrani dan shranjevanja.

en: Check this option, to show change over days as triangles.
sl: Označite to možnost, če želite prikazati spremembe v dnevih s triangulacijo.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
sl: Označite to možnost, če želite med procesom rezervacije uporabiti čas za prijavo / odjavo.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
sl: Preverite nedosegljive dni v koledarjih. Ta možnost bo prepisala vse druge nastavitve.

en: Check-Out time
sl: Čas odjave

en: Check-in
sl: Prijava

en: Check-in time
sl: Čas prijave

en: Check-out
sl: Odjava

en: Checkbox
sl: Potrditveno polje

en: Checkbox(es)
sl: Potrditvena polja

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
sl: Preverjanje, da preprečite dvojno rezervacijo med oddajo rezervacije

en: Child
sl: Otrok

en: Children
sl: Otroci

en: Choose email template.
sl: Izberite predlogo e-pošte.

en: Choose file
sl: Izberi datoteko

en: Choose which format of email to send.
sl: Izberite, v katerem formatu želite poslati elektronsko pošto.

en: Chose payment account
sl: Izberite plačilni račun

en: Chose payment mode
sl: Izberite način plačila

en: City
sl: Mesto

en: City (required)
sl: Mesto (obvezno)

en: Class
sl: Razred

en: Clear booking resources selection
sl: Počisti izbiro virov za rezervacije

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
sl: Kliknite API in preverite, ali je »API Koledar« nastavljen na VKLJUČEN.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
sl: Kliknite Nazaj na povzetek profila, da se vrnete v profil po vključitvi poslušalca.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
sl: Kliknite Izberi nastavitve IPN, da določite URL vaših poslušalcev in aktivirate poslušalca.

en: Click Copy to Clipboard.
sl: Kliknite Kopiraj za kopiranje v odložišče.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
sl: V stolpcu Prodajne prednosti kliknite Nastavitve za obvestila o neveljavnem plačilu.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
sl: V razdelku »Varnostne nastavitve« kliknite MD5-Hash

en: Click Profile on the My Account tab.
sl: Kliknite profil na kartici Moj račun.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
sl: Kliknite Prejmi IPN sporočila (Omogočeno), da omogočite poslušalca.

en: Click Save.
sl: Kliknite na gumb Shrani.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
sl: V glavnem meniju na levi kliknite »Nastavitve« pod Račun

en: Click Submit
sl: Kliknite Pošlji

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
sl: V stolpcu Nastavitve prodajalca, kliknite Spletne nastavitve plačil.

en: Click the "Share this Calendar" link.
sl: Kliknite na povezavo »Deli ta koledar«.

en: Click the Profile subtab.
sl: Kliknite na podmapo profila.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
sl: Kliknite potrditveno polje, če želite, da koledar postane Javen. Ne izberite druge možnosti.

en: Click to Preview Block
sl: Kliknite za predogled bloka

en: Click to edit
sl: Kliknite za urejanje

en: Click to toggle
sl: Kliknite, da preklopite

en: Close
sl: Zapri

en: Code Example
sl: Primer kode

en: Collapse Advanced Toolbar
sl: Zmanjšajte napredno orodno vrstico

en: Columns
sl: Stolpci

en: Comma
sl: Vejica

en: Completed
sl: Zaključeno

en: Completely Delete
sl: Popolni izbris

en: Conditional Dates Filter
sl: Pogojni datumski filtri

en: Conditions
sl: Pogoji

en: Confgure ULR feed(s) at this settings page.
sl: Konfigurirajte URL vir(e) na tej strani z nastavitvami.

en: Configuration
sl: Konfiguracija

en: Configuration in several languages
sl: Konfiguracija v več jezikih

en: Configuration of availability for booking resources
sl: Konfiguracija razpoložljivosti virov rezervacij

en: Configure
sl: Konfiguriraj

en: Configure Booking Calendar Block
sl: Konfigurirajte blok za rezervacijo koledarja

en: Configure ULR feed(s) at this settings page.
sl: Konfigurirajte URL vir(e) na tej strani z nastavitvami.

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
sl: Konfigurirajte dodatne stroške, ki so odvisni od izbire izbirnih polj in potrditvenih polj.

en: Configure booking %sSettings%s.
sl: Spremeni rezervacijo %sNastavitve%s.

en: Configure booking details summary above the payment form
sl: Nad obrazcem za plačilo konfigurirajte povzetek podrobnosti rezervacije

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
sl: Konfiguriraj vnaprej določen nabor svojih %spolj obrazca%s.

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
sl: Konfiguriraj svoje predefinirane %sE-mail predloge%s.

en: Connection Error
sl: Napaka v povezavi

en: Contact email
sl: Kontaktni e-mail

en: Content
sl: Vsebina

en: Content of Booking Fields
sl: Vsebina rezervacijskih polj

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
sl: Vsebina podatkov o poljih rezervacij za predloge e-poštnih sporočil (% s-kratka koda) in stran z navedbo rezervacije

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
sl: Kopirajte in prilepite to kratko kodo v obrazec na levi strani

en: Copy to admin
sl: Kopiraj v admin

en: Copy(ies)
sl: Kopija(-e)

en: Cost
sl: Cena

en: Cost Correction Field
sl: Polje za ureditev cene

en: Cost Fields
sl: Polje Cena

en: Cost Hints
sl: Namigi za stroške

en: Cost Title
sl: Naslov Cene

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
sl: Cena ni pravilna. Mora biti večja od 0

en: Cost of booking
sl: Strošek rezervacije

en: Cost of booking resource
sl: Stroški vira rezervacij

en: Cost of the booking for the selected dates only.
sl: Stroški rezervacije samo za izbrane datume.

en: Cost saved successfully
sl: Cena je bila uspešno shranjena

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
sl: Nastavitev cen na %svrhu imajo večjo prioriteto%s kot ostale cene iste vrste na %sdnu%s seznama.

en: Cost:
sl: Cena

en: Costs
sl: Cene

en: Costs and Rates
sl: Stroški in cene

en: Costs and Rates Settings
sl: Nastavitve stroškov in cen

en: Country
sl: Država

en: Country (required)
sl: Država (obvezno)

en: Country List
sl: Seznam držav

en: Coupon
sl: Kupon

en: Coupon Code
sl: Koda kupona

en: Coupon discount value of the booking.
sl: Polna cena rezervacije.

en: Coupons
sl: Kuponi

en: Create
sl: Ustvari

en: Create conditional days filter
sl: Ustvarite filter pogojnih dni

en: Create dates filter
sl: Ustvari datumski filter

en: Create new form
sl: Ustvari nov obrazec

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Creation
sl: Ustvari

en: Currency
sl: Valuta

en: Currency Position
sl: Valutna pozicija

en: Currency format
sl: Format valute

en: Currency symbol
sl: Simbol valute

en: Current dates
sl: Trenutni datumi

en: Current day
sl: Trenutni dan

en: Current month
sl: Tekoči mesec

en: Current version
sl: Trenutna verzija

en: Current week
sl: Tekoči teden

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom Forms
sl: Obrazci po meri

en: Custom booking form
sl: Obrazec za rezervacijo po meri

en: Custom booking form for all booking resources
sl: Obrazec za rezervacijo po meri za vse vire rezervacij

en: Custom button title
sl: Naslov gumba po meri

en: Customer Bookings Listing
sl: Seznam rezervacij strank

en: Customer Email
sl: E-mail kupca

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
sl: Prilagajanje dodatnih stroškov, ki so odvisne od polj obrazca

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se pošlje po spremembi rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se po novi rezervaciji pošlje administratorju

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se po odpovedi rezervacije pošlje obiskovalcu

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se posreduje obiskovalcu po odobritvi rezervacije

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se po novi rezervaciji pošlje obiskovalcu

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se pošilja obiskovalcu po zahtevku za plačilo

en: Customization of email template, which is sending to Visitor, when booking status is set to Pending
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se pošlje obiskovalcu, medtem ko ima rezervacija status Na čakanju

en: Customization of email template, which is sent after modification of booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se pošlje po spremembi rezervacije

en: Customization of email template, which is sent to Visitor after Cancellation of booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se pošlje obiskovalcu po odpovedi rezervacije

en: Customization of email template, which is sent to Visitor after approval of booking
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se posreduje obiskovalcu po odobritvi rezervacije

en: Customization of email template, which is sent to Visitor, when booking status is set to Pending
sl: Prilagajanje predloge e-pošte, ki se pošlje obiskovalcu, medtem ko ima rezervacija status "Na čakanju"

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
sl: Prilagajanje tarif, cen vrednotenj dni in zneska depozita

en: Customization of synchronization with Google Calendar
sl: Prilagajanje sinhronizacije z Google Koledarjem

en: Customizaton of Form Fields
sl: Prilagajanje polj obrazca

en: Customizaton of Payment
sl: Prilagoditev plačil

en: Customizaton of Season Filters
sl: Prilagoditev sezonskih filtrov

en: Customizaton of booking resources
sl: Prilagajanje virov rezervacij

en: Czech Koruna
sl: Češka Krona

en: DEFERRED
sl: ZAVRNJENO

en: DESC
sl: Padajoče

en: Danish Krone
sl: Danska Krona

en: Data
sl: Podatki

en: Data Parsing
sl: Razčlenitev podatkov

en: Date Format
sl: Format datuma

en: Date for submit booking
sl: Datum za predložitev rezervacije

en: Dates
sl: Datumi

en: Dates and Times Hints
sl: Datumski in časovni namigi

en: Dates view
sl: Pogled datuma

en: Day
sl: Dan

en: Days selection number
sl: Število izbranih dni

en: Deactivate
sl: Deaktiviraj

en: Deactivate send email option at Add Booking page
sl: Deaktivirajte možnost pošiljanja e-pošte na strani Dodaj rezervacijo

en: Deactivate send email option at Booking Listing page
sl: Deaktivirajte možnost za pošiljanje e-pošte na strani Seznam rezervacij

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
sl: Spoštovani %sIzvedite plačilo %s  neposredno na naš bančni račun. %sProsimo, uporabite ID rezervacije% s kot referenco plačila ! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
sl: Spoštovani %sPlačilo v gotovini %s za vašo rezervacijo %s ob prijavi %sZa referenco vaš ID rezervacije:: %s

en: Decline
sl: Zavrni

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Form
sl: Privzeti obrazec

en: Default Form Templates
sl: Privzete predloge obrazcev

en: Default Locale
sl: Privzeto Lokalno

en: Default booking admin page
sl: Privzeta administratorska stran za rezervacije

en: Default booking resource
sl: Privzeti vir rezervacije

en: Default calendar view mode
sl: Privzeti način izgleda koledarja

en: Default color
sl: Privzeta barva

en: Default form
sl: Privzeti obrazec

en: Default settings for retrieving events
sl: Privzete nastavitve za pridobivanje dogodkov

en: Default toolbar tab
sl: Privzeti jeziček orodne vrstice

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Define date for booking
sl: Določite datum rezervacije

en: Define preselected resource.
sl: Določite predizbrani vir.

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete booking data, when plugin deactivated
sl: Izbrišite podatke o rezervacijah, ko je vtičnik deaktiviran

en: Delete data
sl: Brisanje podatkov

en: Delete selected booking form
sl: Izbrišite izbrani obrazec za rezervacijo

en: Delete selected booking(s)
sl: Izbriši izbrane rezervacije

en: Delete selected bookings
sl: Izbrišite izbrane rezervacije

en: Delete settings
sl: Izbriši nastavitve

en: Delete template
sl: Izbriši predlogo

en: Delete your previously saved default filer template!
sl: Izbrišite predhodno shranjeno privzeto predlogo datoteke !

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Deleted %d bookings from trash
sl: Izbrisane %d rezervacije iz koša

en: Deleting
sl: Brisanje

en: Denied
sl: Zavrnjeno

en: Deposit
sl: Polog

en: Deposit amount
sl: Znesek depozita

en: Deposit payment total
sl: Plačilo pologa

en: Deposit type
sl: Vrsta depozita

en: Description
sl: Opis

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Different form fields, for the different week days
sl: Različna polja obrazca, za različne dni v tednu

en: Different time slots, for the different week days
sl: Različne časovni termini, za različne tedenske dni

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
sl: Onemogočite nalaganje Bootstrapa na Back-Endu

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
sl: Onemogočite nalaganje Bootstrapa na Front-Endu

en: Disable bookings in different booking resources
sl: Onemogočite rezervacije v različnih rezervacijskih virih

en: Discount
sl: Popust

en: Discount Coupon field
sl: Polje za Popust Kupona

en: Dismiss
sl: Zavrni

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
sl: Prikaz orodja v koledarju, za prikaz razpoložljivosti na podlagi skupnega (fiksnega) števila obiskovalcev za vir, ki je lahko pri postavkah virov brezplačne rezervacije.

en: Do not change background color for partially booked days
sl: Ne spreminja barve ozadja za delno rezervirane dni

en: Do not show payment form, after submit booking form
sl: Ne prikažite plačilnega obrazca, potem ko že potrdite obrazec za rezervacijo

en: Do you really want
sl: Ali res želite

en: Do you really want to delete selected booking form ?
sl: Ali res želite izbrisati izbrani obrazec za rezervacijo?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
sl: Ali res želite izbrisati izbrane rezervacije ?

en: Do you really want to delete this booking ?
sl: Ali res želite izbrisati to rezervacijo ?

en: Do you really want to do this ?
sl: Ali res želite to storiti ?

en: Do you really want to set booking as pending ?
sl: Ali res želite nastaviti status rezervacije v teku ?

en: Done
sl: Končano

en: Dot
sl: Pika

en: Download
sl: Prenesi

en: Download the CSV file of exported booking data
sl: Prenesite si CSV datoteko izvoženih podatkov o rezervacijah

en: Drop Down
sl: Spustni seznam

en: Duplicate Booking
sl: Podvojena rezervacija

en: Duration Time
sl: Čas Trajanja

en: Duration Time - Drop Down list
sl: Čas Trajanja - Spustni seznam

en: Each day
sl: Vsak dan

en: Early / Late
sl: Zgodnje / pozno

en: Early / Late Booking
sl: Zgodnja / pozna rezervacija

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Booking
sl: Uredi Rezervacijo

en: Edit Note
sl: Uredi opombo

en: Email
sl: E-mail

en: Email (required)
sl: E-mail (obvezno)

en: Email Address
sl: E-mail naslov

en: Email Address will be used in the FROM field of response to Visitor.
sl: E-poštni naslov bo uporabljen v "Od" polju odziva obiskovalca.

en: Email Body Background Color
sl: Barva ozadja telesa e-pošte

en: Email Body Text Colour
sl: Barva telesa e-pošte

en: Email Field
sl: E-mail polje

en: Email Footer Text
sl: Besedilo v nogi e-maila

en: Email Heading
sl: Naslov e-pošte

en: Email Styles
sl: E-poštni slogi

en: Email copy to
sl: Kopija sporočila

en: Email different from website DNS, its can be a reason of not delivery emails. Please use the email withing the same domain as your website!
sl: E-pošta, ki je drugačna od spletnega mesta DNS, je lahko razlog, da ne dobivate e-poštnih sporočil. Uporabite e-poštno sporočilo z isto domeno kot jo ima spletna stran !

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
sl: E-pošta za pridobivanje poročila za %sneveljavne%s transakcije.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
sl: E-pošta za pridobivanje poročila za %snekatere napake v procesu verificiranja%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
sl: E-pošta za pridobivanje poročila za %sveljavne%s transakcije.

en: Email format
sl: Format e-pošte

en: Email had not sent. Some error occuered.
sl: E-pošta ni poslana. Prišlo je do napake.

en: Email is sending to Admin after creation of booking.
sl: Po ustvarjanju nove rezervacije, se pošlje e-mail administratorju.

en: Email is sending to Visitor after Approval of booking.
sl: E-pošta je poslana obiskovalcu po potrditvi rezervacije.

en: Email is sending to Visitor after Canceling of booking (moved to  trash).
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu po preklicu rezervacije (premaknjeno v smeti).

en: Email is sending to Visitor after Deleting of booking.
sl: E-poštno sporočilo, ki se pošlje obiskovalcu po brisanju rezervacije.

en: Email is sending to Visitor after Editing of booking.
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu po urejanju rezervacije.

en: Email is sending to Visitor after booking set as Pending.
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu, medtem ko ima rezervacija status "Na čakanju".

en: Email is sending to Visitor after creation of booking.
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu po ustvarjanju nove rezervacije.

en: Email is sent to Visitor after Approval of booking.
sl: E-pošta je poslana obiskovalcu po potrditvi rezervacije.

en: Email is sent to Visitor after Canceling of booking (moved to  trash).
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu po preklicu rezervacije (premaknjena v smeti).

en: Email is sent to Visitor after Deleting of booking.
sl: E-poštno sporočilo, ki se pošlje obiskovalcu po brisanju rezervacije.

en: Email is sent to Visitor after Editing of booking.
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu po urejanju rezervacije.

en: Email is sent to Visitor after booking set as Pending.
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu, medtem ko ima rezervacija status "Na čakanju".

en: Email is sent to visitor after cancelling of booking (moved to trash).
sl: E-pošta, ki se pošlje obiskovalcu po preklicu rezervacije (premaknjena v smeti).

en: Email sent to
sl: E-mail poslan

en: Email template
sl: Predloga e-pošte

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
sl: Predloge e-pošte, ki uporabljajo kode: %s, bodo povezani s to stranjo

en: Email with  Payment Request which is sending to Visitor.
sl: E-pošta z zahtevkom za plačilo, ki se pošlje obiskovalcu.

en: Email with  Payment Request which is sent to Visitor.
sl: E-pošta z zahtevkom za plačilo, ki se pošlje obiskovalcu.

en: Emails
sl: E-sporočila

en: Emails Settings
sl: Nastavitve Email-a

en: Emails sending
sl: Pošiljanje e-pošte

en: Empty Trash
sl: Izprazni koš

en: Enable / Disable
sl: Omogoči / Onemogoči

en: Enable / disable sending copy of this email notification to admin
sl: Omogoči / onemogoči pošiljanje kopije tega e-poštnega obvestila skrbniku

en: Enable / disable sending email(s) to additional addresses
sl: Omogočite / onemogočite pošiljanje e-pošte na dodatne naslove

en: Enable of export only approved bookings in .ics feeds
sl: Omogoči izvoz samo odobrenih rezervacij v .ics vire

en: Enable this email notification
sl: Omogočite to e-poštno obvestilo

en: Enable this payment gateway
sl: Omogočite ta plačilni prehod

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: End Time
sl: Končni čas

en: End Time - Drop Down list
sl: Končni čas - Spustni seznam

en: End Time - Text field
sl: Končni čas - Besedilno polje

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
sl: Začetni čas ni veljaven. Datum ali ura je lahko že rezervirana sedaj ali v preteklosti ! Čas konca je lahko tudi pred začetnim časom, če je izbran samo 1 dan ! Prosimo, izberite drug datum ali uro.

en: End of current month
sl: Konec trenutnega meseca

en: English and French translation
sl: Angleški in Francoski prevod

en: Enter %s in text field.
sl: Vnesite %s v besedilno polje.

en: Enter Keyword here
sl: Vnesite ključno besedo tukaj

en: Enter URL to .ics feed
sl: Vnesi URL naslov v vir .ics

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
sl: Vnesite naslov v sklicno polje (npr. Vaš e-poštni naslov). Obiskovalci bodo videli to besedilo.

en: Enter additional cost in formats:
sl: Vnesite dodatne stroške v formatih:

en: Enter coupon code.
sl: Vnesite kodo kupona.

en: Enter date / time
sl: Vnesi datum / čas

en: Enter dropdown options. One option per line.
sl: Vnesite možnosti za v spustni meni. Ena možnost na vrstico.

en: Enter fixed amount for each selected day
sl: Vnesite fiksni znesek za vsak izbran dan

en: Enter fixed cost
sl: Vnesite fiksni strošek

en: Enter main heading contained within the email notification.
sl: Vnesite glavni naslov v obvestilu o e-pošti.

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
sl: Vnesite največje število uporabe kupona.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
sl: Vnesite minimalne stroške rezervacije pri uporabi kupona.

en: Enter name of booking resource
sl: Vnesite ime vira rezervacije

en: Enter number of fixed or percentage savings.
sl: Vnesite fiksno število ali odstotek prihrankov.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
sl: Vnesite odstotek kot dodatni znesek, ki temelji le na prvotni ceni in ne v celoti

en: Enter percentage of the entire booking
sl: Vnesite odstotek celotne rezervacije

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
sl: Vnesite relativne URL-je strani, kjer imate elemente rezervacije koledarja (obrazci za rezervacijo ali koledarje za razpoložljivost). Vnesite en URL v vrstico. Primer: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
sl: Vnesite sezonske cene (razlika v ceni %s od standardnih stroškov %s ali fiksni strošek) vira rezervacij (%s) ali %sDodaj nov sezonski filter%s

en: Enter text contained within footer of the email notification
sl: Vnesite besedilo, vsebovano v nogi e-poštnega obvestila

en: Enter the %sTime%s using the text field.
sl: Vnesite %sČas%s z uporabo besedilnega polja.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
sl: Vnesite ime storitve ali razlog za plačilo tukaj.

en: Enter the title of the payment button
sl: Vnesite naslov gumba za plačilo

en: Enter this value
sl: Vnesite to vrednost

en: Enter your iDEAL Merchant ID
sl: Vnesite svoj trgovski iDEAL ID

en: Enter your iDEAL Merchant Key.
sl: Vnesite svoj trgovski ključ iDEAL.

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
sl: Vnesite vašo iPay88 trgovalno kodo.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
sl: Vnesite svoj trgovalni ključ iPay88.

en: Enter your phone number
sl: Vnesite vašo telefonsko številko

en: Error
sl: Napaka

en: Error IPN
sl: Napaka IPN

en: Error!
sl: Napaka !

en: Error! Please reset your check-in/check-out dates above.
sl: Napaka ! Ponovno vnesite datume prijave / odjave.

en: Euros
sl: Euro

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
sl: Tudi če obiskovalec izbere rezerviran termin, sistem ne bo dovolil rezervacije.

en: Event Description (optional field)
sl: Opis dogodka (poljubno polje)

en: Event Title
sl: Naslov dogodka

en: Events Import
sl: Uvoz dogodkov

en: Every
sl: Vsak

en: Example
sl: Primer

en: Example #1: %s - start French translation section
sl: Primer #1: %s - začetek sekcije Francoski prevod

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
sl: Primer #2: "%s" - Angleški in Francoski prevod enakega sporočila

en: Example:
sl: Primer:

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
sl: Primer: %s - %s"ZDA"%s je privzeto izbrano.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
sl: Primer: %s - prilagojeno število izbora obiskovalcev "

en: Example: %s.
sl: Primer: %s.

en: Example: %sMake booking here%s
sl: Primer: %sUstvarite rezervacijo tukaj%s

en: Examples
sl: Primeri

en: Exist
sl: Obstaja

en: Expand Advanced Toolbar
sl: Razširite napredno orodno vrstico

en: Expiration
sl: Veljavnost

en: Expiration Date
sl: Datum izteka

en: Expired
sl: Pretečeno

en: Explore Premium Features
sl: Razišči Premium lastnosti

en: Export
sl: Izvozi

en: Export All
sl: Izvozi Vse

en: Export All bookings to CSV format
sl: Izvozi vse rezervacije v CSV format

en: Export bookings
sl: Izvoz rezervacij

en: Export only approved bookings
sl: Izvozi samo odobrene rezervacije

en: Export only current page of bookings to CSV format
sl: Izvozite samo trenutno stran rezervacij v format CSV

en: Exporting booking data
sl: Izvoz podatkov o rezervacijah

en: Failed
sl: Ni uspelo

en: February
sl: Februar

en: Field Label
sl: Oznaka polja

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
sl: Polja %sizbirna polja in potrditvena polja%s so samodejno prikazana tukaj, če obstajajo v %sformi za rezervacijo%s.

en: Fields Settings
sl: Nastavitve polj

en: Filter Name
sl: Ime filtra

en: Filter bookings by booking dates
sl: Filtriranje rezervacij po datumih

en: Filter tab
sl: Filter kartica

en: Filters
sl: Filtri

en: Find Your Calendar ID
sl: Poiščite svoj ID za koledar

en: Find lost bookings
sl: Poišči izgubljene rezervacije

en: First Name
sl: Ime

en: First Name (required)
sl: Ime (obvezno)

en: First Name(s)
sl: Ime

en: First option in dropdown list.
sl: Prva možnost v spustnem seznamu.

en: First option title
sl: Prva možnost naslova

en: Flex
sl: Fleksibilno

en: Flex Search Form Template
sl: Vgrajeni vzorec iskalne predloge

en: Flex Timeline
sl: Fleksibilna časovnica

en: Follow these steps to configure it:
sl: Za konfiguracijo, sledite tem korakom:

en: Footer
sl: Noga

en: For
sl: Za

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
sl: Na primer, URL na vašo stran, ki prikazuje %s "Hvala za plačilo"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
sl: Na primer, če je prvotni strošek rezervacije %s, nato po veljavi dodatnih stroškov sledijo skupni stroški

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
sl: Na primer URL na vašo spletno stran, ki prikazuje%s "Preklicana plačila"%s strani.

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
sl: Na primer: "Imate novo rezervacijo %s na sledeče datume: %s Kontaktni podatki: %s Rezervacijo lahko odobrite ali prekličete na: %s Hvala, Rezervacijske storitve."

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
sl: Če želite več informacij o konfiguraciji odziva releja v trgovinskem vmesniku, si oglejte %sVodič za trgovsko integracijo%s

en: For more information, please check  %shere%s
sl: Za več informacij, prosim preverite  %shere%s

en: For more information:
sl: Več informacij:

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
sl: Za vrnitev URL-ja, vnesite URL vrnitve iz PayPal-a na vaši strani za uspešno plačilo.

en: Force change booking resource for exist booking
sl: Prisilno spremeni rezervacijski vir za obstoječo rezervacijo

en: Force import
sl: Vsilite uvoz

en: Form
sl: Obrazec

en: Form Field
sl: Polje obrazca

en: Form Field Configuration
sl: Konfiguracija polj obrazca

en: Form Template
sl: Predloga obrazca

en: Form and calendar are centered
sl: Obrazec in koledar sta centrirana

en: Form at right side of calendar
sl: Oblika na desni strani koledarja

en: Form fields
sl: Polja obrazca

en: Form for dark background
sl: Obrazec na temnem ozadju

en: Form under calendar
sl: Oblika pod koledarjem

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
sl: Najdeno: %s znotraj rezervacijskih obrazcev prispevkov ali strani

en: Fr
sl: Pe

en: Fraud
sl: Prevara

en: Fri
sl: Pet

en: Friday
sl: Petek

en: From
sl: Od

en: Full cost of the booking
sl: Polna cena rezervacije

en: Full cost of the booking.
sl: Skupna cena rezervacije.

en: Gateway
sl: Prehod

en: General
sl: Splošno

en: General Information
sl: Splošne informacije

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

en: Generate Tag
sl: Ustvari oznako

en: Generate tag
sl: Ustvari oznako

en: Generating columns
sl: Ustvarjanje stolpcev

en: Generating content of file
sl: Ustvarjanje vsebine datoteke

en: Get Started
sl: Začnimo

en: Getting Started
sl: Začetna stran

en: Give your project a name and click "Create".
sl: Dajte projektu ime in kliknite »Ustvari«.

en: Go
sl: Pojdi

en: Go to Google Developer Console: %s.
sl: Odprite Google razvijalsko konzolo: %s.

en: Google API Key
sl: Google API Ključ

en: Google Calendar
sl: Google koledar

en: Google Calendar - General Settings
sl: Google Koledar - Splošne nastavitve

en: Google Calendar ID
sl: Google ID Koledar

en: Guests
sl: Gosti

en: HTML tags is accepted.
sl: HTML oznake so sprejete.

en: Have a questions?
sl: Imate vprašanje ?

en: Header / Footer
sl: Glava / Noga

en: Help
sl: Pomoč

en: Help Info
sl: Pomoč

en: Help and info notices
sl: Obvestila o pomoči in obvestilih

en: Hide
sl: Skrij

en: Hide Children Resources
sl: Skrij vire otrok

en: Hide advanced settings
sl: Skrij napredne nastavitve

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
sl: Skrij napredne nastavitve nalaganja JavaScripta

en: Hide season filters
sl: Skrij sezonske filtre

en: Hide settings of powered by notice
sl: Skrij nastavitve, ki jih poganja obvestilo

en: High season
sl: Vrhunec sezone

en: Hints
sl: Namigi

en: Hints for your form
sl: Namigi za vaš obrazec

en: Hong Kong Dollar
sl: Hongkonški Dolar

en: Horizontal Search Form Template
sl: Predloga za horizontalen obrazec za iskanje

en: How it works
sl: Kako deluje

en: How to start export of .ics feeds (files)?
sl: Kako začeti z izvozom .ics virov (datotek) ?

en: How to start import of .ics feeds (files)?
sl: Kako začeti z uvozom .ics vira (datoteke)?

en: Hungarian Forint
sl: Madžarski Forint

en: I Accept term and conditions
sl: Sprejemam pogoje in merila

en: ID of booking
sl: ID rezervacije

en: ID of booking resource
sl: ID vira rezervacij

en: ID of booking resource.
sl: ID vira rezervacij.

en: ID of booking resources
sl: ID rezervacij virov

en: ID or Title
sl: ID ali Naslov

en: If empty then title defined as WordPress
sl: Če je prazen, potem je naslov definiran kot v WordPressu

en: If not supplied then the description as configured in the administration/management portal section will be used. If the option %s is selected then the configured description will always be applied.
sl: Če ni navedeno, se bo uporabil opis, ki je konfiguriran v razdelku administracije/upravljanja. Če je izbrana možnost %s, bo konfigurirani opis vedno uporabljen.

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
sl: Če sprejemate %splačilo z gotovino%s, lahko tukaj vpišete podrobnosti

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
sl: Če označite to polje, boste izbrisali vse podatke o rezervacijah, ko odstranite ta vtičnik. Ali res želite to storiti ?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
sl: Če ne vidite rezultatov iskanja na sprednji strani vašega spletnega mesta, preverite navodila za odpravljanje težav %stukaj%s

en: If you have inserted import shortcodes from %s, then  you can configure your CRON for periodically access these pages and import .ics feeds.
sl: Če ste vstavili kratke kode iz %s, potem lahko konfigurirate CRON za redno dostopanje do teh strani in .ics virov.

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Signature Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
sl: Če v tem sistemu nimate računa, se prijavite za %srazvojni testni račun%s, da pridobite ID API prijave API  in transakcijski ključ. Ti ključi bodo preverjali zahteve za plačilni prehod.

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
sl: Če v tem sistemu nimate računa, se prijavite za %sdeveloper test račun%s, da pridobite ID prijave API in transakcijski ključ. Ti ključi bodo preverjali zahteve za plačilni prehod.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
sl: Če nimate računa na tem sistemu, obiščite %s za otvoritev računa.

en: If you like %s please leave us a %s rating. A huge thank you in advance!
sl: Če vam je všeč %s prosimo, pustite nam %s oceno. Najlepša hvala že vnaprej !

en: If you open this page directly, then you will see this error
sl: Če odprete to stran direktno, boste videli to napako

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
sl: Če uporabljate to kodo, %sne morete uporabljati nobene časovne kode%s obrazca.

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
sl: Če boste imeli težave ali imate vprašanja, nas kontaktirajte preko e-pošte %s

en: Import
sl: Uvozi

en: Import Google Calendar Events
sl: Uvoz dogodkov iz Google Koledarja

en: Import Settings
sl: Uvoz nastavitev

en: Import bookings without checking, if such bookings already have been imported.
sl: Uvozite rezervacije brez preverjanja, če so bile tovrstne rezervacije že uvožene.

en: Import events every
sl: Uvozi dogodke vsake

en: Important
sl: Pomembno

en: Important!
sl: Pomembno !

en: Imported
sl: Uvoženo

en: Importing Feed
sl: Uvažanje vira

en: In Trash
sl: V smeti

en: In the merchant interface, go to Account > Settings > Security Settings > General Security Settings > API Credential & Keys
sl: V trgovalnem vmesniku pojdite na Račun > Nastavitve > Varnostne nastavitve> Splošne varnostne nastavitve> API poverilnice & Ključi

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
sl: V stranski vrstici kliknite na "API & avt.".

en: In-Progress
sl: V delu

en: Inactive User
sl: Neaktiven Uporabnik

en: Incorrect date format
sl: Napačna oblika datuma

en: Incorrect email field
sl: Nepravilno polje e-pošte

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
sl: Navedite plačilni prehod, na katerega želite prejemati odgovor transakcije na vašo stran.

en: Information
sl: Informacije

en: Inline Search Form Template
sl: Vgrajeni vzorec iskalne predloge

en: Inlinee Search Form Template
sl: Vgrajeni vzorec iskalne predloge

en: Insert %s shortcode into  some post(s) or page(s). Check more info about this %sshortcode configuration%s
sl: Vstavite kratko kodo%s v nekaj prispevkov ali strani. Več informacij o tem %sshortcode configuration%s

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
sl: Vstavite %s kratko kodo za preprečevanje SPAM rezervacij.

en: Insert Shortcode
sl: Vnos Shortcode (kratke kode)

en: Insert booking calendar
sl: Vstavi koledar rezervacij

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
sl: Vnesi obrazec rezervacije %sshortcode%s v svoj %sPrispevek%s ali %sStran%s

en: Insert file URL
sl: Vstavi URL datoteke

en: Insert into page
sl: Vstavi v stran

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
sl: Vstavite te kratke kode v obrazec %sprikaži informacije v realnem času %s(po izbiri datumov v koledarju ali možnostih v potrditvenih poljih ali izbranih poljih)%s.

en: Install %s plugin.
sl: Namesti %s vtičnik.

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
sl: Obvestilo o takojšnjem plačilu (IPN) je storitev sporočil, ki vas obvešča o dogodkih, povezanih s transakcijami PayPal

en: Integration of %s payment system
sl: Integracija %s plačilnega sistema

en: Integration of Bank Transfer payment system
sl: Integracija plačilnega sistema za bančne transferje

en: Integration of Pay in Cash payment system
sl: Integracija  sistema plačil v gotovinski plačilni sistem

en: Integration of Paypal payment system
sl: Integracija Paypal plačilnega sistema

en: Integration of Sage payment system
sl: Integracija plačilnega sistema Sage

en: Integration of authorizenet payment system
sl: Integracija odobritve neto plačilnega sistema

en: Integration of iPay88 payment system
sl: Integracija iPay88 plačilnega sistema

en: Interface of plugin is using %s currency. Specific payment gateway will use own currency in payment form without currency exchange! Its can be reason of wrong cost.
sl: Vmesnik vtičnika uporablja valuto %s. Posebni plačilni prehod bo uporabljal lastno valuto v obliki plačila brez menjave valute ! To je lahko razlog napačnih stroškov.

en: Invalid
sl: Neveljavno

en: Invalid IPN
sl: Napačen IPN

en: Is it automatic process?
sl: Je to samodejni proces?

en: Israeli New Shekel
sl: Izraelski Novi Šekel

en: Israeli Shekel
sl: Izraelski Shekel

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
sl: To funkcionira samo v %senodnevnem%s načinu.

en: Its only show fixed payment details.
sl: Prikazani so samo podatki o fiksnem plačilu.

en: Its useful, if you need to import/export bookings from/to external websites, like %s
sl: Koristno je, če želite uvoziti / izvoziti rezervacije iz / v druge spletne strani, npr.  %s

en: January
sl: Januar

en: Japanese Yen
sl: Japonski Yen

en: July
sl: Julij

en: June
sl: Junij

en: Keyword
sl: Ključna beseda

en: LIVE
sl: V ŽIVO

en: Label
sl: Oznaka

en: Labels
sl: Oznake

en: Language Sections
sl: Jeziki

en: Last Name
sl: Priimek

en: Last Name (required)
sl: Priimek (obvezno)

en: Last name
sl: Priimek

en: Left
sl: Levo

en: Left with space
sl: Levo s prostorom

en: Limit available days from today
sl: Omejite razpoložljive dni od danes

en: Link to this page must be defined
sl: Določiti morate povezavo do te strani

en: Live
sl: V živo

en: Live Test
sl: Test V živo

en: Load JS and CSS files only on specific pages
sl: Naložite datoteke JS in CSS samo na določene strani

en: Loading
sl: Nalaganje

en: Location
sl: Lokacija

en: Location:
sl: Lokacija:

en: Log in to your PayPal account.
sl: Prijavite se v vaš PayPal račun.

en: Log on to the %sMerchant Interface%s
sl: Prijavite se v %sTrgovalni vmesnik%s

en: Log on to the Merchant Interface
sl: Prijavite se v trgovski vmesnik

en: MD5 Hash value
sl: MD5 Hash vrednost

en: Make it %sexclusive%s
sl: Naredi to kot %sekskluzivno%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
sl: Izvedba plačil s PayPal - hitro, brezplačno in varno !

en: Malaysian Ringgit
sl: Malezijski Ringgit

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
sl: Malezijski Rigit (samo za uporabnike iz Malezije)

en: Malformed
sl: Popačeno

en: Manage Users
sl: Uredi Uporabnike

en: March
sl: Marec

en: Mark as Unread selected bookings
sl: Izbrane rezervacije označi kot neprebrane

en: Mark as read all bookings
sl: Vse rezervacije označi kot prebrane

en: Mark as read selected bookings
sl: Izbrane rezervacije označi kot prebrane

en: Max
sl: Maks

en: Max visitors
sl: Maksimalno število obiskovalcev

en: Max. persons
sl: Maksimalno št. oseb

en: Maximum number
sl: Največja številka

en: Maximum number of usage
sl: Največje število uporab

en: Maxlength
sl: Maksimalna dolžina

en: May
sl: Maj

en: Merchant Code
sl: Trgovalna koda

en: Merchant ID
sl: ID trgovca

en: Merchant Key
sl: Trgovalni ključ

en: Message title
sl: Naslov sporočila

en: Mexican Peso
sl: Mehiški Peso

en: Middle
sl: Sredina

en: Minimum Booking Cost
sl: Minimalna cena rezervacije

en: Minimum Cost
sl: Minimalni stroški

en: Mo
sl: Po

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: Mon
sl: Pon

en: Monday
sl: Ponedeljek

en: Month
sl: Mesec

en: Months
sl: Meseci

en: Move all previously imported bookings to trash  before new import bookings. Its can resolve issue of updating deleted and edited events in external sources. Its work only, if you are using one source (.ics feed) for importing into specific booking resource!
sl: Preden uvozite nove rezervacije, vse predhodno uvožene rezervacije premaknite v smeti. S tem lahko rešite težave glede posodabljanja izbrisanih in urejenih dogodkov v zunanjih virih. Deluje le, če za uvoz v izbran vir rezervacij uporabljate le en vir (.ics feed) !

en: Move selected bookings to trash
sl: Premaknite izbrane rezervacije v smeti

en: Move to trash
sl: Premakni v smeti

en: Moved to trash
sl: Premaknjeno v smeti

en: Multipart
sl: Večdelni

en: Multiple days
sl: Več dni

en: My Profile – Connection
sl: Moj profil - Povezava

en: My bookings
sl: Moje rezervacije

en: Name
sl: Naziv

en: Navigate to your Google calendars.
sl: Pomaknite se do svojih Google koledarjev.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
sl: Potrebujete še več funkcionalnosti? Preverite %s višjo verzijo %s

en: New
sl: Novo

en: New (unverified) booking(s)
sl: Nove (nepreverjene) rezervacije

en: New Zealand Dollar
sl: Novozelandski Dolar

en: New booking
sl: Nova rezervacija

en: New booking(s) made today
sl: Nove rezervacije narejene danes

en: New bookings
sl: Nove rezervacije

en: Next
sl: Naslednje

en: Next 3 months
sl: Naslednji 3 meseci

en: Next 4 weeks
sl: Naslednji 4 tedni

en: Next 7 days
sl: Naslednjih 7 dni

en: Next Steps
sl: Naslednji koraki

en: Next day
sl: Naslednji dan

en: Next month
sl: Naslednji mesec

en: Next week
sl: Naslednji teden

en: No booking resources
sl: Ni rezervacijskih virov

en: No days
sl: Ni dni

en: No results found.
sl: Ni zadetkov.

en: No separator
sl: Brez separatorja

en: None
sl: Nič

en: Norwegian Krone
sl: Norveška Krona

en: Not Completed
sl: Ni končano

en: Not authed
sl: Ni avtentično

en: Note
sl: Opomba

en: Note!
sl: Opomba!

en: Note:
sl: Opomba:

en: Nothing Found
sl: Brez zadetkov

en: Nothing Found Message:
sl: Sporočilo nič najdenega:

en: Nothing found message
sl: Sporočilo brez zadetkov

en: Nothing found.
sl: Ni zadetkov.

en: Now
sl: Zdaj

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
sl: Sedaj kliknite na »Poverilnice« v stranski vrstici.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
sl: Zdaj kopirajte ID Koledarja, ki ga želite uporabiti v nastavitvah vtičnika - wordpress nadzorno ploščo. Poskrbite za to %s da uporabite samo ID koledarja, ne pa celoten URL vira XML%s.

en: Number of days to scroll
sl: Število dni za pomikanje

en: Number of decimal points
sl: Število decimalnih mest

en: Number of months
sl: Število mesecev

en: Number of months in one row
sl: Število mesecev v eni vrstici

en: Number of months to scroll
sl: Število mesecev za pomikanje

en: Number of selected days.
sl: Število izbranih dni.

en: Number of selected nights.
sl: Število izbranih nočitev.

en: Number of usage
sl: Številka uporabe

en: Oct
sl: Okt

en: October
sl: Oktober

en: Offset
sl: Nevtralizacija

en: Old Timeline
sl: Stara časovnica

en: On each
sl: Na vsakem

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
sl: V pojavnem oknu kliknite gumb "Ključ strežnika" in kliknite "Ustvari".

en: One Value from %sOptions%s list
sl: Ena vrednost iz seznama %sMožnosti%s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
sl: Ena vrednost od %sMožnosti%s kot seznam ali pogoj %s za izbiro vseh potrditvenih polj

en: One option per line
sl: Ena možnost na vrstico

en: One title per line
sl: En naslov na vrstico

en: Only Form
sl: Samo obrazec

en: Only availability calendar
sl: Koledar razpoložljivosti

en: Open in new window
sl: Odpri v novem oknu

en: Open the settings for the calendar.
sl: Odprite nastavitve koledarja.

en: Options
sl: Možnosti

en: Or you can import .ics feed or file directly at current page.
sl: Lahko tudi uvozite .ics vir ali datoteko neposredno iz trenutne strani.

en: Order by
sl: Uredi po

en: Order number
sl: Številka naročila

en: Other
sl: Drugo

en: Other Hints
sl: Drugi namigi

en: PAYMENT
sl: PLAČILO

en: Page
sl: Stran

en: Paid OK
sl: Plačano OK

en: Parameters
sl: Parametri

en: Parent
sl: Starš

en: Partially booked
sl: Delno rezervirano

en: Partially booked item
sl: Delno rezervirana postavka

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
sl: Delno rezervirana postavka - dan, ki je rezerviran za določen(i) časovne(i) termin(e).

en: Partially paid
sl: Delno plačano

en: Partially_Refunded
sl: Delno_Povrnjeno

en: Pay
sl: Plačati

en: Pay in Cash
sl: Plačilo v gotovini

en: Pay using %s payment service
sl: Plačaj z uporabo %s plačilne storitve

en: Pay via
sl: Plačajte preko

en: Payment
sl: Plačilo

en: Payment Button type
sl: Tipka za plačilo

en: Payment Description
sl: Opis plačila

en: Payment Gateways
sl: Plačilni prehodi

en: Payment Gateways - General Settings
sl: Plačilni prehodi - Splošne nastavitve

en: Payment Options
sl: Možnosti plačila

en: Payment Settings
sl: Nastavitve plačil

en: Payment button title
sl: Naslov gumba za plačilo

en: Payment description at gateway website
sl: Opis plačila na spletni strani prehoda

en: Payment failed
sl: Plačilo ni bilo uspešno izvedeno

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
sl: Plačilo za rezervacijo %s naslednjih dni: %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
sl: Opis načina plačila, ki ga bo stranka videla na vaši strani s plačili.

en: Payment rejected
sl: Plačilo zavrnjeno

en: Payment request
sl: Zahteva za plačilo

en: Payment status
sl: Status plačila

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
sl: Status plačila, posodobljen s strani Mobile88 Admin (Napaka)

en: Payments
sl: Plačila

en: Paypal Email address to receive payments
sl: Paypal e-mail naslov za prejemanje plačil

en: Pending
sl: Na čakanju

en: Pending booking(s)
sl: Rezervacije v teku

en: Pending item
sl: Postavka Na čakanju

en: Philippine Pesos
sl: Filipinski Peso

en: Phone
sl: Telefon

en: Placeholder
sl: Rezervirano

en: Plain (without styles)
sl: Navaden (brez slogov)

en: Plain text
sl: Navadno besedilo

en: Please Select
sl: Prosimo izberite

en: Please check more about configuration at  %sthis page%s
sl: Preverite več o konfiguraciji na %stej strani%s

en: Please check more about this feature %shere%s.
sl: Preverite več o tej funkciji %stukaj%s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
sl: Preverite več o tej funkciji na  %stej strani%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
sl: Preberite več informacij o konfiguraciji teh stroškovnih nastavitev na tej %sstrani%s.

en: Please configure all fields inside the %sBilling form fields%s section at %sPayments General%s tab.
sl: Nastavite vsa polja znotraj %sobrazca za obračun%s razdelek %sSplošna plačila%s.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
sl: Na tej strani konfigurirajte vsa polja znotraj zavihka Obrazec za obračunavanje, če uporabljate evropski plačilni procesor

en: Please configure settings for import Google Calendar events
sl: Prosimo, konfigurirajte nastavitve za uvoz dogodkov v Google Koledar

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
sl: Prosimo, ustvarite najprej vse %s pogoje %s(od višje prioritete proti najnižji)%s, nato pogoje %s in po pogojih %s

en: Please enter URL for generating .ics feed
sl: Prosimo, vnesite URL za ustvarjanje vira .ics

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
sl: Vnesite vrednost Hash MD5, ki ste jo nastavili v nastavitvah vmesnika Trgovec.

en: Please enter the Signature Key, which you generated in the settings of Merchant Interface.
sl: Vnesite ključ za podpis, ki ste ga ustvarili v nastavitvah trgovalnega vmesnika.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
sl: Vnesite vaš API ključ za Google. To polje je potrebno za uvoz dogodkov.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
sl: Prosimo, pustite prazno, če ga želite preskočiti.

en: Please make payment for your booking %s on %s For reference your booking ID: %s
sl: Prosimo, izvedite plačilo za vašo rezervacijo %s na %s Pod referenco vpišite ID rezervacije: %s

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
sl: Upoštevajte, %sda je uporaba časovne kode%s. Če izberete datum z nekaj rezerviranimi časovnimi termini, bo to časovno polje %sonemogočilo rezervirane časovne termine%s (označi jih s sivo).

en: Please note, at admin panel for booking will be saved deposit cost and notes about deposit, do not depend from the visitor choice of this payment. You need to check each such payment manually!
sl: Prosimo, upoštevajte, da bodo na admin nadzorni plošči za rezervacije, shranjeni stroški depozita in opombe o depozitu, ki niso odvisne od izbire obiskovalca tega plačila. Vsako tako plačilo morate preveriti ročno!

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
sl: Upoštevajte, da lahko v %sSeznam možnosti%s uporabite čas samo v vojaškem časovnem formatu %s(24 urni čas) %s.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
sl: Upoštevajte, da lahko v %sSeznam možnosti%s uporabite čas samo v vojaškem časovnem formatu %s(24 urni čas)%s.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
sl: Upoštevajte, da ni mogoče dodati novih virov, če je izbrana možnost »Vsa sredstva«. Prosimo, počistite izbor in dodajte nove vire.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
sl: Opomba: to polje podpira samo vojaški časovni format %s(24 urni čas)%s.

en: Please pay %s
sl: Prosim plačajte %s

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
sl: Preberite več o konfiguraciji polj obrazca rezervacije %stukaj%s.

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
sl: Preberite več o možnih prilagoditvah teh %smožnosti%s %stukaj%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
sl: Prosimo, preberite več o konfiguraciji tega parametra %stukaj%s

en: Please reassign exist booking(s) from selected resource(s) to other resources or delete exist booking(s) from  this resource(s). Otherwise you will have %slost bookings%s.
sl: Ponovno dodelite obstoječe rezervacije iz izbranih virov v druge vire ali izbrišite obstoječe rezervacije iz teh virov. V nasprotnem primeru boste imeli %sizgubljene rezervacije%s.

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
sl: Osvežite to stran in če se prikaže ista napaka, se obrnite na podporo po elektronski pošti (z informacijami o številki naročila in spletnem mestu) za dokončanje registracije

en: Please select
sl: Prosimo izberite

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
sl: Izberite polje iz obrazca za rezervacijo. To polje bo samodejno dodeljeno trenutnemu polju v obrazcu za obračun.

en: Please select check-in and check-out days!
sl: Prosimo izberite dneve prijave in odjave !

en: Please select the resource:
sl: Prosimo, izberite vir:

en: Please type the %sTitle of search results%s.
sl: Prosimo vpišite %sNaslov rezultatov iskanja%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
sl: Prosimo, vpišite %ssporočilo , kaj kaže, ko ni bilo ničesar najdenega.%s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
sl: Vnesite URL strani %s(s %s kratko kodo v vsebini)%s, kjer bodo prikazani rezultati iskanja.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
sl: Prosimo uporabite  %sSamostojni dan%s na strani Splošne nastavitve rezervacije v razdelku koledarja.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
sl: Prosimo, uporabite to polje za možnost uporabe kuponskih popustov s strani vaših obiskovalcev.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
sl: Prosimo, vnesite številko vaše kupljene različice, ki ste jo prejeli po e-pošti.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
sl: Preberite več o kodah (shortcodes) %stukaj%s ali prilagajanju JavaScript specifičnim kodam %stukaj%s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
sl: Prosimo, rezervirajte apartma s svežim cvetjem.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
sl: Prosimo, izberite datum rezervacije v koledarju.

en: Plugin Menu
sl: Meni vtičnika

en: Plugin menu position
sl: Položaj menija vtičnika

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
sl: Konfiguracije podpore za vtičnike v obrazcu za rezervacijo, so na voljo v različnih jezikih.

en: Polish Zloty
sl: Poljski Zlot

en: Post Code
sl: Poštna koda

en: Post code
sl: Številka pošte

en: Post code (required)
sl: Številka pošte (obvezno)

en: Pounds Sterling
sl: Britanski funt

en: Powered by notice
sl: Napovedano z obvestilom

en: Preselected resource
sl: Predizbran vir

en: Presidential Suite
sl: Predsedniški apartma

en: Prev
sl: Pregled

en: Previous 3 months
sl: Predhodni 3 meseci

en: Previous 4 weeks
sl: Predhodni 4 tedni

en: Previous 7 days
sl: Prethodnih 7 dana

en: Previous dates
sl: Predhodni datumi

en: Previous day
sl: Prethodni dan

en: Previous month
sl: Prejšnji mesec

en: Previous week
sl: Prejšnji teden

en: Print
sl: Natisni

en: Print bookings
sl: Izpis rezervacij

en: Print bookings listing
sl: Natisni rezervacije v seznamu

en: Prior
sl: Prejšnje

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Priority field of booking resource
sl: Prednostno polje vira rezervacij

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
sl: Verjetno ste obnovili svojo plačljivo različico Koledarja rezervacij z brezplačno različico ali pa postopek posodobitve ni uspel. Novo posodobitev vaše plačane različice lahko zahtevate na% 1stej strani% 2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
sl: Verjetno je ta datum (e) pravkar rezerviral drugi obiskovalec. Ponovno naložite to stran in ponovno opravite rezervacijo.

en: Probably you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
sl: Verjetno ste obnovili svojo plačljivo različico Koledarja rezervacij z brezplačno različico ali pa postopek posodobitve ni uspel. Novo posodobitev vaše plačane različice lahko zahtevate na %1stej strani%2s.

en: Processed
sl: Predelano

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Processing your %s payments through %s
sl: Obdelava vašega %s plačila skozi %s

en: Publishable key
sl: Objavljen ključ

en: Purchase
sl: Nakup

en: Put a label before field
sl: Postavite oznako pred polje

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
sl: Vstavite to kodo v %sVsebina polj za rezervacijo%s in v %sE-mail Predloge%s

en: Radio Button(s)
sl: Radijski gumbi

en: Range days
sl: Dolžina dni

en: Rate plugin (thanks:)
sl: Oceni vtičnik (hvala:)

en: Rates
sl: Cene

en: Read
sl: Preberi

en: Read All
sl: Preberite vse

en: Reason for cancellation
sl: Razlog za preklic

en: Reason for cancellation here
sl: Razlog za preklic tukaj

en: Reason of cancellation
sl: Razlog odpovedi

en: Reason of cancellation here
sl: Razlog preklica tukaj

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
sl: Preusmeri obiskovalca na novo "Hvala" stran

en: Reference Text Box Title
sl: Naslov referenčnega polja

en: Refresh booking listing
sl: Osveži seznam rezervacij

en: Refunded
sl: Povrnjeno

en: Register
sl: Registracija

en: Register and Translate everything in WPML plugin. Translation can be done at the WPML > "String translation" page. Required WPML 3.2 with String Translation plugin.
sl: Registriraj in prevedi vse v WPML vtičniku. Prevod se lahko opravi na strani WPML> »Prevajanje nizov«. Zahtevan WPML 3.2 z vtičnikom za prevajanje v nizu.

en: Regular User
sl: Navaden Uporabnik

en: Reject
sl: Zavrni

en: Rejected
sl: Zavrnjeno

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
sl: Relativni URL-ji strani, kamor naložite CSS in JS datoteke

en: Release date
sl: Datum izdaje

en: Reload page
sl: Ponovno naloži stran

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove selected account(s)
sl: Odstrani izbrane račune

en: Request has been sent
sl: Zahteva je poslana

en: Request has failed
sl: Zahteva ni uspela

en: Required
sl: Obvezno

en: Required Fields in Booking Form
sl: Zahtevana polja v obrazcu za rezervacijo

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
sl: Ponastavitev obrazca za rezervacijo in vsebino polj obrazca rezervacije

en: Reset Form
sl: Ponastavi obrazec

en: Reset Search Cache
sl: Ponastavi iskalni predpomnilnik

en: Reset current Form
sl: Ponastavi trenutni obrazec

en: Reset filter to default values
sl: Ponastavi filter na privzete vrednosti

en: Reset times by
sl: Ponastavi čas do

en: Reset to default form
sl: Ponastavite na privzeti obrazec

en: Resource
sl: Vsebina

en: Resource #1
sl: Vir #1

en: Resource #2
sl: Vir #2

en: Resource #3
sl: Vir #3

en: Resource Name
sl: Ime vira

en: Resource not exist
sl: Viri ne obstajajo

en: Resources
sl: Vsebina

en: Resources Selection
sl: Izbira virov

en: Resources count
sl: Število virov

en: Resources number per page
sl: Številka virov na stran

en: Restore
sl: Obnovi

en: Restore all dismissed windows
sl: Obnovi vsa zavrnjena okna

en: Restore selected bookings
sl: Obnovite izbrane rezervacije

en: Restored
sl: Obnovljeno

en: Result(s) Found
sl: Najdeni rezultati

en: Retrieve Google Calendar Events
sl: Pridobi dogodke iz Google Koledarja

en: Return URL after Failed order
sl: Vrni URL po neuspelem naročilu

en: Return URL after Successful order
sl: Vrni URL po uspešnem naročilu

en: Return URL from PayPal
sl: Vrni URL iz PayPal-a

en: Reversed
sl: Obrnjeno

en: Right
sl: Desno

en: Right with space
sl: Desno s prostorom

en: Routing Number
sl: Številka poti

en: Rows
sl: Vrstice

en: Royal Villa
sl: Kraljevska vila

en: Sa
sl: So

en: Sale
sl: Prodaja

en: Sat
sl: Sob

en: Saturday
sl: Sobota

en: Save
sl: Shrani

en: Save Changes
sl: Shrani spremembe

en: Save as Default
sl: Shrani kot privzeto

en: Save cost
sl: Shrani ceno

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
sl: Shranite nastavitve filtra kot privzeto predlogo (preden shranite, kliknite na gumb Filter velja !).

en: Saved
sl: Shranjeno

en: Saving
sl: Shranjevanje

en: Saving to file
sl: Shranjevanje v datoteko

en: Savings
sl: Prihranki

en: Search
sl: Išči

en: Search Availability Form
sl: Obrazec za iskanje razpoložljivosti

en: Search Availability form
sl: Obrazec za iskanje razpoložljivosti

en: Search Cache
sl: Iskanje predpomnilnika

en: Search Results
sl: Rezultati iskanja

en: Search Results Title
sl: Naslov rezultatov iskanja

en: Search Settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Search availability
sl: Iskanje razpoložljivosti

en: Search form
sl: Obrazec za iskanje

en: Search in booking resources of WP users
sl: Iskanje v rezervacijskih virih uporabnikov wordpressa

en: Search only for users:
sl: Iskanje samo za uporabnike:

en: Search results
sl: Rezultati iskanja

en: Search results page must have this shortcode
sl: Stran z rezultati iskanja mora imeti to kratko kodo

en: Search results.
sl: Rezultati iskanja.

en: Season
sl: Sezona

en: Season Filters
sl: Sezonski filtri

en: Season filter on the Season Filters page
sl: Sezonski filter na strani Filtri za sezono

en: Season filter on the Season Filters page,
sl: Sezonski filter na strani Filtri za sezono,

en: Season filters conditions.
sl: Pogoji filtrov v sezoni.

en: Seasonal price
sl: Sezonska cena

en: Secret key
sl: Tajni ključ

en: Secure Merchant ID
sl: Zavarovan ID Trgovca

en: See %sFAQ%s.
sl: Oglej si %sFAQ%s.

en: Select
sl: Izberi

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
sl: Izberite "Test v živo" ali "V živo" okolje za uporabo računa Merchant (Trgovec) ali »Test za razvijalce« z uporabo računa za razvijalce.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
sl: Izberite%s dni z aktiviranjem posebnega sezonskega filtra spodaj ali %sdodajte nov sezonski filter %s

en: Select Booking Resource
sl: Izberite vir rezervacije

en: Select Expiration Date of the coupon.
sl: Izberite Datum izteka veljavnosti kupona.

en: Select New Signature Key. Your signature key is displayed as a string.
sl: Izberite Nov ključ za podpis. Ključ podpisa je prikazan kot niz.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
sl: Izberite TEST za testni strežnik in LIVE v živem okolju

en: Select Template
sl: Izberite predlogo

en: Select Times
sl: Izbira časa

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
sl: Ozberite %sDINAMIČNO%s dolžino dni z %s2 klikoma miške%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
sl: Izberite %sFIKSNO%s število dni z %s1 klikom miške%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
sl: Izberite mesto v želenem časovnem pasu, če imate težave z datumi in časi.

en: Select booking resource
sl: Izberi vsebino rezervacije

en: Select booking resources, for getting booking dates from them and set such dates as unavailable in destination calendar.
sl: Izberite vire rezervacij za pridobivanje datumov rezervacij od njih in določite datume, ki niso na voljo v ciljnem koledarju.

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
sl: Izberite vire rezervacij za prikaz v izbirnem polju. Če želite izbrati več virov rezervacij, uporabite CTRL.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
sl: Izberite vire rezervacij, kjer je mogoče uporabiti to kodo kupona.

en: Select booking resources. Please use CTRL to select multiple booking resources.
sl: Izberite rezervacijske vire. Če želite izbrati več virov rezervacije, uporabite CTRL.

en: Select default custom booking form
sl: Izberite prilagojen privzet obrazec rezervacije

en: Select field for assigning to %sevent property%s
sl: Izberite polje za dodelitev %slastnost dogodka%s

en: Select number of available days in calendar start from today.
sl: Izberite število razpoložljivih dni v koledarju od danes naprej.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
sl: Izberite število virov rezervacij (samostojno ali nadrejeno) na stran v meniju Viri

en: Select number of bookings per page in booking listing
sl: V seznamu rezervacij izberite število rezervacij na stran

en: Select number of days to scroll after loading
sl: Izberite število dni za pomikanje po nalaganju

en: Select number of month to show for calendar.
sl: Izberite število mesecev za prikaz na koledarju.

en: Select number of months to scroll after loading
sl: Izberite število mesecev za pomikanje po nalaganju

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
sl: Izberite število nedosegljivih dni v koledarju, s pričetkom od danes.

en: Select option to configure or show help info about tags
sl: Izberite možnost za konfiguriranje ali prikaz informacij o oznakah

en: Select option, when to start retrieving events.
sl: Izberite možnost, kdaj naj se začnejo pridobivati dogodki.

en: Select option, when to stop retrieving events.
sl: Izberite možnost, če želite ustaviti nalaganje dogodkov.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
sl: Izberite ločevalec podatkov za izvoz rezervacij v CSV.

en: Select shortcode to insert
sl: Izberite kodo, ki jo želite vstaviti

en: Select start and end time showing for Calendar Overview in %sDay%s view mode
sl: Izberite čas začetka in konca prikaza Pregled koledarja v  %sDan%s način prikaza

en: Select start date
sl: Izberi začetni datum

en: Select start month of calendar
sl: Izberite začetni mesec koledarja

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
sl: Izberi %s predefiniran %sČasovni seznam%s.

en: Select the country from the predefined country list.
sl: Izberite državo z vnaprej določenega seznama držav.

en: Select the default view for dates on the booking tables
sl: Izberite privzeti pogled za datume v tabeli rezervacij

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
sl: Izberi maksimalno število mesecev za prikaz

en: Select the skin of the booking calendar
sl: Izberi predlogo koledarja za rezervacije

en: Select time duration of import requests.
sl: Izberite časovno trajanje uvoznih zahtev.

en: Select time of cache expiration
sl: Izberite čas poteka predpomnilnika

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
sl: Izberite vrsto transakcije, ki jo podpira plačilni prehod.

en: Select type of info to show.
sl: Izberite vrsto informacij, ki jih želite prikazati.

en: Select type of sorting search  results
sl: Izberite vrsto razvrščanja rezultatov iskanja

en: Select type of timeline to load
sl: Izberite vrsto časovnice, ki jo želite naložiti

en: Select type of view format
sl: Izberite vrsto pogleda

en: Select unavailable time interval.
sl: Izberite nedosegljiv časovni interval.

en: Select user access level for the menu pages of plugin
sl: Izberite raven uporabniškega dostopa za strani menija vtičnika

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
sl: Izberite %snajmanjše in največje število dni za izbiro območja%s

en: Select your default booking resource.
sl: Izberite privzeti vir rezervacije.

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
sl: Izberite vaš privzeti način prikaza na strani pregleda koledarja za rezervacije

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
sl: Izberite svoj privzeti odprti zavihek v orodni vrstici na strani s seznamom za rezervacije

en: Select your default order of bookings in the booking listing
sl: Izberite svoj privzeti nabor rezervacij v seznamu rezervacij

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
sl: Izberite svoj privzeti način prikaza rezervacij na strani z navedbo rezervacije

en: Select your start day of range selection at week
sl: Izberite svoj začetni dan izbire območja na teden

en: Select your start day of the week
sl: Izberi začetni dan v tednu

en: Selected Check In date.
sl: Izbrani datum Prijave.

en: Selected Check Out date.
sl: Izbrani datum Odjave.

en: Selected End Time.
sl: Izbrani končni čas.

en: Selected Start Time.
sl: Izbrani začetni čas.

en: Selected booking resource (by default)
sl: Izbrani vir rezervacije (privzeto)

en: Selection
sl: Izbira

en: Selection of Resources
sl: Izbor virov

en: Send
sl: Pošlji

en: Send Request
sl: Pošlji zahtevo

en: Send Test Email
sl: Pošljite testno e-pošto

en: Send email notification to customer about this operation
sl: Pošlji obvestilo po e-pošti strankam o tej operaciji

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
sl: Pošljite e-poštno obvestilo kupcu po odobritvi, preklicu ali izbrisu rezervacij

en: Send email on cost changes
sl: Pošljite e-mail o spremembah stroškov

en: Send payment request to customer
sl: Pošlji zahtevo za plačilo kupcu

en: Send payment request to visitor
sl: Pošlji zahtevo za plačilo obiskovalcu

en: Sending email for invalid transaction
sl: Pošiljanje e-pošte za neveljavno transakcijo

en: Sending email for verified transaction
sl: Pošiljanje e-pošte za veljavno transakcijo

en: Sending email if error occur during verification
sl: Pošiljanje e-pošte, če pride do napake med preverjanjem

en: Sending request...
sl: Pošiljanje zahteve ...

en: Separator for the decimal point
sl: Separator za decimalno vejico

en: Set Availability
sl: Nastavite razpoložljivost

en: Set Deposit
sl: Nastavi depozit

en: Set Deposit Amount
sl: Nastavite znesek depozita

en: Set Early / Late Booking
sl: Nastavite zgodnje / pozne rezervacije

en: Set Early / Late Booking Amount
sl: Nastavite zgodnji / pozni znesek rezervacije

en: Set Early / Late booking discount
sl: Nastavite popust za zgodnjo / pozno rezervacijo

en: Set Rate
sl: Nastavite ceno

en: Set Rates
sl: Nastavitev cen

en: Set Valuation Days
sl: Določite dneve vrednotenja

en: Set Your Calendar to Public
sl: Nastavite svoj koledar v Javno

en: Set as %srequired%s
sl: Nastavi kot %sobvezno%s

en: Set as Approved
sl: Nastavi kot odobreno

en: Set as Pending
sl: Nastavi kot V teku

en: Set as Read
sl: Nastavi kot prebrano

en: Set as Unread
sl: Nastavi kot neprebrano

en: Set capacity based on number of visitors
sl: Nastavite zmogljivost glede na število obiskovalcev

en: Set check out date as available
sl: Nastavite datum odjave "Na voljo"

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
sl: Določite čas trajanja (milisekunde), za prikaz tega sporočila

en: Set field as required
sl: Nastavi polje kot zahtevano

en: Set position of the currency symbol.
sl: Nastavite položaj valutnega simbola.

en: Set selected bookings as pending
sl: Nastavite izbrane rezervacije v status V teku

en: Set the cost
sl: Nastavite stroške

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
sl: To vrednost nastavite na ime ponudnika, ki vam ga dodeli Sage Pay, ali pa ste izbrali, ko ste ga prijavili.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
sl: To vrednost nastavite na geslo za šifriranje XOR, ki vam ga dodeli Sage Pay

en: Set user as
sl: Nastavite uporabnika kot

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
sl: Nastavitev naprednih parametrov koledarja. %sTako kot širina, višina in struktura %s

en: Setting coupons for discount
sl: Nastavitev kuponov za popust

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
sl: Če nastavite valuto, ki je ne podpira plačilni procesor, bo prišlo do napake.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Settings saved.
sl: Nastavitve so shranjene.

en: Short days view
sl: Krajši pogled datuma

en: Show
sl: Prikaži

en: Show "Thank You" message
sl: Prikaži "Hvala" sporočilo

en: Show / hide field in booking form
sl: Pokaži / skrij polje v obrazcu za rezervacijo

en: Show / hide hints
sl: Prikaži / skrij namige

en: Show / hide menu
sl: Prikaži / skrij meni

en: Show / hide notes
sl: Prikaži / skrij opombe

en: Show 2 months
sl: Prikaži 2 meseca

en: Show 3 months
sl: Prikaži 3 mesece

en: Show ALL dates of booking
sl: Prikaži VSE datume rezervacij

en: Show Children Resources
sl: Prikaži vire otrok

en: Show Info of Booking Resource
sl: Prikaži informacije o Vir rezervacije

en: Show Reference Text Box
sl: Prikaži referenco v besedilnem polju

en: Show a booking form, availability calendar or other elements from Booking Calendar plugin.
sl: Prikažite obrazec za rezervacijo, koledar razpoložljivosti ali druge elemente iz vtičnika Koledar rezervacij.

en: Show advanced settings
sl: Prikaži napredne nastavitve

en: Show advanced settings of JavaScript loading
sl: Prikaži napredne nastavitve nalaganja JavaScripta

en: Show all exist season filters
sl: Pokaži vse obstoječe sezonske filtre

en: Show availability in tooltip
sl: Prikaži razpoložljivost v orodni vrstici

en: Show booking details in payment form
sl: Prikaži podrobnosti o rezervaciji v obliki plačila

en: Show booking details in tooltip
sl: Prikaži podrobnosti rezervacije v opisu orodja

en: Show date number in legend
sl: Prikaz datuma v legendi

en: Show day
sl: Prikaži dan

en: Show deposit and total booking cost together
sl: Pokažite skupaj depozit in skupne stroške rezervacije

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
sl: Prikaži obrazec za nakazilo, samo če %sPrijava%s dan znotraj tega %sSezonski Filter% s

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
sl: Prikažite obrazec za nakazilo, samo če je razlika med %sDanes%s in %sPrijava%s v dneh večjih od

en: Show from/to
sl: Prikaži od / do

en: Show info about Booking Resource
sl: Prikaži informacije o viru rezervacije

en: Show legend below calendar
sl: Prikaži legendo pod koledarjem

en: Show listing of customer bookings
sl: Prikaži seznam rezervacij strank

en: Show month
sl: Prikaži mesec

en: Show only check in/out dates
sl: Prikaži samo datume prijav/odjav

en: Show partially booked days with same background as in legend item
sl: Prikaži delno rezervirane dni z enakim ozadjem kot v legendi

en: Show search results in the same page
sl: Prikaži rezultate iskanja na isti strani

en: Show search results on other page
sl: Prikaži rezultate iskanja na drugi strani

en: Show search results on this page, after redirection from search form at other page.
sl: Prikaži rezultate iskanja na tej strani, po preusmeritvi iz obrazca za iskanje na drugo stran.

en: Show settings of powered by notice
sl: Pokaži nastavitve, ki jih poganja obvestilo

en: Show system debugging log for beta features
sl: Prikaži sistemski dnevnik za odpravljanje napak za beta funkcije

en: Show week
sl: Prikaži teden

en: Show year
sl: Prikaži leto

en: Showing cost in date cell
sl: Prikaz cene v datumski celici

en: Showing cost in tooltip
sl: Prikaz cen v orodni vrstici

en: Signature Key
sl: Ključ za podpisovanje

en: Simple
sl: Preprost

en: Singapore Dollar
sl: Singapurski Dolar

en: Single
sl: Samski

en: Single day
sl: Posamezen dan

en: Size
sl: Velikost

en: Some currencies at payment gateways are different from main currency %s
sl: Nekatere valute na plačilnih prehodih se razlikujejo od glavne valute %s

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
sl: Nekateri podatki so bili pridobljeni, vendar jih ni mogoče uspešno razčleniti. Zagotovite, da je URL vira pravilen.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
sl: Oprostite, rezervacija ni bila izvedena, ker so ti dnevi že rezervirani! %s (To zaporedje datumov ni mogoče shraniti v en vir.) %s Prosimo %sosvežite%s stran in poskusite rezervirati druge dneve.

en: Sort Code
sl: Sortiranje kode

en: Sort search results by
sl: Razvrsti rezultate iskanja po

en: Space
sl: Razmik

en: Specific Dates Filter
sl: Posebni datumski filtri

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
sl: Poseben strošek bo vplival le, če je aktiven (polje na levi strani je označeno) in če "Prijava" (začetek) pripada izbranemu sezonskemu filtru ali če je nastavljen "Katerikoli dan".

en: Specific date / time
sl: Določen datum / čas

en: Specific day(s) of week
sl: Posebni dnevi tedna

en: Specific days selections
sl: Izbira posameznih dni

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
sl: V določenih sezonah (ali dnevih v tednu), je potrebno definirati določeno najmanjše število dni, ki se lahko rezervirajo.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
sl: V naslovu za obvestila navedite URL svojega poslušalca kot:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
sl: Določite celotno širino koledarja, višino celice datuma in število mesecev v eni vrstici.

en: Standard 1 column
sl: Standardni stolpec 1

en: Standard Fields
sl: Standardna polja

en: Standard Forms
sl: Standardna polja

en: Standard Search Form Template
sl: Standardna oblika obrazca za iskanje

en: Standard Templates
sl: Standardne predloge

en: Standard booking resource cost
sl: Standardni stroški vira rezervacij

en: Start / End time for Calendar Overview
sl: Čas začetka / konca za Pregled koledarja

en: Start Date
sl: Začetni datum

en: Start Day of the week
sl: Začetni dan v tednu

en: Start Time
sl: Začetni čas

en: Start Time - Drop Down list
sl: Začetni čas - Spustni seznam

en: Start Time - Text field
sl: Začetni čas - Besedilno polje

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
sl: Začetni čas ni veljaven. Datum ali ura je lahko že rezervirana sedaj ali v preteklosti ! Prosimo, izberite drug datum ali uro.

en: Start day of range
sl: Začetni dan razpona

en: Start month
sl: Začetni mesec

en: Start month:
sl: Začetni mesec:

en: Start of current month
sl: Začetek trenutnega meseca

en: Start of current week
sl: Začetek trenutnega tedna

en: State
sl: Država

en: Statistic
sl: Statistika

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
sl: Imate vprašanja ? Kontaktirajte %sPodpora%s.

en: Stripe. Ouch, something went wrong!
sl: Stripe. Ups, nekaj je šlo narobe !

en: Su
sl: Ne

en: Subject
sl: Predmet

en: Submit Button
sl: Gumb potrdi

en: Successful payment
sl: Plačilo je bilo uspešno izvedeno

en: Suite
sl: Primernost

en: Sun
sl: Ned

en: Sunday
sl: Nedelja

en: Superior
sl: Superiorno

en: Support
sl: Podpora

en: Suspended
sl: Suspendirano

en: Swedish Krona
sl: Švedska Krona

en: Swiss Franc
sl: Švicarski Frank

en: Sync
sl: Sinhroniziraj

en: Syntax highlighter
sl: Poudaritev sintakse

en: System Block
sl: Sistemski blok

en: Taiwan New Dollars
sl: Tajvanski Novi Dolar

en: Technical Support
sl: Tehnična pomoč

en: Test mode requires the option %s to be selected in the %s account configuration section %s
sl: Preskusni način zahteva možnost %s da bo izbran v %s razdelku za konfiguracijo računa %s

en: Test with Simulator
sl: Preizkusite s simulatorjem

en: Text
sl: Besedilo

en: Textarea
sl: Okvir besedila

en: Th
sl: Če

en: Thai Baht
sl: Tailandski Baht

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
sl: Zahvaljujemo se vam za spletno rezervacijo. %s Potrdilo o vaši rezervaciji, vam bomo čim hitreje poslali.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
sl: URL, kamor bo obiskovalec preusmerjen po zaključku plačila.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
sl: URL, kamor bo obiskovalec preusmerjen po zaključku plačila.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
sl: Aktivni jezik obrazca rezervacij je odvisen od aktivnega lokalnega mesta spletne strani.

en: The background color for email templates.
sl: Barva ozadja za e-poštne predloge.

en: The base color for email templates.
sl: Osnovna barva za e-poštne predloge.

en: The booking has been canceled successfully
sl: Rezervacija je bila uspešno preklicana

en: The booking has been duplicated successfully
sl: Rezervacija je uspešno podvojena

en: The booking was canceled by the visitor.
sl: Rezervacijo je preklical obiskovalec.

en: The changing of payment status is failed
sl: Sprememba stanja plačila ni bila uspešna

en: The code you entered is incorrect
sl: Koda, ki ste jo vnesli, ni pravilna

en: The content of field %sURL of page for customer bookings listing%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
sl: Vsebina polja %sURL strani za seznam rezervacij%s na %s splošni strani nastavitev rezervacij%s mora povezati na to stran

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
sl: Vsebina polja %sURL za urejanje rezervacije%s na %s splošni strani nastavitev rezervacij%s mora povezati na to stran

en: The currency code that gateway will process the payment in.
sl: Šifra valute, s katerim bo ta prehod obdelal plačilo v.

en: The deposit cost of the booking.
sl: Cena depozita za rezervacijo.

en: The end of time
sl: Čas je potekel

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
sl: Vira ni bilo mogoče najti (404). Zagotovite, da je URL vira pravilen.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
sl: Podatkov o viru ni bilo mogoče pridobiti. Koda napake:% s. Zagotovite, da je URL vira pravilen.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
sl: Naslednje čakalne vrste rezervacij: %s so izbrisane.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
sl: Splošna struktura konfiguracije %spogojna pravila%s kakor sledi

en: The main body background color for email templates.
sl: Osnovna barva ozadja za e-poštne predloge.

en: The main body text color for email templates.
sl: Barva besedila glavnega telesa za e-poštne predloge.

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
sl: ID prijave trgovskega API-ja je naveden v vmesniku Merchant (Trgovec) v %s

en: The payment status is changed successfully
sl: Stanje plačila je bilo uspešno spremenjeno

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
sl: Rezervacija %s za: %s je bila spremenjena %s Rezervacijo lahko urejate na tej strani: %s  Hvala, %s

en: The reservation has been modified
sl: Rezervacija je bila spremenjena

en: The start of time
sl: Pričetek časa

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
sl: Termini so lahko že rezervirani sedaj ali v preteklosti !

en: The value of this field is just saved into DB.
sl: Vrednost tega polja je samo shranjena v DB.

en: There are no extended booking forms
sl: Ni podaljšanih obrazcev za rezervacijo

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
sl: Nova verzija %1$s je na voljo. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">Prikaži verzijo %4$s podrobnosti</a>. <em>Samodejna posodobitev za ta vtičnik ni na voljo.</em>

en: This .ics feed of bookings starting from today for 1 year
sl: Ti .ics viri hranijo rezervacije, ki se začnejo od danes naprej za 1 leto

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
sl: To dejanje ne bo veljavno, če so aktivni plačilni obrazci !

en: This block required for ability to edit, cancel the booking by visitor, who made the booking, or for ability to show payment form, after sending payment request.
sl: Ta blok je potreben za urejanje, preklic rezervacije s strani obiskovalca, ki je opravil rezervacijo ali za možnost prikaza plačilnega obrazca, po pošiljanju zahtevka za plačilo.

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
sl: Ta rezervacija je bila preklicana, ker nismo prejeli plačila in ni bila odobrena s strani administratorja.

en: This booking resources does not exist
sl: Ta sredstva za rezervacijo ne obstajajo

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
sl: To JE lahko ZAVRNJENO ali AVTORIZIRANO, če vaš račun Sagepay podpira te vrste plačil

en: This checkbox must be checked
sl: To potrditveno polje mora biti vklopljeno

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
sl: Ta funkcija lahko vpliva na hitrost pošiljanja rezervacije. Ali jo res želite vklopiti ?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
sl: Ta funkcija ne deluje za rezerviranje virov z zmogljivostjo, ki je višja od ene.

en: This feature is applying only for bookings for specific timeslots, or if activated check in/out time option.
sl: Ta funkcija se uporablja samo za rezervacije za določen časovni pas ali če je aktivirana časovna možnost za vklop / izklop.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
sl: Ta funkcija omogoča možnost prikaza različnih obrazcev ali drugih vsebin HTML v obrazcu rezervacije, odvisno od izbire določenega tedenskega dneva v koledarju ali različnih dneh, ki so dodeljene določenim sezonskim filtrom

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
sl: Ta funkcija omogoča možnost uporabe različnih časovnih terminov v obliki za rezervacijo za različne delavnike ali različne dni - ki so dodeljene določenim sezonskim filtrom. Vsak delovni dan (dan določenega sezonskega filtra) ima lahko drug časovni seznam.

en: This feature require %s
sl: Ta funkcija zahteva %s

en: This feature require %s plugin. You can install %s plugin from this %spage%s.
sl: Ta funkcija zahteva %s vtičnik. Vtičnik lahko namestite %s s te%sstrani%s.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
sl: Ta funkcija je uporabna za preprečitev dvojne rezervacije istih datumov ali časov, če več obiskovalcev poskuša istočasno narediti rezervacijo na isti datum v koledarju.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
sl: To polje ne vpliva na razpoložljivost (rezervacija za določen čas).

en: This field is required
sl: To polje je obvezno

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
sl: To polje je vidno samo v nadzorni plošči na %sDodaj stran za rezervacijo%s.

en: This field support only up to %s characters by payment system.
sl: To polje podpira samo do  %s znakov v plačilnem sistemu.

en: This is default currency that showing at your website. Specific payment gateway(s) can support or does not suport it.
sl: To je privzeta valuta, ki se prikazuje na vašem spletnem mestu. Posebni prehodi za plačila jo lahko podpirajo ali ne.

en: This is not real preview. Its configuration block of "Booking Calendar".
sl: To ni pravi predogled. Je konfiguracijski blok "Rezervacijski koledar".

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
sl: To je Paypal e-mail naslov, kamor bodo poslana plačila

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
sl: To je zavarovan ID Trgovca, ki ga najdete na strani s profilom

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
sl: To je osnovno e-poštno polje, ki se uporablja za pošiljanje e-pošte obiskovalcem.

en: This option can impact to speed of page loading.
sl: Ta možnost lahko vpliva na hitrost nalaganja strani.

en: This parameter have to assigned to you by %s
sl: Ta parameter vam mora dodeliti %s

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
sl: Ta koda %s se uporablja na strani, kjer lahko obiskovalci %surejajo%s svoje rezervacije, %sjih prekličejo%s ali uredijo %splačilo%s po prejemu administratorskega sporočila z zahtevo po plačilu

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %sview listing%s of their own booking(s)
sl: Ta koda %s se uporablja na strani, kjer lahko obiskovalci %spregledujejo%s svoje rezervacije

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
sl: Ta koda %s se uporablja za izbiro obrazca za rezerviranje specifičnih rezervacijskih virov v izbirnem polju

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
sl: Ta koda %s se uporablja za prikaz rezultatov iskanja na določeni strani, če je obrazec za iskanje predložen z rezultati iskanja na drugi strani

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
sl: To ne bo delovalo, če obiskovalec zapusti plačilno stran.

en: Thousands separator
sl: Separator v tisočih

en: Thu
sl: Čet

en: Thursday
sl: Četrtek

en: Time Field
sl: Časovno polje

en: Time Format
sl: Časovni format

en: Time Slot
sl: Časovnica

en: Time Slot List
sl: Seznam terminov

en: Time Slots
sl: Časovna polja

en: Time impact to cost
sl: Časovni vpliv na stroške

en: Time of message showing
sl: Čas prikaza sporočila

en: Time slots for different weekdays
sl: Časovni pasovi za različne delavnike

en: TimeLine
sl: Časovnica

en: Timeline
sl: Časovnica

en: Timeline type
sl: Tip časovnice

en: Times
sl: Čas

en: Times Fields
sl: Časovna polja

en: Times:
sl: Časi:

en: Timezone
sl: Časovni pas

en: Tips and Tricks
sl: Namigi in triki

en: Title
sl: Naslov

en: Title near your select box.
sl: Naslov blizu vašega izbirnega polja.

en: Title of Search results:
sl: Naslov rezultatov iskanja:

en: Title of booked timeslot(s)
sl: Naslov rezerviranega termina

en: Title of booking resource
sl: Naslov vira rezervacij

en: Title of first option in list
sl: Naslov prve možnosti na seznamu

en: Title of search results
sl: Naslov rezultatov iskanja

en: Title of search widget
sl: Naslov pripomočka za iskanje

en: Title, if no search results
sl: Naslov, če ni rezultatov iskanja

en: Titles
sl: Naslovi

en: Titles of options
sl: Naslovi možnosti

en: To
sl: Za

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
sl: Če želite konfigurirati MD5 Hash vrednost v relejnem odzivu za vaše transakcije

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
sl: Če želite ustvariti e-poštno sporočilo za preverjanje, morate uporabiti poseben razred CSS v drugem e-poštnem polju. Ta razred CSS se mora začeti s temi pridržanimi besedami:%s, nato pa mora preimenovati ime primarnega e-poštnega polja: %s

en: To generate new Signature Key
sl: Želite ustvariti nov ključ za podpisovanje

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
sl: Če želite pridobiti API za Google Koledar, sledite tem navodilom

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
sl: Če želite uporabiti to funkcijo, morate v računu Paypal aktivirati  %svrnitev samodejne povezave.%s.

en: Today
sl: Danes

en: Today check in/out
sl: Današnja prijava/odjava

en: Together
sl: Skupaj

en: Top
sl: Na vrh

en: Total
sl: Skupaj

en: Total booking resource cost
sl: Skupni stroški vira rezervacij

en: Total cost
sl: Skupna cena

en: Transaction Key
sl: Transakcijski ključ

en: Transaction type
sl: Vrsta transakcije

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
sl: Posli, objavljeni v živih računih trgovcev, ki uporabljajo eno od zgornjih preskusnih metod, se ne predložijo finančnim institucijam za odobritev in niso shranjeni v trgovskem vmesniku.

en: Trash
sl: Smeti

en: Trash all imported bookings before new import
sl: Pred novim uvozom premakni vse uvožene rezervacije v smeti

en: Trick
sl: Trik

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
sl: Poskusite izbrati manj obiskovalcev. Število obiskovalcev je lahko večje od števila razpoložljivih enot na izbranih dneh !

en: Tu
sl: To

en: Tue
sl: Tor

en: Tuesday
sl: Torek

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
sl: Turška Lira (samo za uporabnike iz Turčije)

en: Type
sl: Vrsta

en: Type %sdefault title of bookings%s in %stimeline at front-end side%s. You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page.
sl: Vpiši %sprivzeti naslov rezervacij%s v %sčasovnici na sprednji strani%s.

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
sl: Vpišite %sprivzeti naslov rezervacije%s v načinu prikaza koledarja na strani Seznam rezervacij (lahko uporabite bližnjice iz spodnjega obrazca Strani z nastavitvami polj).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
sl: Vnesite ID-je uporabnikov (ločeni z vejicami, "") za iskanje razpoložljivosti samo za te uporabnike ali pustite prazno za iskanje vseh uporabnikov.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
sl: Vpišite URL za %sobiskovalce%s za urejanje rezervacij. Vpisati morate %s shortcode (kratke kode) na to stran.

en: Type URL for %svisitors%s to view own bookings. You must insert %s shortcode into this page.
sl: Vpišite URL za %sobiskovalce%s za pregled lastnih rezervacij. Vpisati morate %s kratke kode v to stran.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
sl: Vpišite URL naslov od %s"Hvala" strani%s

en: Type filter name
sl: Vpišite ime filtra

en: Type of days selection in calendar
sl: Izbira vrst dni v koledarju

en: Type only %sunique field name%s, that is not using in form
sl: Vnesite le %sedinstveno ime polja%s, ki se ne uporablja v obrazcu

en: Type the URL of search results page.
sl: Vnesite URL strani z rezultati iskanja.

en: Type the message, when nothing found.
sl: Vnesite sporočilo, ko ni nič najdenega.

en: Type the name of booking form
sl: Vnesite ime obrazca za rezervacijo

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
sl: Vpišite razlog za %spreklic%s za predlogo e-pošte.

en: Type the title of Search results.
sl: Vnesite naslov rezultatov iskanja.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
sl: Vpišite naslov sporočila %spo rezervaciji je naredil uporabnik%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
sl: Vpišite čas %sOdjave%s rezervacije

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
sl: Vpišite čas %sPrijave%s rezervacije

en: Type your %savailability%s description
sl: Vpišite opis za %srazpoložljivost%s

en: Type your %scost%s description
sl: Vpišite opis za vašo %sceno%s

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
sl: Vnesite %svalutni simbol%s vaše države za prikaz dnevnih stroškov v datumskih celicah. %sDokumentacija o valutnih simbolih%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
sl: Vpišite vaše %sštevilo dni za izbiro območja%s

en: Type your %sreason for payment%s request
sl: Vpišite vašo %srazlog za plačilo%szahtevo

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
sl: Vpišite vaše %sspecifične%s dni, ki jih lahko izberejo obiskovalci, ali pustite to vrednost prazno. Lahko je več dni, ločenih z vejico (primer:%s) ali s črtico (primer: %s, to je isto kot to: %s) ali kombinirano (primer:%s, to je isto kot to: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
sl: Vpišite vaš %snaslov%s, ki se bo prikazal pri prehodu miške nad orodjarno blizu rezerviranega terminala

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
sl: Vnesite format datuma za e-poštna sporočila in tabelo rezervacij. %sDokumentacija o oblikovanju datuma formata%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
sl: Vnesite datum v obliki %s. Primer: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
sl: Vpišite e-mail %spredmet%s za sporočilo o potrditvi rezervacije.

en: Type your email message content.
sl: Vnesite vsebino vašega e-poštnega sporočila.

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
sl: Vpišite svoj časovni format za e-poštna sporočila in tabelo rezervacij. %sDokumentacija o časovnem formatu%s

en: U.S. Dollars
sl: Ameriški dolarji

en: URL of "thank you" page
sl: URL naslov od "hvala" strani

en: URL of Search Results
sl: URL rezultatov iskanja

en: URL of page for customer bookings listing
sl: URL strani seznama strank rezervacij

en: URL of search results:
sl: URL rezultatov iskanja:

en: URL to edit bookings
sl: URL za urejanje rezervacij

en: Unavailable dates from other booking resources
sl: Nedostopni datumi iz drugih rezervacijskih virov

en: Unavailable days from today
sl: Nedosegljivi dnevi od danes

en: Unavailable time before / after booking
sl: Čas, ki ni na voljo pred rezervacijo / po rezervaciji

en: Unavailable week days
sl: Delovni dnevi, ki niso na voljo

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
sl: V razdelku Samodejno povračilo za plačila na spletnem mestu, kliknite gumb Vklop.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
sl: V razdelku »Javni API dostop« kliknite na gumb »Ustvari nov ključ«.

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Uninstall / deactivation
sl: Odstranitev / deaktiviranje

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown Status
sl: Neznan status

en: Unknown status
sl: Neznan Status

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Until
sl: Do

en: Updated booking: %s
sl: Posodobljena rezervacija: %s

en: Updated successfully
sl: Uspešno posodobljeno

en: Updating
sl: Posodabljanje

en: Updating...
sl: Posodabljanje ...

en: Upgrade
sl: Nadgradnja

en: Upgrade Notice
sl: Obvestilo o nadgradnji

en: Upgrade Now
sl: Posodobi zdaj

en: Upgrade to higher version
sl: Nadgradite na višjo različico

en: Upgrade to higher versions
sl: Nadgradite na višjo različico

en: Upload / Select
sl: Naloži / Izberi

en: Usage
sl: Uporaba

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
sl: Uporabite »Prijava«, kot je na voljo v koledarju za rezervacije virov z zmogljivostjo nad 1 za rezultate iskanja

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
sl: Uporabite »Odjava«, kot je na voljo v koledarju za rezervacije virov z zmogljivostjo nad 1 za rezultate iskanja

en: Use CSS BootStrap
sl: Uporabi CSS BootStrap

en: Use SSL connection
sl: Uporabite SSL povezavo

en: Use arithmetic expressions in cost configurations, including fields shortcodes and simple mathematics operations
sl: Uporabite aritmetične izraze v konfiguracijah stroškov, vključno s kratkimi kodami polj in enostavnimi matematičnimi operacijami

en: Use cURL posting
sl: Uporabite cURL objave

en: Use check in/out time
sl: Uporabi čas prijave/odjave

en: Use check in/out time of plugin, during import .ics feeds
sl: Med uvažanjem .ics feeds uporabite čas prijave / odjave vtičnika

en: Use pending days as available
sl: Uporabite čakajoče dni, ko so na voljo

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
sl: Uporabite SSL povezavo za objavljanje podatkov, namesto standardne povezave HTTP

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
sl: Uporabite cURL za objavljanje podatkov, namesto funkcije fsockopen ()

en: Use these shortcodes for customization:
sl: Uporabite te kratke kode za prilagoditev

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
sl: Uporabite to polje za %skorigiranje cene%s med dodajanjem nove rezervacije.

en: Use time selections as recurrent time slots
sl: Uporabite časovni izbor kot ponavljajoče se časovne prehode

en: Used for
sl: Uporaba za

en: User
sl: Uporabnik

en: User  is Activated
sl: Uporabnik je aktiviran

en: User  is Deactivated
sl: Uporabnik je deaktiviran

en: User Role
sl: Vloga uporabnika

en: User permissions for plugin menu pages
sl: Uporabniška dovoljenja za strani z vtičniki

en: Users
sl: Uporabniki

en: Users Settings
sl: Nastavitve Uporabnika

en: Using BootStrap CSS for the form fields
sl: Uporaba BootStrap CSS-a za polja obrazca

en: Using such URL(s) you can import .ics feeds, from  interface of other websites. %sCheck  more info  about how to import .ics feeds into other websites at the support pages of sepcific website.
sl: Z uporabo teh URL-jev lahko uvozite .ics vire, iz vmesnika drugih spletnih strani.%sPreverite več informacij o uvozu .ics virov v druge spletne strani, na straneh za podporo specifičnih strani.

en: Using such shortcodes in pages give a great flexibility to import from  different .ics feeds (sources) into the same resource.%sAlso  its possible to define different CRON parameters for accessing such different pages with  different time intervals.
sl: Uporaba takšnih kratkih kod na straneh omogoča veliko prilagodljivost za uvoz iz različnih .ics-jev (virov) v isti vir.%sPrav tako je možno določiti različne CRON parametre za dostop do takšnih različnih strani, z različnimi časovnimi intervali.

en: Valuation days
sl: Dnevi vrednotenja

en: Values
sl: Vrednosti

en: Vendor Name
sl: Ime prodajalca

en: Verified IPN
sl: IPN preverjen

en: Version
sl: Verzija

en: Version %s By %s
sl: Verzija %s od %s

en: Video guide
sl: Video vodič

en: View
sl: Pogled

en: View details
sl: Prikaži podrobnosti

en: View mode
sl: Način prikaza

en: Visible months
sl: Vidni meseci

en: Visible months number
sl: Vidni številke mesecev

en: Visible options in selectbox
sl: Vidne možnosti v izbirnem polju

en: Visit these (previosly configured URL feeds) pages for downloading .ics files.
sl: Obiščite te (predhodno nastavljene URL-je) strani za prenos datotek .ics.

en: Visit these (previously configured URL feeds) pages for downloading .ics files.
sl: Obiščite te (predhodno nastavljene URL-je) strani za prenos .ics datotek.

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
sl: Obiskovalec lahko izbere le 4 dni z začetkom v ponedeljek, 3 ali 7 dnevi - petek, 2 dni - sobota, itd...

en: Visitors
sl: Obiskovalci

en: Visitors of your website, can view previous (own) bookings, by clicking on secret link in email, which is sending after booking created.
sl: Obiskovalci vaše spletne strani si lahko ogledajo prejšnje (lastne) rezervacije, tako da kliknejo na skrivno povezavo v e-pošti, ki se jo pošlje po kreirani rezervaciji.

en: Voided
sl: Neveljavno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Warning!
sl: Opozorilo !

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
sl: Opozorilo ! Operacija ni uspela. Trenutni datumi so že rezervirani.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
sl: Opozorilo ! Pri pošiljanju zahteve za registracijo je prišlo do napake.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
sl: Opozorilo ! Vir ni bil spremenjen. Trenutni datumi so že rezervirani.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
sl: Pozor ! Ko boste odobrili posebne rezervacije, bodo vaše čakajoče rezervacije istega rezervacijskega vira kot odobrene rezervacije za datume, ki so se prekrivale z datumi potrjene rezervacije, samodejno preklicale !

en: We
sl: Sr

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
sl: Pripravili smo nekaj povezav za začetek:

en: Wed
sl: Sre

en: Wednesday
sl: Sreda

en: Week
sl: Teden

en: Week days conditions.
sl: Pogoji dni v tednu.

en: Weekdays
sl: Delovni dnevi

en: Weekend
sl: Vikend

en: What does .ics feeds import/export mean?
sl: Kaj pomeni .ics vir uvoz / izvoz ?

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
sl: Če je označeno, morajo biti vsi rezervirani dnevi v isti rezervaciji, sicer se bo prikazalo sporočilo o napaki.

en: Wide days view
sl: Široki pogled datuma

en: Wizard (several steps)
sl: Čarovnik (več korakov)

en: Work days
sl: Delovni dnevi

en: Wrap each item with %s tag
sl: Vsak element označite z  %s oznako

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
sl: Napačen razpored rezervacij v URL-ju (verjetno je potekel)

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
sl: Napačen razpored rezervacij v URL-ju. Verjetno je že potekel.

en: XOR Encryption password
sl: XOR Geslo za šifriranje

en: Year
sl: Let(a)

en: Years
sl: Leta

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
sl: Če dopustite neomejeno število rezervacij za iste datume, lahko pride do dvojnih rezervacij na isti datum. Ali res želite to storiti?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
sl: Morate biti prepričani, kaj počnete. Nekatere JavaScripte ne bo mogoče naložiti. Ali res želite to narediti?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
sl: To %skratko kodo lahko uporabite le enkrat%s v obrazcu.

en: You can add %sTime Slots%s to booking form, by activating and configure %sTime Slots%s field in booking form (below) or by adding this field from (above) toolbar.
sl: Lahko dodate %sČasovne termine%s v obrazec za rezervacijo tako, da aktivirate in konfigurirate %sČasovne termine%s v obrazcu za rezervacijo (spodaj) ali tako, da to polje dodate iz (zgoraj) orodne vrstice.

en: You can also use the %s in the form.
sl: Uporabite lahko tudi %s v obrazcu.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
sl: Lahko preverite v teh  %s navodilih, kako ustvariti in uporabljati vaš Google API ključ%s.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
sl: Konfigurirate lahko kodo kuponov popustov na tej %sstrani%s.

en: You can customize the country list at this file: %s
sl: V tej datoteki lahko prilagodite seznam držav: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
sl: Polja obrazca za vaš obrazec (na levi strani) lahko ustvarite z izbiro specifičnega polja v zgornjem izbirnem polju.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
sl: V obrazec lahko vstavite več koledarjev različnih virov, kar vam omogoča, da rezervirate več virov med enim postopkom rezervacije.

en: You can insert this field with default selected value.
sl: To polje lahko vstavite s privzeto izbrano vrednostjo.

en: You can not open this page directly. Please, use links in
sl: Te strani ne morete direktno odpreti. Prosimo, uporabite povezavo

en: You can override this email template in this folder %s
sl: To predlogo e-pošte lahko preložite v to mapo %s

en: You can put multiple emails separated by
sl: Uporabite lahko več e-mailov ločenih z

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
sl: Lahko zahtevate novo posodobitev vtičnika na %1$stej strani%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
sl: Lahko ponastavite predlogo vašega aktivnega obrazca z izbiro privzete %spredloge obrazca%s na vrhu orodjarne. Prosim, izberite predlogo obrazca in kliknite na gumb %sPonastavi%s za ponastavitev aktivnega obrazca (Obrazec za rezervacijo ali Vsebino polj obrazca za rezervacijo). Kliknite na gumb %sOba%s če želite ponastaviti: Obrazec za rezervacijo in Vsebino polj obrazca za rezervacijo.

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
sl: Iz izbrane končne točke lahko določite dodaten odmik. Izravnava je lahko negativna.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
sl: Iz izbrane začetne točke lahko določite dodaten odmik. Izravnava je lahko negativna.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
sl: V eni seji lahko določite največje število dogodkov, ki jih želite uvoziti.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
sl: Lahko uporabite (v nazivu teme in vsebini predloge e-pošte) vse kratke kode, ki ste jih uporabili v obrazcu za rezervacijo. Uporabite kratke kode na enak način, kot ste jih uporabili v obliki vsebine na strani »Nastavitve polj strani«.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
sl: Uporabite lahko vse %sHTML oznake%s v obrazcu za rezervacijo. Prosimo, pazljivo uporabite HTML oznake. Prepričajte se, da so vse "odprte" oznake (kot %s) zaprte (kot to %s).

en: You can use any shortcodes, that you can use in payment description form at Settings Payment General page
sl: Uporabite lahko vse kratke kode, ki jih lahko uporabite v obrazcu za plačilo na strani Nastavitve plačila

en: You can use any shortcodes, which you have used in content of booking fields data form.
sl: Uporabite lahko vse kratke kode, ki ste jih uporabili v vsebini obrazca za podatke o rezervacijah.

en: You can use following shortcodes in content of this template
sl: V vsebini te predloge lahko uporabite naslednje kratke kode

en: You can use several values, separated by a comma.
sl: Uporabite lahko več vrednosti, ločene z vejico.

en: You can use several values, separated by comma.
sl: Uporabite lahko več vrednosti, ločene z vejico.

en: You can use the several values, separated by comma.
sl: Uporabite lahko več vrednosti, ločene z vejico.

en: You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page.
sl: Kratke kode lahko uporabite na spodnji strani obrazca "Nastavitve".

en: You do not set any parameters for booking editing
sl: Za urejanje rezervacij ne nastavljate nobenih parametrov

en: You may test your integration over HTTP. However, live integrations must use HTTPS.
sl: Za test lahko preizkusiš svojo integracijo prek HTTP - ja. Integracije v živo pa morajo uporabljati HTTPS protokol.

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
sl: To kratko kodo morate imeti:%s v obrazcu za rezervacijo.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
sl: Ne smete deaktivirati nalaganja datotek BootStrap v naprednem delu teh nastavitev !

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
sl: To kratko kodo morate imeti:%s v obrazcu.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
sl: Odobriti morate novo rezervacijo %s za: %s Osebni podatki:%s Trenutno ena nova rezervacija čaka na odobritev. Prosimo, obiščite kontrolno ploščo%sHvala, %s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
sl: Urediti morate plačilo %s za rezervacijo %s na %s. %s Prosimo, izvedite plačilo na tej strani: %s  Hvala, %s

en: You need to make payment for this reservation
sl: Izvedite plačilo za to rezervacijo

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
sl: Za urejanje rezervacij morate uporabiti posebno kratko kodo [bookingedit].

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
sl: Če želite, da je tukaj aktiviran odziv releja, pustite prazen URL odzivnega odgovora in URL-naslov / besedilo povezave v vmesniku Trgovec.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
sl: Zdaj boste videli tabelo, naloženo z zgornjim elementom - API ključem. Kopirajte to in ga prilepite v  %sGoogle API Key%s  polje na tej strani.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
sl: Vaša rezervacija %s za: %s je zavrnjena. %sHvala, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
sl: Vaša rezervacija %s za: %s je odobrena.%sHvala, %s

en: Your booking has been approved
sl: Vaša rezervacija je odobrena

en: Your booking has been declined
sl: Vaša rezervacija je ZAVRNJENA

en: Your emails do not match
sl: Vaši e-maili se ne ujemajo

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
sl: Vaša rezervacija %s za: %s je odobrena.%s Rezervacijo lahko urejate na tej strani: %s Hvala, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
sl: Vaša rezervacija %s za: %s je zdaj v obdelavi ! Potrdilo bomo poslali po e-pošti. %s  Hvala, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
sl: Vaša rezervacija %s za: %s je zdaj v obdelavi ! Potrdilo bomo poslali po e-pošti. %sTo rezervacijo lahko urejate na tej strani: %s  Hvala, %s

en: additional booking cost
sl: dodatni stroški rezervacije

en: admin
sl: administrator

en: admin panel
sl: nadzorna plošča

en: and %s on seasons:
sl: in %s v sezoni:

en: and any other calendar that uses .ics format
sl: in kateri koli drug koledar, ki uporablja .ics format

en: as additional sum
sl: kot dodatno vsoto

en: at this option
sl: pri tej možnosti

en: available
sl: na voljo

en: balance
sl: stanje

en: balance cost
sl: uravnoteženi stroški

en: capacity of booking resource.
sl: zmogljivost rezervacij virov.

en: comma
sl: vejica

en: confirmation email field of the primary email field
sl: potrditveno polje e-maila glavnega e-mail polja

en: content data of this booking
sl: podatki o vsebini te rezervacije

en: cost of booking resource.
sl: stroški virov rezervacij.

en: coupon
sl: kupon

en: current date
sl: trenutni datum

en: current time
sl: trenutni čas

en: date
sl: datum

en: day
sl: dan

en: day(s)
sl: dan(i)

en: days
sl: dni

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
sl: privzeta vrednost, če ni izbranih nobenih datumov ali če ni nobenih pogojev, so resnični.

en: delete all booking data
sl: izbriši vse podatke o rezervacijah

en: delete configuration
sl: briši konfiguracijo

en: deposit
sl: polog

en: deposit cost
sl: stroški depozita

en: deposit payment for booking resource
sl: plačilo pologa za rezervacijo vira

en: discount
sl: popust

en: does not exist
sl: ne obstaja

en: feed
sl: krmilnik

en: feeds
sl: viri

en: field
sl: polje

en: fields
sl: polja

en: fixed sum
sl: fiksni znesek

en: fixed total in
sl: fiksno skupno v

en: for 1 day
sl: za 1 dan

en: for 1 hour
sl: za 1 uro

en: for 1 night
sl: za 1 noč

en: for all days!
sl: za vse dni !

en: from the cost of 1 day
sl: od cene za 1 dan

en: front panel
sl: sprednja plošča

en: here
sl: tukaj

en: hour
sl: ura

en: hour(s)
sl: ura(e)

en: hours
sl: ure

en: if selected %s
sl: če je izbrano %s

en: in 24 hour format
sl: v 24 urni obliki

en: make user active
sl: naredi uporabnika aktivnega

en: make user inactive
sl: naredi uporabnika neaktivnega

en: max
sl: maks

en: maximum number of visitors per booking resource.
sl: največje število obiskovalcev na vir rezervacije.

en: minutes
sl: minute

en: month
sl: mesec

en: month(s)
sl: mesec(i)

en: months
sl: meseci

en: night
sl: noč

en: night(s)
sl: noč(i)

en: no
sl: ne

en: of
sl: od

en: of configuration booking form in English and French languages
sl: obrazca za oblikovanje konfiguracije v angleškem in francoskem jeziku

en: of every month
sl: vsak mesec

en: of payment
sl: plačila

en: of total cost
sl: skupnih stroškov

en: on each
sl: na vsak

en: on each day
sl: na vsak dan

en: optional
sl: neobvezno

en: or
sl: ali

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
sl: ali vstavi koledar rezervacij %sWidget%s v stranski stolpec.

en: original booking cost
sl: prvotni stroški rezervacije

en: parent resource
sl: nadrejeni vir

en: per 1 day
sl: za 1 dan

en: require PHP version %s or newer!
sl: zahtevati različico PHP%s ali novejšo !

en: require correct  configuration of this option: %sURL to edit bookings%s
sl: zahtevaj pravilno konfiguracijo te možnosti: %sURL naslov za urejanje rezervacij%s

en: required
sl: obvezno

en: seconds
sl: sekunde

en: semicolon
sl: podpičje

en: show amount to pay
sl: prikaži znesek za plačilo

en: show number of search results
sl: prikaži število rezultatov iskanja

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
sl: začetek novega prevajalskega dela v določenem jeziku, kjer je %s - lokalni prevod.

en: time
sl: čas

en: title of booking resource
sl: naslov vira rezervacij

en: to
sl: do

en: total booking cost
sl: skupni stroški rezervacije

en: unavailable
sl: ni na voljo

en: visitor
sl: obiskovalec

en: website
sl: spletna stran

en: websites
sl: spletne strani

en: week
sl: teden

en: weeks
sl: tedni

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
sl: kjer je %s – privzeti koledar %s (izberete lahko želeni vir koledarja tako, da vstavite kratko kodo na stran)%s

en: year(s)
sl: let(a)

en: yes
sl: da
